Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Fable (Czytany 32942 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 28 Stycznia 2009, 20:45:51 »
Ja akurat nie grałem w Fable , ale mój brat owszem , w ogóle pół mojego osiedla uważa się za ekspertów od tej gry [tylko dlatego że przeszli więcej niż 10 razy całą grę ] ...


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 23 Października 2010, 23:06:16 »
Cytuj
Grając "dobrym" był milusi, miałem kochającą żonę, dwójkę dzieciaków,

Hellscreamie, a ile razy trzeba płodzić swą żonę żeby wreszcie dziecko urodziła?

2 sprawa to czy da się włączyć w Fable napisy podczas gry? Tzn. mam napisy w dialogach, jednak np. kiedy mistrz gildii gada przez pieczęć, przez moją nieznajomość angielskiego nic a nic nie rozumiem. Jest jakiś sposób mod, patch, pirat czy coś co da napisy w czasie gry?


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 24 Października 2010, 11:50:02 »
Jak się poszczęści to raz i w dobrym czasie Bandaro. Gra idealna, też mam po ang i wszystko praktycznie rozumiem. Po polsku była w CD-action i nie kupiłem ale kolega wziął, więc się dzielimy. A i jakiegoś patcha wziąłem i normalnie gadał. Może spróbuj coś takiego.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 25 Października 2010, 19:02:42 »
Dla mnie gra była za dziecinna, po prostu nie mogłem już więcej w nią grać (doszłem do hmm 3 etapu "rozwoju"). I do tego nudna i monotonna!


IP: Zapisane
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 25 Października 2010, 20:25:34 »
Ach, Fable... gra, którą bardzo lubię, ale ma ona dla mnie jedną niewybaczalną wadę - jest za prosta. Za pierwszym razem przeszedłem ją bez Fiolek Zmartwychwstania i żadnych zaklęć. Mając dobrze rozwiniętą postać nic nie jest w stanie nam zagrozić. Ostatnio postanowiłem przejść Fable bez ulepszania bohatera  ^_^ Nie było różowo, ale się udało, w końcu to prosta gra  :P


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 25 Października 2010, 20:56:21 »
OMG... Choć gra rzeczywiście jest prosta, ja Jacka, głównego złego bossa, na szale w 3 ciosy pojechałem, a później tylko łuk. -.-

Dla mnie ma wadę że się przez całą grę milczy, przyzwyczajony do Gothica nie mogę jej wybaczyć tego że nie można powiedzieć czegoś w stylu ''A teraz odpowiesz na moje pytania, albo utopię cię w twojej własnej krwi.'' do jakiegoś bossa, jakim w przypadku gothica był smok.



IP: Zapisane
mylh

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 07 Listopada 2010, 12:23:31 »
No, cóż fajna z tego Fable gra. Trochę swobody.

Opis z Wikipedii

Fable III to fabularna gra akcji przygotowywana w wersji na konsolę Xbox 360, tworzona przez Lionhead Studios, na której czele stoi Peter Molyneux. Wydawcą została firma Microsoft Game Studios. Jest kontynuacją gier Fable oraz Fable II. Premiera zapowiadana jest na rok 2010. Ukaże się w wersji na konsolę Xbox 360 oraz PC.

Produkcję Fable III oficjalnie potwierdzono podczas targów GamesCom 2009 w Kolonii. Wydarzenie zostało poprzedzone przeprowadzoną wcześniej intrygującą kampanią reklamową, mającą przywodzić na myśl tematykę rewolucji. Jest ona związana z fabułą samej gry, w której wedle zapowiedzi silny nacisk położony zostanie nie tylko na, jak dotychczas, walkę i rozwój postaci, ale też dyplomację, politykę i zjednywanie sobie poparcia tłumu. Będzie nam dane zwiedzić Aurorę, nowy kontynent w świecie Fable, który zasiedlać będzie nowa rasa.

Polecam



IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 07 Listopada 2010, 13:02:58 »
No ja tak sobie obserwuję tą nadchodzącą grę z wielimapetytem. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję. Może powrócą stare czasy jak dla mnie najlepszej gry RPG Dungeon Siege 1 i 2. Co zaś do samej gry oglądałem gameplay i trailer o taki:
http://www.youtube.com/watch?v=q8y5nR0kjnA

http://www.youtube.com/watch?v=cuaQHWZvnnQ&feature=fvst

http://www.youtube.com/watch?v=5iwB5EpYCO0&feature=related

I powiem, że czekam na nią ale niech pokażą lepszy gameplay.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
matiozo

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : 25 Listopada 2010, 18:32:01 »
ja czekam na fable III nna pc w 1 gralem jak mialem 10 lat co za czasyy..


IP: Zapisane
Nic nie jest prawdziwe wszystko jest Dozwolone
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : 21 Stycznia 2011, 16:07:45 »
Grałam przez jakiś czas w 1 część, którą przyniósł mi kolega...ale szybko porzuciłam grę. Strasznie złościł mnie styl postaci- wielkie głowy i łapy (bo dłońmi tego nie nazwę), a drobniutkie ciało. Do tego bajkowa grafika i klimat. Chociaż fabuła i pomysł były nietuzinkowe. Druga część wygląda znacznie lepiej i nieźle rozbudowana, ale nie będę sobie Xboxa kupować dla jednej gry. A trzeciej części nie miałam jeszcze okazji spotkać...może jak przecenią...


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : 10 Marca 2011, 15:18:57 »
Fable gra bardzo dobra.Pamietam ile czasu zmarnowałem tłucząc lodowe golemy ,bawiąc sie z jack'iem ,czy wyzynając miasto dla zabawy.Jedynym minusem gry było pare bugów ale i tak świetna gra.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : 13 Sierpnia 2011, 13:11:17 »
Przepraszam za epicki odkop, ale mam problem.

Otóż, jest taka skrzynia co chce pożreć 20 Srebrnych Kluczy, i ja te klucze mam. Ale właśnie i tu problem, nie chciało mi się ich zbierać więc użyłem buga i ruszyłem ku właśnie owej. Od kumpla się dowiedziałem, że jest tam jakiś dobry miecz czy zbroja. Podchodzę do niej, a tu o proszę, nic się nie dzieje. Miał być miecyk a jest piecyk. Miał ktoś taki błąd. Tyle, że jeszcze dodam, że kumpel też korzystał z tego buga i ma tą broń. Chyba walnę format kompa  ;D.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : 08 Lipca 2012, 22:45:47 »
Czy znacie jakieś polskie mody do fable (moja wersja jest cała polska), które dodałyby coś do gry, przedłużyły ją itp. Poza tym jak zdobyć strój Jack'a Rzeźnika (download stroju, jakaś modyfikacja)?
Wszystkich rzeczy powyższych szukam w języku polskim. Z góry dziękuję.
I przepraszam za dłuższą nieobecność.


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : 09 Lipca 2012, 10:33:56 »
Po polsku to raczej będzie ciężko coś znaleźć. Jak coś to po angielsku jest wiele modów dodających 1 broń czy zbroje. Musiałbyś poszukać na tym forum http://fabletlcmod.com/forum/. Jest tam sporo ciekawych rzeczy ale nie wszystko.
Parę modów masz też na tym chomiku http://chomikuj.pl/matex999/Mody+i+Dodatki+do+Gier/Fable+-+The+Lost+Chapters.


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : 09 Lipca 2012, 11:52:13 »
Dzięki. Spróbuję coś znaleźć.


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry