Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 67 68 69 [70] 71 72 73 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250539 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1035 : 08 Września 2013, 12:45:07 »

Panie i panowie, jeśli jeszcze nie zauważyliście - Ao Shin, nadchodzący (ale nie po Lucianie!) król smok, kontrolujący pogodę, burzę, wodę...

Niniejszym ogłaszam moje rasistowskie plany inwestycyjne - chrzanić czarnucha z latarkami, ENTER THE DRAGON! ^_^


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1036 : 08 Września 2013, 12:53:05 »
To ja może to moje 9k zatrzymam, aż smok wyjdzie. Woow nie mogę się doczekać! Ciekawe, ciekawe, pewnie to będzie jakiś midder woow. Chyba na żadnego championa jeszcze się tak nie podniecałem. Miałem podjare na shyvane i hecarima, ale nie aż taką jak na niego. Albo może lepiej zachować rp, ciekawe jaki będzie miał skin... Mógłby mieć skin jak Shen Long z Dragon Balla xD na pewno wyjdzie taki custom.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #1037 : 08 Września 2013, 13:03:44 »
Zastanawia mnie jak wielki on będzie bo w komiksie SG Udyra to on był w ch*j wielki. Jakoś nie rozumiem czemu ludzie się nim jarają. Jak dla mnie to zupełnie nie pasuje do klimatu LoL-a.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1038 : 08 Września 2013, 13:22:18 »
Jestem troszkę zaskoczony. Jak na pierwszy rzut oka wygląda całkiem przyzwoicie. Ale szkoda, że nie wyjdzie po Lucianie ;(. Dla mnie pasuję do LoL'a, bo brakowało takiego "prawdziwego" smoka :)


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1039 : 08 Września 2013, 13:23:26 »
Ves - w lidze siedzi wielu championów inspirowanych wschodnia kulturą, np. (Sun) Wukong, Mistrz Yi, Soraka, Lee Sin... Nosz, po co ja w ogóle wymieniam, Ionia to wschodnia wyspa wypełniona kwitnącymi wiśniami. :P Dla Ciebie może nie pasuje do klimatu LoLa, masz prawo do swojej opinii, ale jest ona cokolwiek błędna. ;)

Co do "jarania się" - jakieś "ogromnie" mnie to smoczysko nie kręci, smoki są oklepane. ;) Niemniej, będzie to miła wstawka która może konkurować z HoNowym Draconisem i Dotowym Jakiro. :P Still, wziąłbym wilka a la Rengar (czyli nie wilkołak ale omfg wgoopas dafaq wilk morderca bez serca), anytime, anyday. :]

Andre - w opisie jest coś, że on ma skille które oddziałują i na sojuszników i na wrogów, więc może support. :P I nie oszczędzaj aż tak, pewnie dopiero w grudniu wyjdzie albo i na nowy rok. Pewnie na nowy rok, bo RIOT lubi łechtać Chińczyków.

Cheers.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #1040 : 08 Września 2013, 13:30:10 »
Zapomniałeś że w Smite jest Ao Kuang. Na forum już ludzie mówią że zerznięty pomysł etc. Ciekawi mnie czy to będzie kolejny support czy kolejny apc bo jakoś mi się nie podoba. Może jeśli robią smoka niech walną jednorożca. Hecarim się nie liczy :)


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1041 : 08 Września 2013, 13:37:19 »
Hecarim jest centaurem - upiorem, wiec na pewno się nie liczy jako jednorożec. :P

Czymkolwiek jest Smite. Jeszcze kojarzę taką dotę jak "Rise of the Immortals", tam też był sobie smok, tylko jego nazwy nie pamiętam. Nawet ostatnio na PC wyszła dota z Włądcy Pierścieni - "Guardians of Middle-Earth", ale tam żądnych Smaugów czy innych Glaurungów nie mają. ;c

[edit]
A nie, przepraszam, już skojarzyłem Smite'a, nie grałem, ale coś tam widziałem. ;)


« Ostatnia zmiana: 08 Września 2013, 13:40:28 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1042 : 08 Września 2013, 13:40:40 »
W zasadzie, to chyba masz racje, nie ma co aż tak odkładać, w grudniu zaczne oszczędzać ip, do tego czasu kupie jakichś championów.
Twoja teoria z supportem może być dobra, ale są też supporty, które sprawują się dobrze na midzie np. zyra. Nie mówię, że perfekcyjnie, ale dobrze.

Ten obrazek jest ciekawy. Zakladając! że to będą jego skille, no to kolejno ja bym spekulował nad czymś takim:
Q- strzela błyskawicą, typowy skillshot, dmg, może być tak, że jak trafi to przeskakuje dalej, albo inna kombinacja.
W- Jakiś dash? Może przyspieszenie? Albo inny buff?
E- tu bym się  skłaniał za czymś w stylu, że ta chmurka healuje/inaczej buffuje sojuszników i spowalnia/ zadaje mały dmg wrogom.
R- Burza, możliwe efekty to jakieś knockbacki, strzelanie piorunami dookoła, może przy okazji jakieś shieldowanie sojuszników, ale wątpie.

To takie moje wstępne spekulacje, oczywiście okażą się zapewne w 100% mylne, ale lubie sobie powymyślać takie skille, a co, nie wolno? :P


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1043 : 08 Września 2013, 18:55:53 »
Wolno. Ja powymyślałem, że to będzie coś a la Zyra albo coś a la Lux, tzn. kolejno support-mag lub mag-support. A co, wolno mi. :]

Niemniej, zapewne chwilkę na niego poczekamy, skoro nie jest następny w kolejce. Trudno...

Crit Garen no longer viable :ccc

E: Chwila, od burz, pogody etc. mamy Jannę... Dafak?


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1044 : 08 Września 2013, 19:13:31 »
Nie tylko Janne, Nocturne jest niczym drugi Zubilewicz :D
A tak btw, może ktoś zauważył, że Ao Shin pojawił się w komiksie o Spirit Guard Udyr? Popraw mnie ktoś, jeśli się mylę :P.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1045 : 08 Września 2013, 20:48:35 »
Jup, zauważyli, ktoś to wypunktował, RIOT (Morello chyba?) potwierdził.

Powiadam Wam, wypuszczą go mniej więcej jak Thresha, bo chiński rok gwiezdny. 2012 i kawałek 2013 był rokiem Wodnego Smoka, wiec chłopaki trochę spóźnienia złapali. ;) Teraz, do 31 stycznia 2014, mamy rok Wodnego Węża, więc do tego terminu NA PEWNO wyjdzie.

Albo się przemalowuje na żółto i zostaję słonecznym elfem. ;c

@Wav - tak samo można powiedzieć, że kit Lissandry jest bez sensu, bo od rzucania lodem jest Nunu. :P Brand też się kupy nie trzyma, przecież ogniem miota Ania. ^_^

Wiadomość doklejona: 09 Września 2013, 13:16:58
Oj nie narzekaj, bo jeszcze by wtedy wycięli akurat tego jednego champa, którym umiesz grać. :P

...Zakładając, ze taki istnieje, mój Ty flaforze. :>

No i dziękuje Veselarowi, ściągnąłem sobie SMITE'a (Open Beta) i teraz roztapiam Ymira potęgą słońca. :D Go Go Ra!


« Ostatnia zmiana: 09 Września 2013, 13:16:58 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1046 : 11 Września 2013, 22:20:36 »
Riot zrobiło nam fajną niespodziankę :)

Nowe wardy: Klik
Nowy splash art Olafa: Klik
Oraz Xeratha: Klik

Mi się ogółem te zmiany podobają. Olaf w końcu jakoś wygląda, a nie jak jakaś pacynka dla dziecka.

Edit: Bym zapomniał. Te zmiany są nieoficjalne, więc coś może się jeszcze ciekawego wydarzyć ;).


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1047 : 11 Września 2013, 22:30:17 »
Nosz krew jasna mnie zaleje, xerath który ma bardzo dobry splash nie odstający od innych dostanie nowy, a shaco, cho i sion mają takie, jakby ulepiło je dziecko z plasteliny nie starając się przy tym ani na krztynę. Nosz.... Dobrze, że mi moją Riven zmienili przynajmniej wygląda jak kobieta :P


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1048 : 11 Września 2013, 22:35:02 »
Tiaaa... sam się też trochę zdziwiłem, czemu zmienili Xeratha. Ja w jego starym splash arcie nic złego nie widziałem, nawet mi się podobał. No trudno, najwyraźniej Riot się coś nie podobało i konieczna była zmiana. Akurat Shaco z artem może poczekać, za to Cho'Gath wymaga natychmiastowej zmiany.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #1049 : 12 Września 2013, 17:19:11 »
Te skórki do wardów są paskudne, poza bananem a tak to paskuda, w szczególności twarz Dravena. W ogóle to nie rozumiem czemu Draven jest "ikoną" LoLa. Rozumiem, fajne powiedzonka ma ale nie rozumiem "ubóstwiania" go. Co do Xeratha to nic nie powiem bo jest to pokazane więcej "mocy". Splash do Olafa to już troche temu widziałem (tak mi się zdaje), dodam że w planach jest skin ruskiego rycerza Olafa ale za nim go zapowiedzą to chyba będzie już SE Renekton i armia Mecha skinów.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Strony: 1 ... 67 68 69 [70] 71 72 73 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry