Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Najlepsza seria bijatyk to ..:
Dead or Alive - 0 (0%)
Virtua Fighter - 1 (5.9%)
Street Fighter - 2 (11.8%)
Tekken - 5 (29.4%)
Soul Calibur - 4 (23.5%)
Mortal Kombat - 5 (29.4%)
Głosów w sumie: 17

Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najlepsza seria bijatyk (Czytany 2451 razy)
Vovlin

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Zobacz profil
« : 18 Lutego 2011, 08:51:55 »
Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaka według was jest najlepsza seria bijatyk więc:

Zacznijmy od początku:

Przyznaje się bez bicia, że z VF i SF nie miałem styczności lecz dodałem do ankiety bo są ludzie dla których te serie są najlepsze.

Dead or Alive(team ninjas) - Grałem tylko w demo. Mianowicie części 4. Jakość ta prędkość, te płynne, lecz dla mnie dziwne animacje do mnie nie przemawiają. Więc gra studia Team Ninjas odpada dla mnie.

Tekken(namco bandai) - Bardzo dobra bijatyka, Dużo postaci, fajne mapy, dużo ciosów i kombinacji. Podobał mi się też że w 3D chodzisz Jinem. Niestety nie pamiętam nazwy tego trybu. Fajna customizacja postaci. Lecz, jest coś co mi się często narzucało. Pomimo wielu postaci bardzo często można znaleźć taką którą się gra zadziwiająco podobnie do innej (lecz nie mówie że z każdą tak jest) np. Heyhachi i Kazuya. Grałem tylko w część 3, 5 i 6 z czego ta ostatnia jest zdecydowanie najgorsza. Beznadziejny scenario campagin i wydające się wciskane na siłe nowe postacie. Seria dobra, jeśli nie bardzo dobra, ale nie powiem że najlepsza.

Soul Calibur(namco bandai) - Mój faworyt. Gra również producenta namco bandai (tak jak tekken). Mniejsza ilość postaci, mniejwięcej o 10. Lecz nie porównujmy tylko mówmy. Bardzo mi się podoba system customizacji i tworzenia (które mają styl wybranej przez nas zwykłej postaci) własnych postaci. Tutaj jest wybór naprawdę ogromny. Można zmienić każdy element ubioru, kształt sylwetki, kolor i uczesanie włosów. Nawet kolor skóry. W tym względzie Soul Calibur jest bardzo rozbudowany. Ciekawe jest również, że tutaj każda postać ma broń, co dodaje różnorodności w walce. Na przykład taki Cervantes. Ma dwa miecze, lecz ma też "magiczny" hmm.. pistolet ? Którym może strzelać z dystansu i ma teleporty. Więc odrazu się narzuca żeby trzymać się na dystans. Lecz na przykład takim yoshimitsu trzeba się trzymać w zwarciu. Najlepiej sparować uderzenie wroga i w odpowiedniej chwili wyprowadzić śmiertelną serię. Jeśli jestem przy parowaniu, każda postać może tu zrobić tzw. Impact. Polega to na skoordynowaniu swojego bloku i uderzenia przeciwnika w taki sposób, by ten się na ułamek sekundy zamroczył i by była możliwość wyprowadzenia szybkiego kontraataku. Soul Calibur jest rozbudowany, mniej więcej jak tekken, lecz mi bardziej przypadł do gustu i dzięki temu zdobywa mój głos ;].

Głosujcie i komentujcie.


IP: Zapisane
Gra, to tylko dodatek do życia. Nie zapominaj o tym...
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 18 Lutego 2011, 09:40:33 »
Boże, napisałem wyczerpującą wypowiedź na temat tekkena, ale jak już chciałem dodać posta, to net się spsuł i się nie dodało. Kurde, 20 minut to pisałem... Zaznaczę tylko, żebyś dodał Mortal Combat do ankiety.


IP: Zapisane
Vovlin

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18 Lutego 2011, 11:31:55 »
właśnie też tak myślałem ale to stara gra troche. ale dodam. i jakby co Mortal Kombat ;]


IP: Zapisane
Gra, to tylko dodatek do życia. Nie zapominaj o tym...
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 19 Lutego 2013, 08:45:40 »
Hah pewnie ze Mortal Kombat !!! jedna z niewielu bijatyk w jakie grałem  klasyka :>


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
kamilwol123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


Demon Hunter > DK

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 19 Lutego 2013, 09:07:02 »
Jak tak lubicie bijatyki i Mortal Kombat ogarnijcie MK vs. DC albo
Injustice gods among us.

Tak w ogóle jestem za tekkenem i Mortalem. :niepewny:


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 19 Lutego 2013, 13:43:56 »
Jak dla mnie uniwersum Tekkena to najlepsza seria bijatyk.
Duża ilość zróżnicowanych postaci, bogata lista combosów oraz wciągająca fabuła (jak na bijatykę). Najbardziej znam Tekken 3, ponieważ kiedyś miałem Play Station. W tej części (jak w każdej innej) oprócz grania zwykłymi ludźmi można było grać robotem, starym doktorkiem, puszczającym bąki smoczkiem  :) , zielonym demonem, latającym demonem oraz dwoma misiami Kumą (Niedźwiedź) i Pandą. ^_^


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 19 Lutego 2013, 20:57:50 »
w multi dominuje tekken ale na single lepszy mortal. Tekken 5 przeszedlem wszystkimi postaciami bez problemu,mortal jest troche bardziej wymagajacy. Gralem w obie gry na ps2 mortal wersja armaggedon


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry