Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 440 441 442 [443] 444 445 446 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037503 razy)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6630 : 17 Kwietnia 2012, 16:56:07 »
I kolejna porcja informacji o tym, jak to Ubisoft liczy się z każdym(a szczególnie z fanami)

http://www.h6.acidcave.net/

Szczerze nie obchodzi mnie "skrzywdzone" Black Hole - biznes jest biznes, dali się wrobić - ich wina.

Po drugie, nie jestem specjalnie urażony tym, że Ubisoft niezbyt liczy się z opinią fanów (choć uważam, że ten koleś pewnie troszkę wyolbrzymił wszystko). Ja chcę dostać świetny produkt i godną kontynuację serii. Taki otrzymałem, jestem zadowolony - teraz czekam na dodatek i ekrany miast.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6631 : 17 Kwietnia 2012, 17:20:21 »
To forum vipowskie było i jest dla picu. Przykład- dostajemy betę, robimy listę błędów, wszystkie błędy są w wersji 1.0 ;] 1.1 chyba większość też, dokładnie nie wiem bo potem przestałem już nawet w h6 grać, mówię jaki był odzew na forum.

Żeby wytrzymać z nimi trzeba mieć cierpliwość ;p I nastawić się, że wiedzą lepiej ;]


« Ostatnia zmiana: 17 Kwietnia 2012, 17:53:11 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #6632 : 17 Kwietnia 2012, 18:11:38 »
Nie rozumiem, kto narzekał na "zbyt dużą ilość nudnych, człowiekowatych, [red: i podobnych do siebie] kobiecych postaci" Przecież w Sanktuarium są tylko 2 kobiecie jednostki... kompletnie różne od siebie, więc o czym oni piszą?
W ogóle tekst mi brzmi na propagandowy od Black Hole jacy to oni biedni i pokrzywdzeni.
"Wystarczy spojrzeć wstecz: cokolwiek mówiliście, było ignorowane" No to mnie zabiło, to w którejkolwiek grze słuchali  się fanów co mają zrobić?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #6633 : 17 Kwietnia 2012, 18:28:58 »
Tak- słuchali się w heroes 3, za sprawą fanów nie weszło forge. Ale dzisiejsze firmy mają fanów głęboko w nosie... niestety. Stare czasy chyba jednak pod pewnymi względami były wiele lepsze, ludzie nie myśleli tylko i wyłącznie o zarobieniu pieniędzy i własnym zysku, ale także o opinii ludzi postronnych, o satysfakcji ze zrobienia czegoś dobrego, co podoba się ludziom...


IP: Zapisane
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6634 : 17 Kwietnia 2012, 18:29:35 »
I kolejna porcja informacji o tym, jak to Ubisoft liczy się z każdym(a szczególnie z fanami)

http://www.h6.acidcave.net/

Szczerze nie obchodzi mnie "skrzywdzone" Black Hole - biznes jest biznes, dali się wrobić - ich wina.

Po drugie, nie jestem specjalnie urażony tym, że Ubisoft niezbyt liczy się z opinią fanów (choć uważam, że ten koleś pewnie troszkę wyolbrzymił wszystko). Ja chcę dostać świetny produkt i godną kontynuację serii. Taki otrzymałem, jestem zadowolony - teraz czekam na dodatek i ekrany miast.

"Godną kontynuację serii", z której jesteś "zadowolony" zrobiło "skrzywdzone" jak to ująłeś Black Hole, a ja nie liczyłbym na dobrą kontynuację kontynuacji serii na Twoim miejscu - nie ze zmienioną firmą którą sobie zmienił Ubisoft po tym jak parobki, Black Hole - wyrzucone przez jaśnie pana - Ubisoft'a z firmy, po tym jak "ośmielili" się wystąpić przed szereg - zrobić coś więcej dla fanów, niż suche wytyczne "specjalistów" z Ubisoft... Nie liczyłbym naprawdę już na ekrany miast ani na dobre patche. Obym musiał to odszczekać... dla dobra serii.


IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6635 : 17 Kwietnia 2012, 18:30:34 »
No cóż... pomijając fakt, że identyczny model mamy przedstawiony jako żywiołak wody, na dodatek jedna jest bezużyteczna. Wraz z nią i bohaterami nie czuć że Hashima to kraina nag. Szczerze wolałbym jakąś ciekawą jednostkę nagi lub wodną bestię niż.... duszki wodne, ale cóż ma się co się ma. O tym, że Ubi ma gdzieś głosy fanów to było dawno i też prawda. Luk podał przykład. Gdy ukazała się przedwcześnie nowa rasa- obiecali że zmienią chociaż jedną jednostkę, lub nazwy (bo były żałosne i nie grzeszą oryginalnością), a co zrobili do oficjalnego otwarcia?- Nic.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6636 : 17 Kwietnia 2012, 18:44:11 »
@Voymir

W biznesie nie ma miejsca na sentymenty, jako klient otrzymałem produkt, który mnie zadowala i nie przejmuje się, że Ubi sieknął tego, kto ten produkt stworzył.

Co do przyszłości H6 - powtórzę, można być o to w pełni spokojnym.


IP: Zapisane
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6637 : 17 Kwietnia 2012, 18:46:06 »
No cóż... pomijając fakt, że identyczny model mamy przedstawiony jako żywiołak wody, na dodatek jedna jest bezużyteczna. Wraz z nią i bohaterami nie czuć że Hashima to kraina nag. Szczerze wolałbym jakąś ciekawą jednostkę nagi lub wodną bestię niż.... duszki wodne, ale cóż ma się co się ma. O tym, że Ubi ma gdzieś głosy fanów to było dawno i też prawda. Luk podał przykład. Gdy ukazała się przedwcześnie nowa rasa- obiecali że zmienią chociaż jedną jednostkę, lub nazwy (bo były żałosne i nie grzeszą oryginalnością), a co zrobili do oficjalnego otwarcia?- Nic.

To chyba zależy od osoby i siedzenia dłuższego w HVI, bo IMO wszystko jest klimatyczne, a siedzę w M&M HVI krótko, bo dobry miesiąc czy góra dwa z kawałkiem. Ja na przykład czuję, że Hashima to kraina nag, a to za sprawą Iriny, która dała swoim występem posmaczek vendetty - i klimatycznego wczucia się w rolę młodej księżniczki Gryfów. W ogóle cała historia jest dobrze pomyślana. IMO przynajmniej, a jednostki trzymają klimat choć ja na przykład dałbym zamiast wodnych duszków syreny, ale one wylądowały w neutralsach...

@Voymir

W biznesie nie ma miejsca na sentymenty, jako klient otrzymałem produkt, który mnie zadowala i nie przejmuje się, że Ubi sieknął tego, kto ten produkt stworzył.


No ja mam nadzieję wielką, że tak będzie. Ale patrząc na firmę, która ma praktycznie żaden dorobek lub bardzo mikry w najlepszym przypadku, w zestawieniu z Black Hole, które zrobiło conajmniej kilka dobrych gier jak Warhammer: Mark of Chaos, Armies of Exigo czy właśnie tak wyczekiwany przez wielu - Heroes VI to nie wiem co Tobie daje taką pewność co do tej przyszłości HVI... Może świetlane przywództwo Ubisoftu i ich nieskalana wizja roz(g)rywki w świecie M&M H VI? Ja z kolei bardzo się przejmuję tym, że Ubisoft "sieknął" tego kto zrobił MM H VI. Może moje obawy są bezpodstawne, no ale kto mi zabroni się obawiać o przyszłość serii? No cóż, mam nadzieję, że się mylę. I że seria HoMM będzie taka lub bliska tego co my, jej wierni fani byśmy sobie życzyli...


« Ostatnia zmiana: 17 Kwietnia 2012, 19:18:57 wysłane przez Voymir » IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6638 : 17 Kwietnia 2012, 18:50:08 »
@Voymir

W biznesie nie ma miejsca na sentymenty, jako klient otrzymałem produkt, który mnie zadowala i nie przejmuje się, że Ubi sieknął tego, kto ten produkt stworzył.

Co do przyszłości H6 - powtórzę, można być o to w pełni spokojnym.

Hmm... w pełni spokojnym nie można być, bo nie wiadomo co wymyśli Ubi, jednak wiadomo ze HVI to zbyt dorodny owoc, by nie wycisnąć z niego ostatnich soków czyt. jeszcze większych pieniędzy.


IP: Zapisane
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6639 : 17 Kwietnia 2012, 19:19:52 »

Cytuj
Co do przyszłości H6 - powtórzę, można być o to w pełni spokojnym.

No to lepiej niech studio Limbic zacznie się przystosowywać, na czele z Ubisoftem do "pośmiertnych" wytycznych ze studia BH, tego jak ma wyglądać rozgrywka, historia opowiedziana i ogólnie - gra w dodatkach i patchach. Część tego już przechwycili pewnie skoro mają wydać podobno te patche... Niech dodadzą Akademię, Loch, Sylwan, niech dodadzą nowy content, wspomniane patche. A wtedy pogadamy o tym czy seria jest w dobrych rękach


IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6640 : 17 Kwietnia 2012, 19:25:39 »
No ja mam nadzieję wielką, że tak będzie. Ale patrząc na firmę, która ma praktycznie żaden dorobek lub bardzo mikry w najlepszym przypadku, w zestawieniu z Black Hole, które zrobiło conajmniej kilka dobrych gier jak Warhammer: Mark of Chaos, Armies of Exigo czy właśnie tak wyczekiwany przez wielu - Heroes VI to nie wiem co Tobie daje taką pewność co do tej przyszłości HVI... Może świetlane przywództwo Ubisoftu i ich nieskalana wizja roz(g)rywki w świecie M&M H VI? Ja z kolei bardzo się przejmuję tym, że Ubisoft "sieknął" tego kto zrobił MM H VI. Może moje obawy są bezpodstawne, no ale kto mi zabroni się obawiać o przyszłość serii? No cóż, mam nadzieję, że się mylę. I że seria HoMM będzie taka lub bliska tego co my, jej wierni fani byśmy sobie życzyli...

Grą zajmuje się teraz inny wykonawca - najprawdopodobniej Limbic Entertainment, ale czym innym jest robienie gry od nowa, a czym innym robienie dodatku mając gotowy silnik i wszystkie narzędzia, druga z tych czynności jest łatwa dla kogoś, kto chociaż trochę się na tym zna. Kolejną odsłoną serii, o ile taka powstanie, zajmie się pewnie ktoś inny.

I jeszcze raz powtórzę - o przyszłość gry możesz być w całkowitej pełni spokojny.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6641 : 17 Kwietnia 2012, 19:42:40 »
@Voymir

W biznesie nie ma miejsca na sentymenty, jako klient otrzymałem produkt, który mnie zadowala i nie przejmuje się, że Ubi sieknął tego, kto ten produkt stworzył.

Co do przyszłości H6 - powtórzę, można być o to w pełni spokojnym.
Tak, w biznesie nie ma, jednak ja na to patrzę jako zwykły człowiek, nie biznesmen i jest mi najzwyczajniej w świecie żal tego studia, bo to ono nie Ubisoft robiło tą grę, dodatkowo gdyby nie BH to gra by dużo straciła. Tak właściwie gdyby nie oni to jeśli gra by była robiona tak jak to Ubi zamierzało, to wyszłaby tragedia, a już jest źle z tego co słyszę.

Cytuj
...choć uważam, że ten koleś pewnie troszkę wyolbrzymił wszystko...
Oczywiście, że tak. Gdyby tobie odwalili podobny numer też chciałbyś ich zgnoić, wyklinał na każdym kroku, szczałbyś im do kwiatków w ogródku (może tego akurat byś nie zrobił, choć kto wie co zrobi człowiek w takiej chwili :>)  i tym podobne :P Jednak mimo to w tym co gość pisze jest dużo sensu i ciężko nie zauważyć, że większość rzeczy, które pisze to prawda. Być może wyolbrzymiona i to w drugiej wiadomości bardzo widać jego zawiść ale nie da się ukryć, że w dalszym ciągu gada składnie i potrafi to uargumentować.


« Ostatnia zmiana: 17 Kwietnia 2012, 19:45:29 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #6642 : 17 Kwietnia 2012, 20:36:06 »
Przecież w Sanktuarium są tylko 2 kobiecie jednostki... kompletnie różne od siebie, więc o czym oni piszą?
Koralowa Kapłanka / Perłowa Kapłanka
Źródlana Nimfa /Mizu-Kami
Śnieżna Efemeryda /Yuki-Onna
i dwie ostatnie są do siebie bardzo podobne...
Co do przyszłości H6 - powtórzę, można być o to w pełni spokojnym.
I jeszcze raz powtórzę - o przyszłość gry możesz być w całkowitej pełni spokojny.
Czyżby kolega dowiedział się tego z forum vipowskiego? ;D


IP: Zapisane
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #6643 : 17 Kwietnia 2012, 20:59:34 »
świetnie path 1.3 wychodzi już dzisiaj (a raczej jutro o 2 czy 1 w nocy)
Zatem jutro jak wrócę ze szkoły to będę go miał.Może to nowe studio nie jest takie  nieobcykane w herosie jak uważałem.Fakt faktem współpracowało z Black Hole
PS. Sądzę że o drugiej ściągnięcie patha będzie trwało długo z powodu dużej liczby ściągających


« Ostatnia zmiana: 17 Kwietnia 2012, 21:01:52 wysłane przez GGnat » IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6644 : 17 Kwietnia 2012, 22:57:41 »
Nareszcie Ubi się przyznał do wspołpracy z Limbic. A tak co do patcha, to nie mogę się doczekać na jego wypróbowanie. A tak co do przyszłości, to można raczej być spokojnym, ale powtarzam - RACZEJ!!!


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Strony: 1 ... 440 441 442 [443] 444 445 446 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry