Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 462 463 464 [465] 466 467 468 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037550 razy)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6960 : 30 Czerwca 2012, 16:34:12 »
Oj dobra starczy tych kłótni Grownock, każdemu może się zdarzyć gafa
Jasne, że każdemu może się zdarzyć, ale ja nie będę przechodził obojętnie, jak komuś zdarzy się poważnych gaf 5 przez okres 3 dni - nie będzie nikt pisał głupot typu "w dodatku jest tylko jedna mapka", póki ja tu jestem.

A gdzie Ty tutaj widzisz kłótnię? Tego już na prawdę nie wiem, to jest forum - tutaj się dyskutuje z innymi osobami.


« Ostatnia zmiana: 30 Czerwca 2012, 16:41:47 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #6961 : 30 Czerwca 2012, 19:40:45 »
Wiecie to, że Akademia i Sylvan powinny być w szóstce to jeszcze nie znaczy, że będą. Ja bym się na waszym miejscu dużo po tym dodatku nie spodziewał. Dadzą jedną frakcję, kampanie, pewnie jakiś scenariusz i ogólnie zawartość podobną do piratów.
Narobili sobie wrogów wśród fanów to teraz rozgrywają to bezpiecznie, żeby nie wydać nie wiadomo ile na dodatki, które się nie sprzedadzą. Dlatego ja bym się nie zdziwił gdyby po ewentualnym sukcesie Lochu, dali kilka kolejnych dodatków zależnych oczywiście od sprzedaży, mniejszych (więcej zarobków dla nich) ale przynajmniej nie będą nie wiadomo ile obiecywać na początku i znowu obrywać za niedotrzymanie słowa.

Swoją droga mogli by dać nam możliwość zdobycia brakujących dwóch broni rodowych. Coś w stylu eventu w Heroes Kingdoms mogłoby nawet być.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6962 : 30 Czerwca 2012, 21:51:12 »
Brakujące zawartości czyli takie jak np: Akashi, Ostrze Chaosu itp. będą możliwe do pobrania w przyszłości, pytanie będzie czy za darmo, czy nie- to pytanie zadał Erwan Julesowi.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #6963 : 30 Czerwca 2012, 22:00:39 »
Miker - nie zgadzam się z Tobą. Ze wkurzonym community nie pogrywa się w ten sposób, że nie wydaje się frakcji, które w grze powinny się znaleźć. Wkurzonemu community nie obiecuje się też, że następny dodatek będzie zawierał Bóg wie co. Wkurzonemu community daje się coś taniego na szybko a potem pracuje nad czymś większym co ich na pewno w pełni zadowoli. Jedna frakcja nie zadowala w pełni, zwłaszcza, że nie za bardzo widzę jakim cudem mieliby wydać po piratach kolejne 4 dodatki w tym trybie. Będzie mniej frakcji jak przypuszczam i jeśli mam rację będzie to totalna porażka i rozczarowanie szóstej części względem poprzednich.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6964 : 30 Czerwca 2012, 22:29:20 »
Co do Sylwanu problem jest nie taki, że powinien (a powinien) lecz jednofrakcjowy dodatek z mrocznymi elfami nie ma fabularnej racji bytu. Jaką też miał by zawierać kampanię? Mroczne elfy tłuką się z każdą dotychczas wydaną frakcją (zapewne padłoby na ludzi), bo nie mają nic do roboty? A ich sylwańscy kuzyni w tym czasie popijają nektar w fabularnym, nieistniejącym obozie wojskowym. Tu jest problem- można dać w pierwszym dodatku Sylwan lub Akademię, ale nie Loch bez Sylwanu, bo taki twór nie ma racji bytu...
Zaś wnerwionych fanów najbardziej ucieszyłyby porządne dodatki z Lochem, Sylwanem, Akademią i Cytadelą. Ekrany miast mimo, że nie są idealne poprawiły nam humor i zwiększyły nieco zaufanie do Ubisoftu. Jednak dodatek w stylu "Loch", bez całej reszty, za jedyne dajmy na to 70zł, chyba by dał odwrotny efekt, czyli zdenerwowanie większości fanów. Za to dodatek "Loch +Sylwan", w miarę porządnie zrobione i wszyscy byliby szczęśliwi. Bo to głównie przez brak elfów i magów gracze są wnerwieni na Ubi. Krasnoludy to by jeszcze od biedy przeboleli. Po takim dodatku byłabym w pełni usatysfakcjonowana HeroesVI, które utraciło klimat hirołsów, ale ma szansę go odzyskać.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #6965 : 30 Czerwca 2012, 23:02:10 »
Nie wiem czemu mam przeczucie, że w dodatku pojawia się jednak dwa zamki. Odnoszę wrażenie, że twórcy specjalnie wspominają o jednym zamku, aby potem "zabłyszczeć" w oczach fanów. Mam również przeczucie, że dodatek zostanie oficjalnie ogłoszony na targach Gamescom.

Oczywiście zapewne realia okażą się gorsze, ale cóż warto pomarzyć. Heroes 6 ma naprawdę potencjał, wprowadzone dużo zmian, które zostały w większości ciepło przyjęte (nie jak w Heroes 4). Nie można również nie wspomnieć o wspaniałej grafice, która dodaje klimatu, ponieważ jest "bajkowa" i dzięki temu wspaniale pasuje do takiej gry jak Heroes. Pozostaje tylko trzymać kciuki i być dobre myśli, mam nadzieję.


« Ostatnia zmiana: 30 Czerwca 2012, 23:04:57 wysłane przez Lukasz89 » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #6966 : 30 Czerwca 2012, 23:13:35 »
Miker - nie zgadzam się z Tobą. Ze wkurzonym community nie pogrywa się w ten sposób, że nie wydaje się frakcji, które w grze powinny się znaleźć. Wkurzonemu community nie obiecuje się też, że następny dodatek będzie zawierał Bóg wie co. Wkurzonemu community daje się coś taniego na szybko a potem pracuje nad czymś większym co ich na pewno w pełni zadowoli. Jedna frakcja nie zadowala w pełni, zwłaszcza, że nie za bardzo widzę jakim cudem mieliby wydać po piratach kolejne 4 dodatki w tym trybie. Będzie mniej frakcji jak przypuszczam i jeśli mam rację będzie to totalna porażka i rozczarowanie szóstej części względem poprzednich.

Żeby wiedzieć na pewno musimy poczekać. Jednak nikt z Ubisoftu nie obiecuje Bóg wie czego. Szczerze mówiąc nie obiecują nic. Nie zdziwiłbym się gdyby było kilka mniejszych dodatków o ile oczywiście się sprzedadzą albo po prostu miasto do pobrania jako dodatkowa zawartość. Możliwe, że pracują po cichu i będą jednak dwie frakcje. Tak naprawdę przy H6 było już tyle dziwnych akcji, że wszystko jest możliwe. Jednak możemy sobie gdybać, pisać co o tym myślimy a twórcy i tak swoje więc ja nie widzę sensu w dalszym ciągnięciu tematu. Dlatego kończę mój udział w dyskusji.

Cytuj
Brakujące zawartości czyli takie jak np: Akashi, Ostrze Chaosu itp. będą możliwe do pobrania w przyszłości, pytanie będzie czy za darmo, czy nie- to pytanie zadał Erwan Julesowi.

Mogliby dać za darmo, swoją drogą pytał się ktoś podczas Fan Day o balans broni rodowych? Jest to niezły dodatek ale bronie dzielą się na przekoksane albo bezużyteczne i to jest problem. Gdyby były ładnie zbalansowane mielibyśmy z czym kombinować w MP.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #6967 : 30 Czerwca 2012, 23:27:31 »
Swoją droga mogli by dać nam możliwość zdobycia brakujących dwóch broni rodowych. Coś w stylu eventu w Heroes Kingdoms mogłoby nawet być.
->http://forums.ubi.com/showthread.php/562000-Dynasty-Weapon-Farming-bug
Nie wiem czemu mam przeczucie, że w dodatku pojawia się jednak dwa zamki. Odnoszę wrażenie, że twórcy specjalnie wspominają o jednym zamku, aby potem "zabłyszczeć" w oczach fanów.
Wishful thinking.
Cytuj
There are 15 people working on supporting the game and improving the game
http://forums.ubi.com/showthread.php/686875-Mighat-and-magic-days-in-paris-withe-readbal-answer-to-the-10-questions-Forums

A co do faila fabularnego z wypuszczeniem frakcji, która jest odłamem, bez wypuszczenia frakcji głównej - ciekawe jak Ubi z tego wybrnie. Pewnie się okaże, że cały rozłam już miał miejsce i teraz pozostaje się po drodze do podziemi (czyli przed wojnami z krasnoludami) poklepać z wszystkimi innymi, już istniejącymi w grze, rasami... :rolleyes:


IP: Zapisane
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6968 : 30 Czerwca 2012, 23:54:27 »
Nie wiem czemu mam przeczucie, że w dodatku pojawia się jednak dwa zamki. Odnoszę wrażenie, że twórcy specjalnie wspominają o jednym zamku, aby potem "zabłyszczeć" w oczach fanów. Mam również przeczucie, że dodatek zostanie oficjalnie ogłoszony na targach Gamescom.

Oczywiście zapewne realia okażą się gorsze, ale cóż warto pomarzyć. Heroes 6 ma naprawdę potencjał, wprowadzone dużo zmian, które zostały w większości ciepło przyjęte (nie jak w Heroes 4). Nie można również nie wspomnieć o wspaniałej grafice, która dodaje klimatu, ponieważ jest "bajkowa" i dzięki temu wspaniale pasuje do takiej gry jak Heroes. Pozostaje tylko trzymać kciuki i być dobrej myśli, mam nadzieję.

Łukaszu, mam identyczne odczucia co do tych dodatków, myślę, że będą się chcieli czymś pochwalić, że robią coś dla community, choć Grownock twierdzi, że ten gość od Homm mówił o jednym zamku...

Co do Sylwanu problem jest nie taki, że powinien (a powinien) lecz jednofrakcjowy dodatek z mrocznymi elfami nie ma fabularnej racji bytu. Jaką też miał by zawierać kampanię? Mroczne elfy tłuką się z każdą dotychczas wydaną frakcją (zapewne padłoby na ludzi), bo nie mają nic do roboty? A ich sylwańscy kuzyni w tym czasie popijają nektar w fabularnym, nieistniejącym obozie wojskowym. Tu jest problem- można dać w pierwszym dodatku Sylwan lub Akademię, ale nie Loch bez Sylwanu, bo taki twór nie ma racji bytu...
Zaś wnerwionych fanów najbardziej ucieszyłyby porządne dodatki z Lochem, Sylwanem, Akademią i Cytadelą. Ekrany miast mimo, że nie są idealne poprawiły nam humor i zwiększyły nieco zaufanie do Ubisoftu. Jednak dodatek w stylu "Loch", bez całej reszty, za jedyne dajmy na to 70zł, chyba by dał odwrotny efekt, czyli zdenerwowanie większości fanów. Za to dodatek "Loch +Sylwan", w miarę porządnie zrobione i wszyscy byliby szczęśliwi. Bo to głównie przez brak elfów i magów gracze są wnerwieni na Ubi. Krasnoludy to by jeszcze od biedy przeboleli. Po takim dodatku byłabym w pełni usatysfakcjonowana HeroesVI, które utraciło klimat hirołsów, ale ma szansę go odzyskać.

Cahan, nie wszyscy przeboleliby braku krasnoludów (w tym ja ;8-]), a tak po za tym miałaś na myśli Fortecę, zamek krasnoludów a nie Cytadelę, mylę się? Ale w pozostałych punktach masz rację - fani na chwilę obecną najbardziej wyczekują (chyba) Sylwanu i Akademii, i głupotą byłoby ze strony Ubisoftu jakby ten zew okazał się być bez odzewu. Póki co dajmy im czas na opanowanie tworzenia gry - bo głównie temu służyć mają te przyszłe dodatki. Limbic nadal nie ma doświadczenia w pracy nad silnikiem i umiejscowieniem czy designem budynków co niestety widać po tych ekranach miast. Ale się uczą ;8-] Dajmy im czas.


IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #6969 : 01 Lipca 2012, 01:51:18 »
Według mnie głupotą ze strony twórców byłoby nie wydanie zamku elfów, przecież taki zamek istniał od pierwszej części heroes! Tak samo z resztą loch, który powstanie. W pierwszej i drugiej części miały one postaci miast czarodziejki i czarnoksiężnika, ale według mnie heroes bez tych miast to nie jest heroes.
Co do mnie- ja jeszcze nie kupiłem h6 i nie wiem, czy w najbliższym czasie je kupie, pomimo, że jestem wielkim fanem serii i mam kolekcję wszech czasów, dlaczego? Ponieważ od gry nie oczekuję tylko grafiki, fabuły i grywalności, od takiej gry jak heroes of might and magic oczekuje tego czegoś, elementu, który był w poprzednich częściach i jest nadal- w mniej lub więcej zmienionej formie, ale jest! Brak akademii mogę przeboleć, jest to miasto klasyczne, ale nie było w pierwszej części, weszło w drugiej. Ja wiem to, że to jest świat Ashan, a nie tamte światy, lecz dawanie scenariusza o pierwszym świecie Might and Magic, jak i dawanie bohaterów z pierwszej/ drugiej częśći do czegoś jednak twórców moim zdaniem obowiązuje do czego? Do tego aby w miarę sił i możliwości przekazać ducha poprzednich gier dając nam to, czego my chcemy. Bo jeśli wydadzą grę która okaże się klapą, stracą w oczach fanów. Ja rozumiem, że ubi to wielka korporacja, dla której sprzedaż jednego produktu nie znaczy tak wiele- jeśli spadnie. Ale pomyślcie również o ekipie i o ich prywatnych zarobkach, na pewno wielu ludzi z ekipy utrzymuje się z tego tytułu no i co teraz? Może nastąpić krach w stylu h4 tyle, że nie będzie aż z tak wielkim hukiem, bo na pewno ktoś będzie kupował te produkty w większym stopniu. Do czego zmierzam? Dzisiejszy świat handlu i marketingu jest brutalny, wiadomo, że nie dostaniemy tego, czego dokładnie chcemy, ale widać, że ubi stara się jak może utrzymywać stały kontakt z fanami, a jak widać wszyscy fani oczekują klasycznych frakcji, dlaczego więc nie mieliby ich nam dać?
Ja wiem, że moja jedna sztuka którą kupię/ nie kupię to dla nich kropla w morzu, ale dopóki nie otrzymam konkretnych informacji na temat dodatku- poczekam sobie na h6 w wersji za max 40zł i to z włączonym dlc, jeśli takie wydanie powstanie, a jak nie to h6 40-50zł max a dlc ok. 20zł. Tylko dlatego, że lubię zarówno Craga jak i klimaty pirackie.
Nie udzielam się często w tym temacie, więc macie długą wypowiedź. Uff.
Jeśli byłyby jakieś błędy natury merytorycznej, proszę mnie poinformować.


IP: Zapisane
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #6970 : 01 Lipca 2012, 09:11:14 »
Ludzie, bez obrazy, ale wy chyba nie ogarniacie z tekstami w stylu: ztrollują nas pozytywnie i w dodatku będą 2 zamki i powinni dodać to i tamto, bo się należy fanom i to kanon serii.
Od początku:

Ubisoft wydaję grę w fazie beta zajechawszy wcześniej Black Hole (co pokazuje stosunek do "wykonawców" gry). Jak się później okazuje to właśnie Ubi zadecydowało o wycięciu Akademii z podstawowej wersji gry. Fani i gracze czują się lekko oszukani masą bugów i brakiem obiecanych ekranów miast w pierwszych paczach. Teraz juz wiadomo, że darmowe, czy nawet płatne DLC z nowymi zamkami to był "błąd w komunikacji" ze społecznością. Ubi jednak nie skreśla marki, zatrudnia nowego producenta Limbic i obiecuje dużo patchy oraz dodatki. Limbic zaczyna pomału ogarniać grę i pracować nad dodatkami, robią ekrany miast. Jednak Ubi to nie firma charytatywna i nie może pozwolić Limibc "popracować roku nad grą, dostać czasu na ogarnięcie ras do dodatków" jeśli nie wiadomo, czy takowy dodatek się w ogóle sprzeda z jedną rasą, nie mówiąc o dwóch. Dlatego, żeby wybadać rynek wychodzi płatny DLC za 40 zł w sumie z jedną kampanią i paroma gadżetami. W planach są jakieś tam darmowe karcianki online (później w płatnej wersji papierowej), kompedia wiedzy o Ashan itp. Ogólnie rzeczy, które niezbyt dużym kosztem pozwolą sprawdzić poziom zainteresowania graczy. Także, pomijając już dość jednoznaczną wypowiedź Erwana, nie dostaniemy 2 zamków w pierwszym dodatku. Nigdy, ani na tej stronie tematu, ani na następnej. Opłacalność drugiego dodatku zależy od sprzedaży tego DLC i pierwszego dodatku. Śmiałbym nawet zaryzykować stwierdzenie, że wydanie pierwszego dodatku jest zależne od sprzedaży Piratów, ale nie znam stopnia zaawansowania prac nad Lochem.

Ogólnie jedyne do czego Ubi jest zobowiązane jako firma to zarabianie pieniędzy. I jak seria nie będzie przynosić zysków to się jej ukręci łeb/sprzeda markę i tyle.


« Ostatnia zmiana: 01 Lipca 2012, 09:13:29 wysłane przez Virgo » IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6971 : 01 Lipca 2012, 12:19:35 »
Acid (admin kwasowej groty) osobiście podjął temat z Erwanem (głównym producentem serii) odnośnie dodatku i frakcji, jaka tam się pojawi. Odpowiedź jest jednoznaczna - nie tylko nie będzie darmowych frakcji, ale nie będzie również 4 frakcji. Na razie w miarę pewna jest tylko jedna. Druga "miejmy nadzieję, że powstanie".

Powiedział też, że wskazówek odnośnie nowej frakcji można szukać w epilogu H6... 1 kwietnia ujawniono art Minotaura - mówiłem, że nie jest to żaden żart. Teraz gry-online.pl pisze, że Loch jest pewny.

Nie wiem, czy nie będę musiał tego napisać jeszcze 5 razy, żeby do wszystkich dotarło :P


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6972 : 01 Lipca 2012, 12:23:42 »
No ale z drugiej strony podobno z H6 wycięto Akademię... przecież musieli być na jakimś etapie prac nad nią chyba, no nie? To tak po prostu mają zostawić to miasto bez żadnej kontynuacji prac? Trochę to dziwne.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6973 : 01 Lipca 2012, 12:37:43 »
Mogą, nie wiemy nawet na jakim etapie były te pracy. Widzieliśmy jedynie graficzny szkic modelu Rakszasy,  nigdzie nie było żadnych innych elementów należących do akademii poza bronią rodową. Same szkice rasy to za mało. Wszak najwięcej kosztuje grafika, zwłaszcza tworzenie modeli, ich animacje w każdej sytuacji no i miasta w ekranie jak i na mapie przygody.
Skoro tej najdroższej części nie została choć fragment zrobiony to nie ma co marzyć- bo szkice to tyle co nic, zawsze można zmienić koncepcję.
Sam loch jak dla mnie wystarczy, wszak nie musimy walczyć z sylwanem, czy krasnoludami jako frakcją, wystarczy że będą jakieś jednostki neutralne, którym można to przypisać, albo bohaterowie z tych frakcji, w filmikach. Wszak po stronie sylwanu walczyło Imperium Sokoła, więc mroczne elfy będą z ludźmi wojować. Zawsze można kampanię określić jako wojnę o przywództwo nad klanami i sojusz z demonami. Skoro Erwan powiedział, że ma historię o Shantirii, to tym bardziej ma gotowy scenariusz na dodatek z jedną rasą. Ubi da radę, choć nie tak jakbyśmy sobie życzyli.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6974 : 01 Lipca 2012, 12:42:28 »
Reportaż z imprezy - http://tvgry.pl/?ID=2601, a w nim:

- fanday "od środka"
- nowy gameplay z nowym bohaterem
- kompedium wiedzy we wrześniu
- arty Ptaka Gromu, nowych bohaterów, nowej broni rodowej
- ikony nowych umiejętnośći i pirackiego zestawu artefaktów

Warto oglądnąć, mi wszystko bardzo się podoba.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 462 463 464 [465] 466 467 468 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.135 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry