Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Minecraft (Czytany 60444 razy)
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« : 20 Maja 2011, 16:39:46 »
Chciałbym zapoznać się z waszą opinią na temat tej ciekawej gry.Mimo tego ,że jest kanciasta i płatna to moim zdaniem warto jest ją zakupić.Chciałbym, też wiedzieć co byście chcieli zobaczyć w nowych update'ach ,obecnie mamy wersję Beta 1.5.Zapraszam więc na MinePedia(chyba :P).Zachęcam również do obejrzenia filmików z tej gry i kupienia jej z allegro lub ze strony Minecraft.net lub załatwienia nielegala ,ale nie można wtedy grać przez multi.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 20 Maja 2011, 17:35:04 »
Oj zdziwiłbyś się co do multi. Mam pirata (Bo w życiu bym za to tyle kasy nie dał) i gram na multi. No ale do samej gry:

Gra jest fajna, ciekawa koncepcja, jednak w gruncie rzeczy rozgrywka nie ma głębszego sensu. Ustawiasz klocki i nie masz postawionego konkretnego celu. No ale to chyba niewielki minus. Głównym minusem jest brak realizmu. Między innymi- większość budynków powstaje z wełny. To jest nieco chore. Powinno być coś takiego jak farba do kamienia albo coś, bo to przeczy jakimkolwiek prawom fizyki. Kolejny minus- mało mebli. Chciałbym sobie zapchać jakoś pustkę w moim domu, ale nie mam czym. Łóżko, kilka biblioteczek, obraz i to chyba tyle. Dobra, nie nacechowujmy gry minusowo. Pora na plusiki, za które gram w tę że grę. Po pierwsze- przy dużej wyobraźni nieograniczone możliwości. Jeśli się myśli można zbudować cokolwiek. Jest też dużo rodzajów klocków.

Co bym chciał zobaczyć? Hmm... może jakiś mebel. Jakiś stolik, komodę bądź dywanik.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20 Maja 2011, 20:51:35 »
Gra jest fajna, mając wyobraźnię możemy zbudować co tylko chcemy w naszym świecie. Ściągnąłem z neta betę 1.5 i bardzo mnie wciągnęła. Niestety, znudziła mi się, ale tego wieczoru znowu wróciłem do gry w Minecrafta. Gra nie jest dla leniwych, bo żeby zbudować naprawdę coś fajnego trzeba się sporo namęczyć, a ponieważ ja jestem leniwy to często po prostu nie chce mi się grać. Ale się nie poddaję ^_^
Mam plan zbudować coś a'la aztecka piramida, ale to w bardzo odległej przyszłości.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 20 Maja 2011, 21:29:19 »
Zgadzam się trochę mało boxów, które nadają się na budowę. Jednak ja używam texture packa, który poprawia jakość niektórych bloków.
Aktualnie zajmuję się budową galeonu. Najprawdopodobniej wyjdzie coś bardziej podobnego do fregaty. Może pokażę wkrótce efekt pracy.

Ogólnie gra wbrew pozorom ma klimat i mnie początkowo bardzo wciągnęła. Szczególnie fajne uczucie jest w podziemiach, kiedy masz świadomość, że za rogiem może się kryć szkielet z łukiem, wybuchający zielony potwór (creeper) lub powolny, ale silny zombie.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 20 Maja 2011, 21:42:09 »
No cóż cieszę się ,że tawernowicze wiedzą co to minecraft.Zgadzam się z wami ,że mało bloczków ,ale gra jest w fazie beta więc może nawet dojść miedź :P .Tazol dla twojej informacji można zrobić komodę,stół,dywan i kanapę tylko trzeba wiedzieć jak np. ja :
http://www.youtube.com/watch?v=V1S4LMhjfm8&feature=channel_video_title wiem mam lamerski głos ,ale jest już lepiej :) .No cóż ja bym chciał:
-Palmy:są dęby,sosny i brzozy to czemu nie ma być tropikalnych palm?,
-Kanapki:Chleb pod to smażone mięso i znowu chleb ,no i mamy item.,
-Miód-spotyka się na drzewie ul i go zabierasz ,no i wsadzasz go na drzewo gdzie przychodzisz ze słoikiem no i masz miód raz na jakiś czas,
-Słoik:szkło i coś :P ,
-Luneta:By się przydała,
-Różne kwiatki i jagódki z których by się potki robiło,
-Ogniste i Zatrute strzały,
Itp.
Ja osobiście w moim let's play'u(save mi się skasował zacząłem od nowa na tekstur packu 3D,HD) staram się zrobić małą drewnianą fortecę ,al na razie mam domek który przerobię na ratusz z warownią ,a później kompleks budynków :) .


« Ostatnia zmiana: 20 Maja 2011, 21:45:03 wysłane przez WMSwojownik » IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 20 Maja 2011, 22:19:16 »
Hmm, komody akurat tam nie miałeś! No ale ciekawy pomysł z tymi meblami. Jeśli się nie obrazisz to wykorzystam go do mojego domku. Szacun dla ciebie.

Teraz zacznę od nowa, może zrobię coś na wzór zamku :). Będę miał robotę na tydzień jeśli nie więcej. Jeśli to zrobię to zamieszczę jakieś screeny albo filmik.

PS. fajny Zełus (napisałem tak celowo).
PS. nr. 2. widzę, że już cię odbanowali xD


« Ostatnia zmiana: 20 Maja 2011, 22:22:47 wysłane przez Tazol111 » IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 20 Maja 2011, 22:50:09 »
A no zapomniałem ,że wstawiłem komody poza wizją :P.Wystarczy klocek drewna ,a na niego tabliczka z wielkim O na środku i masz za co chwytać :).A no właśnie macie tu jeszcze stronkę gdzie można własnego skina zrobić(ja już zrobiłem): http://www.minersneedcoolshoes.com/
Po za tym tak sobie myślę ,że można by zrobić kopie miast z Heroes'ów.Może ktoś z nas kiedyś założy serwer przez hamachi(grałem tak kiedyś) i wszyscy sobie pogramy na Skyp'ie np. ,a ja to nagram :).





IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 21 Maja 2011, 11:34:28 »
Mam pytanko tak poza tematem- nagrywasz to jakimś programem czy kamerką (W sumie głupie pytanie, no ale jestem ciekawy)?

Zależy, czy chodzi ci o server na piracie czy oryginale. Ja w sumie chętnie zagram. Mogę się ew. podjąć budowy necropolii, bo w miarę łatwo o materiały (Zielona wełna, Kamień i to tyle. Można jeszcze dodać pochodnie z czerw. proszku wewnątrz budynków. Także ja jestem za tym pomysłem.

Aż dziwot, że jeszcze nikt takiego tematu wcześniej nie założył.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 21 Maja 2011, 12:39:11 »
No cóż nagrywam Fraps'em wersją 3.2.1(darmowa) ,a renderuje i scalam filmiki Camtasia'ą Studio(ale zminię kiedyś :P).Serwer ,no cóż mowa o piracie ,bo też mam nielegala :P.Serwera nie założę ,bo mój komputer nie wytrzymałby i serwera i nagrywania naraz.
Co do Nekro ,to można by też było ,zrobić mury z Obsydianu i podłogę ze żwiru.
Ja osobiście się zastanawiam nad zrobieniem Sylwanu.Wystarczy zrobić wysepkę na wodzie i zerobić wielki drzewo ,które zamiast liści miałoby zieloną wełnę ,a mury z desek i pni ,kromlech z kamieni i glowstone'a ,a na arenie można by walczyć między sobą :).


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 21 Maja 2011, 14:20:45 »
Ok. Materiały będziemy zbierać czy może pójdzie się na łatwiznę i będziemy wpisywać komendy?  ;D

Ja mam postawiony już server na którym jest kilka śmieci zrobionych jak na razie. Komputer powinien to wytrzymać. Mogę go uruchamiać o jakichś określonych godzinach. Komp może pochodzić troszkę. Jakieś 6- 8 godzin bez przerwy w weekendy. W tygodniu przez troszkę jeszcze nie będę puszczał servera dłużej niż 3 godziny. Także w razie czego napisz mi na pw.

Edit: Już wiem co chciałbym zobaczyć w minecrafcie!
- Lina- Służąca do zrobienia prawdziwej windy.
- Dachówka- Typowy klocek ukośny który by wyglądał jak prawdziwy dach.
- Schodki z kamienia- Nie tylko z bruku, bo bruk kiczowato wygląda.
- Cukierek- Nie wiem co by robił, ale można by wypiekać cukier w piecu na cukierek i by dodawał albo życia, albo na określony czas by cię przyśpieszał.
- Obsydianowy Pancerz- Fajnie by wyglądał.



« Ostatnia zmiana: 29 Maja 2011, 22:38:52 wysłane przez Tazol111 » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 24 Lipca 2011, 14:49:34 »
Ja też w to gram! Gra ekstra, mimo swojej kanciastości. A pomysł żeby Tawernowicze grający w Minecrafta się zgrali i na jednym serwie grali nie jest wcale kiepski. Kiedyś chętnie bym spróbował zrobić jakieś miasto z H5, może Fortece, albo Nekropolis, bo takie Inferno, czy Przystań są za trudne, chyba, żeby zrobic tym sam główny budynek Przystani to jeszcze tak, tylko, z czego? Z kamienia, piasku?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 24 Lipca 2011, 16:57:26 »
Słuchaj Hadrian, próbowaliśmy się z WMS'em połączyć, ale już nie potrafię skombinować plików serverowych do wersji 1.7.3. Jeśli postawiłbyś server to ja chętnie bym zrobił może jakiś zamek. Sam osobiście na singlu zacząłem  robić zamek, ale samemu mi się tego nie chce robić. Także nie wiem, jakbyś znalazł jakiś server, na którym byśmy mogli grać to spoko, ja się na to pisze (Nie samym LoL'em człowiek żyje ^_^), WMS też na pewno. Także tak jak mówię, o ile pomysły to nie kłopot, to już większy problem jest z postawieniem servera. Mógłby on chodzić na moim kompie, tylko musiałbym wiedzieć jak go zrobić. Jak byłą wersja 1.5.2. to graliśmy z kumplem na servie (Skur**** komendami załatwiał se TNT i wiadomo co było z ziemią na sztucznie robionej przeze mnie wysepce z lądem połączonej tylko małym mostem).


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 24 Lipca 2011, 22:57:51 »
Też nie umiem zrobić serwera, ale mogę się spytać kolegi, który też gra w minecrafta. Najwyżej zrobię edyt, lub ktoś mi doklei wiadomość.
P.S. A jaki zamek byśmy zrobili?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 24 Lipca 2011, 23:39:54 »
Wiesz, dla mnie to wszystko jedno. Jeśli chodzi o wersję easy, to zapewne będzie to Necropolis. Postawi się kilka słupów o dużej wysokości i bardzo wąskich z obsydianu albo czarnej wełny i tyle. Jako wersję hard widzę Loch i Akademię, ale raczej Loch odpada. Dopiszę coś później, bo jestem głodny...

EDIT: Chyba najokazalszy byłby Sylvan. Z obecnymi możliwościami zbierania liści można zrobić prawdziwe drzewo! Także nie wiem, możemy się skontaktować na privie. Dogadamy się jakoś. Obecnie w dzień mam dużo czasu, także mogę śmiało w minecrafta pograć. Czekam na odpowiedź.


« Ostatnia zmiana: 24 Lipca 2011, 23:48:28 wysłane przez Tazol111 » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 26 Lipca 2011, 13:44:04 »
Ja mam chęć zrobienia Fortecy, olbrzymiej Fortecy. Zagram na nowej mapie i spróbuje znaleźć północ oraz jakiś płaski teren, a jeśli nie to wiadomo.. się wyrówna.  Ale mam prośbę, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak zainstalować mod mine colony, który dodaje drwala, górnika i rolnika, którzy zbierają za mnie, albo chociaż jakiś link z filmem, bo już 2 razy próbowałem i nic, czarny ekran, mimo, że usunąłem plik meta-inf


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: [1] 2 3 4 ... 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 14 zapytaniami.
                              Do góry