Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy chcielibyście Forge lub Factory w Heroes?
Tak - 22 (53.7%)
Nie - 19 (46.3%)
Nie wiem - 0 (0%)
Głosów w sumie: 41

Strony: 1 [2] 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forge Town i Factory Town (Czytany 20150 razy)
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 19 Lipca 2010, 10:34:44 »
Może jednostki są takie świetne, bo zrobiono je 10 lat później niż jednostki z oryginalnych Heroesów... Na szczęście twórcy nie zdecydowali się na zrobienie tego miasta i nigdy nie będzie miało miejsca w oficjalnej historii Heroesów. A dodatek zostanie tylko nieoficjalnym dodatkiem stworzonym przez fanów.


IP: Zapisane
ktos2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 19 Lipca 2010, 10:44:48 »
W grze wygladaja lepiej niz na art'cie.

Może jednostki są takie świetne, bo zrobiono je 10 lat później niż jednostki z oryginalnych Heroesów... Na szczęście twórcy nie zdecydowali się na zrobienie tego miasta i nigdy nie będzie miało miejsca w oficjalnej historii Heroesów. A dodatek zostanie tylko nieoficjalnym dodatkiem stworzonym przez fanów.

I dlatego sie zgadzam na budowe tego zamku.


IP: Zapisane
,,Quady zabiły więcej ludzi niż wszystkie wojny"Jeremy Clarkson
ang.windows...polskie znaki moge tylko kopiowac.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 19 Lipca 2010, 11:54:21 »
Ta i przez to trafiło pomiędzy zwyczajne gry fantasy, a nie do innowacyjnych gier z sukcesami, jakie powinna mieć.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 19 Lipca 2010, 12:32:04 »
Historia Heroes i Historia MM to ta sama historia, bo uniwersum jest jedno. A kuźnie miejsce w niej mają - zagrajcie sobie w MM7 i cieszcie się laserami na Antagarichu. :>

Poza tym polecam też starsze części MM, w których rozbijamy się po kosmosie razem ze cyborgiem - strażnikiem Corrakiem. ;>
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 19 Lipca 2010, 13:00:16 »
Ta i przez to trafiło pomiędzy zwyczajne gry fantasy, a nie do innowacyjnych gier z sukcesami, jakie powinna mieć.
Heroes III JEST innowacyjną grą z sukcesami. Wyniosła strategie turowe na nowy poziom. Ale myślę, że gdyby twórcy zdecydowali się na umieszczenie Forge w grze wywołałoby to więcej kontrowersji niż innowacji.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 19 Lipca 2010, 13:16:40 »
Podtrzymuję swoje zdanie, że mieszanka laserów i mieczów świetlnych ze smokami i rusałkami to kiepski pomysł :P


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 19 Lipca 2010, 13:17:27 »
Ta i przez to trafiło pomiędzy zwyczajne gry fantasy, a nie do innowacyjnych gier z sukcesami, jakie powinna mieć.
Heroes III JEST innowacyjną grą z sukcesami. Wyniosła strategie turowe na nowy poziom. Ale myślę, że gdyby twórcy zdecydowali się na umieszczenie Forge w grze wywołałoby to więcej kontrowersji niż innowacji.

Nieprawda... Tak jak w którymś tam z wywiadów jakiś twórca Herosów powiedział, że przeciw Forge było ok. 5% fanów. Fest. Jakbyś zagrał w M%M 7 tymi złymi, to byś zobaczył jak wiele mają ze sobą wspólnego uniwersum to z fantastyką.  A pitolenie jakie to Forge złe, najczęściej jest autorstwa, tych, którzy nie mieli żadnych styczności z M&M, i wydaje im się , że to zwykłe uniwersum Fantasy typu Dobro vs Zło.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 19 Lipca 2010, 13:52:45 »
 :P No masz rację, nie grałem w M&M i raczej swojego zdania nie zmienię dopóki nie zagram.

Podtrzymuję swoje zdanie, że mieszanka laserów i mieczów świetlnych ze smokami i rusałkami to kiepski pomysł :P
Dokładnie. Ty jesteś za techniką i postępem, a ja jestem tylko biednym zacofanym chłopem, który nie chce zmieniać swojego spokojnego swojskiego życia. Żaden nie przekona drugiego i wszyscy myślą co myślą. A ja myślę to co Laxx.



IP: Zapisane
ktos2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 19 Lipca 2010, 14:02:51 »
Nie chce mi sie was cytowac.Ale powiem tak:czytalem to dawno temu i owszem, starorzytni mieli lasery itd...ale nie zauwarzyliscie ze po upadku tuneli nikt nie wiedzial jak to dziala?Mieli plany ale nie budowali bo nierozumieli i niepotrafili obrabiac materialow itd.Czy wy naprawde myslicie ze ktos nauczylby sie tego wszystkiego z dnia na dzien?Zrozumienie tego zajeloby im tysiaclenia, budowa wieki a dobrowadzenie do masowej produkcji kolejne setki lat.A jak ktos cos zrozumial to poprzez ciagle wojny nie zdazyl nauczyc tego innych bo gina od miecza wielkich generalow i ich magii.Dlatego ja traktuje forge jako dodatek do pobawienia sie a nie jako czesc historii.

@up:Ci prosci pobozni chlopi uznawali postep za heretycstwo.Przyklad:Historia prawdziwego postepu da ci takich setki.


IP: Zapisane
,,Quady zabiły więcej ludzi niż wszystkie wojny"Jeremy Clarkson
ang.windows...polskie znaki moge tylko kopiowac.
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 19 Lipca 2010, 14:07:33 »
Nie chce mi sie was cytowac.Ale powiem tak:czytalem to dawno temu i owszem, starorzytni mieli lasery itd...ale nie zauwarzyliscie ze po upadku tuneli nikt nie wiedzial jak to dziala?Mieli plany ale nie budowali bo nierozumieli i niepotrafili obrabiac materialow itd.Czy wy naprawde myslicie ze ktos nauczylby sie tego wszystkiego z dnia na dzien?Zrozumienie tego zajeloby im tysiaclenia, budowa wieki a dobrowadzenie do masowej produkcji kolejne setki lat.A jak ktos cos zrozumial to poprzez ciagle wojny nie zdazyl nauczyc tego innych bo gina od miecza wielkich generalow i ich magii.Dlatego ja traktuje forge jako dodatek do pobawienia sie a nie jako czesc historii.

@up:Ci prosci pobozni chlopi uznawali postep za heretycstwo.Przyklad:Historia prawdziwego postepu da ci takich setki.
Poćwicz nad ortografią.
Dodam jeszcze że Ostrze Armageddonu miało swą fabułę wzorować na właśnie 7 części M&M, a tam w outrze właśnie doszło do odbudowania Forge, i to Forge miało być tym zUym.
A zresztą macie: http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=55


IP: Zapisane
ktos2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 19 Lipca 2010, 14:15:37 »
Poćwicz nad ortografią.
Wiekszosc ortow patrz. podpis

Dodam jeszcze że Ostrze Armageddonu miało swą fabułę wzorować na właśnie 7 części M&M, a tam w outrze właśnie doszło do odbudowania Forge, i to Forge miało być tym zUym.
A zresztą macie: http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=55
Lasery itd. to nieliczne artefakty.A to miasto musialoby byc budowane duuuuuzo przed wydarzeniami z 1 czesci, patrz. moj poprzedni post.A jak by zrozumieli to przy ich poziomie technalogicznym budowa trwala by conajmniej 100 lat.Ale masz juz laserowych goblinow


« Ostatnia zmiana: 19 Lipca 2010, 14:19:23 wysłane przez ktos2 » IP: Zapisane
,,Quady zabiły więcej ludzi niż wszystkie wojny"Jeremy Clarkson
ang.windows...polskie znaki moge tylko kopiowac.
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 19 Lipca 2010, 14:20:43 »
Nie chce mi sie was cytowac.Ale powiem tak:czytalem to dawno temu i owszem, starorzytni mieli lasery itd...ale nie zauwarzyliscie ze po upadku tuneli nikt nie wiedzial jak to dziala?Mieli plany ale nie budowali bo nierozumieli i niepotrafili obrabiac materialow itd.Czy wy naprawde myslicie ze ktos nauczylby sie tego wszystkiego z dnia na dzien?Zrozumienie tego zajeloby im tysiaclenia, budowa wieki a dobrowadzenie do masowej produkcji kolejne setki lat.A jak ktos cos zrozumial to poprzez ciagle wojny nie zdazyl nauczyc tego innych bo gina od miecza wielkich generalow i ich magii.Dlatego ja traktuje forge jako dodatek do pobawienia sie a nie jako czesc historii.
A ja radzę Ci przeczytać to: http://www.acidcave.net/forge.php#fabuła zakładka fabuła. Może to zmieni trochę Twoje poglądy. Przybysze z innego świata musieli być bardziej zaawansowani technologicznie niż mieszkańcy Antagarichu.


IP: Zapisane
ktos2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 19 Lipca 2010, 14:37:53 »
Przybysze z innego swiata...o tym nie wiedzialem.ale w ktorejs czesci m&m czy gdzies tam archibald zotal uwolniony z kamienia-bo to bylo jego kara po wojnie o sukcesje-bo tylko on znal czar mogacy uchronic platete od zniszczenia po destrukcji statku matki kreegan.Forge zaczyna nabierac sensu ale musi byc potezne tak jak mowilem-mniejszy przyrost, duuuuuzo kasy i ogromna moc.jesli znajdziecie wiecej podobnych faktow to sie przekonam.Ale i tak bede to traktowal jako zabawke.

a co do jednostek z oryginalnego forge to ja bym proponowal:
1-wielki atak-jak siodmy poziom-i zwykla obrona.
2-atak piatego i obrona trzeciego
3-atak piatego i obrona czwartego
4-obrona czwary, atak osmy
5-minotaur z slabszym atakiem i maksymalna szybkoscia
6-wszystko na 7
7-atak 9 :) i obrona 14 ;D
mury 2x mocniejsze i ogry na wierzach
obleznicze:dzialo,(balista) dzialo przeciwpancerne(katapulta),oboz medyczny, sklad broni.


« Ostatnia zmiana: 19 Lipca 2010, 14:54:29 wysłane przez ktos2 » IP: Zapisane
,,Quady zabiły więcej ludzi niż wszystkie wojny"Jeremy Clarkson
ang.windows...polskie znaki moge tylko kopiowac.
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 19 Lipca 2010, 17:20:57 »
Pomysł do dupy.
1. Jak ty sobie wyobrażasz jednostki pierwszego poziomu siekające tytany?!
2. Jeśli jednostki miały by być tak potężne to by musiały kosztować niewyobrażalnie dużo. I skąd weźmiesz na to wszystko kasę, której w pierwszej fazie gry nie ma za wiele.
3. No i miasta muszą być mniej więcej równe, a to co ty tu napisałeś jest za mocne.



IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 19 Lipca 2010, 17:42:10 »
Pomysł do dupy.
1. Jak ty sobie wyobrażasz jednostki pierwszego poziomu siekające tytany?!
2. Jeśli jednostki miały by być tak potężne to by musiały kosztować niewyobrażalnie dużo. I skąd weźmiesz na to wszystko kasę, której w pierwszej fazie gry nie ma za wiele.
3. No i miasta muszą być mniej więcej równe, a to co ty tu napisałeś jest za mocne.
Ty to brałeś na poważnie... o_O

@down
 :ok:
Tak trzymaj!


« Ostatnia zmiana: 19 Lipca 2010, 17:53:14 wysłane przez Regeth » IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry