Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak wam idzie?
Nie no, w miarę - 1 (11.1%)
Dobrze - 2 (22.2%)
Dobże - 1 (11.1%)
No dajemy radę - 1 (11.1%)
Jest stabilnie, ale stabilnie - 4 (44.4%)
Głosów w sumie: 9

Strony: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
KONKURS LITERACKI - Dyskusja (Czytany 53544 razy)
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #165 : 13 Marca 2015, 19:41:58 »
Kiedy dostaniemy wyniki? ;)


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #166 : 13 Marca 2015, 22:16:30 »
Wszystko jest dokładnie w regulaminie wyjaśnione. Wystarczy zajrzeć ;]


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #167 : 13 Marca 2015, 22:39:46 »
Duralex set pumex.

Zabezpieczyły się cwaniaki ze wszystkich stron.

Od razu mówię, że prognozy astronomiczne na przyszły tydzień również nie należą do napawających optymizmem.

Z tego miejsca wszystkich serdecznie pozdrawiam i apeluję o cierpliwość. Robim co możem, mocy przybywaj.




IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #168 : 02 Kwietnia 2015, 17:32:19 »
No siema, mamy kwiecień, a wyników jak nie było tak nie ma. Objętościowo to mieliście tekstu na max tydzień czasu. Ja rozumiem sesja i takie tam. Ale już mija 4 miesiąc.

Ja nie wiem jak wygląda sytuacja w jury, ale jeśli za opóźnienie są odpowiedzialne 1-2 osoby, to polecam im albo spiąć pośladki, albo zrezygnować, bo to serio już trwa za długo.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #169 : 02 Kwietnia 2015, 17:40:53 »
No przecie zara je druga sesja. Cahan uprasza się o spokój.
Nikomu nic się nie stanie.

Mocy przybywaj.


IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #170 : 02 Kwietnia 2015, 17:45:05 »
A może jury chce nas uczyć bardzo ważnej umiejętności, którą jest cierpliwość?  8)


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #171 : 02 Kwietnia 2015, 18:13:18 »
A J'Bergo ma na to świetny sposób: nie chcieć nagród i cieszyć mordę z faktu, że się wzięło udział :D Dzięki tej metodzie to jak dla mnie jury może i wcale tego nie sprawdzić x] Cierpliwość murowana xD
No dobra, może i lekko przesadzam, ale co tam...


« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2015, 18:16:38 wysłane przez J'Bergo » IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #172 : 02 Kwietnia 2015, 18:54:58 »
Moim zdaniem lepiej żeby jury sobie pomału a dokładnie oceniło prace niż na chybcika i byle jak.
Ja tam koniecznie wygrać nie muszę (chociaż zadowoliłoby mnie miejsce w pierwszej piątce  :>), byleby jury wypisało rzetelnie co trzeba poprawić, a co jest niezłe i dlaczego się podoba.
Takie mam wymagania   ;>.

Przy okazji podam swoich faworytów.
Wg. mnie najlepsze opowiadania napisali kolejno:

1. Fast
2. J'Bergo
3. matikun

O tym dlaczego mój wybór jest taki, a nie inny napiszę jak będę miał trochę więcej czasu niż mam teraz albo jak konkurs zostanie rozstrzygnięty  :).


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #173 : 07 Kwietnia 2015, 12:49:34 »
Ej Hellzik, dacie radę do czwartku?  ;>


IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #174 : 19 Kwietnia 2015, 18:39:07 »
Jak idzie ocenianie prac naszemu jury?  ;>


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #175 : 19 Kwietnia 2015, 20:30:57 »
Ależ drodzy towarzysze! Okażcie cierpliwość, a przede wszystkim zrozumienie dla genialności planu jurorów. Czyżbyście nie dostrzegali istoty bezterminowego przekładania ogłoszenia wyników konkursu? Szczerze zalecam się nad tym poważnie zastanowić, a nawet chętnie Wam to objaśnię  8)
Sprawa przedstawia się następująco: gdyby jury ustanowiło sztywny termin ogłoszenia rezultatów ich ciężkiej pracy, to zaistniałoby zagrożenie, iż niektórzy mogliby dostosować siebie i swoje działania tak, aby odbiór ocen ustawić na pozycji priorytetu. I to jest właśnie pierwszy powód całkowitego zarzucenia takowego terminu. Dzięki temu działaniu możecie, Towarzysze, porzucić jakikolwiek stres związany z tą sprawą i spożytkować wolność Waszych umysłów, które nie są już skrępowane czymś tak ulotnym jak jakaś data! Plan naszych jurorów sprawdza się doskonale, bo pozostajecie wolni i szczęśliwi, niepoddani ramom czasu.
Kolejnym powodem jest troska o Waszą kondycję psychiczną. Dzięki zainicjowaniu konkursu mogliśmy sprężyć się i obudzić w sobie, boską wręcz, twórczość, rozwinęliśmy się w tej zdrowej rywalizacji. Zaś teraz nasze mądre i pomysłowe, zręczne i błyskotliwe jury ćwiczy naszą umiejętność cierpliwego trwania. Działania te mają wartość edukacyjną oraz, co również jest niezwykle inteligentne, zabiegi te kontynuują naszą kształcącą konfrontacje w imię twórczości, bowiem mamy tu zasadę doboru naturalnego — osoby niecierpliwe i niegodne nie doczekają momentu ogłoszenia wyników, a ci, którzy dotrwają, tak.
Możemy też łatwo zauważyć motyw filozoficzno-praktyczny: nie warto nam zaślepiać się i tak koncentrować na jednym punkcie, dzięki wolności od terminu wszechświat stoi przed nami otworem!
Zatem wykorzystajmy to, Towarzysze. Jurorzy pamiętają o nas, dbają o nasze zdrowie i o rozwijającą rywalizację oraz o wysokie standardy samego konkursu. Uszanujmy to. Wspierajmy to, bo działania te są dla nas! Doskonalmy się, czerpiąc ze wspaniałego planu narządów wyższych Konkursu Literackiego. To wszystko jest dla naszego dobra, Towarzysze, dla naszych korzyści, bezpieczeństwa, zdrowia i godności. To wszystko jest dla nas.
Dziękuję
J'Bergo, tawerniany minister propagandy prawdy



IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #176 : 19 Kwietnia 2015, 20:40:03 »
To brzmi trochę jak biblijne: ,,nie znasz dnia ani godziny kiedy kuwra cię dopadnę!".

Zdaj Hellzu relację z postępowania prac 8) Niech lud wie kto zwleka, a kto swą misję zakończył.

Tako rzecze Fastatusztra.

A w ogóle to kiedy kolejny konkurs? Bo znowu bym coś napisał, a ja potrzebuję takiego fajnego impulsu twórczego.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #177 : 20 Kwietnia 2015, 10:49:31 »
Konkurs? To tu się odbywał jakiś konkurs? Nie słyszałem o niczym, szkoda, może bym wziął udział.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #178 : 20 Kwietnia 2015, 13:58:07 »
No właśnie to przez takich jurorów konkurs trzyma poziom jaki trzyma. Że nawet nie wiedzą że są jurorami.

...


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #179 : 20 Kwietnia 2015, 18:00:58 »
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Strony: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry