Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Minecraft (Czytany 60524 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 30 Lipca 2011, 22:39:51 »
Stworzyć server nie jest trudno, ale komputer domowy nie udźwignie więcej niż 20 osób, żeby założyć porządny server, trzeba by było wykupić jakiś serwer (Polecam stronę pukawka.pl )
A nas by grało maks. 10 :P


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 30 Lipca 2011, 22:52:12 »
2011 a ludzie podniecają się grą w której budujesz pixelami mapkę rodem z Dooma 3D
ludzkość upada
Ludzkość upada przez takich ludzi jak ty. Najlepiej grać w "biorę karabin i napie*dalam w ludzi", albo "ja vs. horda zombie", nie? Wbrew pozorom to właśnie Minecraft jest grą dla inteligentnych ludzi. Ale po co ja to mówię? I tak to nie trafi do kogoś takiego jak ty, dla którego dobra gra = ostra napieprzanka.

Wcale nie, Sylvan jest "najprostszy" do zrobienia, takie coś jak Inferno, Akademia, Twierdza, czy Przystań są bardzo trudne, Forteca i Loch są średnie.
Hadrian, co ty mówisz? To właśnie Loch jest jednym z tych trudniejszych zamków. Trudno zrobić zwisające z sufitu jaskini budynki i posągi nagich babek, prawda? Za to Inferno według mnie nie jest tak trudne. Coś jak wieża z licznymi odnogami pośrodku jeziora lawy. Inferno najlepiej to by było w ogóle zrobić w Netherze :P


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 30 Lipca 2011, 22:57:46 »
Wcale nie, Sylvan jest "najprostszy" do zrobienia, takie coś jak Inferno, Akademia, Twierdza, czy Przystań są bardzo trudne, Forteca i Loch są średnie.
Hadrian, co ty mówisz? To właśnie Loch jest jednym z tych trudniejszych zamków. Trudno zrobić zwisające z sufitu jaskini budynki i posągi nagich babek, prawda? Za to Inferno według mnie nie jest tak trudne. Coś jak wieża z licznymi odnogami pośrodku jeziora lawy. Inferno najlepiej to by było w ogóle zrobić w Netherze :P
No, ale co z latającymi budynkami- dom grzechu, zagroda impów i rogatych demonów, itd.? Ale co do Lochu- mi chodziło, ze tam jest najmniej budynków, ale racja też trudno zrobić zwisające budynki. A i do grona trudnych trafia tez Nekro, za dużo tam wieżyczek i trudno by było otworzyć kapitol.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 30 Lipca 2011, 23:58:19 »
Sigh, miałem się nad Wami ulitować już kilka dni temu, ale jakoś nie znalazłem czasu.

Otóż postawienie serwera Minecrafta jest banalnie proste. Wymagane są:
- kilka MB miejsca na dysku
- Minecraft Server (do ściągnięcia ze strony gry)
- umiejętność obsługi notatnika
- HAMACHI!

I chyba na tym progu wymiękaliście. :P Otóż bez serwera na Hamachi nie postawicie sobie serwera w Minecrafcie. Tzreba założyć sieć na Hamaku, każdy musi się podpiąć, a potem w multiplayer wpisać IP hosta serwera.

Z własnego doświadczenia powiem Wam, że bez 2 GB RAM-u nie warto nawet próbować bawić się w hosta. Na Internecie o szybkości 1 MB/ps działać Wam będzie gra, ale bez Netheru, zwierząt i potworów. Na moich 8 MB/ps działa wszystko poza Netherem, to znaczy Nether też zadziała, ale osobiście nie lubię lagów - gigantów. :P

Powiedziałem Wam już chyba wszystko, teraz możecie lecieć prosić o przyznanie mi pkt. uznania za bycie pomocnym orkiem. :P Jakby Wam dalej nie wychodziło postawienie serwera/sieci Hamachi, to mogę partycypować w Waszym pomyśle jako host, bo szczerze przyznam, w tej grze to nie budowanie, ale KOPANIE wzbudza u mnie uśmiech na twarzy. :P

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 31 Lipca 2011, 00:49:43 »
Hellsiu, ja cię lubię. Wiesz o tym, bo uczyłeś mnie grać w LoL'a, ale nie powiedziałeś mi w chwili obecnej nic nowego. Jeśli mi powiesz jak aktualizować pliki serverowe to będę apelował, ale na razie tylko tyle. Tak więc jeśli to potrafisz to załatwiłeś nam możliwość ustawienia  hosta dla serva.

Stawiałem już server na wersji 1.5.2., ale kurde link do plików serverowych zgubiłem.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 31 Lipca 2011, 00:52:22 »
http://www.minecraft.net/download/Minecraft_Server.exe?v=1312066291720

Proszę, zajęło mi to tak z 30 sekund. :P

Cheers.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 31 Lipca 2011, 07:34:16 »
Grałem w mc, jednak byłem ograniczony tylko do rozgrywki singleplayer, bo gdy wpisywałem IP jakiegoś serva, zacząłem się łączyć, po chwili pojawiał się taki komunikat:
Connection timed out: connection.

Wiem, że to oznacza, że czas połączenia minął, ale nie wiem, jak to naprawić. Miał ktoś coś takiego?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 31 Lipca 2011, 10:25:18 »
Jak już tłumaczyłem, bez Hamachi nie pogracie sobie w Minecrafta w sieci.Aby podłączyć się do serwera, trzeba być podłączonym do tej samej sieci Hamachi co host.
Cheers.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 31 Lipca 2011, 10:34:45 »
Proszę, zajęło mi to tak z 30 sekund. :P

Cheers.

Oj tam, oj tam... jestem leniwy. Ale dzięki, najwyżej mogę na trochę włączyć server, już wiem jak. Także kto jest chętny zagrać to niech mi pisze na privie razem z nickiem na skype.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 31 Lipca 2011, 12:54:39 »
Oj Gromashu Hellscreamie jak ty nam pomogłeś.Problem w tym ,że to ja muszę zahostować serwer gdyż mam ORYGINALNEGO Minecrafta i nie jestem w stanie wbic na serwer gdy zakłada go NIEorginał.Gdyby to było tak łatwe jak w becie 1.5 lub 1.4 :( .Ale trochę pokonbinuję i może jutro zachce mi się coś robić :P.


« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2011, 18:42:03 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 31 Lipca 2011, 17:51:45 »
To jest takie łatwe chyba... nie wiem, najwyżej się dogadamy odnośnie tego serva.


IP: Zapisane
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 01 Sierpnia 2011, 09:59:58 »
Cytuj
Hadrian, co ty mówisz? To właśnie Loch jest jednym z tych trudniejszych zamków. Trudno zrobić zwisające z sufitu jaskini budynki i posągi nagich babek, prawda?

Żeby nie było wątpliwości JA nie będę robić posągów nagich babek. Gdy Minecraft raczy z łaski swojej się u mnie uruchomić to wezmę się ostro do roboty i jak zrobię Loch to wyślę screeny. W tydzień tego nie zrobię bo wszystko ma być perfect i w ogóle. Samo wydrążenie jaskini do Lochów to już trochę roboty. MOŻE uda mi się wyrzeźbić jakiegoś smoczusia na baszcie, ale nie mogę zbyt wiele obiecywać.

Edit: Zwisające budynki będą.


« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2011, 10:04:38 wysłane przez Agrael II » IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Alorin

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 01 Sierpnia 2011, 20:38:54 »
Ja mam pomysł na zrobienie twierdzy tylko najgorzej jest z murami. Czekam w tej kwestii czekam na porady.

Mogę przesłać screeny ze zbudowanych umocnień


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 01 Sierpnia 2011, 20:56:25 »
Ja mam pomysł na zrobienie twierdzy tylko najgorzej jest z murami. Czekam w tej kwestii czekam na porady.

Mogę przesłać screeny ze zbudowanych umocnień
W tym jest problem bo Twierdza jest Ogromna! Sam kapitol jest trudny do zrobienia a co jeszcze z otoczeniem!


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #44 : 01 Sierpnia 2011, 23:29:13 »
To ja już wolę iść na łatwiznę i budować Necro. Twierdza to przynajmniej 2 razy większa od normalnego miasta. Porywasz się na wersję dość trudną, no ale to tylko dobrze świadczy o twojej wytrwałości.

Tak nawiasem, to ja dalej czekam na chętnych odnośnie serva multiplayer do minecrafta. Ja nie gryzę, spokojnie możecie mi słać wiadomości na privie. Mój komp uniesie kilka osób. Może...


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry