Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 24 25 26 [27] 28 29 30 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250357 razy)
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #390 : 16 Lutego 2013, 12:27:38 »
Najlepiej mieć już ogranych i kupionych po jednym max dwóch na rolę i chomikować. Ja tak zrobiłem, mam te 13k ip, jak dobiję do te 2 lvl do 20 to powinno z grubsza wystarczyć i potem tymi ogranym zarabiać na reszte.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #391 : 16 Lutego 2013, 13:12:56 »
Twoim celem powinno być zdobycie po 5 postaci na każdą pozycję. Kiedyś uważałem, że 3 wystarczą, ale się myliłem, bo to za mało. Duża ilość osób leci na rankedy po nabiciu 30 poziomu, a tam istotna jest wiedza na temat "counterpicków" - Ciepie tera w was odnośnikiem chłopy. Natomiast jeśli chodzi o takie w miarę najlepsze picki (Czyli kontrujące najwięcej championów) to:
Toplane: Yorick, Cho'Gath, Olaf, Jax, Teemo, Garen (Tutaj musi się znaleźć więcej postaci. KIlka można wykorzystać w jungli)
Midlane: Kassadin, Ahri, Diana, Mordekaiser, Galio
AD Carry: Ezreal, Corki, Draven, Miss Fortune, Graves
Support: Taric, Blitzcrank, Leona, Lulu, Sona
Jungle: Lee Sin, Amumu, Shen, Malphite, Xin Zhao
Taki komplet championów jest moim zdaniem uniwersalny i pozwala na ugranie dużo nawet na rankedach. Można ewentualnie zignorować pozycję, na której się nie zamierza grać (Ja tak mam z junglą) i nie kupować championów na tą pozycję.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #392 : 16 Lutego 2013, 13:29:12 »
Hm. Dzięki, miszczu, za poradę. Ja tak mam z całym bottom lane'm; nie znoszę być od kogokolwiek uzależniony :/

Oczywiście każdy gra inaczej, więc komuś dobrze idzie na midzie (nawet nie czuję kiedy rymuję :D), ktoś inny woli jungle, etc, etc...


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #393 : 16 Lutego 2013, 14:30:31 »
Ale to już po runach jak już ;p


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #394 : 16 Lutego 2013, 15:10:26 »
Przedstawiam historię z życia wziętą:
"Gra z n00bami"
Dawno, dawno temu, a dokładniej wczoraj wieczorem postanowiłem pograć w LoL'a. A ponieważ miałem włączony dubstep, to mnie opętało i grałem niczym koks(ownik). Na 3vs3 wziąłem Gangplanka, bo szybko go ogarnąłem i się rozpoczęło. Staty miałem oczywiście wyrąbiste jak na mój poziom gry, ale...
Z nienacka, niczym matka wchodząca do pokoju i krzycząca "Wyłącz ten komputer" dostałem wiadomość o następującej treści:
"FREAZON, N00B!!!!!!"
A żeby było jeszcze zabawniej, to wysłał to koleś z mojej drużyny. A miał staty chyba 2/15/0. Wyzywał, coś tam pisał, że n00b ze mnie, cziter, że chcę 1vs1. Odmówiłem. Czemu? Bo żal mi mojego czasu na udowadnianie jakiemuś idiocie, że jestem lepszy od niego.
W takiej sytuacji aż chcę mi się powiedzieć: Idots, idiots everywhere!


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #395 : 16 Lutego 2013, 15:26:01 »
Freezu - możesz mieć wyrąbiste staty i być noobem, bo np. nie grasz drużynowo, uciekasz z fightów, kille zbierasz na dobijaniu wrogów prawie upitolonych przez kogoś innego itp.

Luk - rzecz oczywista... ;)


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #396 : 16 Lutego 2013, 15:28:38 »
Nie ma się co zniżać do ich poziomu. Takie mówienie "1v1" tak naprawdę przedstawia ich słabość, bo nie rozumieją sensu tej gry.

Co do Gangplanka, jeśli zechcesz mnie posłuchać, to mam radę. Jeśli chcesz go robić naprawdę pod attack speed, nie offtanka, to warto inwestować w cios krytyczny. Nie stackuj rzondełek, bo lepiej można rozdysponować złotem. "Q" Gangplanka może mieć nałożony cios krytyczny, co zabiera naprawdę pokaźne obrażenia, warto to wykorzystać.

Noobsie granie nie jest uzależnione od statów. Możesz mieć 10/0 bo tylko czekasz na kille a z każdego TF uciekasz. Takiego gracza widać po małej ilości asyst. Możesz mieć 3/10 bo grasz drużynowo i mieć sporo asyst. Ja bym wybrał tego drugiego chyba. O dobrej grze nie świadczy ilość fragów (może czasem), a deadów i asyst.


« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2013, 15:32:25 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #397 : 16 Lutego 2013, 15:37:08 »
Taa. Ale raz walniesz i masz asystę... Albo - u Nasusa na przykład wystarczy tylko W (slow). Z tym, że w/w "gracze" zwykle myślą w kategoriach "kille, kille, kille". No bo jest lans, rze dostałę na komuńe kompa i jusz kokszem w lolka.

Dodam, że miło byłoby jak najszybciej wbić +20 lvl, bo wkurzają mnie ciągłe teksty typu "ks"... Ech, do niektórych nie dociera istota grania zespołowego...

@Up - a jak się z takim 1vs1 wygra, to jest płacz, że "lagi mam". A po propozycji ponownej gry krzyk, że "nie gram z je***nymi farciarzami".


« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2013, 15:41:36 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #398 : 16 Lutego 2013, 15:41:00 »
No dobra, ale gdy na przykład na prowadziłem z Ashe atak na inhibitor, to ten idiota z radością farmił masę minionków. I kto tu jest n00bem?

Sylu, Ja zwykle stawiam na Attack Speed i Moc umiejętności. Critic Strike rozwijam opcjonalnie.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #399 : 16 Lutego 2013, 15:44:19 »
A jakie skille Gangplank czerpie z Ability Power?

Wiadomość doklejona: 10 Stycznia 2014, 08:00:19
Farma też jest ważna xDD


« Ostatnia zmiana: 10 Stycznia 2014, 08:00:19 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #400 : 16 Lutego 2013, 15:54:32 »
Farma też jest ważna xDD
Zwłaszcza wtedy, gdy on na środku mapy radośnie rozpruwa minionki, a ty razem z innym porządnym graczem nawalasz w wrogą wieżę...

Wav, kochaniutki, nie chodzi mi o to, że ty nazwałeś mnie n00bem. Bo nie nazwałeś. Spytałem się po prostu drugi raz, dla lepszego klimatu xD.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #401 : 16 Lutego 2013, 16:09:38 »
Jeśli nie było sensu iść nawalać w wieżę, bo zanim by dotarła, wrogowie by już się zespawnili, to jakoś strasznie źle nie postąpiła.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #402 : 16 Lutego 2013, 17:12:17 »
Ludu, mam problem. Znaczy, bardziej pytanie, kolejne zresztą.

Znalazłem w necie (pojedynczy środek) guide'a dla Nasusa. Ogólnie mówiąc, nastawiony na hp regen, armor, mr, max hp, hp steal i jeszcze kilka innych rzeczy. Pominę runki. Spelle to tp i ghost, ew. flash lub heal. To też w sumie niezbyt ważne... Nie podrzucam linka, bo za dużo czytania. Sam guide ma wysokie oceny, póki co daje radę, ale pytanko moje brzmi: jak najlepiej budować Nasusa? Wiem, że to uzależnione od sytuacji, ale czego mu najbardziej brakuje?


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #403 : 16 Lutego 2013, 19:42:43 »
GP pod atak speed o mój boze  gp pod  ability power  zaraz zwymiotuje, jak robisz gp na glass cannon to idzie sie własnie w crita i dmg  itemy jak infinity phantom mozna wziac tri-forca co zwieksza tez troche nasze pomarańczki ale zeby ktos szedł w gp pod stricte as badz ap... =  pnp :>

nasusa najlepiej budowac tankowo i stackowac q i tyle przy full tank buildzie w late mozesz zmiesc adc i to sie liczy i mzesz przejsc przez team przeciwnika i wszystkich wytankowac, ale  najtrudniejsze w nasusie jest własnie to zebys nie spierdzielił early i mida ;] wiec trzeba poprostu ogarniac zebys nie był underfrmed i underlvled bo twoj przeciwnik na topie wyjdzie zwycieski i wygra mecz, nie móie tu o nasusie w jungli nigdy nie lubiłem tgo poronionego pomysłu, niewiem jak teraz czy da sie to zrobic  dalej mi sie pomysł nie podoba.



IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #404 : 16 Lutego 2013, 20:26:07 »
Freezon bo ty chyba dalej nie rozumiesz kiedy opłaca się budować postać pod ap. Część skilli czerpie swoją moc z Mocy ataku (Czerwone cyferki w nawiasie w opisie skilla), a niektóre z mocy umiejęstności (Turkusowe cyferki w nawiasie w opisie skilla). Wypiszę ci teraz postacie, które możesz budować pod AP: Ahri, Akali, Amumu, Anivia, Annie, Brand, Cassiopeia, Cho'Gath, Diana, Elise, Evelynn, Fiddlesticks, Fizz, Galio, Gragas, Heimerdinger, Janna na upartego, Karma, Karthus, Kassadin, Katarina, Kayle, Kennen, LeBlanc, Lulu, Lux, Malzahar, Maokai, Master Yi, Mordekaiser, Morgana, Nidalee, Nunu, Orianna, Rumble, Ryze (Special mana champion), Singed, Sion, Soraka, Swain, Syndra, Teemo, Thresh, Twisted Fate, Veigar, Viktor, Vladimir, Xerath, Ziggs, Zilean, Zyra.

Jest to spisane alfabetycznie. Jeśli tu nie ma poszukiwanego przez ciebie championa to do cholery jasnej NIE BUDUJ MU AP!



« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2013, 13:04:46 wysłane przez Tazol » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 24 25 26 [27] 28 29 30 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry