Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 258 259 260 [261] 262 263 264 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037473 razy)
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #3900 : 23 Lutego 2011, 21:13:48 »
Jak ja uradowałem, się, że owe "gejsze" jednak zostają w zamku, a te duchy rzeki są żywiołakami. A walka z Matką Namtaru wydaje się dość dobra. Westalki...mimo, że będę nieco musiał zmienić, wyglądają dobrze i mają dobrą animację. Ahhhh.... tylko historia Ireny(wiedziałem! wiedziałem! To imię nowej heroiny w fabule!), wydaje się dość prosta. Księżniczka, która uciekła od księcia bo nie chciała go poślubić i się utopiła. Mam też nadzieję, że zbytnio wielkich rozczarowań nie spotkam w polskiej wersji, aczkolwiek rozrywka jest.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3901 : 23 Lutego 2011, 21:14:28 »
Wy tu gadu gadu, a ja nic nie widzę? Ani żywiołaków, ani filmiku, ani Kirila o którym pisał Kokoju, może dać ktoś linki, chociaż na PW!


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #3902 : 23 Lutego 2011, 21:27:45 »
Filmik w świetnej jakości - http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1589&pk=15735
Nowe screeny - http://www.h6.acidcave.net/zdjecia_z_gry.html, http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=9712
Artykuł - obowiązkowa lektura dla każdego fana - http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=7271

Zapomniałem wspomnieć o potwierdzeniu piątej frakcji jako nagi przez jakiś niemiecki serwis, cytat z kwasowej - "Oprócz tego znalazł się tam krótki opis piątej frakcji Nag - Sanktuarium - wraz z jej przywódczynią i zarazem piątym dzieckiem Sławy - Iriną (Ireną), która niczym Wanda nie chciała poślubić księcia Gerharta Wilka i uciekła, by znaleźć schronienie wśród wodnych Nag."


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #3903 : 23 Lutego 2011, 21:32:46 »
Meggggaaa! Choć teren bitwy z tymi liliami jest trochę przesadzony wg mnie, to i tak jestem pod wielkim wrażeniem. No i te duszki jako żywiołaki... Odetchnąłem. ;D Oby dali zamiast nich jakąś nagę (strzelającą może).


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3904 : 23 Lutego 2011, 22:05:59 »
Filmik świetny, pokazał że westalkapotrafi walczyć jednak- a świetnie wygląda w grze. Daje kilka nowości: dwa żywiołaki, ataki bossa (który wygląda naprawdę bosssko), a sama oprawa zapiera dech w piersiach. Ta gra będzie hitem, na 100%.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #3905 : 23 Lutego 2011, 22:49:08 »
Ta gra będzie hitem, na 100%.
Nie wierzę, że widzę ten post pod tym nickiem ; P Chyba screena na pamiątkę zrobię.

Wypowiedź Field'a ze smoczego forum (wczorajsza) - "Powiedzmy, że nowa rasa ma być przedstawiona niedługo". Może nawet przed końcem lutego? Chyba nie będą oficjalnej prezentacji jeszcze długo trzymać zważywszy na to, że Gamestar puścił parę totalnie. Jednak wolałbym jakby pokazali chociaż jeden finalny town screen, dla mnie to bardzo ważny element, ikona serii.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3906 : 23 Lutego 2011, 23:03:19 »
Powiem, że z tych wszystkich nowości najbardziej zainteresował mnie  jednak filmik. Można się w końcu przyjrzeć jak to wszystko naprawdę wygląda i jestem bardzo zadowolona :)
Kolorystycznie jest akurat jak na mój gust. Ani zbyt intensywnie, ani zbyt mrocznie/depresyjnie/zamulone. Oczywiście kolory są jednak przesycone, widać to w porównaniu z Dark Messiahem, ale i tak jest lepiej niż w V.
Ma klimat i to się liczy.


IP: Zapisane
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #3907 : 23 Lutego 2011, 23:14:45 »
Ja się tak zastanawiam nad pisownią poziomów żywiołaków. Bo przy żyw. wody pisze tak: "neutral elite", a przy żyw. ziemi inaczej: "elite creature". Nie wiem z czego bierze się ta różnica, ale dało mi to do myślenia...


IP: Zapisane
seboran
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 87

Zobacz profil
« Odpowiedz #3908 : 23 Lutego 2011, 23:38:37 »
nie przesadzaj,wątpię,aby było miasto żywiołaków.Choć miałbym z tego radoche ;D ;D


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3909 : 24 Lutego 2011, 08:26:23 »
To byłby pomysł nieudany, z wiadomego już od dawna powodu. Jestem ciekaw czy tylko żywiołaki wody wyszły z miasta. Może pozbyli się jeszcze 1-2 starych jednostek i dali jakieś nagi. Widać, że Tide warrior (i ile to on) wygląda bardziej jak naga z Heroesa. Pearl maiden nadal mogłaby być meduzą. Wężowate sanktuarium- dla mnie bomba.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #3910 : 24 Lutego 2011, 09:25:07 »
Co do gryfa.. ma on jednak te nagolenniki, a czy wyszedł beznadziejnie... eee.. nie widać tu go od frontu, ale nie wydaje mi się, aby był kiepsko wykonany.
Nie, nie ma (dal wyjaśnienia dodam, że chodzi mi o te na tylnich łapach). Obejrzałam screen z Groty (już w dobrej jakości i mogę to z całą pewnością stwierdzić. Niestety, poprawa jakości nie poprawiła mojego zdania na temat wykonania gryfów. Pióra są nienaturalnie odchylone, a końcówka ogona wygląda na doczepianą. Chociaż...to takie tam szczegóły...
Od przodu wyglądają niewiele lepiej. Zbroja wydaje się być niedopasowana. I posiada za dużo esów-floresów i innych zdobień...ludzie, to jest zbroja, ma być praktyczna w walce, służy do ochrony, nie do ozdoby!
Ale ale. Duch na screenie wygląda świetnie. Doskonale ukazano jego przejrzystość i jego (właściwie to jej) niematerialny charakter. To miła niespodzianka, bo na stronie M&M animacja wyglądała znacznie gorzej.

Nie wiem czy to już było:
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110224-ChamberOfJudgement.jpg
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110224-MagicAbility.jpg
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110224-MightAbility.jpg
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110224-UniqueAbility.jpg
Drzewka umiejętności wyglądają bardzo pokaźnie...jednak jak dla mnie obrazki są nieco dziecinne...

Widzę, że masz problem z poczuciem humoru - to był żart
i jakie "Boshe"? to nie gimnazjum. :-/
Widzę, że masz ten sam problem co ja, bo nie zauważyłeś, że moja wypowiedź nie była "na serio" (specjalnie dodałam emotkę na końcu wypowiedzi).


IP: Zapisane
Grishnak

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 20


Zobacz profil
« Odpowiedz #3911 : 24 Lutego 2011, 11:39:20 »
Żywiołaki ziemi dla mnie bomba, wodne już trochę mniej, ale i tak o niebo lepiej niż było to w H5. Generalnie, graficznie gra prezentuje się bardzo dobrze, pozostaje mieć nadzieję, że skomplikowanie gry w sensie taktycznym nie będzie mniejsze niż ma to miejsce w H5.
Co do drzewek umiejętności, niepokoi trochę "respecialize: reset all" button, ale miejmy nadzieję, że nie będzie to coś dostępne zawsze i w każdym momencie;)


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #3912 : 24 Lutego 2011, 12:10:25 »
Wreszcie mamy porządny screenshot z terenem Inferno:
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110224-ssotd.jpg
Sam teren wygląda dość dobrze, szczególnie ciekawym dodatkiem są te rzeźby cerberów. Natomiast tym co wywarło na mnie negatywne wrażenie jest lawa - wygląda dość kiepsko.
Po wczorajszym nawale materiałów jeden screen wygląda trochę śmiesznie.  :P
I jeszcze to:
http://heroes.hardwired.hu/heroes6/leirasok/hunweek/picen.php?c=0&n=4MMH6_HighRez_Stronghold.jpg


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3913 : 24 Lutego 2011, 12:42:03 »
Oj tam przesadzasz wygląda nieźle :) Imponujące są te rzeźby Cerberów. Robią wrażenie. Zaś muszę przyznać, że z poprzedniego nawału osobiście najbardziej przydatny był artykuł, bowiem to istne źródło ciekawych informacji ^_^ W końcu dowiedziałem się czegoś konkretnego odnśnie do kampanii poza tym, że będzie ona związana z rodem Gryfów, blablabla...


IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #3914 : 24 Lutego 2011, 12:43:16 »
Lawa wg mnie wygląda ok. Jednak w całym terenie największe wrażenie wywarły na mnie ... rzeźby cerberów. Wyglądają super i mega klimatycznie.

Wg mnie wystarczyłaby jedna właściwie na jakimś wzgórzu skalistym, żeby dodać klimatu, i nie przesadzić, ale od czego będzie edytor map :D

I Nagi jednak wodne ;p


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 258 259 260 [261] 262 263 264 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry