Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy nowy Hitman spełnił twoje oczekiwania ?
Absolutnie tak! - 2 (14.3%)
Absolutnie nie! - 1 (7.1%)
Tak se. - 0 (0%)
Pączek to fajne pseudo dla Sojlexa! - 11 (78.6%)
Głosów w sumie: 12

Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Hitman (Czytany 4109 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« : 18 Kwietnia 2008, 19:19:40 »
Chciałbym was zapytać jak oceniacie tą grę za jakie walory,klimat oraz inne rzeczy.


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 18 Kwietnia 2008, 19:35:29 »
ble nie lubię Hitmana więc tej części też daj tabele Loczek


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18 Kwietnia 2008, 21:04:03 »
Hitman - moim zdaniem gra trochę bez sensu. idę sobie ulicą i koleś do mnie naparza. wale mu serie w głowę a on jak po złości nadal stoi. to samo i ze mną. wchodzę do restauracji i kulkę w głowę dostaje. mimo to żyje. grafika nie zachwyca. poza tym są lepszy gry w gatunku


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 18 Kwietnia 2008, 23:57:22 »
...

Imo Blood Money to najlepsza część serii i najlepszy symulator płatnego zabójcy ever. Niezła fabuła, modyfikacje broni, pozorowanie wypadków- cud, miód i cukierki.

Ktoś do Ciebie strzela? Przecież nawet nie wolno do takich sytuacji dopuszczać! Grasz w to jako strzelanke czy jak?


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 19 Kwietnia 2008, 07:59:28 »
Ja nie mogę... Komentarze w tym temacie rozwalają!

Osobiście kupiłem niedawno Edycję Kolekcjonerską wszystkich części Hitmana. Naprawdę kozacka gra. W czwartej części były takie motywy, że czułem się jak prawdziwy "cichy zabójca" (misja w teatrze... miodzio!) : )

Cytuj
Ktoś do Ciebie strzela? Przecież nawet nie wolno do takich sytuacji dopuszczać! Grasz w to jako strzelanke czy jak?
Cheat na rakietnicę i jedziemy. :lol:


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 19 Kwietnia 2008, 10:13:46 »
Ktoś do Ciebie strzela? Przecież nawet nie wolno do takich sytuacji dopuszczać! Grasz w to jako strzelanke czy jak?

akurat wiem że nie mogą do mnie strzelać. gram w to jako skrytobójca. idę sobie ulica i koleś do mnie naparza mimo że misje zacząłem. dostaje w głowę i żyje xD. ale kodów nie miałem co dziwne. nie wiem czy u mnie jest tylko taki problem ale wkurza mnie to w tej grze, może jej nie lubię przez to właśnie.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 19 Kwietnia 2008, 11:23:22 »
Apropo tej gry - jakiś czas temu wyszedł film na jej podstawie. Jak wrażenia :)


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 19 Kwietnia 2008, 12:53:01 »
A właśnie. nie oglądałem bo słyszałem bo nie warto. chyba że źle słyszałem. też jestem ciekaw co inni powiedzą na temat filmu. :)


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 19 Kwietnia 2008, 20:18:18 »
Cytuj
akurat wiem że nie mogą do mnie strzelać. gram w to jako skrytobójca. idę sobie ulica i koleś do mnie naparza mimo że misje zacząłem. dostaje w głowę i żyje xD. ale kodów nie miałem co dziwne. nie wiem czy u mnie jest tylko taki problem ale wkurza mnie to w tej grze, może jej nie lubię przez to właśnie.
Na dole masz taki pasek z wykrzyknikiem. :lol:

Film był do bani. >< Jedyne co było dobre to sceny pokazane z kamery takiej jak w grze. Nic więcej.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 19 Kwietnia 2008, 20:20:14 »
Były takie sceny? W filmie Doom też było podobnie pod koniec jak gł. bohater kończył temat z wrogiem. ale raczej kitmanowi... ups hitmanowi dalego do dooma xD


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 06 Stycznia 2013, 20:14:05 »
Witam! :D

Jako, że mam fajną tendencję do zakładania tematów, które szybko zdychają, w ramach eksperymentu podrzucam wam Hitmana Absolution  8) Gra z taką historią i ze znamienitymi poprzednikami powinna budzić pewne emocje.

Jest łysy. Jest zły. Jest [SZPOJLER] kompletnym kretynem, skoro dał się powalić jakiejś przerośniętej małpie!!! [/SZPOJLER]. A głos podkłada mu Paweł Małaszyński. A zatem nie istnieje postać bardziej komiczna. Stworzyli o nim kilka gier. Niedawno wyszła kolejna. Boicie się?


Zapewne większość z was kojarzy łysego człowieczka, z kodem kreskowym na czaszce, który w magiczny sposób jest nierozpoznawalny niezależnie od tego gdzie się pojawi.

Potrafi szczelać, ale większość życia i tak spędza w kontenerach na śmieci, bo - jak twierdzi - jest tam niewidoczny. Nawet jak nieco uchyli wieczko, to go nie widać, a i tlenu co nieco dla zdrówka łapie.

Poza tym - wbrew pozorom - nie ma swojego stylu ubierania. Dlatego też częstokroć eksperymentuje. Uwielbia różnego rodzaju fatałaszki, począwszy od stroju [sic!] lodziarza, do stroju [sicccc!!!] jakieś dziwnej wiewiórki.

Ładnie mu idzie skradanie się i udawanie poddania. Jednakże najistotniejsze jest to, że ostatnimi czasy do głosu doszedł jego instynkt macierzyński, bowiem nasz elegancki skin head, zaopiekował się niejaką Wiktorią. Co warto podkreślić - raptem raz groził jej śmiercią i mierzył do niej z broni, a to już sukces! Genialne, czyż nie ?

Ale cóż poradzić... [SPOJLER] zabił swoją best friendkę to i zastępstwo było potrzebne, bo nie mieć do kogo pyska otworzyć to też tak sobie.
[/SPOJLER]

Ogólnie rzecz biorąc, zastanawiam się czy mieliście może już okazję dorwać się do nowej gry Square Enix? ;> Jeżeli tak, to napiszcie ile macie max. pkt za drugą misję! :D

Ja osobiście jestem - póki co - z gry jako tako zadowolony. Wielkim zwycięstwem twórców jest to, że - jak na razie - chce mi się eksperymentować i przechodzić misje po parę razy :D Zwłaszcza ta z Kingiem jest zabawna ^_^

So... może tym tematem przełamię złą passę.

JOOOŁ! :D



IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 06 Stycznia 2013, 21:12:23 »
My fantastic computer nie jest w stanie odpalić tej niesamowitej gry. Ja sam posiadam całą "kwadrologie" i przyjemnie się gra. Teraz czas na suchara: Dlaczego tytułowy agent ma z tyłu głowy kod kreskowy? Bo go kupili w Biedronce! *DA BUM TSS*. Cóż, czekamy na nowy komputer, żeby wku**ić twórców ściągamy chamsko grę z Internetu kupujemy grę i gramy!


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 06 Stycznia 2013, 21:25:40 »
Zafundujesz mi wina7 to z chęcią się podzielę wrażeniami.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 06 Stycznia 2013, 21:34:25 »
Zafundujesz mi wina7 to z chęcią się podzielę wrażeniami.
Ale przecież na Windows XP też powinien zadziałać. Mam kumpla grającego w to na Xpeku i działa jak ta lala ;)

Wiadomość doklejona: 06 Stycznia 2013, 22:12:06
Freez, a skąd wiesz, jaki luk ma system operacyjny? Może ma Windows 98? W sumie to nadal stabilny sprzęt.
Nie wiesz, o co mi chodzi. Luk zapewnię ma na myśli to, że gra działa tylko na Win 7. A to oznacza, że nie ma tego systemu na swoim PC. Więc piszę mu, że może odpalić na XP, bo też działa na tym systemie.


« Ostatnia zmiana: 06 Stycznia 2013, 22:12:06 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 06 Stycznia 2013, 21:50:08 »
Czemu każdy temat Fasta musi skończyć jako siedlisko floodu, spamu i trollingu? :P

Jak się nie ogarniecie, to Was pokarzę. Jak się ogarniecie, to pewnie Martin Was pokarze. Tak czy siak, macie przerypane. :P


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry