Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 498 499 500 [501] 502 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036660 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #7500 : 25 Kwietnia 2013, 08:13:41 »
Bump :)
Dla zainteresowanych, list zmian(nieoficjalna jeszcze jak pisze autor) w patchu 2.1:
http://forums.ubi.com/showthread.php/766859-Patche-2-1-patche-note

Mam nadzieje że ogólnie poprawią One wszelki mankamenty i nie natworzą nowych.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7501 : 25 Kwietnia 2013, 14:55:34 »
Ten patch 2.1 to ma być w końcu patch do podstawki, czy startowa wersja dodatku?


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #7502 : 25 Kwietnia 2013, 18:37:12 »
Tak właściwie to pytanie czy dodatek w końcu będzie samodzielny czy nie? Bo trochę się w tym gubię.


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #7503 : 25 Kwietnia 2013, 19:27:19 »
Shades of Darkness będzie dodatkiem samodzielnym.
Super te animacje  :D, szkoda, że tak rzadko możemy zobaczyć "tańczącego kusznika" itp

Sądze, że patch 2.1 będzie do podstawówki


« Ostatnia zmiana: 25 Kwietnia 2013, 19:29:44 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7504 : 25 Kwietnia 2013, 20:36:05 »
Patch 2.1 do podstawki, ale logika nakazuje, żeby gry miały ten sam launcher, a więc tą samą wersję. W tym paczu będą wszystkie pliki dodatku, inaczej multi by nie działało między posiadaczmi SoD i tymi co grają na podstawce.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7505 : 25 Kwietnia 2013, 20:52:34 »
Kto powiedział, że multi z podstawki, musi być kompatybilne z multi z dodatku? Z tego co wiem, ludzie z Dzikimi Hordami, nie mogą grać z tymi co grają w Kuźnię Przeznaczenia, więc argument z multi jest inwalidą.


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7506 : 25 Kwietnia 2013, 21:31:39 »
TTTr przypominam, to up(l)ay. Tu nie chodzi o logikę, tu chodzi o kasę. I coś w tym jest, że dadzą możliwość grania w multi ludzi z podstawą i bez. To by było logiczne. Ale biorąc pod uwagę że to ubi jest... No cóż wychodzi na to że będzie trzeba kupić dodatek. CHYBA że rozwiążą to na zasadzie że conflux i dynastia będzie wspólną w obydwu grach.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7507 : 25 Kwietnia 2013, 23:52:28 »
Jeśli to rzeczywiście będzie patch do podstawki, a dodatek będzie buildem podstawki, to znaczy, że Ubi nie wiedziało za co się porywa. Z jednej strony liczyłem, że będzie można zainstalować dodatek jako nakładkę do podstawki, ale obecnie by wychodziło na to, że na płycie dostaniemy 2GB patcha, którego zawartość będziemy potem mogli aktywować keyem, ale jak nie będziemy chcieli mieć aktywnej zawartości z podstawki, to wtedy możemy samego tego patcha zainstalować. Jak dla mnie, to trochę bez sensu, ale zapowiada się, że tak właśnie będzie... :/


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7508 : 26 Kwietnia 2013, 07:02:29 »
Na płycie będą pierdoły, jak w pirates of the savae sea. Conflux i dynatia muszą być wspólne, inaczej gracze zrobiliby masowy bunt przeciwko ubi (przesadzam, ale ja bym sie wkurzył gdyby wszystkie moje dynastiiwe pierdoły znikneły).
Nieposiadacze podstawki będą mogli grać tylko lochem i nekro. A tym drugim tylko w kampanii. Upay.
Pozostaje jeszcze kwestia pierdół za uplay pointsy, przydałaby sie jakaś nowa broń rodowa i bohater. Tylko mam nadzieje, że coś lepszego niż praktycznie bezużyteczny kostur oczyszczenia z kolekcjonerki. Myśle, że na kolejny dodatek są takie szanse, jak na wygraną w Totto Lotka.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7509 : 28 Kwietnia 2013, 01:44:33 »
To by nie miało sensu. Ubi nie zmieniło zdania w kwestii samodzielności dodatku. Przez samodzielny rozumiem pełny dostęp do mechaniki z podstawki szóstki, komplet zamków, bohaterów i Broni Rodowych. Zablokowany dostęp do kampanii z podstawki i map z podstawki. Reszta by była nowym contentem planowanym wraz z dodatkiem.
Co do struktury Confluxa, to obstawiam, że będzie on się w pełni importować do dodatku i go równolegle rozwijać, ale w podstawce nie będziemy mieli Broni Rodowych i Bohaterów Rodowych z SoD-a do dyspozycji. Nie ważne jak głupie kroki są podejmowane przez Ubi - takie rzeczy to oczywistość!
To czy się mylę, dowiem się już w poniedziałek, bo wtedy dostanę swoją kopię Might & Magic Heroes VI Complete Edition. :)

Wiadomość doklejona: [time]29 Kwiecień 2013, 18:52:50[/time]
Dziś doszło do mnie Might & Magic Heroes VI Complete Edition. Jestem bardzo mile zaskoczony, tym co dostałem. Spodziewałem się, że dostanę jakąś tekturkę, w środku zwykłe plastikowe pudełko na dwie - trzy płyty, albo 2 pudełka, jedno z Might & Magic Heroes VI Gold Edition, a drugie z Might & Magic Heroes VI Shades of Darkness. Nic z tych rzeczy! Dostajemy digi-boxa(pudełko tego pokroju co było w kolekcjonerkach Heroesa V), 1 DVD z grą Might & Magic Heroes VI: Cienie Mroku (aka Might & Magic Heroes VI 2.0.0 - później wytłumaczę o co chodzi), 1 Bonus DVD, 2 CD z soundtrackiem. Mamy także drukowaną instrukcję do szóstki i dodatku(jako jedna, jakieś 36 stron z tego co patrzyłem na szybko) i kilka karteczek z kodami. To tyle z zawartości fizycznej. Więc co jest konkretnie na płytach? Otóż na dysku z grą jest tak naprawdę podstawka spatchowana do wersji 2.0. Można ją odpalić za pomocą klucza do podstawki lub klucza do dodatku. Ja przykładowo jako osoba, która posiadała już podstawkę mogłem zwyczajnie na świecie odpalić grę w wersji 2.0, ale nie miałem dostępu do kampanii dodatku. Po aktywacji Cieniów Mroku dostajemy dostęp do kolejnych dwóch kampanii(czyżby znowu kampanie po 2 scenariusze?). Na Bonus DVD jest 14 trailerów. Zarówno podstawki jak i DLC czy dodatku. Nie oglądałem ich, ale co to za Bonus Disk?! Dla mnie to jakiś dowcip, ale osoby, z wolnym łączem, które chciałyby obejrzeć trailery w HD mają taką możliwość dzięki tej płycie. Kolejne dwie płyty to CD z soundtrackami. O tyle, o ile CD1 jest dokładną kopią tego co mamy z kolekcjonerki podstawki, o tyle CD2 to całkiem nowa muzyka z dodatku Cienie Mroku i właśnie tu pojawia się kolejna kpina. Muzyka na CD2 nie ma żadnego opisu cyfrowego! Płyta pierwsza ma wszystko opisane cyfrowo, każdy kawałek ma swój rok utworzenia, kompozytora/ów i nazwę, a CD2 to płyta z no-name'ami i trackami od 1 do któregoś tam. Sytuację ratuje tylko fakt, że na jednej z karteczek dołączonej do tej edycji jest rozpiska utworów, inaczej ta płyta byłaby gówno warta. Jak wspominałem, z zawartości fizycznej jest jeszcze kilka świstków papieru, ale je opisze przy zawartości cyfrowej.

Czas przejść do zawartości cyfrowej. Więc dostajemy 2 kody do Might & Magic Heroes VI i 3 kody do gier Online od Ubi.

Pierwszy kod do Might & Magic Heroes VI zawiera:
- Dostęp do Might & Magic Heroes VI
- Dostęp do Might & Magic Heroes VI Cienie Mroku

Drugi kod do Might & Magic Heroes VI zawiera:
- Dostęp do Might & Magic Heroes VI Pirates of the Savage Sea
- Dostęp do Might & Magic Heroes VI Danse Macabre
- Kilku ULC:
 - Bronie Rodowe: Ognisty Język Smoka, Ostrze Chaosu, Mistrzowska Katana, Kostur ze Smoczej Kości, Kostur Ashy, Kostur Cleasinga, Kostur Sar-Aggretha
 - Bohaterowie: Belketh, Aguirre, Sveltana, Yume, Kraal, Akasha
 - Mapy: The Heart of Nightmares, The Succesion Wars

To tyle, z rzecz przeznaczonych do samej gry, pozostałe rzeczy są związane ogólnie z rzeczami do gier Ubi:
- Kod do Might & Magic Duel of Champions(chyba ten sam co z Danse Macabre)
- Kod z bonusami do Silent Hunter Online
- Kod z bonusami do Anno Online
- Kod z bonusami do The Settlers Online

To chyba tyle, jeśli ktoś chce wiedzieć jakiś szczegół odnośnie tego wydania, to piszcie w tym wątku, ale do mnie na PW. Fotki prawdopodobnie w środę.

Wiadomość doklejona: [time]29 Kwiecień 2013, 21:22:45[/time]
Kilka fotek do uzupełnienia opisu: https://picasaweb.google.com/114127334337909813148/MightMagicHeroesVICompleteEdition?authkey=Gv1sRgCKCilIzipaXmVw

Wiadomość doklejona: 02 Maja 2013, 22:29:08
Jest już patch 2.1 - http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM6/hmm6_2.1_pol.exe


« Ostatnia zmiana: 02 Maja 2013, 22:29:08 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
nowy1234

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #7510 : 08 Maja 2013, 21:55:30 »
Ludzie mam problem i liczę na waszą pomoc.
Chodzi o to że mam heroes 6 tak gdzieś miesiąc od kiedy była premiera i mam proble że do dzisiaj ani razu nie połączyłem się z confluxem (a mam szybkiego neta bez ograniczeń) i zastanawiam się nad odinstalowaniem i panownym zainstalowaniem lecz dręczy mnie kilka pytań
1.Czy po odinstalowaniu i ponownemu zainstalowaniu trzeba od nowa wpisać kod aktywacyjny? pytam ponieważ mój się zgubił albo przypadkiem wyrzuciłem i boję się że po tym nie będe już mógł grać w heroesy :-/
2.Czy to wg w czymś pomoże?
3.Jak tak to czy jest jakiś sposób na minięcie aktualizacji wszystkich patchy-słyszałem że chyba wystarczy patch 1.8 i 2.1 czy to prawda?
P.S wyłaczanie antywirusów i osłon też nie działa, nie wyświetlają mi się błedy podczas łączenia tylko łączy w nieskończoność oraz próbowałem przez stronę ubi to pisało po zalogowaniu i wejściu że nie znaleziona plików w uplay czy coś takiego.


IP: Zapisane
diament

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #7511 : 30 Maja 2013, 13:58:09 »
mam skromne pytanie: jak pokonać Wcielenie Pustki? staram się pokonać i zawsze kończy się to fiaskiem. proszę o podpowiedź



IP: Zapisane
Bolo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #7512 : 08 Lipca 2013, 23:07:47 »
Witam
Jeżeli temat nieodpowiedni to przepraszam ale chciałbym się upewnić bo słyszałem, że Ubi potwierdziło że żadnych dodatków do H6 już ma nie być czy to prawda? Ogólnie, że zaprzestali pracę nad czymkolwiek do tejże części herosów.


IP: Zapisane
broman

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #7513 : 12 Lipca 2013, 14:07:17 »
Właśnie a co z obiecanym generatorem map losowych?


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7514 : 25 Lipca 2013, 00:20:01 »
Witam
Jeżeli temat nieodpowiedni to przepraszam ale chciałbym się upewnić bo słyszałem, że Ubi potwierdziło że żadnych dodatków do H6 już ma nie być czy to prawda? Ogólnie, że zaprzestali pracę nad czymkolwiek do tejże części herosów.
Właśnie a co z obiecanym generatorem map losowych?
Z tego co wcześniej informowali, to zakończyli wsparcie dla Heroes VI, co oznacza zero dodatków, zero patchy... właściwie już zero wszystkiego dla tej gry i wątpię, żeby coś w tej sprawie się zmieniło. Trwają wstępne przymiarki do H7 i pozostaje czekanie, pewnie paroletnie...


« Ostatnia zmiana: 25 Lipca 2013, 00:27:15 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 498 499 500 [501] 502 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry