Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 175 176 177 [178] 179 180 181 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037462 razy)
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #2655 : 15 Grudnia 2010, 16:46:46 »
Cóż..radzę się uzbroić w cierpliwość oraz mocne nerwy bowiem czwarta frakcja będzie jutro o coś 18:00. Modlę się do Tymory, aby nie było potem narzekania "Nie ma (frakcja)? Nieeeee :(", "Barbarzyńcy!", "Ja chcę (frakcja)! Bez nich to klęska!", " Będę płakać :( ", "Bez (frakcja) to nie jest Heroes". Bo doprawdy, to zaczyna być nudne oraz żałosne. Ja mogę jakoś przeżyć bez jakiejś frakcji. Nie łamałem się na wieść, że nie ma Inferno w IV tylko zostało połączone z Nekropolis. Nie płakałem za Lochem znanym w I-III. Nie buntowałem się przeciw frakcji krasnoludów. A wiedzcie, że będą dodatki, tak będą, a w nich wasze ukochane, miłosierne rasy. Odpowiem tylko na jedno z waszych pytań"Skąd wiesz Nightin?", a odpowiedź brzmi: Tristan powiedział na JB.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2656 : 15 Grudnia 2010, 17:21:02 »
Cóż..radzę się uzbroić w cierpliwość oraz mocne nerwy bowiem czwarta frakcja będzie jutro o coś 18:00. Modlę się do Tymory, aby nie było potem narzekania "Nie ma (frakcja)? Nieeeee :(", "Barbarzyńcy!", "Ja chcę (frakcja)! Bez nich to klęska!", " Będę płakać :( ", "Bez (frakcja) to nie jest Heroes". Bo doprawdy, to zaczyna być nudne oraz żałosne. Ja mogę jakoś przeżyć bez jakiejś frakcji. Nie łamałem się na wieść, że nie ma Inferno w IV tylko zostało połączone z Nekropolis. Nie płakałem za Lochem znanym w I-III. Nie buntowałem się przeciw frakcji krasnoludów. A wiedzcie, że będą dodatki, tak będą, a w nich wasze ukochane, miłosierne rasy. Odpowiem tylko na jedno z waszych pytań"Skąd wiesz Nightin?", a odpowiedź brzmi: Tristan powiedział na JB.

Wiesz, i tak na pewno bedzie: "dlaczego?! głupie!!, nie gram w to!".
Proponuję od dzisiaj o 18, do jutra do 18 nic tutaj nie pisać ;D


IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #2657 : 15 Grudnia 2010, 21:01:06 »
http://mightandmagic.de.ubi.com/index2.php

Stronka, z której dowiedziałem się że kolejną rasą są Orki ;)


IP: Zapisane
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #2658 : 15 Grudnia 2010, 21:04:32 »
Jeśli to prawda, to mi się podoba. Ubi ujawniło Orków dość niespodziewanie. Oj będą się sypać gromy :D

Wiadomość doklejona: 15 Grudnia 2010, 21:07:43
To niemiecka strona i jeśli chcecie to mogę wam to przetłumaczyć... tylko nie wiem czy można w tym temacie ??


« Ostatnia zmiana: 15 Grudnia 2010, 21:07:43 wysłane przez MatteoX » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #2659 : 15 Grudnia 2010, 21:08:41 »
Orkowie :o to co dopiero będzie z 5 rasą! Ogólnie orkowie i gobliny świetne są, ale te harpie znowu przesadzone. Na prawda wielka niespodzianka, brava za pomysł :ok:


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #2660 : 15 Grudnia 2010, 21:10:29 »

Wiadomość doklejona: [time]15 Grudzień 2010, 21:07:43[/time]
To niemiecka strona i jeśli chcecie to mogę wam to przetłumaczyć... tylko nie wiem czy można w tym temacie ??

Wiesz ten temat jest poświęcony Aktualnością, więc nie widzę przeszkód abyś tutaj przetłumaczył teksty


IP: Zapisane
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #2661 : 15 Grudnia 2010, 21:16:17 »
Więc tak zamieszczę tu tłumaczenie. Najwyżej moderator usunie...

Drodzy fani Heroes!
Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić wam czwartą frakcję nadchodzącej gry Heroes Might Magic VI: Twierdzę! Wśród stworzeń fortu mamy Orki, Gobliny, Cyklopy i kilka innych legendarnych stworzeń ... Spójrzmy najpierw na trzy jednostki trzonu twierdzy:

Rozbójnik

Nie chroni ich gruby pancerz, ale są za to dobrze uzbrojeni, Ork-rozbójnik sprawdza się doskonale na pierwszej linii frontu.. Do jego ulubionych taktyk należy szybki bieg do swoich wrogów w celu rozproszenia ich formacji i zadeptywania ich na śmierć...Rozbójnicy mają też tarczę, która nie służy tylko do dekoracji, ale też jako solidna obrona przed bronią krótkiego i dalekiego dalekiego zasięgu. Niszczyciele są zaawansowaną formą Rozbójników.


Harpie

Harpie są mieszanką ludzi i ptaków drapieżnych. Pierwotnie służyły jako zwiadowcy, kurierzy, lub lekka piechota w szeregach Czarodziei, ale później zdobyły swoją niezależność. Orkowie traktują je jako sojuszniczki i zawsze były czczone jako ulubione dzieci Ojca Nieba.Harpie mieszkają na tropikalnych wyspach Pao, stąd ich ubrania są tak kolorowe. Furia jest ulepszeniem Harpii.


Goblin

Gobliny są małymi, chudymi i bardzo słabymi fizycznie istotami, które są wynikiem nieudanej próby utworzenia orków. Są znane z tego, że bywają nieuważne, głupie i tchórzliwe, ale są także bardzo zwinne i szybkie. Te dwie ostatnie cechy często ratują im skórę.Ich ataki sprawiają wrażenie chaotycznych, ale w rzeczywistości dzieje się tak dlatego, że zawsze zastawiają liczne pułapki na polu walki, na przykład wiążą różne sznurki czy kopią wilcze doły. Jednak tych konstrukcji nie trzeba się ich obawiać, bo Gobliny nie są mistrzami w budownictwie. W armii Orków Gobliny są wykorzystywane głównie jako pracownicy, do badań, jako lekka piechota, lub są używane jako ofiary. Goblin Myśliwy to zaawansowana forma Goblinów.


« Ostatnia zmiana: 15 Grudnia 2010, 21:48:02 wysłane przez MatteoX » IP: Zapisane
Earne

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #2662 : 15 Grudnia 2010, 21:22:08 »
MatteoX, to są jednostki trzonu? Szkoda... miałem nadzieję, że te pierwsze stworzenia będą w elicie. Chociaż może to i lepiej... najlepsze jednostki dopiero przed nami ;)

Przepraszam, ale strona mi się nie wyświetla, nie wiem więc, czy to znowu jakiś fake, czy na serio, może dalibyście osobno linki do obrazków? Proszsz.
I tak nie mogę się doczekać oficjalnego ujawnienia tej rasy...
W Dodaj newsa jest już post z nimi:
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,6599.msg114228.html#msg114228



« Ostatnia zmiana: 15 Grudnia 2010, 21:26:46 wysłane przez Earne » IP: Zapisane
kolcz8P

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62


Zobacz profil
« Odpowiedz #2663 : 15 Grudnia 2010, 21:26:05 »
Dla mnie super, że czwartą rasą są Orkowie (Barbarzyńcy) jedna z moich ulubionych z całej serii HoMM. W ankiecie Ubisoftu dotyczącej gier spod znaku Mocy i Magii zagłosowałem właśnie na Barbarzyńców.


IP: Zapisane
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #2664 : 15 Grudnia 2010, 21:49:11 »
No, troszkę się napracowałem. Mam nadzieje, że chociaż odrobinę pomogłem :D


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2665 : 15 Grudnia 2010, 21:55:53 »
Ale w sumie można się było tego spodziewać. To byłoby nudne jakby znowu orkowie mieli pojawić się w dodatku..aczkolwiek jeszcze bardziej nudne jest to, że haven to znowu główna rasa, znowu te jej dynastie i perypetie xD aa orkowie mi się podobają, szczególnie harpie :)
teraz czekam na 2 nację, właśnie one miały być ujawnione jakoś razem, nie?? 


IP: Zapisane
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #2666 : 16 Grudnia 2010, 00:04:34 »
Orkowie! Co za miła niespodzianka! Lubię orków. Jednostki całkiem fajne, może ciut przekoloryzowane (zielona harpia?), ale niezwykle cieszę się, że to barbarzyńcy są czwartą rasą. Pomysł dodania harpii również bardzo mi sie podoba. Czekam na następne informacje. Ogólnie: plus dla twórców.


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #2667 : 16 Grudnia 2010, 09:35:23 »
Według mnie to bardzo kiepski wybór. Po primo, w fabule Ashan nie ma większych wzmianek o Orkach. Wiadomo, że stworzyli ich Magowie w ok. 320 roku, czyli ok. 700 lat przed wydarzeniami z H5. Orkowie uciekli na jakąśtam wyspę, Ludzie poszli za nimi jednak huragan zniszczył ich flotę, więc zaprzestali oni walki. A potem... pustka. Wplątanie ich w fabułę jako jedną z głównych frakcji nie będzie zgodne z Heroesem 5.
Secundo, Orkowie - owszem, są lubianą rasą - ale nie wzbudzają tak wielkich emocji jak Elfy czy Magowie.
Tertio, rasy, które miały znaczącą rolę w wydarzeniach sprzed 400 lat z H5 to: Ludzie, Elfy, Mroczne Elfy, Demony. Oprócz tego też wojny Nekromantów z Magami. Idiotyzmem jest więc umieszczać taką rasę bez uprzedniego umieszczenia chociażby Elfów i Mrocznych Elfów.



IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #2668 : 16 Grudnia 2010, 09:52:08 »
Przedstawione jednostki Orków są stare, czyli czeka nas jeszcze jedna stara jednostka i trzy całkiem nowe :P


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #2669 : 16 Grudnia 2010, 10:26:26 »
Kokoju, nie podobają CI się orkowie, to od razu szukasz dziury w całym i tyle! Jak dla mnie orkowie są bardzo dobrą frakcją, cieszę się z powrotu harpii, kto wie, może w elicie będą centaury, lub ptaki gromu, a może ogr, a może znowu coś zupełnie nowego? Kto wie także, co będzie elitą czempionem, bo niekoniecznie cyklop.


« Ostatnia zmiana: 16 Grudnia 2010, 18:30:09 wysłane przez andre94nt » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 175 176 177 [178] 179 180 181 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry