Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 70 71 72 [73] 74 75 76 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250533 razy)
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1080 : 01 Listopada 2013, 09:33:13 »
A tam. Widziałeś, że supporty mają pomagać last hittować i będą zbierać za to kasą tak jak adc? Jak dla mnie bomba ;] Odnośnie wardów też.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1081 : 01 Listopada 2013, 09:35:08 »
Łał.
znerfią kogoś?
Będzie ragestorm z tymi widzialnymi Wardami...


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1082 : 01 Listopada 2013, 09:51:46 »
Widziałem, supporty mogą kraść za pomocą Lucky Picka, dawać golda dobijając Reaper's Beltem (czy jak to się nazywa) plus milijiony kasy za stanie z boku z kamyczkiem filozoficznym.

Todays was a good day.


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1083 : 01 Listopada 2013, 09:53:44 »
Rajot dobra firma.

Najpierw płaczą że gra za mało dynamiczna, a tutaj spowalniają ją jeszcze bardziej o0.
Utwierdza mnie to w przekonaniu że pożegnanie się z tą grą to był dobry wybór.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1084 : 01 Listopada 2013, 13:49:21 »
Vision wards 1 na mapie? Zmienią na 100%, wdg mnie powinno być, że 5 na mapie,czyli po jednym na gracza, jak tego nie zmienią to ja kupuje eve i zaczynam masterować. Za to lee może sie pożegnać, a właśnie dostałem mystery gifta ze skinem do lee sina ;/ jeden ward? co to jest dla lee. (w sensie ten z itemka), powinni dać mu jakiś przedmiot w stylu jumping sticks xD ze sobie moze po tym skakać, a to odkrywa tylko troszke mapy czy coś. No ja nie wiem... może to pozmieniają.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #1085 : 02 Listopada 2013, 10:46:21 »
Weźcie pod uwagę fakt ,że jest ograniczenie do jednego itemku g5. Watro też wspomnieć o tym ,że itemy dla junglerów otrzymają pewne zmiany ,że dojdzie 4 obóz w jungli co zwiększy dochód expa ,że stwory jungli będą mieć lvl (średnia lvl wszystkich champów) ,a za zbicie potwora z większym lvl dostajesz +50% expa, że krzaki otrzymały nową animację, że Teraz statystyki suppów mają wpływ na swoje skille (mana Soraki, hp Tarica, ap Janny, armor LEony itp.). ORaz trinkety ,czyli 3 ss ,którymi są darmowy ward, chwilowe odsłonięcie mapy lyb dezaktywacja pułapek czy wardów na krótką chwilę , na 9lvl skille się te ulepszają (mniejszy cd i dłuższy czas trwania) ,a kolejne ulebszenie trzeba sobie dokupić.


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1086 : 02 Listopada 2013, 15:42:35 »
1 VW - jak eve jest na midzie i tam jest pink - na bocie twitch może sobie bez przeszkód znikać, a teemo zagrzybiać topa.
GG WP


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1087 : 03 Listopada 2013, 09:21:28 »
Kłania się nowy członek społeczności w Gold Division :)


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1088 : 03 Listopada 2013, 17:15:31 »
Mogliiby zbuffować Kha'zixa i Jaxa, bo na solo coś za łatwo ich zabić. Jak był team Jax. Kha'Zix i Miss Fortune, to miałem staty 18/2/5 [co do asyst nie jestem pewien].
Jinx jest też trochę UP, pod warunkiem że nie wywali mi ulta w twarz, co kilka razy mi się zdarzyło, za to spowolniona ma absolutnie 0% szansy na przeżycie i generalnie zależy wyłącznie od teamu wroga.

PS - czy tylko mi obecna muzyka z ekranu logowania w pewnym momencie   przypomina tą z Harrego Pottera?


« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2013, 17:17:44 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1089 : 03 Listopada 2013, 17:33:49 »
@PS
Na to wygląda, że nie tylko tobie  :)

@Topic

Jeśli się nafeedowałeś, a wrogowie byli słabi, to nieważne jaki champ by to był - i tak by szybko umierał.
Jax według mnie buffów nie potrzebuje. Jest bardzo solidnym fighetem i dość bezpiecznym pickiem na topa. 1v1 jest też bardzo skuteczny. Przecież do niedawna był to chyba najczęściej banowany toper. Ma stuna, jest mobilny, zasadza ładne obrażenia, do tego nic nie stoi na przeszkodzie, by go przytankować - ba nawet jest to konieczne.

Co do Kha, to nie wiem, bo bardzo dawno go w grze nie widziałem. Raz pamiętam, że mi robił mida gankami poprzez olbrzymie obrażenia na wczesnym etapie gry. Pamiętam jeszcze przed nerfem, Kha potrafił zabić na midzie już na 3 poziomie bez większego problemu.

Co do Jinx nie mam zastrzeżeń, bynajmniej przed ostatnim patchem. Dla wielu przeciwnym adc była ona postrachem. Między innymi przez pasywkę, która jest bardzo potężna.



IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1090 : 03 Listopada 2013, 18:37:39 »
Jax i Kha słabi solo? Muszą być bardzo do tyłu, nieogarnięci albo walczyć przeciwko swojej kontrze żeby przegrać. Ci dwaj wraz z Warwickiem to 3 najlepsze postacie do gry solo.


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1091 : 03 Listopada 2013, 19:26:26 »
Akurat z Jaxem problem jest taki, że na Dominionie jest turbo rzeźnikiem, a na Twistedzie rzadko kiedy ma więcej zabójstw niż śmierci. Ba, na wspomnianej mapie chyba tylko raz mnie zabił - gdy byłem otoczony przez miniony, nie miałem dostępu do Flasha i jeszcze ktoś mnie ostrzeliwał [chyba Miss Fortune, ale nie pamiętam dokładnie].
Ale jak ktoś jest w rotacji to często gra nim mnóstwo noobów, a akurat teraz Jax i Kha'Zix są w rotacji. Swoją drogą, to Luciana też coś za łatwo się tłucze. Albo po prostu Irelia jest OP i zabija wszystko poza Dariusem, który z kolei jest dla niej absolutnie niezniszczalny.



« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2013, 19:31:11 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1092 : 04 Listopada 2013, 15:54:28 »
Nie ma się co dziwić. Irelia w późniejszej fazie gry, dobrze poprowadzona, doskonale eliminuje wrogiego carry z drużyny. True dmg w połączeniu z AS jest bardzo skuteczny. Sądzę, że z Dariusem też by miała szanse. No, oczywiście nie w początkowych fazach gry, kiedy Irelia jest stosunkowo słaba. Sądzę, że Irelia teraz OP nie jest. Zresztą aktualnie żadna postać nie jest, do niedawna mógł to być Fizz. Ciekawostką jest to, że Irelia jest postacią, która dostała chyba najwięcej nerfów w historii.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1093 : 04 Listopada 2013, 16:05:56 »
To akurat wiem. 'Better Nerf Irelia'.
Fizz ma OP skok, może sobie spokojnie dokicać od wieży na lanie [mówię o mapie Twisted Treeline], do inhibitora, zabić tam kogoś i sobie uciec do dżungli.
Cud i miód byłby, gdyby 'Spin2Win' nie powodowało Silence'a, bo przez to w ogóle nie da sięmu uciec, tak to bym go dziabnął Equilibrim Strikiem. [dla niewtajemniczonych - jest to skill powodujący spowolnienie wroga, albo stun jeśli adwersarz ma procentowo więcej hp aniżeli Irelia, bo to jej umiejętność na E].


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1094 : 04 Listopada 2013, 17:40:21 »
JAX NA TWISTEDZIE SŁABY? AHAHAHAHAHAHHA
Ja wycarowallem w team 3v3 jaxem do gold 2. I vi, podobna zasada działania, botrk jako core, potem jeszcze coś- na vi black cleaver i później, wygrywasz- trinity,przegrywasz- tanky. Jeszcze nigdy nie przegrałem team rankeda 3v3 jako vi lub jax :)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 70 71 72 [73] 74 75 76 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry