Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 261 262 263 [264] 265 266 267 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037731 razy)
matek;D

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #3945 : 25 Lutego 2011, 10:23:41 »
Tak, a więc mamy dzisiejszy, świeżutki gameplay necro vs heven miłego oglądania  :)

Link do filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=EF_UhnIfpAQ


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3946 : 25 Lutego 2011, 10:34:27 »
Filmik dobry, pokazał całą walkę. Ładnie, a sceny walki czyli z najlepszymi momentami, miodzio.... zwłaszcza atak rycerza, a jednostki necropolis nieźle giną, choć wampiry i icze za bardzo się nie zmieniły, jeśli chodzi o sposób umierania. Jak dla mnie to dobrze. Reszta super.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #3947 : 25 Lutego 2011, 10:47:05 »
Wszyscy bohaterowie dobrze wykonani, zadowolili moje oczekiwania. Jedynie bohaterowie Mocy Necro nie przypadli  mi do gustu. Jak na trupy są za bardzo napakowani, wyglądają jakby nie mieli szyi, a u dobrego bohatera przesadzono z białym.

Filmik bardzo mi się spodobał. Można dowiedzieć się paru szczegółów dotyczących jednostek ;] Kiedy ginie jakoś istota pojawia się czaszka i liczba zabitych stworzeń, taki niewielki szczegół, a cieszy, bo w H5 ten minus mi trochę nie pasował. Z tego co pamiętam w H4 było coś podobnego. Zaklęcia mamy od razu widoczne i nie trzeba otwierać księgi czarów, to też można zapisać na plus, aczkolwiek nie musieli tego robić. Bardzo dobrze zrobione efekty przy ataku Licza i Wampira.
Ogólnie aż ślinka cieknie. Zazdroszczę naszym adminom. ^^


IP: Zapisane
ziutek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #3948 : 25 Lutego 2011, 11:06:21 »
a miała byc rezencja od adminów z beta testów i czemu jej nie ma
filmik jest świetny  śmierc wampira i licza super jaki i atak a najbardziej podoba mi sie jak kapłanka ulecza wygląda to rewelacyjnie


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3949 : 25 Lutego 2011, 11:11:52 »
Ten 4 minutowy filmik wypuszczony bodajże 2-3 dni temu jest fenomenalny ;). Podoba mi się zwłaszcza praca kamery, w piątej częsci był(subiektywnie) lekki chaos. Scena bitwy na Liliach wodnych z żywiołakami wody i ogólnie cały zarys gry wygląda o niebo lepiej niż na zdjęciach.  ^_^


« Ostatnia zmiana: 25 Lutego 2011, 11:14:26 wysłane przez Adaskop » IP: Zapisane

hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #3950 : 25 Lutego 2011, 11:12:39 »
Grafiki bohaterów są świetne. Nie podobają mi się jedynie "dobrzy" bohaterowie Inferno (stanowczo zbyt jaskrawi) oraz bohaterowie mocy Nekropolii (zbyt napakowani). Najlepsi są wg. bohaterowie Twierdzy (dobrze dobrane kolory i ogólny wygląd).

Gameplay ładny, chociaż nie dał nam jakiejś ogromnej porcji informacji. Cieszy mnie te drobne ułatwienie w postaci ulubionych czarów na wierzchu oraz to, że bohater będzie się teraz ruszał jak w H3 (większe możliwości taktyczne).


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #3951 : 25 Lutego 2011, 11:14:27 »
Filmik dobry, pokazał całą walkę. Ładnie, a sceny walki czyli z najlepszymi momentami, miodzio.... zwłaszcza atak rycerza, a jednostki necropolis nieźle giną, choć wampiry i icze za bardzo się nie zmieniły, jeśli chodzi o sposób umierania. Jak dla mnie to dobrze. Reszta super.

Dodałbym jeszcze, że teraz naprawdę każda jednostka jest bardzo przydatna i ma swoją rolę. Jak takie szkielety ulepszone np. Ten ich atak na jakichś obszar t naprawdę ciekawa broń, ktora może zrbić niezłe "kuku" jak będzie dużo szkieletów.

Fajnie, że mżna wybrać cel drugiego ataku, a nie ten sam.


IP: Zapisane
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3952 : 25 Lutego 2011, 14:11:10 »
Arty bohaterów świetne!! Teraz jestem pewien że Anastazja jest bohaterem magi z drogą Łez, Anton bohaterem Mocy i droga Łez, Kiryl bohater mocy i droga Krew, a  Sandor bohater mocy ;( podstawowy


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #3953 : 25 Lutego 2011, 14:12:12 »
Arty bohaterów cudne, ciekawi mnie, co oznaczają te trzy wersje, i jak się będą zwali. Ale póki co, to są genialni, wielki szacun dla twórców. Oby tylko w grze także byli tacy fajni!!


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #3954 : 25 Lutego 2011, 14:21:04 »
Jedynie bohaterowie Mocy Necro nie przypadli  mi do gustu. Jak na trupy są za bardzo napakowani, wyglądają jakby nie mieli szyi, a u dobrego bohatera przesadzono z białym.
Bo nie wszyscy Nekromanci to trupy :P Właściwie to niemal wszyscy są żyjącymi ludźmi.

A mnie bohaterowie aż tak bardzo nie zachwycili, chociaż trzymają przyzwoity poziom. Z herosów magii najlepiej wyszli Nekromanci (posiadają świetny ubiór i kolorystykę, może za wyjątkiem tego białego), natomiast z mocy najlepiej prezentuje się Inferno (chociaż macie rację, trzeci jest zbyt jaskrawy). Natomiast gdybym miała wybierać najgorszych to również na tych miejscach uplasowaliby się bohaterowie z Nekropolis i Inferno. Ale tym razem w przeciwnych kategoriach.

A teraz pozostaje czekać na żeńskie wersje...i coś mi mówi, że będę z nich bardziej jeszcze bardziej zadowolona.


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #3955 : 25 Lutego 2011, 14:35:31 »
Arty bohaterów świetne!! Teraz jestem pewien że Anastazja jest bohaterem magi z drogą Łez, Anton bohaterem Mocy i droga Łez, Kiryl bohater mocy i droga Krew, a  Sandor bohater mocy ;( podstawowy

Ale, ale...aby najpierw zdobyć krew lub łzy trzeba wpierw zapracować, a nie, że hop siup i jesteś pewien, że Anton ma łzy a Kiryl krew. Nie, to ty masz zdecydować jaką stronę weźmiesz danym bohaterem, Anton zawsze posłuchać aniołków i zabijać niewiernych, a Kiril/Kirył/Cyryl/Kiryl posłuchać swego serca i stać się dobry.


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #3956 : 25 Lutego 2011, 15:05:18 »
Ja was zaskocze bo mi sie wszyscy podobają i nie uważam żeby któryś był za jaskrawy czy zabardzo świecący ;p

Co do tego ktos powiedział że chciałby zeby necrosi (nawet mocy) byli w togach.. chłopie czy też dziewczyno to by w mig w walce (realnej) poszatkowan został. I taka prawda że czesto Necrosami zostają właśnie żywi (co zauważyła powyżej Ireth też ), lub bardzo humanoidalne istoty jak licze czy wampiry które nie straciły swojej woli, żeby szkielet został jakims bohaterem nie mzoe byc poprostu tylko szkieletem tylko w tych jego kościach musi sie  kryc ogromna wola, co znaczyło by że za zycia taka wolan sie cechował jednakorz z potężną mocą.

Filmiki podobały mi sie, choć wolałbym zobaczyć orków w akcjii ;p
Niecierpliwie sie na wrażenia z bety naszych adminów ;>


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3957 : 25 Lutego 2011, 15:21:52 »
Tyle dobra na raz! Niesamowite. No dobra, arty bohaterów podobają mi się, aczkolwiek zastanawiam się czy będą żeńskie wersje gdyż to by oznaczało 12 modeli na jedną frakcję... może w zamian za małą liczbę potworów. Muzyka w tle filmiku jest bardzo dobra, sam filmik też. Najlepiej widać jakość gry podczas zbliżeń kamery. Efekty teleportacji i wysysania życia wampira są cudowne. Screen może być, jakoś ani nie zachwyca ani nie odrzuca.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #3958 : 25 Lutego 2011, 15:23:01 »
Jedynie bohaterowie Mocy Necro nie przypadli  mi do gustu. Jak na trupy są za bardzo napakowani, wyglądają jakby nie mieli szyi, a u dobrego bohatera przesadzono z białym.
Bo nie wszyscy Nekromanci to trupy :P Właściwie to niemal wszyscy są żyjącymi ludźmi.
Jednak... nawet jak na ludzi są przepakowani. Bohaterowie Mocy Przystani są dużo szczuplejsi, nawet Bohaterowie Orków i Demonów (którzy są zwykle kojarzeni z dużą masą mięśniową) są chudsi. Ludzie żyjący, czy nieżyjący tak nie wyglądają.


IP: Zapisane
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #3959 : 25 Lutego 2011, 15:28:18 »
Ja mam pytanie do adminów - skoro gracie w betę, to raczej znacie wymagania. Moglibyście uchylić rąbka tajemnicy i napisać jakie będą ??(znośne czy bardzo wysokie, choć mam nadzieję, że to drugie nie :rolleyes:).

Co do artów to mnie bardzo się podobają. Wszystkie. No może bohater mocy nekropolis jest trochę za bardzo podpakowany, ale się przeżyje.Mogliby jednak podać wszystkie nazwy przy okazji.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 261 262 263 [264] 265 266 267 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.116 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry