Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 424 425 426 [427] 428 429 430 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037482 razy)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6390 : 13 Grudnia 2011, 14:55:42 »
Was też serwery Ubi nie chcą wpuścić? :P
Czyżby już patcha wgrywali?
Mam ten sam problem. Mogę powiedzieć, że 14 grudzień ma być ciekawy...


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #6391 : 13 Grudnia 2011, 16:27:59 »
Uruchamiając grę czytamy na Twitterze "Our online services will be down for a 4h maintenance on December 12 @ 9.00 PM (PST) / December 13 @ 00.00 (EST) / 05.00 AM (GMT)" i dzisiaj dodali że jeszcze o 2 godziny się przedłuży. Nie piszą nic o patchu, ale to może być to.


« Ostatnia zmiana: 13 Grudnia 2011, 16:30:27 wysłane przez Johny_Szalony » IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6392 : 13 Grudnia 2011, 20:41:25 »
Na Celestial Heaens wyczytałem, że patch 1.2 ma być w następnym tygodniu. I tyle.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Earne

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #6393 : 15 Grudnia 2011, 22:15:04 »
Wiadomo coś o wynikach pojedynków z twórcami? Będzie można obejrzeć walki?


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6394 : 20 Grudnia 2011, 12:32:05 »
Nareszcie wprowadzili ten patch 1.2. Chciałbym tutaj powiedzieć, że uważam iż zrobienie nowych town screenów, czy scenariusza bardziej ucieszyłoby fanów od poprawienia tych "bugów" z którymi podczas 150 godzin mojej gry w H6 nie spotkałem się ani razu (jedynym napotkanym błędem była niemożność przeglądania profili innych graczy, co ma na rozgrywkę wpływ ma zerowy).


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #6395 : 20 Grudnia 2011, 15:33:09 »
No cóż Ja mogę powiedzieć że było trochę tych bugów i ku mojej radości będzie więcej przyjemności z gry aniżeli nerwowania się że "Użyłbym teraz tej umiejki" a tu lipa bo nie działa prawidłowo.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #6396 : 20 Grudnia 2011, 16:00:35 »
Ja tam - tak jak Grownock - uważam, że powinni zrobić wpierw zauważalne zmiany a potem dbać o detale.
Np. nie naprawili pewnego wkurzającego błędu; że jak się użyje broni rodowej, to po wymianie na inną zostają wszystkie dodane przez poprzednią zdolności (o ile się nie mylę statystyki zostają odjęte gdy się pozbywa broni rodowej, ale umiejętności już nie i np. jak raz użyłem demonami Katany Kirina, to ciągle mam tę zdolność od teleportacji chociaż obecnie noszę Wysysacza Dusz. A gdy Sandorem wymieniłem Kostur Oczyszczenia na Kostur Batu, dalej mam czar Oczyszczenie).

EDIT
Cholera, po wgraniu tego patcha przy brzegach ekranu mi migają takie dziwne paski. Nie wpływa to na grę, ale strasznie wkurza. Wie ktoś, jak temu zaradzić?


« Ostatnia zmiana: 20 Grudnia 2011, 16:19:05 wysłane przez Kokoju » IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6397 : 20 Grudnia 2011, 19:48:48 »
Ja tam - tak jak Grownock - uważam, że powinni zrobić wpierw zauważalne zmiany a potem dbać o detale.
Np. nie naprawili pewnego wkurzającego błędu; że jak się użyje broni rodowej, to po wymianie na inną zostają wszystkie dodane przez poprzednią zdolności (o ile się nie mylę statystyki zostają odjęte gdy się pozbywa broni rodowej, ale umiejętności już nie i np. jak raz użyłem demonami Katany Kirina, to ciągle mam tę zdolność od teleportacji chociaż obecnie noszę Wysysacza Dusz. A gdy Sandorem wymieniłem Kostur Oczyszczenia na Kostur Batu, dalej mam czar Oczyszczenie).

EDIT
Cholera, po wgraniu tego patcha przy brzegach ekranu mi migają takie dziwne paski. Nie wpływa to na grę, ale strasznie wkurza. Wie ktoś, jak temu zaradzić?
Nie oglądać ekranu miast. A tak na serio, trzeba będzie po prostu zgłosić to na fejsbukowej stronie Hirołsów (ja zgłosiłem błąd z drugą misją orków i został on naprawiony ;D).


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Zares

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #6398 : 20 Grudnia 2011, 23:46:51 »
A Wy dalej o te ekrany miast. Co jest ważniejsze - mechanika, czy grafika? Będzie się oko cieszyło, a umysł wkurzał. Bardzo dobrze, że poprawiają bugi. W końcu działa szczęście :)

Grafika jest nieważna, dla mnie mogą zostać takie ekrany, jakie są. Długo patrzycie na ekran miasta? Tylko przez ułamek sekundy, by coś wybudować. A ile trwają bitwy, manewry po mapie? Minuty, godziny. Wolę przez ułamek sekundy patrzeć na ubogie ekrany miast, niż godzinami wkurzać się z powodu bugów.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #6399 : 21 Grudnia 2011, 09:54:46 »
Skończcie już z tymi ekranami. Będą nowe to będą a jak się nie podoba czekanie to pochwalcie się zdolnościami stwórzcie je i wyślijcie do Ubisoftu.
A każdy kto uważa, że ważniejsze są graficzne gadżety niż nie działające szczęście, liczne zbugowane umiejętności jednostek i bohatera czy ogólne błędy powodujące często wywalenie do pulpitu to gratuluję. Gra powinna być na pierwszym miejscu grywalna, no chyba, że ktoś nic innego nie robi tylko zwiedza mapy i krajobrazy ogląda.
Tak więc koniec dyskusji o ekranach bo to się nudne robi. Poza tym poruszanie tego samego n-ty raz z kolei w każdym temacie to już jest chyba spam.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6400 : 21 Grudnia 2011, 12:36:58 »
Dla mnie ekrany miast były praktycznie głównym elementem prowokującym do dalszej gry. Kochałem oglądać jak moje miasto się zmienia, jak pojawiają się nowe budynki, jak moja forteca staje się potężna. To po prostu sprawia wielką radość i wolę właśnie radość z gry niż balans, który w tej serii zawsze był beznadziejny, a jakoś nikt wcześniej nie narzekał.


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6401 : 22 Grudnia 2011, 20:34:38 »
Dla mnie ekrany miast były praktycznie głównym elementem prowokującym do dalszej gry. Kochałem oglądać jak moje miasto się zmienia, jak pojawiają się nowe budynki, jak moja forteca staje się potężna. To po prostu sprawia wielką radość i wolę właśnie radość z gry niż balans, który w tej serii zawsze był beznadziejny, a jakoś nikt wcześniej nie narzekał.
Teraz z zewnątrz można w pełni poprzyglądać się, jak miasto się rozwija, ale mimo to od czasu do czasu lubię porzyglądać się temu, jak moje miasto wygląda na ekranie miast (na razie nie dotyczy to szóstki).


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Damian7777

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81


wierszo - pisarzo - leń

Zobacz profil
« Odpowiedz #6402 : 27 Grudnia 2011, 12:10:05 »
Chciałbym rozwiać wszystkie mity i niepotwierdzone informacje, że w związku z utworzeniem smoczych bóstw nie zobaczymy smoków w roli czempionów. Otóż zobaczymy !

Według potwierdzonych informacji w Heroes VI zobaczymy smoki jako czempionów. Będzie ich jednak mniej niż w Heroes V.

Włączcie napisy PL. 3:45 - 4:10

http://www.youtube.com/watch?v=n01iggq97gI


Zatem jeżeli w Heroes V mieliśmy 4 smoki we frakcjach to w Heroes VI będą 2 ?

Możemy tylko gdybać ale na filmie zostało jasno powiedziane, że niektóre frakcje nie mogą istnieć bez smoka jako czempiona. Jestem przekonany, że czempionem lochu będzie czarny smok a nie hydra ! Oprócz tego może czerwony smok będzie czempionem krasnoludów ? Co o tym myślicie ?



IP: Zapisane
Kwarc

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 152


Zobacz profil
« Odpowiedz #6403 : 27 Grudnia 2011, 12:37:44 »
A czy ktoś mówił, że nie będą? W H5 jakoś nie przeszkadzał boski status Smoków w uczynieniu ich jednostkami siódmego poziomu. H6 to nadal ten sam Ashan, więc problemu nie ma. Należy tutaj rozróżnić smocze bóstwa od zwykłych smoków, które chociaż potężne to są do pokonania. Tak więc nie wiem o co był ten cały ambaras.
Co do Smoków w dodatku to zapewne będą to Czarne i Szmaragdowe. Coś mi się wydaje, że jako pierwsze dojdą Elfy, a w następnym Akademia i Forteca.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #6404 : 27 Grudnia 2011, 12:39:39 »
To, że w filmiku tak powiedziano to wiadomo. Z tego co pamiętam tam chodziło o Sylvan, elfy od zawsze zielone smoki miały. Poza tym nie liczyłbym na jakieś super wykoksane te smoki. Czempioni jakoś super silni nie są i raczej nie spodziewałbym się, że zmiotą połowę armii przeciwnika jak to było w poprzednich częściach. Tak więc jak ktoś liczy na ciężkie do pokonania smoki jak w poprzednich częściach to się przeliczy :)


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Strony: 1 ... 424 425 426 [427] 428 429 430 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry