Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 410 411 412 [413] 414 415 416 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037458 razy)
krzych42

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #6180 : 15 Października 2011, 16:44:55 »
A ja chciałbym spytać czy już testowaliście edytor map bo ja tego kompletnie nie ogarniam  :-/
Przydałby sie już jakis poradnik do edytora


« Ostatnia zmiana: 15 Października 2011, 16:51:41 wysłane przez krzych42 » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6181 : 15 Października 2011, 19:22:05 »
O właśnie edytor... Jego się otwiera z poziomu gry, czy trzeba znaleźć w folderach gry? Bo jakoś jeszcze go nie znalazłam...


IP: Zapisane
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« Odpowiedz #6182 : 15 Października 2011, 20:04:37 »
O właśnie edytor... Jego się otwiera z poziomu gry, czy trzeba znaleźć w folderach gry? Bo jakoś jeszcze go nie znalazłam...

Hm... Start -> Wszystkie Programy -> Ubisoft -> Might & Magic Heroes VI -> Uruchom Edytor Scenariuszy Might & Magic Heroes VI
:)


IP: Zapisane
krzych42

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #6183 : 15 Października 2011, 20:44:02 »
Ostatecznie oceniam grę na bardzo dobrym poziomie i powiem szczerze przypomina mi trochę HoMM3 tylko ten jeden wielki minus: najdziwniejszy edytor map jaki widziałem myślałem że będzie jeszcze prostszy niż w piątce ale no cóż  :huh:


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6184 : 15 Października 2011, 22:48:39 »
Edytor niedługo pewnie ktoś ogarnie, to się nie martw. Co do samej gry bardzo podoba mi się klimat. Właśnie zaczęłam 3 mapę nekropolis i muszę powiedzieć, że druga to mnie z nóg zbiła. Świetny klimat!


Idarion dzięki za podpowiedź, ale musiałam trochę inną drogą go znaleźć, bo grę mam zapisaną na innym dysku.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6185 : 15 Października 2011, 23:43:08 »
Ja zaczynam od kamppanii Sandora i trzeba przyznać- jest nijak do tej z bety. Bohaterowie przyłażą niemal co 5 dni, każdy z coraz potężniejszą armią. Tracę siepaczy tyle, że nie nadążam z ich produkcją. Wyzwanie jest.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #6186 : 16 Października 2011, 13:42:11 »
 Może byś pogłówkował nad tym co robisz źle? Ja raptem przeszedłem kampanię Anastazji(która lubi zaskakiwać) i kombinowałem co zrobić by osłabić wroga.

 W trzeciej misji było mi nieco trudu, zaatakowałem jako pierwsze(SPOILER!): demony bo myślałem, że jak ich się pozbędę będę mieć spokój. Ale noż...jego mać, wrogowie drugiego komputera notorycznie podbijali moje miasteczka i ciągle niszczyli mi dobytek. Myślałem, że w takiej sytuacji na pewno przegram. Kiedy ich się pozbyłem, szykowałem się na głównego przeciwnika. Patrzę, a tam... armia kolosalna! O mało nie zemdlałem ze zdumienia. Przegrałem kilka bitew, ale wciąż rósł w siły. Do mózgu napłynęła myśl, żeby wczytać wcześniejsze zapisy gry z misji.

 Pomyślałem tak: skoro mój główny przeciwnik nazbierał tyle wojska podbijając moje zamki, to powinienem się odpłacić mu tym samym podbijając jego własne. I tak uczyniłem. Orkowie(też wrodzy) pomogli mi w tym, nekromanci nie mieli źródeł przerostu jednostek ani nie atakowali. Wróciłem do swego starego zamczyska, rozwaliłem demony, potem orków, ruszyłem na nekrofilów(to znaczy nekromantów). Walka była ciężka, z wieloma porażkami, ale mimo to nie wczytałem ponownie rozrywki. Ilekroć przybywało mi armii, wskrzeszałem Anastazję i atakowałem wroga. Z czasem tak zdziesiątkowałem jego armię, że miał wystarczająco tyle bym go ograł.

 Opowiedziałbym jak sprytnie wygrałem czwartą misję Anastazji, gdzie zastosowałem taktykę finansową, ale to długa historia, a zresztą nie jestem dobrym "aniołem stróżem" co idealnie podpowiada jak należy postępować. Po prostu powiem prosto swoimi słowami: Jak idzie źle i czujesz, że naprawdę szans na wygranie misji(masz jeden zamek, wrogowie ci podbili wszystkie forty) nie masz to znaczy, że to twoje myślenie się do tego przyczyniło i kombinuj jak mógłbyś to inaczej rozegrać.


« Ostatnia zmiana: 16 Października 2011, 13:44:37 wysłane przez Nightin » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6187 : 16 Października 2011, 14:07:05 »
Argh! Nightin! Kuszące jest to by przeczytać twój post! Ale nie dam się... najpierw przejdę 3 kampanię Anastazji! To jest złe, ta pokusa... idę grać.


IP: Zapisane
xerus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15

Zobacz profil
« Odpowiedz #6188 : 16 Października 2011, 14:41:44 »
Witam. Mam dosc glupi problem z gra. Kiedy gra sie mnie pytala o klucz, przez pomylke wpisalem nie ten co trzeba. Teraz gra nie chce mi sie poloczyc z confluxem, pisze, ze podany klucz nie pozwala na to. Probowalem odinstalowac gre i zainstalowac znowu, ale niestety nie pyta sie o klucz po raz drugi. Czy ktos ma pomysl, jak to rozwiazac?


IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #6189 : 16 Października 2011, 18:55:31 »
Hhm. Niestety nie mam pomysłów. Czy conflux jest Ci aż tak potrzebny? A wogóle to dziwne, że nie pyta się o klucz jeszcze raz. 
 


« Ostatnia zmiana: 16 Października 2011, 19:02:30 wysłane przez hajducekg6 » IP: Zapisane
Zares

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #6190 : 16 Października 2011, 19:06:48 »
Próbowałeś odinstalować grę i zainstalować ponownie?


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6191 : 16 Października 2011, 19:07:15 »
Myślę, że jeszcze nikt tu nie zadał najwłaściwszego pytania: jak się podoba dubbing?

Jak dla mnie czasem zgrzyta przerysowanie emocji w głosie (u Anastazji), lub ich brak (Uriel). Wybaczcie ale za chiny nie kupiła bym tego jego "kocham cię".

Do do samej gry to polecam nieć więcej niż jednego bohatera. Bardzo trudno jest ogarniać wszystko co się dzieje na mapie, gdy komputer wysyła przeciwko nam hordy swoich bohaterów. Wbrew pozorom wcale nie jest tak trudno rozdzielać armię.


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6192 : 16 Października 2011, 19:24:22 »
Myślę, że jeszcze nikt tu nie zadał najwłaściwszego pytania: jak się podoba dubbing?


Nie podoba się :). Słabizna niestety. Bez porównania z najlepszymi polonizacjami w naszym kraju. Słabszy również dubbing niż w części piątej. Z drugiej strony natomiast, kilka(aczkolwiek to pojedyńcze przypadki) głosów jest ciekaw i urzekających w całej tej masie sztucznych i nienaturalnych głosików.


IP: Zapisane

Przemo96

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #6193 : 16 Października 2011, 20:02:53 »
Jak to o klucz nie prosi?? A słuchajcie zacina wam się czasem kamerka bo czasem się zacina że nie mogę nią jeżdzić


IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #6194 : 16 Października 2011, 21:18:24 »
Nie zgadzam się z Adseruki. Może dubbing w 6 nie jest jakiś wybitny, ale na pewno jest go więcej niż w 5.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 410 411 412 [413] 414 415 416 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry