Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 255 256 257 [258] 259 260 261 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037736 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3855 : 21 Lutego 2011, 23:49:04 »
To znaczy ja Ci nie odpowiem bo nie grałem ale chyba by kompleks mniejszości pozostał :> No bo chyba (ja przynajmniej tak to odbieram) to facetów domeną jest gra w gry komputerowe ;D
Zaś dla mnie porażką jest ilość scenariuszy bo to tragicznie mało :/ Przecież to starczy na maksymalnie 3 miesiące porządnej gry. W porównaniu z H5 pod tym względem dla mnie totalna porażka.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3856 : 22 Lutego 2011, 08:23:01 »
Trzeba przyznać nie popisali się, ale mając do dyspozycji łatwy edytor sami zwolnili się od obowiązku robienia map. Trochę szkoda, bo te od twórców, poza tymi do multi miały scenki, które wraz z grą dodawały coś do historii Ashan. Tak będziemy mieli tylko kampanię i sparę scenariuszy- chyba.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3857 : 22 Lutego 2011, 11:10:54 »
Jeżeli screen ze zdjęcia http://img404.imageshack.us/i/39639278.jpg/ jest prawdziwy, to jednak będziemy mieli sanktuarium!?


« Ostatnia zmiana: 22 Lutego 2011, 13:37:04 wysłane przez spidermiso » IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #3858 : 22 Lutego 2011, 11:29:26 »
Jeżeli screen ze zdjęcia http://img404.imageshack.us/i/39639278.jpg/ jest prawdziwy, to jednak będziemy mieli sanktuarium!?(tylko dlaczego strona jest po rosyjsku?)
Nie rozumiem po czym wnioskujesz, że strona jest po rosyjsku, bo chyba nie po tym napisie na środku - ten napis jest dodany. Przyjrzyj się dokładnie - wszystkie zakładki są po angielsku i strona też jest po angielsku. Co do dzisiejszego obrazka dnia to zamek Haven prezentuje się dobrze, tylko zastanawiam się czy to jest screen z mapy przygody, bo mury nie okalają całego zamku tylko jego frontową część, a resztę osłaniają góry.  :huh:
Edit: Wygląda mi to na fake. Po pierwsze skąd niby ta szósta rasa - w podstawce ma być pięć ras. Po drugie jest Sanktuarium, a w neutralnych nadal tylko Smok Eel.
Edit 2: Poza tym na obrazku jest napisane Water Dragon, a na oficjalnej Dragon Eel.


« Ostatnia zmiana: 22 Lutego 2011, 11:55:56 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #3859 : 22 Lutego 2011, 12:34:47 »

A nikt porządnie chyba się nie załapał oglądając dzisiejszy screen dnia i podziwiał tylko widoczki?

Screen dnia: Przystań prawdę powiedziawszy...wygląda wspaniale. O taki zamek rycerzy, którzy walczą o wiarę i sprawiedliwość, skrzepiając serca swoim ludziom mówiąc "Walczmy do ostatniej kropli krwi choćby nawet do naszego końca". Jeszcze te uroki, barwy...ah..dużo lepiej aniżeli w H5.

Komiks: Na początku może się wydawać trywialny, ale jak się załapie o co chodzi to dobry, szczególnie patrząc na to, że H6 jest jakby to powiedzieć "poprzedniczką" H5.

Zdjęcia: Nie wyrażę się na ten temat.

newsy: Cieszę się, że coś ruszać będzie odnośnie 5 frakcji bo już zaczynałem się nudzić tymi screenami dnia. Ale co robi tu 7 kolumna...znowu jakiś wyciek?


IP: Zapisane
seboran
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 87

Zobacz profil
« Odpowiedz #3860 : 22 Lutego 2011, 12:44:41 »
Jaka 7 kolumna :huh:
To pewnie jednostka kampanijna,albo najwyżej bohater.
*kampanijna-specjalne oddziały powiązane z kampanią


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #3861 : 22 Lutego 2011, 12:54:40 »
Trzeba przyznać nie popisali się, ale mając do dyspozycji łatwy edytor sami zwolnili się od obowiązku robienia map. Trochę szkoda, bo te od twórców, poza tymi do multi miały scenki, które wraz z grą dodawały coś do historii Ashan. Tak będziemy mieli tylko kampanię i sparę scenariuszy- chyba.

Ja chciałbym żeby był mój ukochany tryb Hot-Seat. Bardzo fajnie się gra z kumplami i nie trzeba neta włączać. Jeżeli nie zrobią map do hot seat tylko Własną grę, z kilkoma scenariuszami to raczej nie kupię Heroes 6 dla samej kampanii, która taka długa przecież i tak nie jest. Hot seat musi być :). A co do mniemanej 5 rasy, to raczej można być już pewnym, że to Sanktuarium no ale warto poczekać na oficjalne informację. Osobiście czekam jeszcze na pokazanie budynków oraz artefaktów. 5 rasa może poczekać.


« Ostatnia zmiana: 22 Lutego 2011, 12:57:07 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
seboran
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 87

Zobacz profil
« Odpowiedz #3862 : 22 Lutego 2011, 13:09:14 »
Eh,tak myślę,i możliwe,że misje będą po prostu długie,na serio długie,nie to co w h5.Jedną misje kilka godzin by się grało ;D ;D
No,może troszkę mniej:P.Kurde,ciekawi mnie ta jednostka strasznie ;D ;D


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3863 : 22 Lutego 2011, 13:13:45 »
Trzeba przyznać nie popisali się, ale mając do dyspozycji łatwy edytor sami zwolnili się od obowiązku robienia map. Trochę szkoda, bo te od twórców, poza tymi do multi miały scenki, które wraz z grą dodawały coś do historii Ashan. Tak będziemy mieli tylko kampanię i sparę scenariuszy- chyba.

Ja chciałbym żeby był mój ukochany tryb Hot-Seat. Bardzo fajnie się gra z kumplami i nie trzeba neta włączać. Jeżeli nie zrobią map do hot seat tylko Własną grę, z kilkoma scenariuszami to raczej nie kupię Heroes 6 dla samej kampanii, która taka długa przecież i tak nie jest. Hot seat musi być :). A co do mniemanej 5 rasy, to raczej można być już pewnym, że to Sanktuarium no ale warto poczekać na oficjalne informację. Osobiście czekam jeszcze na pokazanie budynków oraz artefaktów. 5 rasa może poczekać.

Spokojnie, nawet jeśli nie zrobią za dużo map do hot-seat to jest edytor map :D w nim można robić bardzo ciekawe rzeczy. Myślę, że przy tej części postaram się zrobić jakieś ciekawe mapy i udostępnić, bo w V nie ogarniałam tego edytora.


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #3864 : 22 Lutego 2011, 13:46:27 »
http://static2.ubi.com/uk/mm/February_22-Ship%20battle!.jpg

"Kolejne" zdjęcie dnia! Nekropolis i Inferno walcząc na jednym statku.

Podsumowanie: Wreszcie Prządki zostały pokazane i zbytnio się nie zawiodłem ich wyglądowi. Kolory jednostek Nekropolis nie są straszne, aczkolwiek pomyślę nad tym czy zmienić np. z zielonego zrobić miętowy albo niebieskawy albo czerwony i fioletowy. A wampir wygląda na takiego mrocznego rycerza. Jednostki Inferno znakomicie się komponują, nie mają takich mocno widocznych dodatków od ognia jak w H5, widać jakieś proporcje między jednostkami, czart olbrzymi a obłąkaniec maluteńki... tylko, że lekko będzie mi brakowało walki między dwa statki...ale nie aż tak, aby móc się oburzać.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3865 : 22 Lutego 2011, 14:12:49 »
Muszę, przyznać, że prządka wygląda świetnie. Cart wygląda niezwykle masywnie, czego nie dało się odczuć przy koncept arcie, nie wiem czy do końca mi się do podoba. Mam jednak dziwne wrażenie, że to jest bardzo ustawiany screen... wszystkie jednostki mają pod sobą te świetliste kółka (znowu zapomniałam nazwy), a nie ma siatki, która zwykle jest podczas walki.


IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #3866 : 22 Lutego 2011, 14:38:51 »
Co do screenów to tak :

- Przystań i jej mury ok. Sama architektura miasta jakoś mnie nie bierze, ale widoczki bardzo fajne. I mają swój teren, tak jak Orki dżunglę, co pozwala skłanaić się do teorii, że jednak Orki będą w dżungli.

- screen z walki bardzo fajny i klimatyczny. Wyglada na to, że Reproduktor faktycznie będzie jednostką samą w sobie niezbyt przydatną w bitwie, która będzie zajmowała się produkcją czego tam produkuje. Prządka wygląda super. Czart faktycznie masywniej, nie tak jak cyklop, ale lepiej niż na artach. Trochę to dziwne, że wydaje się, iż 3 jednostki inferno będą zajmować 2x2, podczas gdy u Orków tylko dwie (sam cyklop mógłby ze 3x3 zajmować ;)) ale to ich problem ;)

Faktycznie ten nasz Okaleczyciel/katorżnik itd. trochę mały, ale może to i lepiej bo mobilny będzie :)


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #3867 : 22 Lutego 2011, 15:52:49 »
Przystań wygląda pięknie, a sceneria (szczególnie rzeźby aniołów wykute w skale) i lekka mgła nadają świetny klimat. Szkoda, że nie każdy zamek będzie tak wyglądał :-/
A Prządka wybroniła swą pozycję w mej grupie ulubionych jednostek. W grze wygląda równie dobrze, jak na arcie. Całe szczęście, bo nie wybaczyłabym twórcom zepsucia jednego z najlepszych pomysłów w grze. Teraz tylko pozostaje czekać na drugą wersję. I mieć nadzieję, że będzie równie dobra.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3868 : 22 Lutego 2011, 17:21:09 »
Screen przystani jest w porządku, jeli nie ładny. Wygląda tak jak powinien. Drugi screen... link wygasły już. Ktoś może dać drugi?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #3869 : 22 Lutego 2011, 17:24:28 »
Wejdź na kwasową grotę, tam link będzie

Screeny świetne. Niepowtarzalny charakter każdego zamku bije na milę. Trochę zaś dziwi mnie screen drugi. Dlaczego walka toczy się na jednym statku? Reszta- szczególnie prządka jest bardzo dobra. ach... czemu tak długo trzeba nam czekać??


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 255 256 257 [258] 259 260 261 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry