Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Worms (Czytany 9973 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 08 Czerwca 2012, 00:02:33 »
W sumie nie wiedziałem, gdzie to napisać, więc zrobię to tutaj. Jakby coś nie pasowało, to proszę o przeniesienie tematu w stosowne miejsce. Ale dobra, przejdę do rzeczy. Gram w Worms Armageddon i rozpoczynam czwartą misję polegającą na zabiciu renegata, który grozi, że wysadzi biegun południowy. Wszystko ładnie, pięknie, zabijam wroga, misja ukończona. Lecz jak się okazuję, ekran się ściemnia, i zamiast menu wyświetla się nielubiany przez każdego gracza błąd gry. Reinstal jajco pomógł, cracka nie wgrywałem, bo duża ilość z nich nie działa poprawnie. Dlatego grę odpalam, wrzucając płytę do napędu. Gra była dołączona do magazynu "Świat przygód z Hugo" (kupowałem go dobre siedem lat temu). Prosiłbym o szybką pomoc, a postaram się w stosowny sposób odwdzięczyć.


IP: Zapisane
Alorin

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 10 Lipca 2012, 22:21:59 »
Eee, podaj chociaż specyfikacje sprzętową, ogólnie pewnie win 7 broi :P


« Ostatnia zmiana: 10 Lipca 2012, 22:25:15 wysłane przez Alorin » IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 18 Lipca 2012, 08:11:23 »
System jaki posiadam, to Windows MX8. To jakby modyfikacja systemu Windows XP i Vista połączone w jedną całość. Dam też parametry kompa na wszelki wypadek:
Procesor jedno rdzeniowy 2,01 GHz
Ram: DDR 2 3GB
Grafika: Nvidia G - Force 6150 256 MB
Myślę, że tyle wystarczy .


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 18 Lipca 2012, 11:29:54 »
Możesz powiedzieć coś więcej o tym błędzie? Zwykły microsoftowski, czy jednak jest coś tam napisane?
MX8 jest czystym, stabilnym i dosyć szybkim systemem. Jednak z kompatybilnością są już większe problemy. Próbowałeś już reinstalkę gry?


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 18 Lipca 2012, 13:40:30 »
Oczywiście, że próbowałem reinstalować grę. I nic to nie zdziałało. Błąd, jaki się pojawia to coś w stylu "Pamięć nie może być "read""


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry