Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 346 347 348 [349] 350 351 352 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037412 razy)
jakiziomek4

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #5220 : 20 Czerwca 2011, 18:30:10 »
Jak dla mnie Ubisoft dobrze pomyślał o tym dalekim wschodzie ale nie dawno przyszło mi na myśl żeby może stworzyć rasę na podstawie Wikingów - byli by podobni do orków ( w sile ) ale troche bardziej uzdolnieni w czarach i fajniej by wyglądali, co wy na to  ;D


IP: Zapisane
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #5221 : 20 Czerwca 2011, 18:48:28 »
Powodzenia, ale raczej to nie temat na ten temat... (czy aby na pewno jestem pewny ze to nie masło maślane...?)

Uhm... Chyba moja kolej na ogólną ocenę:
Przystań: ogólnie 6/10
Necro: 7/10
Inferno: 7/10
Twierdza: 8/10
Sanktuarium: 9/10



Zawsze lubilem klimaty ludzie/swiatlosc ale troche irytujace bylo w poprzednich czesciach jednostki typu:
czlowiek
czlowiek z mieczem
czlowiek z łukiem
więc nie wiem czemu tak płakacie z powodu małej ilości nag w sanktuarium. Przeciez arytokracja nie bedzie sie pchala do bitek(a jak bylo z Polska Szlachta Sarmacką?)
Inferno i Necro przerażają, i tak ma być
W koncu nie ma komicznych jednostek przypominajacych zwierzęta z zoo. Podoba mi się urozmaicenie jednostek i to, że nareszczie wampir jest silniejszy od lisza.
Twierdza-ulubione miasto w h5, cos czuje ze podobnie bedzie w h6 ale zawiodlem sie na cycku, wolałem go takiego jak w h4... na miejsce obecnego machnalbym behemota, a łapacza snów zastąpił cyckiem rodem z h4/3


IP: Zapisane
SkeleCross

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48

Zobacz profil
« Odpowiedz #5222 : 20 Czerwca 2011, 18:58:09 »
Rakszasa Maciej

Masz rację, to nie ten temat. Do oceniania ras jest inny osobny.

Jak dla mnie zwierzęta w zoo nie koniecznie muszą być komiczne, ale na pewno takie byłyby odgrzewane kotlety pokroju Behemota.

(Poprawione dzięki Kokoju)


« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2011, 20:14:19 wysłane przez SkeleCross » IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #5223 : 20 Czerwca 2011, 19:07:47 »
Cytuj
Jak dla mnie Ubisoft dobrze pomyślał o tym dalekim wschodzie ale nie dawno przyszło mi na myśl żeby może stworzyć rasę na podstawie Wikingów - byli by podobni do orków ( w sile ) ale troche bardziej uzdolnieni w czarach i fajniej by wyglądali, co wy na to 

Tutaj dyskutujemy o H6 a nie "co by było gdyby...". Od tego jest inny temat.

Cytuj
Jak dla mnie zwierzęta w zoo nie koniecznie muszą być komiczne, ale na pewno takie byłoby gdyby na miejsce nowych, ciekawych jednostek, twórcy gry znowu wsadzili odgrzewane kotlety pokroju Behemota.

Hmm... trochę nie skumałem tego zdania. Jednostki niczym z zoo nie muszą być komiczne, ale jeśli by dodać kilka odgrzewanych kotletów to już by były komiczne? Zresztą, przykład nie najlepszy. Behemoty nie są odgrzewanymi kotletami, bo te jednostki pojawiły się w dwóch grach na sześć. Poza tym należy też dostrzegać różnicę między odgrzewanym kotletem a klasykiem.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #5224 : 20 Czerwca 2011, 19:45:55 »
Niezła sprawa, mam betę, ale nie mogę w nią grać bo nie mam 16 lat. No po prostu... :P

Mnie ciekawi czy aby pobrać prawdziwą betę też będzie trzeba mieć konto na ubisofcie .



IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5225 : 20 Czerwca 2011, 20:20:11 »
Nie wiem czy wiesz Grownock, że prawy alt+c uruchamia cheats menu, które w porównaniu do poprzednich części gry (jeżeli w ogóle można by te poprzednie tak nazwać) daje nam spore możliwości :)
Zachęcam wszystkich betatesterów do zabawy ;)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5226 : 20 Czerwca 2011, 20:23:40 »
Umiejętności dziś podane są klasyką w herosach, ale jedno mnie zastanawia, bo chyba niezbyt to zrozumiałem. Te zdolności są zarezerwowane tylko dla paladynów, czy dla wszystkich, co pójdą Drogą Łez?

W pierwszej opcji- szkoda, dyplomacja stała się taka jak urok w H IV. Paladyni mają wtedy za dobrze, choć pewni będzie to czymś zrównoważone.

W drugiej opcji- świetny pomysł, oddaje to bardzo dobre charakter tych co wybrali Ścieżkę Łez- "Bez przemocy, Panowie".

E.... Jaśnie JarQu, a czy otwarte beta testy nie zaczynają się dopiero 28 czerwca?


« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2011, 20:54:22 wysłane przez Belegor » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5227 : 20 Czerwca 2011, 21:17:57 »
Niby tak Belegorze, ale z tego co wiem to Grownock otrzymał ją jako jeden z 1000 osób które zgłosiły się do testowania serwera jeszcze przed otwartymi testami o których mówisz.  Nie wiem jak to teraz jest dokładnie gdyż swoją betę otrzymałem już dawno temu. Nie wiem też jaką umowę "podpisał" Grownock ponieważ moja zabrania jak na razie ujawniania jakichkolwiek informacji w końcu nadal jest to "Closed Beta". Nie wiem też czy ta którą posiada Grownock jest tą samą wersją (dokładna nazwa mojej to "Internal Private Closed Beta" i na chwilę obecną jest to ver. 1.1.29985 i dzięki aplikacji do auto-aktualizacji jest aktualizowana na bieżąco po ukazaniu się kolejnych poprawek).

Grownock możesz podać wersję swojej bety ?


« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2011, 21:21:04 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #5228 : 20 Czerwca 2011, 21:28:48 »
Ja też mam betę, ale nie mogę jej uruchomić. Chciałem ją ściągnąć z mojego konta Ubi, ale nie mam 16 lat i niestety nie mogłem. Spróbowałem z innego konta, ale gdy wciskam przycisk "validate my key", nic się nie dzieje. Na Heroes Community radzili mi abym skontaktował się z Aldebranchem, ale jeszcze mi nie odpisał. Tak więc nie mam pojęcia co mam zrobić :P.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5229 : 20 Czerwca 2011, 21:29:57 »
Zmień wiek w profilu na ubi :P


IP: Zapisane
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #5230 : 20 Czerwca 2011, 21:33:34 »
Niestety chyba się nie da... :-/. Na HC kazali mi ściągnąć betę z innego konta, skontaktować się z aldebranchem... ale najgorszy problem to ten przycisk, po którego kliknięciu nic się nie dzieje.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #5231 : 20 Czerwca 2011, 22:09:54 »
Grownock możesz podać wersję swojej bety ?
Proszę - 1.2.29991
Szczerze mówiąc, mam gdzieś czy zabronione jest publikowanie jakichkolwiek materiałów z bety - ścigać mnie nie będą, poza tym wszyscy robią przecieki.


IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #5232 : 20 Czerwca 2011, 22:47:09 »
Grownock zarzucisz kilka screenów.?
Bo ostatnio nie mam co podziwiać..
Nie no, żartuję, ale chciałbym wiedzieć coś czego jeszcze nie wiem, a jest to interesujące..
Coś co bardzo rzuciło Ci się w oczy, jakaś rzecz, która Ci się bardzo spodobała, bądź nie.!? ;)


IP: Zapisane
ziutek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #5233 : 21 Czerwca 2011, 10:34:48 »
Grownock możesz nam podać statystyki jednostek sory że ciągle pytam ale bardzo chce to wiedzieć


IP: Zapisane
softnet
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48

Zobacz profil
« Odpowiedz #5234 : 21 Czerwca 2011, 10:36:16 »
I te 1000 przypadkowych osób niby miałoby nie pisnąć słówka? niemożliwe...

Ale faktycznie coś tu nie pasuje, bo teraz tak naprawdę wiemy wszystko co Ubi chciało nam przekazać i dalej przekazuje. Niby beta ale w niej prawie wszystko co mialo być jest:)

Poza tym, jakieś większe bugi, czy zły balans jednostek zauważyłeś?


IP: Zapisane
http://myempire.pl - zapraszam maniaków:)
Strony: 1 ... 346 347 348 [349] 350 351 352 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry