Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Minecraft (Czytany 60443 razy)
Agon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : 10 Lutego 2013, 02:15:58 »
Nie grałem i nie zamierzam w to grać - dla mnie to jakieś klocuszki dla gimbusów. Już łatwiej mi zrozumieć fenomen oglądania kucyków przez ludzi w wieku ponad 20 lat, niż manię na punkcie tej gry.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #196 : 10 Lutego 2013, 08:12:45 »
Hmm.. Ta gra cię nie ogranicza, możesz sobie budować, możesz walczyć i mieć taki survival. To trochę przypomina klocki lego, gdzie sobie układasz ładne budowle, itp. A w Minecrafcie masz możliwość wybudowania wszystkiego, ogranicza cię tutaj tylko twoja wyobraźnia ;)

@ Tazol
Sztucznie to trochę wygląda wszystko, monotonnie, w ogóle piaskowiec nie w pasuje do biomu górskiego i trochę łysy ten targ. Ogółem przed tobą wiele jeszcze roboty.


« Ostatnia zmiana: 10 Lutego 2013, 08:19:00 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #197 : 10 Lutego 2013, 11:24:50 »
Lepiej to wyglądało na dawnym save'ie (Komuś się zachciało wstawić jedną komendą 3000 kwiatków -,-). Zamieszczę screen ze starego miasta, dzięki czemu można będzie porównać. No ale wiadomo, postaram się to poprawić i dzisiaj zacznę może grać już na DokuCrafcie, a co do ilości pracy - oczywiste. Z każdym dniem będę się to starał poprawić, a ferie dają mi czas na to.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #198 : 10 Lutego 2013, 11:35:06 »
W moim odczuciu wygląda to całkiem nieźle. Ale lepiej byto wyglądało właśnie na DokuCrafcie. Ja za niedługo postaram się wrzucić screeny z Craftcity - projektu, którego pomysłodawcą i wykonawcą jest mój starszy brat. Ja też się zaliczam do twórców, bo czasami wbije na jego save i też pobuduję. Za jego pozwoleniem oczywiście :D.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #199 : 10 Lutego 2013, 11:39:01 »
Piaskowiec zamień na bruk, będzie to wyglądało lepiej. Targ najlepiej trochę rozszerz, bo wygląda chudo - zwłaszcza te stoiska. Usuń też te płotki z murów, lepiej chyba zastąpić je blokami piaskowca i/lub płytkami z piaskowca.

Może i ja się pochwalę, bo buduję u siebie na survivalu miasto (jak na razie z mizernym skutkiem).

P.S. Możemy się zgadać na jakiś server ;)


« Ostatnia zmiana: 10 Lutego 2013, 11:43:02 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #200 : 10 Lutego 2013, 11:55:02 »
Nawet jeśli bruk by od piaskowca wyglądał lepiej, to tego akurat nie zmienię z 2 prostych powodów: PO pierwsze nawet z world editem mi się tego nie chce zmieniać, za dużo roboty, a po drugie moja wizja głównie zależy od jasnego koloru. Po prostu taki koncept, a piaskowiec ma teksturę cegieł na DokuCrafcie, więc wyjdzie w sumie na to samo.

Co to płotków - te tarasy to nie mury obronne. Mury masz zupelnie gdzie indziej, a płotki są tylko w miejscach przy wodzie. Taka troska o mieszkańców.

Targ z kolei może nie został zaprezentowany wystarczająco dobrze, więc nastepny odcinek to będą dalsze prace nad targiem, bo mam tam pewien pomysł żywcem wzięty z arabskich miast (Inspiracje Assasin's Creed częścią I i obecnymi tam arabskimi miastami). Gwarantuję, że będzie duży (Może niekoniecznie będzie to widać z lotu ptaka, ale będzie duży)


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #201 : 14 Lutego 2013, 17:11:00 »
Naoglądałem się gry o tron w minecrafcie i wpadłem na pomysł.
Może by tak stworzyć creative server tawerny i zrobić w nim jakieś miasta z heroes 5? Tylko kto może zrobić serv? Ja bym mógł utrzymać ale nie mam zielonego pojęcia jak go zrobić, a próbowałem miliard razy ;/


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #202 : 14 Lutego 2013, 17:41:59 »
Hmm... czemu nie. Niestety ja jestem kompletnie zielony w sprawach multiplayer i serwerach. Co do miasta chyba Forteca lub Sylvan byłaby "najłatwiejsza" do zrobienia.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #203 : 14 Lutego 2013, 20:29:18 »
Popieram pomysł Hadriana. Albo możemy też pograć na Adventure Map. Dla nieobcykanych, jet to mapa z zagadkami, elementami RPG i zręcznościowymi. Naprawdę super sprawa.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #204 : 14 Lutego 2013, 21:15:17 »
O ile się nie mylę to Freezon jesteś bardziej zaznajomiony z serwami, także możesz coś zaproponować ;) Pomysł z mapami typu przygoda też mi się podoba.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #205 : 15 Lutego 2013, 04:24:11 »
Ja mogę hostować server na bukkicie z wgranym world editem (To co widać na moim kanale ja hostuję i spokojnie dźwigam 5 osób) przez hamachi. Dajcie mi tylko znać to mogę się w to pobawić i nawet na yt nagrać jakbyście chcieli.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #206 : 15 Lutego 2013, 14:42:06 »
Albo nagrać wspólnego Let's Playa ;D. Aczkolwiek twój pomysł bardzo mi się podoba. Ja serwera nie zrobię, ponieważ mój ukochany złom by tego nie wytrzymał ;P.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #207 : 15 Lutego 2013, 14:46:32 »
no, to powiedz tylko kiedy dasz rady i można grać.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #208 : 15 Lutego 2013, 15:35:34 »
Server mogę zhostować nawet i dzisiaj. Podam może już nazwę sieci hamachi: 25.217.86.45 #4 , bez hasła. Server puszczę w tle i kto będzie chciał to sobie wejdzie. Wgrany jest w pliki serverowe World Edit, AutoSave i AutoBackup, także save'y w miarę bezpieczne. Jeśli nie będzie miejsca w sieci numer 4, to wbijać do kolejnej, zrobię takich jeszcze 5 na wszelki wypadek

EDIT: Jeśli jest napisane, że nie jesteś na white-liście to znaczy, że mam włączony inny, prywatny server. Należy mi wtedy napisać info na hamachi.


« Ostatnia zmiana: 15 Lutego 2013, 18:33:35 wysłane przez Tazol » IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #209 : 15 Lutego 2013, 20:49:45 »
Tazol, jest problem. Wyświetla mi, że sieć jest niedostępna tzn. Źle podany ID. A gdy usunę #4, to wywala komunikat, że sieć pełna. Cóż poradzisz?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry