Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 446 447 448 [449] 450 451 452 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037724 razy)
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #6720 : 09 Czerwca 2012, 14:51:29 »
Dziękuję. Czy mi się zdaje, czy miasto jest nieco wzorowane na H5? Ciekawi mnie czym jest ten budynek obok kapitolu.

Gdzie widzisz, żebym pisał o tym co na układance jest?
Ja się odniosłem raczej do wypowiedzi wyżej o tym jak ważne są super wypasione ekrany miast a nie do artu miasta nekro w H6.
A zdanie, które zacytowałeś jest o tym, że mogą sobie dodawać szczegółów, szczególików, efektów i czego tam chcą jeszcze dopóki ekran będzie się w miarę szybko ładować jak teraz. Od razu było wiadomo, że nie dadzą takich miast jak w piątce gdyż szóstka jest na MP nastawiona a tam o szybkość rozgrywki chodzi a nie wodotryski.

Cytuj
Wiesz, ja nie mam jakiegoś nie wiadomo jakiego komputera, a ładowanie się ekranu miasta w piątce zajmuje pare sekund. Więc być może czas skończyć się żalić na gre i przejść w końcu na lepszy sprzęt?

Mam nowego lapka, dużo lepiej jest (pograj trochę dłużej jak gra wciągnie to każdy sprzęt zwolni a zwłaszcza laptop) ale nadal wolę skrótem rekrutować niż przełączać w mieście, zwłaszcza, że w przeglądzie są wszystkie miasta w jednym miejscu i nie trzeba pomiędzy nimi jeszcze przełączać. Dlatego nie ma też co porównywać ekranów z 5 z tymi z 6 gdyż obie gry są w inną stronę zrobione. 5 to takie pół na pół jeśli o tryb SP i MP chodzi. Szóstka już jest w 90% pod MP zrobiona a kampania to tylko dodatek do Confluxa. W MP nie ma czasu na podziwianie miasta (no może tylko na mapie podczas czekania na przeciwnika).


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6721 : 09 Czerwca 2012, 14:57:20 »
Mam nowego lapka, dużo lepiej jest (pograj trochę dłużej jak gra wciągnie to każdy sprzęt zwolni a zwłaszcza laptop) ale nadal wolę skrótem rekrutować niż przełączać w mieście, zwłaszcza, że w przeglądzie są wszystkie miasta w jednym miejscu i nie trzeba pomiędzy nimi jeszcze przełączać. Dlatego nie ma też co porównywać ekranów z 5 z tymi z 6 gdyż obie gry są w inną stronę zrobione. 5 to takie pół na pół jeśli o tryb SP i MP chodzi. Szóstka już jest w 90% pod MP zrobiona a kampania to tylko dodatek do Confluxa. W MP nie ma czasu na podziwianie miasta (no może tylko na mapie podczas czekania na przeciwnika).
Wyobraź sobie, że potrafiłem sobie pograć trochę dłużej i nie było problemów. Zrozumiałbym jeśli byś się czepiał tego, że tury się ładują długo, a nie tego iż ekrany miast się ładują bo to naprawdę rzadkość.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #6722 : 09 Czerwca 2012, 23:17:36 »
Ładowania tur się nie czepiam bo to ewidentna wina gry, którą doświadczają wszyscy. Poza tym miast też się nie czepiam. Uważam po prostu, że przesadzać z wodotryskami też nie trzeba. Piątka nową grą nie jest a potrafi przyciąć w tym momencie. Po prostu wyobraź sobie co by było z szóstką gdyby takie full 3D ekrany dali. W MP to już totalny niewypał by był dlatego mi się to rozwiązanie jak najbardziej podoba. Kampanię skończyłem, widoki podziwiałem, teraz skupiam się na MP a tam nie ma czasu na takie pierdoły. Ja osobiście wolę, żeby kasę wydali na poprawienie balansu i lekkich niedociągnięć, których jest pełno zamiast robić od nowa coś co już jest i znając życie ludziom nadal będzie mało.
Za dużą wagę do takich błahostek przywiązujecie. Ja po godzinie grania na animacje przestałem patrzeć, wyłączyłem kamerę kinową, speed walki ustawiłem na max, powyłączałem wszelkie niepotrzebne efekty i skupiam się na samej grze i jej strategicznych aspektach a nie na tym jak coś wygląda.
Ale dobra koniec z tym. Zobaczymy jak się ten art będzie prezentował gdy wszystkie puzzle dostaniemy. Pewnie długo na resztę zamków nie będzie trzeba czekać.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6723 : 10 Czerwca 2012, 08:51:17 »
http://www.youtube.com/watch?v=h1gyK6aw5EI

26 czerwca, Warszawa- Tam trzeba po prostu być. Porozmawiać z twórcami gry jak vipy i szczęśliwcy na początku promocji HVI. Taka okazja może się nie powtórzyć.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #6724 : 10 Czerwca 2012, 09:34:55 »
Ciekawe ile będzie zajmować GB ten pacz? W końcu ma być tyle poprawek  ;>


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #6725 : 10 Czerwca 2012, 10:35:36 »
Belegor, zgadzam się z tobą, muszę tam być, ale jak znam moich rodziców to i tak mnie tam nie będzie  :/. Tak właściwie co dokładnie tam będzie na tym fanday?


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6726 : 10 Czerwca 2012, 12:06:09 »
3 godzinny (chyba) wywiad z Le Bretonem i Iriną. niepublikowane dotąd materiały, możliwość zagrania (zapewne chodzi o Duel of the Champions), pełny dostęp do osób należących do zespołu twórców H6 i nie tylko. Może, podkreślam może nawet jako pierwsi dowiemy się co nieco o dodatku.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #6727 : 10 Czerwca 2012, 13:42:47 »
Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się iż za dużo się nie dowiemy. W całej historii H6, wszystkie nowości pokazywali na fejsie, twitterze, oficjalnym forum i stronie. Nic nie zamieścili w wywiadach itp.
Zapewne odpowiedziami będą znane już: "nie możemy tego jeszcze zdradzić", "dowiecie się niebawem" itp. Poza tym z filmiku odniosłem wrażenie, że to bardziej o karciane będzie jak o szóstce.

Ale jak ktoś się tam pojawi i dowie się czegoś ciekawego to na pewno tutaj o tym napisze :)


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6728 : 10 Czerwca 2012, 14:17:47 »
26 czerwca, Warszawa- Tam trzeba po prostu być. Porozmawiać z twórcami gry jak vipy i szczęśliwcy na początku promocji HVI. Taka okazja może się nie powtórzyć.
Ciekawi mnie jedno - dlaczego, jak nowina nadaje się na nowy temat, to nikt nie pokusi się o jego założenie, tylko pisze to w aktualnościach do H6. Z drugiej strony - jak przy nowinie nie powinno się zakładać nowego tematu (patch 1.5) to zaraz pojawi się delikwent, który taki temat stworzy. Forum jest dobrym materiałem dla psychologa.

Przydałby się ktoś, kto pod znakiem Tawerny by tam pojechał i zrobił jakąś relację, fotki... cokolwiek. Ja mieszkam koło Zakopanego, więc mam daleko...


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6729 : 10 Czerwca 2012, 15:13:17 »
My takich newsów nie możemy- nie jesteśmy redaktorami, to wasze zadanie. Jak się mówi Grownock "wszystkim nie dogodzisz"- fandom to fandom coś może się jednak dowiemy. Jak dla mnie obojętnie czy to będzie tylko o Duelu, czy o tym i H6. Mam to szczęście, że mieszkam w Wawie (póki co). Kwasowa Grota zafunduje 10 wejściówek. Może z odrobiną szczęścia się załapie, jak w ostatnim konkursie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6730 : 10 Czerwca 2012, 15:56:57 »
My takich newsów nie możemy- nie jesteśmy redaktorami
Strona główna --> menu główne --> zaproponuj --> nowina

Dla chcącego nic trudnego. Swoją drogą jestem ciekawy, gdzie odbędzie się to "spotkanie" - tak mało wejściówek dla zwykłych fanów... dziennikarzy z branży pewnie też nie będzie dużo (o ile w ogóle jakiś będzie).


« Ostatnia zmiana: 10 Czerwca 2012, 15:59:01 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #6731 : 10 Czerwca 2012, 16:17:43 »
Grownock, chciałem założyć tamten wątek jako dyskusyjny, między innymi żeby to tam można było dodawać czy ktoś znalazł już puzle, nie jako news więc skończmy proszę temat. Skoro Ci nie będzie przeszkadzać następnym razem jak dowiem się czegoś wcześniej to dodam news.
Co do wejścia na ten fanday to jak można jeszcze zdobyć wejściówki? Naprawdę chciałbym się na to wybrać.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6732 : 10 Czerwca 2012, 16:21:26 »
My takich newsów nie możemy- nie jesteśmy redaktorami
Strona główna --> menu główne --> zaproponuj --> nowina

Dla chcącego nic trudnego. Swoją drogą jestem ciekawy, gdzie odbędzie się to "spotkanie" - tak mało wejściówek dla zwykłych fanów... dziennikarzy z branży pewnie też nie będzie dużo (o ile w ogóle jakiś będzie).

Dzięki, całkowicie o tym zapomniałem, że coś takiego mamy. Co do dokładnej lokalizacji to jeszcze nie podali. Zrobią to pewnie jutro przez facebooka lub twittera. Wejściówki, które Kwasowa Grota może zagwarantować. Przy okazji mały błąd. Sam fanday ma trwać 3 godziny, czyli od 9.00 do 12.00. O dziennikarzy bym się nie bał. Każdy ważny (znaczy z poważnego serwisu) się zjawi- to pewne.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6733 : 10 Czerwca 2012, 16:37:02 »
O dziennikarzy bym się nie bał. Każdy ważny (znaczy z poważnego serwisu) się zjawi- to pewne.

Po co? To spotkanie dla fanów, nie dla dziennikarzy. Nie przyjdą, żeby zobaczyć niszową (taki gatunek) kanciarkę (zresztą, jak ktoś z nich chce mieć do niej dostęp, to dawno już ma).

Ty myślisz, że to jakieś wielkie wydarzenie z "wszechpotężną" marką M&M na którą zwalą się branżowi dziennikarze z całej Polski? Muszę Cię zasmucić - to jest mały meeting dla paru osób, który najprawdopodobniej odbędzie się w jakiejś norze...

Nie obraź się, ale Twoje słowa: "Każdy ważny się zjawi- to pewne." są po prostu śmieszne.


« Ostatnia zmiana: 10 Czerwca 2012, 17:01:32 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #6734 : 10 Czerwca 2012, 20:29:10 »
Ciekawe ile będzie zajmować GB ten pacz? W końcu ma być tyle poprawek  ;>
Oprócz mego pierwszego pytania, to może ktoś się orientuje o jakiś książkach, opowiadaniach z tematyki Hirołsów, tak jak np. Assassins Creed? Mogli by coś takie wymyślić i oprzeć na Heroes 5 i 6, co nie?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 446 447 448 [449] 450 451 452 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry