Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Mundial 2006 (Czytany 11120 razy)
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« : 20 Maja 2006, 22:54:01 »
Każdy kto iteresuje sie przyszłtym mundialem powinien miec własnego faworyta. moim jest Brazylia (może to i oklepane, ale trudno :] ). No  bo kto jak nie oni?? Mają najpepszy akta pomoc i obronę na świecie! /clap/ ( I oczywiście, choć po cichu, Polska)
Mecz finałowy to Brazylia- Holandia
Kto chce niech napisze swoje typy.


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Dyletant

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 39

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20 Maja 2006, 23:08:12 »
Argentyna. Nie wiem czy to możliwe z rozstawienia grup, ale sądzę że finał będzie Argentyna - Brazylia.


IP: Zapisane
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 30 Maja 2006, 20:58:57 »
Brazylia njlepszy zespół 23 znakomicie wyszkolonych piłkarzy


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 31 Maja 2006, 17:27:27 »
Argentyna-Brazylia.Mecz podobny do Pro Evolution Soccera a nie do FIFY.Tak mi się zdaje że jednak taki będzie finał


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 31 Maja 2006, 19:17:56 »
Hahaha widzieliście tą piękną dzisiejszą brameczkę  /lol/  /lol/


IP: Zapisane
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 31 Maja 2006, 20:34:38 »
Na początku strasznie śmiać mi sie chciało, ale później dotarło do mnie jak ten chłopak musiał się czuć :/ młody, stres jak cholera, zdolny, kariera przed nim, pierwszy raz na mundialu i go kibice wygwizdali :/ To przykre postawcie sie w jego sytuacji. Fakt faktem ze błąd masakryczny aż zwala z nóg, ale prawdziwy kibic w takich momentach potrafi wesprzeć zawodnika i drużynę.


IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 01 Czerwca 2006, 20:24:47 »
No bez przesady takie interwencje trzeba piętnować, a nie litować się nad bramkarzem!!! :]  :]  :]  :]  No co on na jakąś dupę się zapatrzyłczy co??? Jak można póścić gola ze 100 metrów!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA frajer z tego Kuszczaka!!! :]  :]  :]  :]  :]  :]  :]  :]  :]


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 01 Czerwca 2006, 21:21:25 »
Jesteś chamski.Popieram Pitera>postaw się na jego sytuacji.Założe się żebyś zemdlał po pierwszym gwizdku.Nerwy,stres emocje mundial.Może i śmieszne to było ale bez przesady. :/


« Ostatnia zmiana: 01 Czerwca 2006, 21:24:55 wysłane przez Kwapiszon of Might and Magic » IP: Zapisane
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 01 Czerwca 2006, 21:39:55 »
Cytuj
... frajer z tego Kuszczaka!!!
Licz sie ze słowami, bo obrażanie innych ludzi nie jest mile widziane na tym forum. Po drugie chciabym być takim "frajerem" i tyle kasy zarabiać :]

Każdy popełnia błąd, każdy. Pamiętaj, że nie nalezy kopać leżącego. W takich chwilach drużynie jest potrzebne wsparcie a nie tak OSTRA krytyka.


IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 02 Czerwca 2006, 15:54:04 »
To może jeszce powiedzieć że dobrze zrobił?!?!?!?! I co do tego ma ile zarabia??


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 02 Czerwca 2006, 20:26:44 »
Cytuj
To może jeszce powiedzieć że dobrze zrobił?!?!?!?! I co do tego ma ile zarabia??
Przeciez oboje z Kwapiszonem podkreślaliśmy ze popełnił wielki błąd (czytaj ze zrozumieniem), ale nie można w ten sposób reagować. Taka jest niestety mentalność Polaków, przez którą przemawia złośliwosc, chamstwo i dokuczliwość, a ty jestem tego przykładem.

A co do tego ile zarabia, to napisalem ze chciałbym być takim "fajerem" i mieć tyle kasy. Po drugie jak zarabia takie pieniadze to nie za darmo, musi byc dobry, a błędy każdy popełnia.


IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 02 Czerwca 2006, 21:57:22 »
Dobra koleś nie chce robić tu rzadnych konfliktów więc zakończmy ten temat. I niech nikt nikogo już nie obraża. Oki??? Rozumiem każdemu się zdarza. Najważniejsze żeby nie powtórzyło się to na mundialu. A co do mentalności Polaków to się nie zgadzam.


« Ostatnia zmiana: 02 Czerwca 2006, 22:22:23 wysłane przez smith » IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 04 Czerwca 2006, 18:28:45 »
A ja zgodze się ze smith'em ale nie aż tak krytycznie. Tylko do cholery on reprezentuje nasz kraj i tu nie chodzi o to że my (polacy) się z niego śmiejemy ale to cały nasz naród jest ośmieszony przez niego. Nie my go wybieraliśmy i uważam, że on i kilku innch nie powinno siedzieć nawet na trybunach a nie wspomnę już o grze w naszej reprezętacji..


IP: Zapisane
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 05 Czerwca 2006, 01:21:27 »
jareq co ty gadasz, gosciu gra w angielskiej lidze, jest jednym z nielicznych piłkarzy którzy graja w I porządnej, znanej na całym swieci lidze, a tam nie biora za nic, wiec nie opowiadaj głupot, ze gosciu nie nadaje i że w ogole nie powienien "siedzieć na trybunach".

A kraju nie ośmieszają gracze którzy grają w finałach MS, tylko właśnie kibice ośmieszyli nas jako Polaków wygwizdując własną drużynę, bo to świadczy o bardzo niskim poziomie jaki panuje w kraju.


IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 05 Czerwca 2006, 09:31:46 »
Cytuj
właśnie kibice ośmieszyli nas jako Polaków wygwizdując własną drużynę, bo to świadczy o bardzo niskim poziomie jaki panuje w kraju.
Ja nie uważam,że żaden z Polaków jest na niższym poziomie niż inne kraje i inne narody ( choć to nie liczy się do kolesi z mojej kasy :] ). A likice dobrze zrobili bo wzieli się do roboty.


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Strony: [1] 2 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry