Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[SPRZEDAM] Klucze do gier Ubisoftu (Czytany 3589 razy)
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« : 14 Stycznia 2013, 23:52:55 »
Od jakiegoś czasu dosłownie obrastam w klucze do gier UbiSoftu, wynika to głównie z faktu, że lubię mieć kilka edycji jednej gry, a czasem kupię jakiś zestaw gier na wyprzedaży i zostają mi zbędne klucze, tak więc stwierdziłem, że czas się ich pozbyć. Do każdego klucza staram się dodawać link do programu, dzięki któremu legalnie pobierzecie grę, lub link do strony, na której jest instrukcja do aktywacji klucza w Uplay. Istnieje możliwość aktywacji klucza przeze, jeśli zostanie mi podany np. na PW mail i hasło do konta. Tylko w takim przypadku przysługuje zwrot pieniędzy, jeśli klucz jest już wygaśnięty, ale wątpię żeby do pudełek trafiały klucze z limitem czasowym aktywacji. A oto lista posiadanych przeze mnie kluczy:

- Assassin's Creed Brotherhood x2
- ACB ULC(misja Akwedukty i Skórka Smoczej Zbroi dla Ezio) x1
- ACB ULC(misja Akwedukty i misja Rynek Trajan) x1
- Assassin's Creed Revelations x2
- ACR ULC(Skórka Zbroi Brutusa dla Ezio, dodatkowe bełty do kuszy, bomby..., misja Więzienie Vlada Palovnika, oraz Krzyżowiec i Osmański Błazen do MP) x1
- ACR Zaginione Archiwa(zawiera dodatkowo komplet dodatków do SP i MP z pre-orderów i kolekcjonerek) x9
- Assassin's Creed III x1
- ACIII ULC(Niebezpieczna Tajemnica) x1
- ACIII ULC(Duch Wojny i Pakiet Snajpera do MP) x1
- ACIII ULC(Duch Wojny, Zaginione Ruiny Majów i Pakiet Snajpera do MP) x1
- ACIII ULC(Red Coat) x1
- Driver San Francisco x1
- DSFULC(pakiet dodatków z edycji kolekcjonerskiej) x1
- Prince of Persia Zapomniane Piaski x2
- From Dust x1(jeśli dobrze poszukam, to może znajdę drugi kod)
- Beyond Good & Evil x2

To większość moich gier, do których mam nadmierne klucze. Płatność - PayPal lub konto bankowe. Przy wysyłce kodu brak możliwości reklamacji, przy aktywacji przeze mnie w przypadku problemów, kasa wraca w przeciągu 48h do właściciela. Zaznaczam, że kody są legalne, mogę dać na życzenie screen(jeśli kod mam tylko w formie elektronicznej), lub zdjęcie/skan(jeśli mam w wersji fizycznej), jako potwierdzenie legalności klucza. W razie pytań pisać na PW. O cenach nie chcę tutaj pisać, bo w przypadku brania kilku rzeczy, uwzględniam upusty. Postaram się dostosować ofertę do każdego inwidualnie. :)


« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2013, 21:48:19 wysłane przez TTTr96 » IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 06 Marca 2013, 00:13:00 »
a tak ogólnie z Ciekawości jakie ceny na poszczególnych tytułach ?


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 20 Marca 2013, 22:25:02 »
Wszystko do ustalenia na PW.


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry