Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Która Gra Need For Speed jest najlepsza?
Hot Pursuit 1 i 2
Underground
Underground 2
Most Wanted
Carbon
Pro Street

Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Seria NFS (Czytany 11196 razy)
Marolo

*

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Shadows.... Darkness...It's my climates

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 16 Marca 2008, 12:46:21 »
Ja mam Most Wanted. Fajne nawet...
Carbon mi się trochę mniej podobał, ale Underground II był Super.


IP: Zapisane
Sylana

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 84


Liczy się tylko tu i teraz.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 17 Marca 2008, 19:32:38 »
Ja mam Most Wanted. Fajne nawet...
Carbon mi się trochę mniej podobał, ale Underground II był Super.

Mój braciszek(ma 4 lata więcej ode mnie ;) :)) posiada:
- Underground 2
- Most Wanted (obecnie w niego gra)
- Carbona

Zgadzam się,ale tylko troszkę ;)!



IP: Zapisane
"... Gdy możesz zdobyć wszystko, czego pragniesz, wypowiadając kilka słów, cel nie ma znaczenia, liczy się tylko podróż."
                   Christopher Paolini
                               Najstarszy
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 14 Grudnia 2008, 12:34:49 »
No cóż odkopuję stary topic , ale jest po co. Aktualnie grywam w NFS Undercover , na razie gra pochłonęła mnie dosyć mocno , co nie często zdarza się w grach typu NFS , drażni mnie że nie mogę zobaczyć pełnych uroków graficznych tej części. To co mnie mile zaskoczyło to bardzo dobre zachowanie się kamery i perspektywy , wykonując manewry 180 kamera bardzo ładnie nadąża za naszą furką , oprócz tego sam sposób sterowania , samochody bardzo wrażliwie zachowują się przy zakrętach. I to co piraci drogowi lubią najbardziej : Policja - stanowi tu rozległą część fabuły gry , której wam nie zdradzę ;-P , W odróżnieniu od poprzednich części zainteresowanie policji rośnie poprzez złe zachowanie na ulicach , a nie jak to było wcześniej z czasem , sami gliniarze mają duży problem ze złapaniem nas, samochody są bardzo zwrotne i robią rozmaite manewry.
Ogólna ocena gry : Jestem bardzo satysfakcjonowany  tą częścią NFS , na półce stawię ją mimo wszystko za NFS:MW ale może jak lepiej poznam tą część cudownej sagi to wypnie się na szczyt mojego małego rankingu , Polecam zakup gry , jak najbardziej warta swojej ceny ;)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 14 Grudnia 2008, 12:43:48 »
Dzięki że odkopałeś.
Co do twojego postu - Undercover by mi nie poszedł, ale będę się starał o coś nowego do sprzętu.
Co do topicu, NFSa wypowiem się krótko - najlepsza ściganka wszech czasów.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 14 Grudnia 2008, 14:14:02 »
Cóż ja też posiadam NFS'a i powiem jedno:Gra jest zajedwabista tylko 1 rzecz jest niedopracowana miasto jest zbyt pudełkowe i nie ma ruchu samochodowego zawsze to coś jeździć między samochodami a nie tylko podczas wyścigu w który trzeba odstawić przeciwnika na ileś metrów, no ale gra też ma zalety mianowicie to co wymieniłeś Cepku ale tez samochody ciut lepiej wyglądają i widać gdzie są wgniecenia(nie to co w Pro Street gdzie samochód można było doszczętnie skasować)no i najważniejsze podział na samochodów na Europejskie, Amerykańskie oraz japońskie, moim zdaniem lepsze są Europejskie które posiadają wszystkie cechy pozostałych.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 14 Grudnia 2008, 16:03:18 »
Chciałem zwrócić jeszcze uwagę na dopracowanie muzyczne , w końcu powróciły jakieś lepsze kawałki, jak w MW, bo w Carbonie i Pro Street to muzyka była nie co denna , co prawda nie ma już takiego klimatu z muzyką jak w Most Wanted, ale w Undercoverze muzyka nie ustępuje za bardzo


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 14 Grudnia 2008, 16:24:22 »
Muzyka muzyka, w Carboonie była tez dobra, praktycznie rzecz biorąc w każdym NFS'sie(no PRo Streeta wyłączając)była dobra nie zwracam uwagi na to jaki kawałek leci bele żeby pasował do klimatu a muzyka w tej serii jest zawsze pierwszorzędnie dobrana.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 04 Listopada 2011, 22:09:02 »
Witam serdecznie. Założyłem ten temat, żebyście wy napisali, co sądzicie o tej grze. Według mnie najlepsza gra wyścigowa w jaką grałem. Ciekawa rozgrywka i kampania. Najczęściej gram w Serię Prób, bo chcę odblokować wszystkie dodatki.


IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 23 Listopada 2012, 13:30:50 »
Zdecydowałem się odpowiedzieć. NFS: Carbon to świetna gra, ale jednak Most Wanted jest lepsze. Nie lubię w ogóle driftów, co to za typ wyścigu? W MW tego nie ma. Do tego świetne kampanie z policją. No i moje ulubione, 'speedtrapy'. Uwielbiam :niepewny:
Nie odkopuj starych tematów.
Dlaczego? Mam zakładać nowe, tak?


« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 12:10:13 wysłane przez tomus88888888 » IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry