Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Która Gra Need For Speed jest najlepsza?
Hot Pursuit 1 i 2
Underground
Underground 2
Most Wanted
Carbon
Pro Street

Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Seria NFS (Czytany 11197 razy)
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 02 Września 2007, 19:15:43 »
Kiedyś NFS należał do moich ulubionych gier. Teraz... znudził mi się.


« Ostatnia zmiana: 14 Marca 2008, 17:21:25 wysłane przez Saph » IP: Zapisane
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 02 Września 2007, 23:42:11 »
Szczerze mówiąc, to Carbonem zniechęcili mnie do całej serii...


IP: Zapisane
soth

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 29


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 02 Września 2007, 23:56:23 »
Zaliczyłem NFS,NFS 2, NFS Hot pursuit ,NFS Underground 1 & 2, NFS Most Wanted i NFS Carbon... czekam na NFS Pro Sport a najbardziej przypadł mi do gustu NFS Underground 2 (swoboda ruchu i moja ukochana Acura RSX jak i Nissan Skyline) i Most Wanted (Pościgi z policją potrafią być naprawdą zabawne... szkoda że mało opcji tuningu i brak Acury RSX) Carbon to porażka na całej linii.. brak wyważenia stopnia trudności i przekombinowany tuning )

w NFS 1 & 2 grałem jak byłem młody... i dalej sądze że to świetne gry.. szczególnie z kodami na "Nowe" środki transportu.. np szczotka klozetowa lub dinozaur :D )

Pro Sport zapowiada się ciekawie.. szczególnie że lubie burnouta.. ale jeśli znowu spartolą to kończe z NFS ;)

Pozdrawiam


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 03 Września 2007, 13:47:25 »
Ale juz po Carbonie mogliby wrocic nieco do starej dobrej tradycji, czyli wiecej wyscigow normalnych i legalnych poza miastem...jak to bylo na poczatku.


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
T-Rex 5t

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Władca Tytanów i Błyskawic

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 28 Grudnia 2007, 13:48:26 »
Właśnie, która jest najlepsza???

Wg. mnie: Need For Speed Underground 2

Opiszę moje:

Hot Pursuit 1 i 2 - Super gierka, widowiskowe wyścigi z policją na karku, ładna grafika, dużo opcji, pościgów. Trochę się skręca samochodem jak ślimakiem, ale to są przecież super bryczki ;) 7,5/10

Underground - Rewelacyjna gierka, ładna grafika, dość dużo opcji tunningowania, dużo trybów wyścigów, jedyne wady to takie że niektóre samochody mają zmienione osiągi(częściej na o wiele gorsze) niż w rzeczywistości, poza tym grając w tą grę odczuwałem wrażenie że cywilne samochody były jak rakiety samonaprowadzające i
celowały we mnie. Muzyka robi największe wrażenie, zdecydowanie jest najlepsza z wszystkich gier NFS :)  7/10

Underground 2 - Ho Ho! To jest dopiero czad! Chyba najwięcej opcji tunningu bryczek, nowe lepsze samochody, a do tego jazda po mieście - rzecz której nie było w poprzedniku. Sklepy z poszczególnymi częściami, a do tego umawiamy się na wyścigi. Grafika dobra, lecz dzisiaj może wydawać się na podstarzałą. Jedynym minusem tej gry wg. mnie jest to że żeby w karierze awansować dalej trzeba wybierać np. spojlery nie według gustu, lecz według oceniania gry.
Mi się podoba, a wam?  ;) 9/10

Most Wanted - Niestety nie grałem w tą grę, miałem tylko okazję zagrać w Single Race. Gra nie przypadła mi do gustu, jedyną rzeczą co mi się w niej podobało to super pościgi, i rozwalanie otoczenia.  :(  6/10

Carbon - Taka sobie gra, z dość krótką karierą ale z fantastycznymi filmikami, nowe możliwości tunningu jak np. pochylenie spojlera, długość zderzaka, wysokość zawieszenia itp. Gra ma dość fajną muzykę i fantastyczny klimat.  ;) 7/10

Pro Street - Nie grałem, lecz wiele czytałem i słyszałem. Ograniczyli nasze zabawy do zamkniętego toru. Wózki w końcu się niszczą i nie trzeba po raz enty przechodzić tego samego wyścigu na pierwszym miejscu - liczy się klasyfikacja ogólna. Ja odpadam. :o 6,5/10

Chciałbym uświadomić wszystkim że to moje własne zdanie, i kropka ;D


« Ostatnia zmiana: 05 Grudnia 2014, 10:33:33 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
NIC NIE RÓWNA SIĘ Z SIŁĄ PIORUNA

                                                   



http://www.streetofrace.com/start.php?p=zarob&user=426515  - To Dopiero Super Gra!
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 28 Grudnia 2007, 14:28:46 »
Most  Wanted wymiata, spoko zrobiona część oprócz tego podoba mi się hot pursuit, Carbon to niewypał :/


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 28 Grudnia 2007, 14:35:30 »
Wg. mnie (tak jak dla T-Rex`a) najlepszy jest Underground 2.
Most Wanted jest taki sobie, Carbon nie podoba mi sie za bardzo, Pro Street - jak dla mnie to nie jest za dobry, głupią ma karierę... 



IP: Zapisane
T-Rex 5t

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Władca Tytanów i Błyskawic

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 28 Grudnia 2007, 14:51:29 »
2 jest żal 1 jest rulez jest najlepsza :P

Uzasadnienie proszę.


IP: Zapisane
NIC NIE RÓWNA SIĘ Z SIŁĄ PIORUNA

                                                   



http://www.streetofrace.com/start.php?p=zarob&user=426515  - To Dopiero Super Gra!
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 28 Grudnia 2007, 15:35:09 »
Był już taki temat.

http://www.homm5.info/forum/index.php/topic,646.0.html


IP: Zapisane
T-Rex 5t

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Władca Tytanów i Błyskawic

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 28 Grudnia 2007, 15:39:25 »
Faktycznie, ale ja zrobiłem ankietę i małą aktualizację(przecież nie było Pro Street'a)

A co do tematu Jokera to nie wiedziałem(albo zapomniałem) że istnieje. :o


IP: Zapisane
NIC NIE RÓWNA SIĘ Z SIŁĄ PIORUNA

                                                   



http://www.streetofrace.com/start.php?p=zarob&user=426515  - To Dopiero Super Gra!
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 28 Grudnia 2007, 19:58:45 »
No cóż... wypowiem się tutaj.

Underground - 8/10 - całkiem miło mnie zaskoczyła
Underground 2 - witaj w klubie T-Rex  ;D I to jest moja ulubiona część  ;)
Most Wanted - jak dla mnie całkiem sympatyczne, ale jak już wspominałem, ta policja jest z czasem nudna: uciekasz  i uciekasz... 7-/10
Carbon - nie grałem, bo słyszałem że krótki i mało rewelacyjny
Pro Street - nie grałem. Szczerze mówiąc powoli zaczęły robić się nudne te wyścigi uliczne, więc miło że zmienili  ;)


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 28 Grudnia 2007, 20:06:17 »
dla mnie most wanted  i pro street ;D


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 13 Marca 2008, 18:13:38 »
Ja mam tylko NFS most wanted. Jeśli mam wybrać najlepszą część z całej serii to bym wybrał Underground2, bo chyba w nią włożyli najwięcej wysiłku. Byłaby jeszcze lepsza gdyby już od niej wprowadzili policję i parę fajnych wozów. Dobrze też by było gdyby dali tam jakiś program za pomocą którego możesz robić własne rzeczy do gry np. trasę wyścigów, naklejki, samochody itp. Co do mojego ulubionego rodzaju wyścigu to mam dwa: drag i drift. Drag jest dla mnie bardzo łatwy, ale nie spodobał mi się w MW, bo jak wjeżdżasz na jakiś zakręt i akurat jedzie jakiś tir, to trudno zrobić tak aby samochód nie wpadł w niego. A co do Pro Street to uważam, że to była totalna porażka, Ale mam nadzieję, że w następnej w NFS 12, będzie o wiele lepiej. Jak co roku wydają nowego Need for speeda jesienią. Mam nadzieje, że będzie warto kupić tą część.


« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2008, 18:17:25 wysłane przez akamaru » IP: Zapisane
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 13 Marca 2008, 20:16:03 »
Jak co roku wydają nowego Need for speeda jesienią. Mam nadzieje, że będzie warto kupić tą część.

Ale z tego co słyszę to Carbon słaby, Pro Street jeszcze gorszy.... tak, miejmy nadzieję  ;)

Ja natomiast wciąż mam nadzieję że zrobią niezłą odskocznię od wyścigów po mieście... nielegalncyh, policji. Albo żeby były 2 tryby czy coś... 2 kariery - jedna taka underground i jedna normalna  ;)


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 14 Marca 2008, 17:19:45 »
Dla mnie ProStreet to niewypał. NFS to zawse były wyścigi uliczne. Mam nadzieję, że w do tego wrócą. Może coś w stylu (najlepszego NFS`a) Undergrounda II? Ach....Ten tuning...


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry