Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Battlefield: Bad Company 2 Vietnam- kupno i rozgrywka (Czytany 1265 razy)
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« : 02 Września 2012, 20:40:47 »
Witam! Zamierzam zainwestować w dodatek
Mam 3 pytania do forumowiczów:
Na te pytania proszę pisać tak „1. I piszecie odpowiedź…”  ;>
1. Czy jeśli podstawowa wersja BF BC2 weszła na kompa i dobrze chodzi, to czy z dodatkiem będzie problem?
2. Czy opłaca się wydać 40-50 zł na DLC? Pomijając kwestie kupna Bf3…
3.Z jakimi problemami się zetknęliście grając pierwszy raz (pacze, błędy, zawieszenia itp.)?
Jednocześnie będzie to temat zaglądany przeze mnie bardzo często więc jeśli by było jakieś pytania dotyczące rozgrywki, broni, doświadczenia z mapek itd., czy coś w tym stylu to piszcie, na pewno odpowiem. Oczywiście serdecznie zapraszam na multi ze mną (Nick lichen97 lub 5tachnislaw).  8)  ;D



IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02 Września 2012, 21:10:41 »
1. Nie
2. Nie
3. Niestety obecnie gra już za mało osób w ten dodatek przez co ciężko znaleźć dobry server w okolicach 20-32 graczy ... . Powiem jednak, że na początku całkiem fajnie się w niego grało - nowe mapy, bronie (w tym fajny miotacz ognia :D ), no i niezapomniany zrzut napalmu na jednej z map ah. Osobiście niestety BF 3 też nie polecam. Zniszczenia wydają się być gorsze niż w BC 2, idiotyczne mapy pod tryb gorączki (za mało się dzieje w porównaniu do BC 2) dodatkowo pare idiotycznych rozwiązań i ta gra straciła na uroku. Trzeba czekać na BF 4 może on to zmieni, oraz na na nowego MoHa (który może będzie lepszy w multi niż ten stary).


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 03 Września 2012, 14:32:13 »
Ja liczę jednak, że spotkam trochę fajnych tam ludzi. Bf3 jest dla mnie za drogi na razie, a dodatkowo premium... szkoda gadać. O samym Bf3 nie wypowiadam się negatywnie (grałem u kolegi) jednak mam zastrzeżenia do niego, tak samo jak do CoDa.  :)

Słyszałem  błędach tego dodatku np. Hjułeje czy obrona w gorączce, ale mnie kusi to fajnymi broniami, realistycznością i ciekawym tematem wojny w Wietnamie. Zresztą 40 zł to nie majątek, a najwyżej zamiast BF3 kupię kiedyś BF4, czy MoHa (zresztą jest to zależne od innych gier typowo FPSowych)  ;>


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry