Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2033440 razy)
Pieter

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Młody forumowicz

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 14 Listopada 2007, 18:03:21 »
Wolałbym premierę H VI dopiero po 2009 roku. Gracze będą niecierpliwi, a sami programiści będą mieli czas na solidne i rzetelne przygotowanie gry. Posłuchają graczy, co ma się znaleźć w tej części, usuną stare błędy. Być może kolejna część tej serii trafi do legend gier komputerowych?


IP: Zapisane
"Chowam się w zbroi... Zielenieję z zazdrości."
Orzi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 204


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 14 Listopada 2007, 23:58:06 »
Nowa koncepcja... Hmmm, jeśli chodzi o świat, trochę szkoda porzucać Ashan po dwóch grach, jeśli o rozgrywkę, pamiętajmy o HoMM4... Ale z drugiej strony jeśli HVI byłyby tylko HV z lepszą grafiką też bym podziękował... Zobaczymy, zobaczymy...


IP: Zapisane



Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 15 Listopada 2007, 19:30:32 »
Planują...
Ja mam nadzieje na coś NOWEGO i świeżego. Np. Zamek Wodny. Jakaś nowa specjalizacja. No bo bądź, co bądź heroesy stają w miejscu. od 3 części to ciągle taka sama turówka. Można by coś zmienić. Wiem, że zmiany nie zawsze wychodzą na dobre, ale pomyślcie, co by było gdyby Nival zaskoczył nas czymś innowacyjnym i rewolucyjnym. TO by było COŚ.


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 15 Listopada 2007, 19:50:23 »
Owszem, przydałyby się nowe pomysły z jednostkami i miastami w szóstce Kwapi, ale chyba nic by się nie stało, gdyby dorzucili też parę potworów z trójki, o które wiele fanów się tak upomina. ;)


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 15 Listopada 2007, 21:14:17 »
Ale nie ma czegoś takiego, że każdemu pasuje. Czasami trzeba zaryzykować. Nic nie mam do potworów z 3, ale chciałbym, je widzieć w innym świetle.To znaczy, żeby np. behemoty wyglądały ciut inaczej.

Hmmm...
HoMM6 na Wii?
Ciekawe co z tego by wyszło. Już bardziej na DS. Dotykowy ekran stwarza ogromne możliwości.


IP: Zapisane
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 16 Listopada 2007, 17:16:37 »
No nie powiedziałbym. Jeśli chodzi o Simsy to tutaj mamy doczynienia z grą The Sims<jedynka> i jest ona rozszerzana o kolejne dodatki<było ich mnóstwo>. The Sims 2 była niemal bezpośrednią kontynuacją jedynki, tyle że z lepszą grafiką i ze zmienionymi szczególikami. Heroes nie jest cyklem, a jedynie nazwą gier opierających się mniejwięcej na podobnych założeniach<zamki, bohater z jednostkami,itp.>. Biorąc pod uwagę pierwsze 4 części, są one inne pod względem ras i historii, natomiast grafika jest nieznacznie modernizująca<tak szczeże mówiąc nie widać różnicy>. Każda częśc jest inna od poprzedniej i nie mają one praktycznie nic ze sobą wspólnego. W simsach jest dokładnie na odwrót. :)


« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2007, 13:34:38 wysłane przez Neramir » IP: Zapisane
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 17 Listopada 2007, 18:26:13 »
Cytuj
na DS'ie grało by się suuuper
Chyba bym specjalnie kupił DS. Przeicież nieraz jest sie ciężko oderwać od tej gry, a jak by to wziąźć gdzieś dalej od domu, gdzie nie ma kompa  :D....
A co do jednostek to bym proponował ze wszystkich porzednich części pozbierać. Chciałbym zobaczyć jednostki Lochu i Cytadeli z III w grafice z VI.


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Agrael24

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


Inferno RULES!

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 18 Listopada 2007, 08:28:02 »
Nie chodziło mi o podwodny zamek... Raczej o nowy rodzaj terenu. Jednostki typowo morskie (np. tryton, wodny smok [coś w ctylu węża morskiego]itp.), ale chodzące po lądzie (Przecież Atlantyda była [ponoc] kontynentem). Teren to coś w rodzaju białej plaży (lub lekko niebieskiej). Można by wymyślic całe dzieje Atlantydy i pokazac by je w nowej kampanii.

Ps. Chodzi o to że Atlantyda będzie bardo rozwiniętą cywilizacją NADmorską, a nie PODwodną. Kampania mogła by opisywac powstanie Atlantydy i jej upadek (zatopienie kontynętu).


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 18 Listopada 2007, 16:01:35 »
Może to nawet jest niegłupi pomysł z tym miastem nadwodnym. Przynajmniej ja nie mam nic przeciwko temu pomyśle. Mogliby dać taki zamek do Heroes VI, jeśli ta część miałaby wyjść.

Wiadomość doklejona: 09 Lipca 2014, 19:25:27
Chociaż nawet w dodatku do V mógłby być.


Podejrzewam jednak, że takowy dodatek już nie wyjdzie. ToE jest już przecież tym ostatnim, nieprawdaż? ;)


« Ostatnia zmiana: 09 Lipca 2014, 19:25:27 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
troglodyta

*****

Punkty uznania(?): -2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 353


protektor!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 18 Listopada 2007, 18:11:46 »
Planują...
Ja mam nadzieje na coś NOWEGO i świeżego. Np. Zamek Wodny. Jakaś nowa specjalizacja. No bo bądź, co bądź heroesy stają w miejscu. od 3 części to ciągle taka sama turówka. Można by coś zmienić. Wiem, że zmiany nie zawsze wychodzą na dobre, ale pomyślcie, co by było gdyby Nival zaskoczył nas czymś innowacyjnym i rewolucyjnym. TO by było COŚ.

Świat heroesa dzieje się na lądzie , a zamek wodny potrzebuje wody... Jak chcesz tym grać ?




I do heroesa V starczy jeszcze miejsca dla fanowskich modów - i koniec.. A potem HVI..


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 18 Listopada 2007, 18:34:10 »
Nie wiem czy czytałeś poprzednie posty. Tam wymyślono, że to może być nadmorski zamek.


IP: Zapisane
Eternith

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 264


Fpatrz się...

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 18 Listopada 2007, 19:30:00 »
Spoko!
Już sobie go nawet wyobrażam ;) .
Fajnie by wyglądał pod wodą.
Wielka kolumna, do niej przyczepione mniejsze budynki i inne wieże podwodne, wszystko otoczone bąbelkami, ostrygami i syrenami... ach...
No dobra wystarczy.
Mam za dużą inwencję twórczą ;) .


IP: Zapisane

Don't know how much I can take
Secret thoughts inside me wake
I've lost what it was within me
Oh sweet insanity
Agrael24

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


Inferno RULES!

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 19 Listopada 2007, 15:21:09 »
Szymon131 - świetny pomysł z tą kolumną. Niektóży mogą miec obawy że trzeba by ten zamek stwożyc pod wodą lub na niej, mi chodziło o to że zamek znajduje się na lądzie (niebieskim piasku) więc nie trzeba by nawet miec dostępu do wody.
Pomysł Szymona z zamkiem w wodzie nie musi się pokrywac z prawziwym położeniem np. Dungeon wygląda w środku jakby był pod ziemią, a w żeczywistości może byc wszędzie.


IP: Zapisane
Orzi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 204


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 19 Listopada 2007, 17:32:31 »
Pomysł z kolumną niezły, ale zbytnio kojarzy mi się z Inferno, tam już było coś na kształt tego.


IP: Zapisane



jakub5000

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


JoKe MaSTeR

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 20 Listopada 2007, 21:38:05 »
Nawet mnie takimi wiadomościami nie strasz!!! A a tak do tego wodnego miasta jak nie kolumna to może być:
a)pod wielką kopułą a w niej miasto
b)w wodzie tylko byłby jakiś tunel do wnętrza zamku i do budynków ale mówię że pomysł z kolumną nie jest taki zły :)


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry