Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 78 79 80 [81]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Prawdopodobne jednostki/dodatki do Heroes VI (Czytany 388458 razy)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1200 : 28 Stycznia 2012, 20:02:15 »
A ja tu dam taką zmyłkę i powiem, że szkoda, że Kirin nie wygląda bardziej w ten sposób http://scenceable.deviantart.com/art/Illiad-281810277?q=boost%3Apopular%20meta%3Aall%20max_age%3A24h&qo=4 :D

Skoro Irina dostaje tyle pytań to znaczy, że ludzie się niecierpliwią i Ubi powinno się trochę zainteresować tym, że ludzie chcą wydawać pieniądze na herosy :D


IP: Zapisane
cysiek888

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #1201 : 29 Stycznia 2012, 17:00:27 »
Uh a ja strasznie chcę elfy i mroczne elfy.Tęsknie za smokami,drzewcami,hydrami itp Ale jeżeli powstał szablon rakszasy to wiadomo że pewnie pierwsza będzie akademia , może dorzucą fortece z krasnoludami , a następny dodatek z elfami,mrocznymi i cytadelą może jak z trójki. hej Grownock może byś się zapytał Iriny czy może będzie cytadela ;)


IP: Zapisane
Tomasito

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50


Zobacz profil
« Odpowiedz #1202 : 29 Stycznia 2012, 17:13:35 »
Przecież po przejściu epilogu pojawia się film, a w nim Raelag (przedstawiciel mrocznych elfów) który poprzysięga zemstę na swoich braciach elfach z Irolanu oraz całym Ashanie. Drogą dedukcji można stwierdzić że w pierwszym dodatku pojawią się Mroczne Elfy oraz wyznawcy Sylanny.


IP: Zapisane
Time of the moon
In the sky
cloud is breaking
Voice of the doom
for the birds
in the making
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1203 : 31 Stycznia 2012, 19:09:07 »
Chyba wpadłem na to, jaką zdolność miałby bohater Mocy Krwi czarodziei. Zwiększałaby ona obrażenia magiczne dwukrotnie zadawane danej jednostce.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #1204 : 02 Lutego 2012, 21:12:53 »
Chyba wpadłem na to, jaką zdolność miałby bohater Mocy Krwi czarodziei. Zwiększałaby ona obrażenia magiczne dwukrotnie zadawane danej jednostce.
Aha, napisz nam o której miałeś obiad...

 Póki co to wiadome są te 4 frakcje i chyba jakiejś 10 nie będzie...wygląda na to, że wszystkie frakcje Ashanu już są w jednej grze(co prawie się udało w H5). Wolne Miasta - pomysł dobry, ale każde inne jest w innym końcu Ashanu(podobno Karthal znajdujący się na starej mapie to też Wolne Miasto) oraz ciężko znaleźć władcę władający tak rozproszonym terytorium na jednym kontynencie(Menelag zdaje mi się panował nad Stonehelm). Nie zdziwiłbym gdyby coś jednak było 10 frakcją. Ewentualne jakieś miasto (S)Ylatha widziałbym nie jako Wolne Miasta, ale miasto właśnie jakiś koczowników, cyganów, wędrownych ludów bez konkretnej ziemi, niezbyt otwartych na otaczający ich świat albo takowych pierwotnych Słowian lub/i Germanów.

 Póki co trzeba czekać na jakieś znaki, jednak skoro Realag zamierza się zemścić to pierwszy dodatek z pewnością będzie dotyczyć jego. Cóż...mam nadzieję, że kampanie nie będą krótkie jak w przypadku pierwszego dodatku do H5 czyli Kuźni Przeznaczenia.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1205 : 02 Lutego 2012, 21:22:06 »
Odnoszę wrażenie, że kampanie w dodatkach będą tylko 2 (tyle, ile jest ras). Wiem, to wydaje się być absurdalne, ale coś tak czuję ;D
Wątpię również, żeby pojawiła się nowa, 10 rasa. W kompendium (tym o rasach co kiedyś pokazywali) jest wyraźnie 9 symboli, w tym ras, które pojawią się dopiero w przyszłości. Jakby miała powstać jakaś inna nowa, to bez wątpienia byłby tam jej symbol.
Natomiast jeśli chodzi o dodatki i rasy. Twórcy specjalnie zwlekali dłużej z ujawnieniem 4 rasy (orków), żeby gracze zakładali się, co będzie (Akademia, czy Sylwan - bo głównie te 2 frakcje brano pod uwagę), a tu bach, wysunęli nam orków. Dlatego jestem prawie pewien, że w pierwszym dodatku rasą będą krasnoludki, a do pary- nie mam pojęcia. Na pewno nas zaskoczą. A tak mówiąc nawiasem, cały czas czekam na jakieś przecieki i tu nic i nic i nic.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #1206 : 02 Lutego 2012, 21:35:04 »
@ Menelag- nie spodziewam się aż takiej radykalności ze strony twórców. No chyba, że Forteca będzie z mr. elfami. To jeszcze zrozumiem, ale spodziewam się wariantu elfie rodzeństwo i Forteca + Akademia (choć nadal nie mogę pojąc, co by innego robiły krasnoludy jeśli nie walczyły z mr. elfami? Z ludźmi by się tłukły? Pomiędzy sobą? Z nagami...? to ostatnie to oczywiście ironia, choć nie jest to rzecz do niezrealizowania).


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1207 : 02 Lutego 2012, 21:42:43 »
Wiesz, Hadrian, sądzę, że ostatni dodatek będzie trochę jak "Dzikie Hordy" - będzie dawał wszystkie farakcje - wtedy krasnoludzka wojenka z mrocznymi elfami będzie możliwa. Jestem też pewien, że będą trzy kampanie - dwie dla nowych frakcji i jedna z frakcją z podstawki.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #1208 : 03 Lutego 2012, 13:37:51 »
Moją ulubioną frakcją jest akademia ale nie rozumiem ludzi którzy przez szkic rakszaszy uparli się że na pewno będzie pierwsza w dodatkach. Szkic był wyciekiem został dodany przypadkowo moim zdaniem pierwszymi nacjami będą elfy i mroczne elfy gdyż wojna miedzy nimi będzie fabułą kampanii (no może jeszcze walki m.elfów i imperium). W DLC może zostać dodana akademia z kampanią mówiącą o walkach z nekromantami, ale i tak to wszystko są spekulacje.


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #1209 : 03 Lutego 2012, 14:16:33 »
Też jestem za elfami (dobrymi jak i złymi). Jak już ktoś wspomniał, jest o nich mowa w epilogu. Poza tym podczas wydarzeń w H6 Imperium zmaga się jeszcze z elfami (bunt elfów i te sprawy...), więc głupio by było odsuwać sztucznie te wydarzenia poprzez zaserwowanie nam Academy i krasnali.
Poza tym fabuła związana z Academy raczej będzie obejmowała dużo frakcji w sam raz na ostatni dodatek: necro, orków, osobiście sądzę, że nagi oraz Imperium Sokoła niestety... Bo przecież nekromanci będą chcieli stworzyć osobne państwo. No i w sumie do tego pasowałyby elfy jako pomocnicy w walkach z nekromantami.
A co do krasnali to na pewno będą walczyć z elfami, no i pewnie z demonami (m. elfy + demony kontra krasnale). W informacjach o krasnalach z H5 kiedyś przeczytałem, że kopali swoje jaskinie tak głęboko, że aż uwolnili trochę demonów.
A no i Michaś wspominał oprócz tego jeszcze o wojnach nag z orkami.


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #1210 : 03 Lutego 2012, 14:54:22 »
Nie sądzicie, że 81 stron wymyślania różnych kombinacji 4 frakcji wystarczy?
Serio ile można to samo powtarzać bo sporo osób co stronę swoje zdanie przepisuje.
Ja bym osobiście temat zamknął a wszelkie nowiny można by dawać w "HoMM6 - Aktualności - Dyskusja". 
Wiemy, że będzie Loch, Sylvan, Akademia i Cytadela. Wyciekł obrazek Rakshasy, mamy wzmianki w kampanii, mamy bronie dynastii i z tego jedyne co da radę wywnioskować to to, że spore szanse są na Loch i Akademię.
Co będzie naprawdę zobaczymy za jakiś czas w nowinkach jeśli twórcy coś ujawnią w "przypadkowych" wyciekach.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #1211 : 03 Lutego 2012, 15:20:07 »
W takim razie proponowałbym utworzenie osobnych tematów na temat domniemanego składu zamków. Bo to już nie należy całkiem do rozpatrywania (na podstawie dostępnych informacji) jak będzie wyglądał przyszły dodatek, a raczej opisywanie własnej wizji konkretnego zamku. To zaś bardziej przypomina kącik twórczy. nie neguję czegoś takiego, sam może coś takiego uczynię, niemniej temat zaczyna się robić bardzo długi a liczne obrazki tylko go sztucznie rozciągają.

Czyli powinny powstać 4 tematy obejmujący kolejno domniemywane:
-Sylvan
-Loch
-Akademia
-Forteca


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1212 : 03 Lutego 2012, 15:39:51 »
Hmm tak czytając was to przychylę się do pomysłu kolegi Mikera i zamknę temat, nie ma sensu tworzyć już koncepcji co będzie w spodziewanych dodatkach gdyż każdy już przedstawił swoją koncepcję i teraz jest tylko na siłę pisanie posta odnośnie swego Pomysłu na który jeden kupi i powie że jest a, a inny powie że be.

Zamykam, jeśli zajdzie potrzeba temat zostanie otwarty a tak odsyłam do pisania w innych tematach, a odnośnie newsów i ras nowych topic: H6Aktualności/Dyskusja wita.


IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #1213 : 03 Lutego 2012, 15:43:21 »
Cóż, to tylko forum, nikt nikomu nie zabroni przecież przedstawienia swoich pomysłów. Na ich temat również można podyskutować, a jeżeli już cokolwiek wysyłać(uwzględniając, że wesoła kompania Erwana zechce poświęcić 10 minut swojego jakże cennego dla ludzkości życia) to lepiej po uzgodnieniu z innymi fanami i opracowaniu jakiejś wspólnej, spójnej wersji.

Kto to zrobi? Ktokolwiek chce... To, że proponuję, nie oznacza, że zlecam, a umieszczam sugestię, aby osoba zainteresowana tego typu tematami przedstawiała swoją wizję w nowym wątku. Już i tak powstał osobny temat o jednej frakcji (Azyl)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 78 79 80 [81]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry