Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Pomysły na FRPG (Czytany 11886 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« : 18 Stycznia 2011, 20:07:49 »
Tak samo jak w pytaniu czy warto któraś z rozgrywek kontynuować? ostatnimi czasami widać, że na Tawernie pojawiło się kilka nowych osób, dosyć aktywnych, przez co liczba glosujących będzie większa jednak liczy się tu zdanie każdego, admina jak i zwykłego użytkownika. Chociaż to admini będą mieli decydujący głos, jednak myślę, że jeśli będzie dużo chętnych to się zgodzą ^_^
Jeśli ktoś nie wie o co chodzi może przeglądnąć sobie te tematy:
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/board,110.0.html
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/board,83.0.html



« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2011, 22:09:24 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 18 Stycznia 2011, 20:32:23 »
Hadrian, łapy precz od Legend Ashan : | Jako współautor (choć pewnie adminacja powie że nie jestem właścicielem i robiłem to na rzecz portalu więc nie mam nic do gadania : D) wolę żeby to godnie leżało martwe w spokoju niż żebyś ty dotykał tego brudnymi łapami : |
Domyślam się że Egzeq powie to samo nt. Dazavaaru.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 19 Stycznia 2011, 07:52:15 »
Ja tam bym chętnie widział jego kontynuację, a dokładniej Legendy Ashan. Hadrian nie musi tego prowadzić, chodzi bardziej tu o wskrzeszenie tych PBF-ów.Mogło by to umilić czas trwania dyskusji lub oczekiwania na odpowiedź, oraz częściowo zastąpić wolny temat.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 19 Stycznia 2011, 14:42:29 »
Oczywiście jeżeli prowadzić będzie to ktoś kompetentny czyli założyciele (Kolcz, Niedziela, Fehu, Ptakuba, Eqzeg i inni). Jak zdecydują się na kontynuację tego, to na pewno wezmę udział. Zapisałem się do Klanarchi ale temat umarł może z tym tak nie będzie. Wstępnie można by było zrobić listę osób (odpowiednich). Chciałbym wiedzieć co o tym sądzą Eqzeg i inni.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 19 Stycznia 2011, 16:27:32 »
To może ja się wypowiem. To tak na wstępie:

Cytuj
Oczywiście jeżeli prowadzić będzie to ktoś kompetentny czyli założyciele (Kolcz, Niedziela, Fehu, Ptakuba, Eqzeg i inni).

Pragnę zaznaczyć, że nie byłem założycielem, doszedłem później, gdy potrzebny był nowy MG. Musiałem dać sprostowanie, bo nie lubię gdy ciężką pracę pewnej osoby przypisuje się innej.

To był też wstęp do moich przemyśleń. Nie ja poświęcałem czas by stworzyć ową grę, więc i nie mnie decydować co się z nią stanie. Lecz pragnę wyrazić swoje zdanie, nie będzie może ono tak ważne jak głosy właśnie owych założycieli, ale może w czymś pomóc. Gdybym tak postawił się w sytuacji twórców, to zgodziłbym się na ponowne otwarcie gry. Było źle, gry upadły. Z pewnością było wam przykro, że tyle czasu zostało zmarnowane. No właśnie- czy na pewno zmarnowane? Gdyby tak spróbować jeszcze raz? Może projekt powstanie niczym feniks z popiołów i zapewni nam wszystkim dobrą rozrywkę? Ok, możecie powiedzieć, że nie chcecie by wszystko skończyło się jak za pierwszym razem, ale jeśli nie spróbujecie, to nigdy sie nie dowiemy.
Ja jestem za kontynuacją, ale jak już mówiłem, nie do mnie należy ostateczny głos. Poza tym nadal mam do siebie żal, że byłem tak beznadziejnym MG, gdy widzę jakość moich dawnych postów to łapię się za głowię, chcę to naprawić. Jeśli będzie mi dane ponownie być MG, to będę zaszczycony.



IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 19 Stycznia 2011, 17:02:41 »
Wszelkie PBF'y będą kontynuowane tylko i wyłącznie za zgodą ich twórców. Chociaż

wolę żeby to godnie leżało martwe w spokoju niż żebyś ty dotykał tego brudnymi łapami :

Pierwszy raz w życiu sie z Tobą zgadzam :o


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 19 Stycznia 2011, 17:15:47 »
Wszelkie PBF'y będą kontynuowane tylko i wyłącznie za zgodą ich twórców. Chociaż

wolę żeby to godnie leżało martwe w spokoju niż żebyś ty dotykał tego brudnymi łapami :

Pierwszy raz w życiu sie z Tobą zgadzam :o

Em... A czy jakiś fragment mojej wypowiedzi sugeruje, że mam się ja tym zajmować? Ja tylko zaproponowałem, teraz tylko czekam na więcej opinii, zwłaszcza twórców ;)
EDYT: I nie mam brudnych łap! Mam czyste ręce :P


« Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2011, 17:36:07 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 19 Stycznia 2011, 19:32:51 »
W sumie na forum uczęszczam okazyjnie, więc nie mam dużo do gadania. Przechodząc dalej, jako potencjalny przyszły gracz chciałbym widzieć najpierw kogoś, kto znalazłby czas żeby zająć się organizacją (nie widzę w tej roli widzieć osób pokroju Hadriana). Jakby ktoś był chętny i byłyby mu potrzebne jakieś materiały z HoD - pw do mnie, myślę że nie będzie problemu.

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 19 Stycznia 2011, 19:56:48 »
Cóż, jak zauważyć się nie da wasze uszczypliwe komentarze świadczą, że najlepiej po prostu nie kontynuować tego? Powtórzę więc, ja nie mam zamiaru się tym zajmować, a jeśli myślicie, że liczyłem, że jak założę wątek to zgarnę jakieś laury i uwielbienie, czy Bóg wie co... to się mylicie.
Hm, widać śmiałe pomysły się nie podobają, lepiej czekać jak jakiś żółtodziób coś wymyśli, bo tym co to założyli te tematy "brak jaj"(odwagi), by samemu założyć? Przepraszam, że trochę się zdenerwowałem, ale nie lubię jak ktoś obraża mnie, bez argumentów.. a ja widzę tak tą sytuację.

Teraz wrócę do normalnej wypowiedzi, też można się nad opiekunem zastanowić, bo niby kto? Egzeq rzadko kiedy wchodzą na forum, Ptakuba... to już zależy, czy utrzymałby poziom rozgrywki na dobry poziomie(tu chyba już zaufanie wkracza), Niedziela, no cóż jakby miał czas, to mamy już 1 osobę, no i może Loczek się skusi, albo któryś z redaktorów? No i jeszcze admini, czas pokaże ^_^


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 20 Stycznia 2011, 00:10:26 »
Przede wszystkim musi byc hętny do tego i miec jakiś zamysł, nie? Bez wizji jak to m pzebiegać nic ztego nie bedzie. Więc przyszły MG nie ośc że musi byc aktywny, to jeszcze musi mie wizję jak poprowadzic grupę, jakieś ogólne watki, różne scenariusze....
Niewielu chyba mamy takich doswiadczonych, no może poza Hellsem, le on za grosz nie zna klimtu Ashan, albo go raczej nie lubi, więc również odpada, bo MG musi równiż znać dobrze uniwersum PBF-a.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 20 Stycznia 2011, 08:32:42 »
Również pierwszy raz zgadzam się z... Ptakubą i Martinem.

Doskonale rozumiem, że jako rasowy neokid chcesz sobie nabić koleny wątek i być "aktywnym" userem.
Projekty zbyt szybko się wypaliły, a szkoda bo pochłonęły pracę wielu ludzi. Niech te wątki zostaną w archiwach Tawerny. Tak będzie najlepiej.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 20 Stycznia 2011, 08:38:50 »
Myślałem że wypowiem się na ten temat po głosach Administracji ale sytuacja jest inna niż sądziłem.
Cóż moja skromna jest za wskrzeszeniem któregoś z PBF'ów tyle że to muszą być osoby odpowiedzialne bardzo(Moja kandydatura odpada ze względu na masę zajęć), i nie wiem czy to ważne ale warto by zapytać jedną osobę która była przy tych dwóch projektach- Kluseczkę...

Ale oczywiście moje słowa nic nie znaczą, to tylko opinia i decydują Panowie Twórcy i w czerwonych garniakach.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 20 Stycznia 2011, 12:56:34 »

Teraz wrócę do normalnej wypowiedzi, też można się nad opiekunem zastanowić, bo niby kto?
To musi być osoba(y), która będzie tworzyła klimat i to aktywnie prowadziła.  Pomijając fakt, że poprzednie PBF'y kończyły się z braku czasu twórców/braku aktywności osób biorących udział etc.

Z reaktywacją tego nie ma problemu, jeśli twórcy tych PBF'ów wyrażą zgodę, ale z utrzymaniem tej gry na poziomie już będzie, bo wątpię czy znajdą się odpowiedzialne osoby na prowadzenie tego.





IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 20 Stycznia 2011, 14:36:05 »
Jak coś to mógłbym spróbować GM-ować, prowadziłem jakieś tam D&D na dwóch forach: www.forum.(anty-reklama forum).pl i na www.forum(kolejna anty-reklama forum).pl . Jestem w stosunku co do tego neutralny, jak się rektywuje, to dajcie znać.


IP: Zapisane
Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 20 Stycznia 2011, 14:43:34 »
Ja mam własne forum tego typu ale co ja tam mam do gadania nie weźmiecie takiego młodzika jak ja na żadne stanowisko  ;P


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry