Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 428 429 430 [431] 432 433 434 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1431322 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6450 : 30 Maja 2013, 15:10:55 »
A ja nie rozumiem, jak ktoś może "nienawidzić" serialu. Co, jego twórcy zabili Ci matkę, a ojca wtrącili do kopalni diamentów w Sierra Leone, że darzysz ich produkcję nienawiścią? :P

Już nawet nie wspominam o tym, że "nienawiść" to niepokojące uczucie u kilkuletniego dziecka, czyli targetu czegoś takeigo jak MLP.

Po coś określenie "nie lubię" istnienie, ale jak widać jest wypierane przez nienawiść i hejting. Dokąd ten świat zmierza.  :rolleyes:


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6451 : 30 Maja 2013, 15:30:28 »
Coś czuję, że stary Hells na chwilę przejął kontrolę nad kontem ;P Swoją drogą ostatnio zauważyłem fajną tendencję do powracania starszych userów, co wyjdzie forum na dobre, starsza krew i młodsza się wymieszają.


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #6452 : 30 Maja 2013, 15:38:38 »
Nie żebym coś mówił, ale trochę to brzmi jak plan jakiegoś czarownika czy cu, który mieszając krew dwóch stworzeń chce stworzyć coś potwornego zdolnego niszczyć światy.
Przy okazji: http://www.youtube.com/watch?v=CcNiwxu_u8w
Nie ogarniam co jest straszniejsze - To, że nie potrafię gadać po japońsku (poza pewnymi znanymi dość słowami) czy to, że Japonka gada po polsku. Nie wiem jak Wy, ale ja szanuję wielce  każdego człowieka potrafiającego coś w miarę zrozumiałego po polsku, niekoniecznie perfekcyjnie, z błędami językowymi, problemami z wymową i tak dalej, bo polski niestety jest jednym z najtrudniejszych języków. O ile się nie mylę to w jakimś fastiwalu gier MMO, Koreańczyk spytany czy coś umie po polsku odpowiedział "Mas, jakiś problem?", doprawdy, gratulacje.


« Ostatnia zmiana: 30 Maja 2013, 15:51:27 wysłane przez Nightin » IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #6453 : 31 Maja 2013, 20:35:02 »
Fani piłki nożnej, wiadomości dla Was:
Newsy dzisiejsze i wczorajsze!
- Oficjalna strona internetowa AS Monaco potwierdziła pozyskanie przez klub z Księstwa Radamela Falcao.
- Kilkanaście najbliższych dni zadecyduje o tym, gdzie w przyszłym sezonie będzie występował Cesc Fabregas. Jak donoszą angielskie media, powrót hiszpańskiego rozgrywającego do Arsenalu jest obecnie bardzo prawdopodobny.
- Jesus Navas to jeden z najlepszych zawodników Sevilli. Pytanie jednak jak długo jeszcze będzie bronił barw tego hiszpańskiego klubu? Sporo wskazuje na to, że niezbyt długo.
Gracz chce odejść już latem.
- Nadal nie jest jasna przyszłość Massimiliano Allegriego w Milanie. W weekend powinno się rozstrzygnąć, czy ten trener nadal będzie prowadził drużynę Rossonerich.
- Wstępne porozumienie z Sivassporem osiągnął Roberto Carlos. Brazylijczyk prawdopodobnie w przyszłym sezonie poprowadzi turecki zespół! W zespole tym występują Polacy Kamil Grosicki i Arkadiusz Piech.
- Wielokrotnie Marek Hamsik łączony był z większymi klubami od SSC Napoli. Jednak Słowak wcale nie jest zdeterminowany, aby opuścić ekipę z Neapolu.
- Od dłuższego czasu pod dużym znakiem zapytania stała przyszłość Victora Valdesa w Barcelonie. Hiszpan następny sezon spędzi jednak jeszcze w katalońskim klubie. VV ma kontrakt ważny do czerwca następnego roku
- Władze Realu Madryt przymierzają się do przebudowy stadionu imienia Santiago Bernabeu. Są już plany, harmonogram oraz kosztorys. Prace zaczną się latem 2014 roku i potrwają dwa lata. Wszystko będzie kosztować od 200 do 300 milionów euro. Klub chce sfinansować część prac poprzez podpisanie umowy o wprowadzeniu zmiany do nazwy stadionu.
- Dyrektor sportowy Paris Saint-Germain został ukarany dziewięciomiesięcznym zawieszeniem za atak na sędziego Alexandre Castro po meczu z Valenciennes.
- Oficjalna strona internetowa klubu z Wrocławia poinformowała, że Sebastian Mila zaakceptował najnowszą propozycję kontraktu i będzie bronił barw wrocławskiego klubu przez trzy najbliższe sezonu.
- Dzielnie walczący w tej rundzie o utrzymanie zespół PGE GKS Bełchatów w 29. kolejce T-Mobile Ekstraklasy podejmował będącą w fatalnej dyspozycji Jagiellonię Białystok. Gospodarze byli bliscy wygranej, ale w doliczonym czasie gry wyrównał Euzebiusz Smolarek. Bełchatowianie wciąż nie są pewni utrzymania...
- Jak donosi "Kicker" VfB Stuttgart jest bardzo blisko wypożyczenia pomocnika Borussii Dortmund, Moritza Leitnera. Do transakcji miałoby dojść już podczas letniego okna transferowego.
- Bayer Leverkusen potwierdził osiągnięcie porozumienia z Chelsea FC w sprawie transferu Andre Schurrle. To oznacza, że niemiecki skrzydłowy będzie w przyszłym sezonie bronił barw The Blues.
- Eric Abidal odchodzi z Barcelony.
- Stoke City potwierdziło, to czego spodziewaliśmy się od kilku dni. Nowym menedżerem zespołu został Mark Hughes, który związał się z The Potters trzyletnim kontraktem.
- Podobno Iago Aspas będzie w kolejnym sezonie bronił barw Liverpoolu FC. Jak donoszą angielskie media, The Reds doszli już do porozumienia z Celtą Vigo w sprawie transferu utalentowanego napastnika.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6454 : 31 Maja 2013, 20:54:00 »
Freezon, nie obraź się, ale wątpię by ktoś na tym forum się tym zainteresował. Teoretycznie te informacje mogły być skierowane do mnie, ale ja jestem na bieżąco i to wszystko już po prostu wiem.

Cytat: Freezon
- Bayer Leverkusen potwierdził osiągnięcie porozumienia z Chelsea FC w sprawie transferu Andre Schurrle. To oznacza, że niemiecki skrzydłowy będzie w przyszłym sezonie bronił barw The Blues.
Tak gwoli ścisłości, to najprawdopodobniej w ramach zapłaty za transfer z Chelsea do Bayeru Leverkusen na roczne wypożyczenie pójdzie Kevin De Bruyne.


« Ostatnia zmiana: 31 Maja 2013, 20:56:03 wysłane przez Niedziel » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6455 : 02 Czerwca 2013, 19:09:33 »
Wiara w Niemcy przywrócona.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=f5pvMSwbaY4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=f5pvMSwbaY4</a>


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6456 : 02 Czerwca 2013, 19:20:24 »
Takich ludzi jak ona brakuje dzisiaj w każdym kraju. Z drugiej strony szkoda mi jej, bo najpewniej nikt jej nie posłucha, a ją samą po sądach będą wozić za "rozbój".


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #6457 : 02 Czerwca 2013, 22:22:21 »
http://www.youtube.com/watch?v=Bq_7Z5BjCLc

a tak tylko prawilnie przypominam o niegdysiejszym hicie internetów :D


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6458 : 04 Czerwca 2013, 17:20:55 »
Wyczaiłem fajną tapetę, przedstawiającą bohaterów Avengers w wersji żeńskiej:
http://fanartexhibit.files.wordpress.com/2013/02/avengers_1920x10801.jpg



IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #6459 : 04 Czerwca 2013, 17:34:40 »
Pani Hulk wymiata  :P


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6460 : 04 Czerwca 2013, 19:38:44 »
Pierwsze co mi przychodzi na myśl - zasada 63. :P
A tak na serio to Pani Kapitan Ameryka jest fajna. ;)


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #6461 : 07 Czerwca 2013, 20:26:02 »
A spróbuj rozmawiać z taką Hulk gdy ma okres albo PMS :)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6462 : 07 Czerwca 2013, 20:27:50 »
Myślę, że generalnie do każdej z nich w tym okresie podchodzić byłoby dość dużym ryzykiem :>


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #6463 : 07 Czerwca 2013, 20:34:10 »
No nie wiem, myślę że byłyby i gorsze...


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6464 : 12 Czerwca 2013, 21:44:05 »
Żeby nie było:
- niczego nie reklamuję,
- nikogo do niczego nie nakłaniam
- nie chcę nikogo do niczego przekonywać.

A teraz do rzeczy:
mój brat znalazł taką stronę
http://mocnopomocni.pl/
Ci ludzie potrafią odgadnąć każdą (prawie) postać o której sobie pomyślicie. Życzę miłej zabawy. ;D


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 428 429 430 [431] 432 433 434 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry