Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najtrudniejsi bossowie w waszym życiu (Czytany 36562 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 04 Kwietnia 2010, 15:06:13 »
boss z Ascension to the trone walcze z dziadem łatwa  walka pokonuje go a tenzmienia się w ogromne bydlenawalam go wszystkim i traci 10%  a miałem wysoki lvl ten walną manie 2 razy i game over
A o którego "bossa" ci chodzi, bo znam tą grę, moim zdaniem było najtrudniej na koniec, dziad wali z armagedonu, tnie moje jednostki, zabija mi jednego z przyjaciół i game over, na szczęście poradziłem sobie i ich ochroniłem, dziada i jego armie pokonałem.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 06 Kwietnia 2010, 08:24:09 »
boss z Ascension to the trone walcze z dziadem łatwa  walka pokonuje go a tenzmienia się w ogromne bydlenawalam go wszystkim i traci 10%  a miałem wysoki lvl ten walną manie 2 razy i game over
A o którego "bossa" ci chodzi, bo znam tą grę, moim zdaniem było najtrudniej na koniec, dziad wali z armagedonu, tnie moje jednostki, zabija mi jednego z przyjaciół i game over, na szczęście poradziłem sobie i ich ochroniłem, dziada i jego armie pokonałem.

Ten boss to naprawdę niezły koksik ja wziąłem na niego tylko najlepsze stwory + ja niezłą rozróbę zrobiłem czarami (bo grałem bardziej Magiem niż Wojem :D) + Ten Mag wskrzeszał innych i jakoś dało radę ale naprawdę można się napocić. 


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 06 Kwietnia 2010, 09:35:46 »
boss z Ascension to the trone walcze z dziadem łatwa  walka pokonuje go a tenzmienia się w ogromne bydlenawalam go wszystkim i traci 10%  a miałem wysoki lvl ten walną manie 2 razy i game over
A o którego "bossa" ci chodzi, bo znam tą grę, moim zdaniem było najtrudniej na koniec, dziad wali z armagedonu, tnie moje jednostki, zabija mi jednego z przyjaciół i game over, na szczęście poradziłem sobie i ich ochroniłem, dziada i jego armie pokonałem.

Ten boss to naprawdę niezły koksik ja wziąłem na niego tylko najlepsze stwory + ja niezłą rozróbę zrobiłem czarami (bo grałem bardziej Magiem niż Wojem :D) + Ten Mag wskrzeszał innych i jakoś dało radę ale naprawdę można się napocić.
A jaką miałeś armie oprócz tego maga i kuszniczki?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
sebekan98

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 06 Kwietnia 2010, 15:48:18 »
No ja miałem nawet nawet niezłą armie a i tak mnie rozwalił :(

Edit:Na przyszłość proszę rozwijaj bardziej swoją myśl./Loczek



« Ostatnia zmiana: 06 Kwietnia 2010, 15:57:19 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 06 Kwietnia 2010, 18:24:14 »
 Kurczę mać ;D Ja mam cholerny problem na przejście FarCry. Ostatnia misje. Pokonałem Krigera i został mi ten doktorek (niby szpek, nasz przyjaciel). Ale nie on stanowi problem tylko przejście przez powierzchnie do windy. Trudnośc łatwa a ci ,,orkowie,, z wyzutniami rakiet mnie rozwalają. Jakies rady? Już 30 razy próbowałem i nic (a kodów mi sie nie chce włączać). Jakies rady?


IP: Zapisane

Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #50 : 06 Kwietnia 2010, 23:17:24 »
A więc :
Croc (I) ostatni boss
Rayman (chyba III) - ostatni boss
Majesty 2 - Strasznie długa jest ostatnia misja...
Ghost Master - Szpital... Zawsze... Raz grałam przez 2h non stop D:
Dark messiah - drugi cyklop
Morrowind - Dagoth Ur
Age of Mythology - Misja z zamknięciem bram do Tartaru od jego środka
The I of the dragon - wszystkie zadania z ludźmi
Army of two - koleś ze złotym karabinem :P

To tyle, jak coś mi się jeszcze przypomni, to powiem.
Jak ktoś by chciał jakieś porady, czy wskazówki, to chętnie udzielam pomocy :>



IP: Zapisane
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 07 Lipca 2010, 19:59:17 »
Planescape Torment : Trias, zbuntowany anioł, dopiero chyba za trzecim czy czwartym razem go pokonałem. A jakie miał czary! Nizwykłe efekty jak na gre o nienajnowszej juz grafice.
Morrowind : ,,dłonie Almalexi'' bardzo silni wojownicy nieustannie mnie atakowali
Oblivion: strażniczka miecza Umbry,pojedynek z duchami z zakonu krzyżowca z dodatku.



IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 07 Lipca 2010, 20:03:16 »
Oblivion: strażniczka miecza Umbry,pojedynek z duchami z zakonu krzyżowca z dodatku.
Muszę się z tym nie zgodzić. Ta baba od Umbry to łajza, wystarczy, że będziesz stosował taktykę:skok-atak-szybki odskok , ja tak robiłem i ani razu mnie nie trafiła. Ogólnie ta taktyka działa na całą grę, chyba że jest dużo przeciwników.


IP: Zapisane
Adsierp

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 08 Lipca 2010, 10:29:38 »
Zgadzam się z Gajko: misje ludźmi w The I of the dragon były straszne.
Dla mnie najtrudniejszym bossem, był Mroczny Mesjasz w grze Tzar: Ciężar Korony. Trudność jednak nie polegała w pokonaniu go (chociaż dziad potrafił paroma ciosami rozwalić całą armię), ale w dojściu do niego. Zanim dostałeś się na jego wysepkę musiałeś przejść przez długi mur z wieżyczek i przez parę baz przeciwników.


IP: Zapisane
Wapirzy Lord

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 08 Lipca 2010, 10:30:16 »
Hades (Titan Quest dodatek)-jeden błąd,trafi cię kulą i już leżysz
Tyfon (Titan Quest)-kilka razy musiałem go przechodzić
Lucyfer(Painkiller)
Alastor(Painkiller)



IP: Zapisane
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 08 Sierpnia 2010, 18:04:08 »
Dzisiaj pokonałem najtrudniejszego bossa w calym moim życiu ! Był nim Zeugl z Wiedzmina, olbrzymi potwór z wieloma mackami. Kurde jaki on był trudny! Był conajmniej kilkakrotnie trudniejszy od któregokolwiek z pozostałych bossów. Jeszcze nigdy w życiu mi sie nie zdarzyło żebym nie pokonał bossa za max. 3 podejściem, a Zegula pokonałem dopiero za kilkunastym podejsciem ! Ufff to była walka, cudem mi sie udało, wszyscy pozostali bossowie wymiekaja przy Zeuglu. Ciekawe czy spotkam kiedyś silniejszego bossa...


IP: Zapisane
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 01 Listopada 2010, 09:55:17 »
Sorry, że odkopuję temat :niepewny:

Cóż, trudnymi bossami byli wszyscy Jedi w The Force Unleashed. Nie da się z nimi bawić w normalną walkę. Np. takiego Kazdana Paratusa na Raxus Prime musiałem rozwalać ciągle nad nim skacząc i miotać w niego piorunami jak mi się moc odnowi.
Trudny jest też Darth Nihilus w KotOR2 TSL jeśli się gra po ciemnej stronie mocy.
Sporo też się trudziłem z Królem Tolgarem w Kuźni Przeznaczenia.


IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 01 Listopada 2010, 12:38:11 »
Nie wiem, czy graliście, ale Marduk z Sacrifice`a jest niesamowicie potężny i super trudny. Kto grał, ten wie o czym mowa. :)



IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 01 Listopada 2010, 13:37:47 »
Nie wiem czy ktoś grał w Final Fantasy 7 tam są dwa weapony jeden Emerald skurczybyk i Ruby ich nie mogę zrobić mają po ileś tam milionów HP.
Druga gra Valkyrie Profile- Taki jeden demon nie pamiętam chyba Grodolork czy jakoś tak.
Trzecia gra- Wiedźmin nie wiem czy to nazwać bossem na bagnach przy wieży takie paskudztwo co z ziemi wyrasta. Jakaś roślina.
Czwarta gra- Star Wars the force Unleashed 2- strasznie męczący jest Vader.
Grałem w wiele gier i nie mogę sobie przypomnieć reszty. A dużo ich było.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 01 Listopada 2010, 14:59:59 »
Hmm... Ja wiem o kogo chodzi cyba, było 4-5 bogów w tej grze: Persefona, Charmel, Pyro, Marduk i ktoś jeszcze.
Pamiętam że fajna była strona Persefony, dystansowe potwory i jazda.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry