Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 461 462 463 [464] 465 466 467 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037510 razy)
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #6945 : 29 Czerwca 2012, 21:45:08 »
Ekran Sanktuarium... majstersztyk. Coś pięknego. Tylko jeden problem się nasuwa, poprzednie ekrany, a szczególnie ten necropolis spieką raka ze wstydu- cóż, aż razi różnica poziomów. O ile ekran twierdzy i przystani są dobre, o tyle ten jest fenomenalny, aż zachwyca. W związku z tym fajnie byłoby, gdyby nanieść pewne poprawki, a kompozycję miasta necropolis wręcz ułożyć od nowa, przy pozostawieniu modeli budynków, niemniej muszą być one inaczej zestawione, zdecydowanie inaczej.

W każdym razie- brawa za Sanktuarium  :)


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #6946 : 29 Czerwca 2012, 21:56:37 »
Tak, ekran Sanktuarium jest zdecydowanie najlepszym z dotychczasowych nam ukazanych (brak już tylko Inferno). Bardzo majestatyczne, barwne i dopasowane. Mury są świetne (brama to istny majstersztyk!). Ciekawe jak wyjdzie ekran Inferno, to jak dla mnie największa niewiadoma, mam nadzieję, że nie podzieli losu ekranu Nekropolis i Przystani.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
SpokoPL

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #6947 : 29 Czerwca 2012, 22:35:49 »
Nie posiadam tej gry. Jednak od dawna interesuje sie nią, a od niedawna tylko tymi ekranami, co wychodzą co jakiś czas. Co do ekranu Sanktuarium- nie rozumiem zachwytu nad wyglądem tego zamku, jak dla mnie najgorzej wyglądający zamek z przedstawionych do tej pory. Najlepiej wygląda zamek albo przystani albo orków. Rozumiem że różne są gusta, chodź w tym przypadku jak widać jestem odmieńcem, może wynika to z tego że jak ktoś tu wcześniej powiedział budynki w przystani lub twierdzy położone są byle gdzie i byle jak a tutaj mamy jakiś porządek w ułożeniu że tak powiem i mnie sie ten "bałagan" ułożenia być może podoba a całej reszcie nie. Może to dlatego. Mam tylko nadzieje że zamek elfów, który wyjdzie w dodatku będzie wyglądał ładnie, bo to nimi bede grał, reszta może wyglądać jak sanktuarium  8)


IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #6948 : 30 Czerwca 2012, 01:21:39 »
Znowu zgodzę się z Cahan - coś nie tak z proporcją. O ile ziemi pod poprzednimi murami było mało a mury w ogóle nie stanowiły znaczącej części całości, to w tym zamku, do którego najmniej to pasuje zbyt mocno rzeczone rzucają się w oczy, przyćmiewając resztę konstrukcji.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #6949 : 30 Czerwca 2012, 09:17:27 »
A ja uważam, że wszystkie są w pewien sposób dobre. Może przystań odstaje bardziej przez nienaturalnie postawione budynki. Piszecie o klimacie zapominając o tym, że każde miasto ma swój. Oczywiście, że Azjatyckie motywy+woda dają piękny efekt ale wcale pozostałe miasta nie są takie złe. Jedyne czego wszystkim miastom brakuje to domostwa. Nie ma już różnicy w ilości domków dla cywili po rozbudowaniu rady miasta.

Jak na razie ja nie oceniam żadnego z ekranów gdyż inaczej się to ma na zwykłym obrazku a inaczej w grze bo pewnie jakieś dodatkowe efekty i animacje będą.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Damian7777

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81


wierszo - pisarzo - leń

Zobacz profil
« Odpowiedz #6950 : 30 Czerwca 2012, 11:02:09 »
Ekran Sanktuarium jest najpiękniejszy ze wszystkich. Uważam, że ekran Przystani to wielki niewypał i potrzeba go zmienić od podstaw. Jak mówili nasi redaktorzy - Gdy grali na Fan Day'u to Inferno nie miało jeszcze ekranu miasta. Więc coś mi się zdaje, że na niego jeszcze troche sobie poczekamy. Zastanawia mnie jeszcze czy będziemy mieli podgląd na jednostki które rekrutujemy np. jak w Heroes V.


IP: Zapisane
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #6951 : 30 Czerwca 2012, 12:50:54 »
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=8358

Cytuj
Podczas spotkania z przedstawicielami Ubisoftu mieliśmy okazję porozmawiać z Erwanem Le Bretonem, czyli głównym producentem marki Heroes. Zapytaliśmy go, czy w przyszłych rozszerzeniach możemy spodziewać się nowej frakcji, w postaci Mrocznych Elfów (kilka z nich pojawiło się w kampanii szóstej części „Hirołsów”). Reakcją sympatycznego Francuza był szeroki uśmiech oraz dość jednoznaczna wypowiedź, potwierdzająca te domysły. Fani spiczastouchych mogą więc dziękować Mallasie – ich modły zostaną wysłuchane.



IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #6952 : 30 Czerwca 2012, 13:34:10 »
Super news Virgo. Zwłaszcza pod spodem wpis o dacie wydania dodatku do Starcrafta 2 mnie zainteresował :D

Ale poważnie - ktoś wspominał, że Sanktuarium to ostatni ekran, chwila chwilunia - gdzie do jasnej ciasnej są ekrany Inferna?! Jak ktoś ma dostęp to uprzejmie proszę :)

"Tutaj pojawi się kolejna innowacja, mianowicie umiejętności pirackie związane z szabrowaniem, rabowaniem i ogólnie uprzykrzaniem życia przeciwnikowi." Ciekawe czy będzie dostępne poza kampanią. Generalnie bardzo podoba mi się pomysł, lecz zmusza on jednocześnie graczy multi do kupna DLC co takim czyściutkim zagraniem nie jest :P

Co do reszty artykułu, streszczę leniwym:
Animowane ekrany miast w postaci patcha wraz z ulepszonym balansem i poprawionym systemem save'ów
Mroczne elfy w następnym dodatku
DLC zawiera bossa, z którego można zrobić papużkę, która o dziwo będzie dawała jakieś premie.
Łączone artefakty - znowu śmierdzi imbą.
Brak nowych jednostek, brak zamków
Nowy scenariusz (nie wykminiłem czy będzie w DLC czy w patchu)


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6953 : 30 Czerwca 2012, 13:43:47 »
Nowy scenariusz (nie wykminiłem czy będzie w DLC czy w patchu)
Zaglądaj na naszą stronę główną, to "wykminisz" :)

Trochę przeraża mnie fakt, że Loch może być jedyną frakcją, która zostanie dodana do gry w rozszerzeniach. W takim wypadku brakłoby Akademii i Sylwanu - ikon tej serii.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6954 : 30 Czerwca 2012, 14:19:09 »
Jeśli zostanie dodany Loch to Sylwan dojdzie automatycznie. W końcu mroczne elfy potrzebują swoich wrogich braci z Irollan, bo inaczej cała fabyła kampanii dodatku byłaby bez sensu. Po zejściu pod ziemię mroczne elfy powinny spotkać krasnoludy, z którymi toczą wojny. Oznacza to, iż dodatek z Lochem= dodatek z 3 nowymi (no w ostateczności 2) nowymi rasami. Dlatego myślę, że z frakcji: Loch, Sylwan, Cytadela, Akademia, to ta ostatnia ma najmniejsze szanse ukazania się.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6955 : 30 Czerwca 2012, 14:25:40 »
Jeśli zostanie dodany Loch to Sylwan dojdzie automatycznie. W końcu mroczne elfy potrzebują swoich wrogich braci z Irollan, bo inaczej cała fabyła kampanii dodatku byłaby bez sensu. Po zejściu pod ziemię mroczne elfy powinny spotkać krasnoludy, z którymi toczą wojny. Oznacza to, iż dodatek z Lochem= dodatek z 3 nowymi (no w ostateczności 2) nowymi rasami. Dlatego myślę, że z frakcji: Loch, Sylwan, Cytadela, Akademia, to ta ostatnia ma najmniejsze szanse ukazania się.
Erwan powiedział, że w pełnoprawnym dodatku znajdzie się jedna nowa frakcja, a więcej wskazówek o niej należy szukać w epilogu H6. Ekipie gry-online.pl zdradził nieco więcej, teraz już wiemy, że to na 99% Loch. Drugi dodatek z kolejnym zamkiem zależy od sprzedaży tego pierwszego, ale słowa Francuza: "miejmy nadzieję, że powstanie" dobrze nie wróżą.

Nie sądzisz, że czas trochę poczytać o temacie, a nie robić kolejne gafy? Apeluje o rozsądek.




IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6956 : 30 Czerwca 2012, 14:49:02 »
Oj dobra starczy tych kłótni Grownock, każdemu może się zdarzyć gafa, zwłaszcza, że nie dziwie się wypowiedzi Cahan, bo tak samo jak ona nie widzę sensu w dawaniu samych mrocznych elfów. Bo skoro nie dodadzą elfów z Irollan by toczyły z nimi wojnę to jaką genialną fabułę dla nich wymyślą? Wolę nie wiedzieć. W każdym razie to co przedstawiłeś w swoim ostatnim poście naprawdę brzmi niezbyt dobrze, bo jeszcze nie dawno słyszałem, że mają zostać wydane dodatki, w których będzie łącznie 9 ras :/


IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #6957 : 30 Czerwca 2012, 15:21:01 »
Jeżeli zapowiedział, że ma być jedna frakcja to tak zapewne będzie i nie ma co spekulować na ten temat. Z drugiej jednak strony, zawsze można po cichu wierzyć, że twórcy zaskoczą nas i jednak będą też zwykłe elfy. Domyślam się, że każdy z fanów jest przerażony możliwością braku elfów zarówno zielonych jak i akademii, jednak trzeba myśleć pozytywnie i liczyć na niespodziankę.




IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6958 : 30 Czerwca 2012, 16:08:50 »
Ehh no nic pozostaje opcja, że choć jeden zamek z Akademii i Sylanu zostanie umieszczony. Tu zaś jak dla mnie wielkie rozczarowanie, bo Ubi się za coś bierze i tego nie kończy. Albo się za coś bierzesz i robisz to do końca ale nie robisz tego w ogóle. No ale może bym im wybaczył, gdyby w momencie kiedy w końcu będę miał kasę na H6 dadzą mi taki zamek Mrocznych Elfów :rolleyes: :
http://www.tawerna.biz/pages/gallery/gallery/loch_tawerna.jpg
Chyba bym wówczas z miejsca kupił grę z dodatkiem.


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #6959 : 30 Czerwca 2012, 16:26:04 »
Wg mnie w H6 muszą pojawić się Sylwan i Akademia!!!! Te rasy bez dwóch zdań wpisały się w kanon Heroes i bez nich gra będzie po prostu niekompletna. Poza tym przecież muszą już mieć coś zrobionego jeśli chodzi o Akademię, skoro miała pojawić się już w podstawce i można było nawet wypatrzeć jakieś arty. No i krasnale, które również wpisały się w kanon świata Might and Magic! Nie ważne ile lat miałyby trwać prace nad tym wszystkim, ale oby to zrobili......


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Strony: 1 ... 461 462 463 [464] 465 466 467 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry