Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Gamescom 2014. Newsy, ploty, zapowiedzi (Czytany 2744 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« : 12 Sierpnia 2014, 21:50:21 »
Ok to jako, że ten dział nazywa się Gamescom, to uznaję, że nie tyczy się on tylko serii M&M i można skupić się na ogóle wydarzeń na tych targach. Tutaj moglibyśmy dzielić się informacjami na temat przebiegu tego eventu, pokazywać sobie zapowiedzić, mówić o niespodziankach i rozczarowaniach :)

Ja ze swojej strony zacznę newsem na temat serii Tomb Raider, gdzie wielką i ogromnie niemiłą bombą spuszczoną na fanów posiadających Pc i Playstation było zapowiedzenie nowej części sagi jako exlusiva na Xboxa One. Fala shitstormu przelewa się przez internet. Na dodatek ta decyzja to cios w plecy, bo seria ma dużą część zwolenników na obu pominiętych platformach.

/Przenoszę do pogaduch. Luk


« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2014, 00:37:09 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12 Sierpnia 2014, 21:58:09 »
Cóż mnie zainteresowały dwie nowe części Assassin's Creed, aczkolwiek troszkę mnie boli, zę AC Rogue nie będzie na pc, a tylko na konsole not-next-gen (czytaj PS3 i X360). Bo pograłbym, a AC Unity za Chińską Republikę Ludową mi na laptopie nie pociągnie dłużej niż 2 minuty, skoro AC4 miało oszałamiający wynik 15 minut. Na najniższych detalach. W ZIMIE, na balkonie.

Ano, to hasło o TR to takie dziwne jest. Ale to potraktowałem jak komunikat Eski Rock, kiedy oddała swoje częstotliwości Vox'owi, a sama została w Eterze tylko w Warszawie - "Bo słuchacze używają teraz głównie smartfonów i radia internetowego do słuchania" - jebs, liczba regularnie słuchających zredukowała się o min. 40%, potem o kolejne 15%, bo zmienili prowadzących w niektórych programach. (Widzicie analogię?)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 12 Sierpnia 2014, 22:37:15 »
Z tym AC Rogue to bym się nie zdziwił, gdyby się nie okazało, że później wydadzą na next-geny i pc. Ubi w końcu nie przepuści okazji, by hajs płynął.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 12 Sierpnia 2014, 22:41:56 »
Ok to jako, że ten dział nazywa się Gamescom, to uznaję, że nie tyczy się on tylko serii M&M i można skupić się na ogóle wydarzeń na tych targach.
Źle uznajesz, temat do zamknięcia. To nazwy zastępcze, od jutra ten dział będzie się nazywać Heroes 7.


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 12 Sierpnia 2014, 22:46:49 »
Mnie, poza Might&Magic Heroes 7 oczywiscie, bardzo ciekawi nowy FarCry,  "Trójka" podbiła moje serce, więc spodziewam się fajerwerków. 

Poza tym bardzo ciekawi mnie FiFa 15, a to dlatego, że jestem fanem ProEvolutionSoccer, wiec przekonam się, co tam konkurencja zmajstrowała.  Jeśli idzie o wymagania to mam spokój na kilkadziesiąt kolejnych gier, więc tylko grać.

Oczywiscie Dragon Age 3 Inkwizycja, Call of Duty: Advanced Warfare, no i praktycznie wszystko od Deep Silver. Wiesiek trzeci oraz kolejna Civilization rowniez ciekawia.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 12 Sierpnia 2014, 22:49:13 »
Grownock, myślę, że lepsze od zamknięcia byłoby przeniesienie do odpowiedniego działu w Hyde Parku - dyskusje o Gamescomie będą mogły być kontynuowane w tym temacie, a dział o H7 pozostałby "czysty".


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 12 Sierpnia 2014, 23:07:17 »
Przepraszam w takim razie i prosiłbym nie o zamknięcie a przeniesienie do innego działu tematu, zgodnie z tym co mówił Sojlex.

Co do Fify to podobno zmiany znowu mało co wnoszą, czyli jak dla mie odgrzewany kotlet. Podobnie z CoDem z tego co słyszałem, jednak może jeszcze coś z tym zrobią, zobaczymy, bo koncept nowej części brzmiał ciekawie.

Far Cry to gorący temat, będzie się wokół niego dużo działo. Podobnie Dragon Age, pomimo iż od ęą, mam nadzieję, że spełni oczekiwania. W końcu to jeden z niewielu ciekawych konkurentów gatunkowych Wieśka.

Civilization z tego co wiem ma się dobrze i chwalić, bo to ostoja gier na na pc.

Zaś co do AC Rogue to kurcze fajnie, że dali innowacje w postaci Templar Creed. Unity opierające się na kooperacji też wygląda ciekawie. Inna sprawa, że Ubi mógłby przywrócić Księcia Persji do łask, bo assassyny powoli robią się na miarę mody na sukces.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 12 Sierpnia 2014, 23:16:36 »
Zaś co do AC Rogue to kurcze fajnie, że dali innowacje w postaci Templar Creed. Unity opierające się na kooperacji też wygląda ciekawie. Inna sprawa, że Ubi mógłby przywrócić Księcia Persji do łask, bo assassyny powoli robią się na miarę mody na sukces.

Yep, i dlatego boli mnie już niemal potrójnie że nie będzie na PC, a dla jednej gry konsoli kupować sensu nie ma. Bardzo liczyłem na takowe Templar's Creed. No i liczę, że zobaczymy w tej części Achillesa Davenporta, znanego z części 3, w akcji.
No mi do gustu przypadło multi w AC, za to do kooperacji nie jestem najbardziej przekonany, toteż troszkę mi szkoda tego braku multi na rzecz co-op (ale serio, nawet nie wataha?)

Moim zdaniem, spokojnie mogliby wrzucić jedną grę, będącą crossoverem trzech serii Ubisoftu - AC, Watch Dogs, no i PoP. Technicznie wykonalne, fabularnie też by nie musiało kuleć, bo wszelkie nieścisłości między Watch_Dogs, a Prince of Persia, dałoby się uzupełnić elementami Assassin's Creed.

No i pozostaje jeszcze inne wyzwanie dla Ubi - stworzyć własny klon doty, podobnie jak Blizzard, robiąc totalny miks wszystkich swoich uniwersów.


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 12 Sierpnia 2014, 23:38:17 »
Jestem psychofanem serii AC więc dla mnie to mogą zrobić ich nawet dwadzieścia, ja się będę cieszył.  PoP to nie moje klimaty więc wcale za tym nie tęsknię.  Zaś co się tyczy kooperacji to zupełnie sobie tego nie wyobrażam........ dlatego sądze, że to będzie cudowne, ostatnio tak mam.  To takie "antyprzewidywanie" ;D




IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 12 Sierpnia 2014, 23:53:46 »
Sprawa z nową częścią Tomb Raidera jest niewesoła. Jestem zdziwiony tym, że nowe przygody Lary Croft mają być exclusivem tylko na XONE  :co:.
Nikt jednak jeszcze wyraźnie nie zaznaczył czy ten exclusive jest na stałe czy jest tylko czasowy.
Myślę, że przynajmniej na PC powinni wydać. W końcu XONE i PC to jedna rodzina  ;), z drugiej strony kto wie co się tam roi w głowach wydawców  :rolleyes:


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 13 Sierpnia 2014, 08:12:10 »
Migracja do Pozostałych.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 13 Sierpnia 2014, 16:14:59 »
Ja. Chcę. AC Rogue. Na. PC.

Cytat: Wega z Zakonu AC
"Jedną z moich ulubionych misji w AC Rogue jest coś, co nazywamy 'Przechwytywaniem Asasyna' - mówi producent z Ubisoft Singapore, Karl van der Luhe. - "Jak wiecie z poprzednich części, asasyni idą do gołębnika i otrzymują zlecenia. A jak to wygląda z perspektywy templariusza? Mieliśmy na początku sporo zabawy z zastanawianiem się, jak wygląda wszystko, co robią asasyni, z punktu widzenia ich wrogów. Jest to dla mnie jeden z najlepszych aspektów." Uprzednio gracze otrzymywali kontrakty i ścigali swój cel. "A gdyby templariusz złapał tego gołębia? A co, gdyby wiedział, kim jest cel i zechciał powstrzymać asasyna?

Znając Ubi$oft i Up(l)ay to są na szczęście szanse że gra zostanie prędzej czy później wydana też na PC, tak jak to było z AC3: Liberation.
Bo mam świadomość, że mój latop z AC Unity szans nie ma choćby i na 5 minut walki, chociażbym siedział na balkonie, w -20 stopniach. A Rogue i tak się ciekawiej moim zdaniem zapowiada :> .

Źródło:
Tłumaczenie Atykułu z Game Informera na zakon-ac.info


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry