Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Minecraft (Czytany 60446 razy)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 26 Lipca 2011, 14:14:29 »
Wiesz ty com, swoją drogą granie na modach to bezczelność, ale z drugiej strony jak buduje się zamek to raczej ty nie będziesz jednocześnie królem i rolnikiem ^_^. Jak wpadniesz jak to zrobić to mi napisz, też chętnie to sobie załatwię.


IP: Zapisane
Alorin

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 26 Lipca 2011, 17:01:35 »
Ja mam chęć zrobienia Fortecy, olbrzymiej Fortecy. Zagram na nowej mapie i spróbuje znaleźć północ oraz jakiś płaski teren, a jeśli nie to wiadomo.. się wyrówna.  Ale mam prośbę, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak zainstalować mod mine colony, który dodaje drwala, górnika i rolnika, którzy zbierają za mnie, albo chociaż jakiś link z filmem, bo już 2 razy próbowałem i nic, czarny ekran, mimo, że usunąłem plik meta-inf
 


A masz zainstalowanego właściwie mod - loadera? I czy masz więcej modów?
Ja miałem parę folderów po rozpakowaniu. W każdym razie jeden poszedł do reusorces(czy jakoś tak) nazywał się floorplan. Dalej jeden plik do folderu .minecraft i parę plików do minecraft.jar (jest w bin) Poza tym nie wiem ja miałem w nazwie folderu napisane gdzie to włożyć i trochę pomogły mi pliki readme.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 26 Lipca 2011, 17:18:37 »
Tak mam mod - loadera, mam dodatkowo mod co dodaje dużo nowych zwierząt (lwy, niedźwiedzie, koty, ptaki, itd.) Spróbuje później jeszcze raz, najwyżej dopiszę. Ale chyba dwa mody ze sobą nie kolidują?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 30 Lipca 2011, 08:42:58 »
Ja tam mógłbym pokombinować z Lochem, ale bez tej paniusi z przodu. Musielibyście mi dać dosyć sporo czasu.

Mam mały problem z uruchamianiem Minecrafta: ciągle jest "can't connect to minecraft.net" czy coś takiego. Ściągnąłem klienta zarejestrowałem się i lipa :-/ Żeby nie było wątpliwości co do moich kwalifikacji budowniczego lochów dużo czasu przy Minecrafcie spędziłem u kolegi.

Edit: A tak w ogóle to czemu Minecraft jest w Pozostałych a nie w On-Line?


« Ostatnia zmiana: 30 Lipca 2011, 08:45:09 wysłane przez Agrael II » IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 30 Lipca 2011, 09:31:10 »
Ja tam mógłbym pokombinować z Lochem, ale bez tej paniusi z przodu. Musielibyście mi dać dosyć sporo czasu.
Edit: A tak w ogóle to czemu Minecraft jest w Pozostałych a nie w On-Line?
LOCH!? No, no, bardzo trudna robota, duże wyzwanie (dużo obsydiany pójdzie i fioletu). Ja biorę się za Fortece- ale bez ratusza. Szkoda tylko, że nie mogę wgrać 2 modów, na komendy w singleplayer oraz na robotników (drwala, rolnika, itd.)
P.S. Czemu w pozostałe, bo można grac to samemu i z znajomymi, to jakbyś powiedział, że H5 powinno być w on-line, tylko dlatego że jest gra wieloosobowa?


« Ostatnia zmiana: 30 Lipca 2011, 09:33:41 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 30 Lipca 2011, 10:01:01 »
P.S. Czemu w pozostałe, bo można grac to samemu i z znajomymi, to jakbyś powiedział, że H5 powinno być w on-line, tylko dlatego że jest gra wieloosobowa?

Ano, przepraszam masz rację.

Cytuj
fioletu

Eee... chodzi Ci o fioletową wełnę?

A tak w ogóle gracie już razem, czy na razie się sami bawicie?

Jeśli chodzi o mody to słyszałem, że ostatnio pojawił się "clay soldiers" czy jakoś tak i to dodaje małych glinianych żołnierzyków. Można je wyposażać w patyki, zbroje itp.

Jeszcze raz pytam: pomoże mi ktoś? Nie mogę wejść do Minecrafta (can't connect to minecraft.net) >:(

Edit: A fortecę z czego robisz? Jakbym ja miał robić to bym robił z kamienia, dirta i śniegu, ale jestem ciekawy ;>


« Ostatnia zmiana: 30 Lipca 2011, 11:50:42 wysłane przez Agrael II » IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 30 Lipca 2011, 10:06:04 »
Gralibyśmy razem... gdybyśmy wiedzieli jak zakładać dokładnie, nadal każdy bawi się sam. Ja ci nie pomogę, radzę jeszcze raz spróbować, usunąć i instalować.
P.S. Tak chodziło mi o wełnę.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 30 Lipca 2011, 10:27:44 »
Cholera jakby to była jeszcze wersja 1.5.2. to bym miał servery sztuk 2, ale teraz coś nie idzie. Swoją drogą sam nie umiem też jeszcze uaktualniać plików serverowych do najnowszej łatki i nie chce się za to zabierać puki nie poczytam sobie o tym.

Hadrian, jak masz skype'a to podaj mi na privie, wygodniej mi będzie porozmawiać zamiast rozpisywać się na forum.

Agrael, a to jest jak chcesz wejść w singla, multi czy w ogóle w minecrafta? Jeśli to ta 3 opcja to nie pomogę, bo nie miałem do czynienia z oryginałem.


IP: Zapisane
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 30 Lipca 2011, 11:51:22 »
Agrael, a to jest jak chcesz wejść w singla, multi czy w ogóle w minecrafta? Jeśli to ta 3 opcja to nie pomogę, bo nie miałem do czynienia z oryginałem.

Niestety trzecia opcja  :(


IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 30 Lipca 2011, 12:17:58 »
To ja nie pomogę, bo jestem "be" i gram na piracie.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 30 Lipca 2011, 13:30:00 »
Tak jak ja i wielu innych :P
Co do budowania hirołsowych zamków to podobnie jak Hadrian uważam, że najtrudniejszy byłby Loch i Akademia. Budując Loch musielibyśmy wydrążyć olbrzymi obszar pod ziemią, a Akademia... coż, powinna unosić się w powietrzu. Szczerze mówiąc nie wiem z czym byłoby więcej kłopotów.
Najłatwiej byłoby chyba zrobić Sylvan. Dzięki temu, że za pomocą nożyc możemy teraz zbierać liście jest dużo łatwiej zrobić wielkie drzewo pośrodku stawu :)
Ja teraz zacząłem grać na nowym świecie z texture packiem jakiego używa JJayJoker. Nazywa się Doku craft, bardzo ładnie zmienia wygląd otoczenia. Jestem zajęty tworzeniem nowego domu, który znajduje się na wodzie. Mam zamiar zrobić takie całe "wodne miasteczko", magazyny, pomosty itp.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 30 Lipca 2011, 15:19:34 »
ej kurde, to ja wyleciałem z pomysłem, że najtrudniejsze są Loch i Sylvan!


IP: Zapisane
spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 30 Lipca 2011, 20:28:57 »
A ja chciałbym was zachęcić to przejścia mojego escape'a http://craftsite.pl/forum/thread-13384.html


IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 30 Lipca 2011, 21:58:25 »
ej kurde, to ja wyleciałem z pomysłem, że najtrudniejsze są Loch i Sylvan!
Wcale nie, Sylvan jest "najprostszy" do zrobienia, takie coś jak Inferno, Akademia, Twierdza, czy Przystań są bardzo trudne, Forteca i Loch są średnie. Trochę Tawernowiczów gra jednak w Minecrafta, szkoda że nikt z nas nie umie stworzyć serwa.. nazwalibyśmy go Tawerną 8) Byłby ekstra zamek, a przed nią pomnik Hellscreama co by straszył creepery


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 30 Lipca 2011, 22:11:27 »
Stworzyć server nie jest trudno, ale komputer domowy nie udźwignie więcej niż 20 osób, żeby założyć porządny server, trzeba by było wykupić jakiś serwer (Polecam stronę pukawka.pl )


IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry