Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Janas (Czytany 4362 razy)
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« : 26 Czerwca 2006, 22:06:11 »
Ja osobiście uważam, że nie powinni zmieniać trenera reprezentacji tuż przed eliminacjami do euro. Wkońcu pierwszy mecz grają we wrześniu. A inny terner nie zdążyłby ułożyć planu działania. Choć słyszałem ciekawe nazwiska starające się o tą posadę. Mimo to PZPN powinien dalej współpracować z Pawłem janasem. A jak wy sądzicie??


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 26 Czerwca 2006, 22:20:23 »
Ja tam bym najpierw zaczął od PZPNu. Od razu polska piłka by się poprawiła ale to tylko moje zdanie.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 26 Czerwca 2006, 22:55:06 »
Na początku uważałem, że powinien odejść już po wytypowaniu tych, którzy pojechali na mundial, ale oglądając nasz mecz z niemcami stwierdziłem, że on nie jest w sumie winien temu co się stało a sami wytypowani, którzy sobie olewali pierwsze dwa mecze...

A jak było z niemcami? Chyba każdy przyzna mi rację, że bardzo ładnie grali w tym meczu, więc nie można gadać, że byli źli i tak jak mówiłem poprostu olali wcześniej sprawę. Jak na razie jesteśmy jedynymi z którymi niemcy mieli takie problemy, aby w ogóle wbić jakiegoś gola...

Popatrzcie na innych choćby na ostatni mecz ze Szwecją? Albo Niemcy-Kostaryka, którą rozłożyli na łopatki a nasi nie mogli sobie poradzić. Śmiechu warte!


« Ostatnia zmiana: 26 Czerwca 2006, 22:58:47 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 26 Czerwca 2006, 22:59:40 »
W ogóle o polskiej reprezentacji można by niezłą komedię nakręcić. Ważne mecze olewamy ale pietruszki zawsze zbieramy :D


IP: Zapisane
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 27 Czerwca 2006, 01:07:11 »
Dla mnie może odejść ale teraz pytanie kto zajmie jego miejsce? Najlepszy polski trener (Kasperczak) zostal niestety trenerem Senegalu


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 27 Czerwca 2006, 07:34:51 »
Zgadzam się z Lukiem. W PZPNie są nieczyste ukałady i umowy. Trzeba zacząć od wyczyszcenia prawie połowy składu członków PZPN.  Potwierdzam zdanie Jareqa: pierwszy macz olali, w drugim bardzo ładnie grali, a w trzecim zebrali pietruszkę. A co do Kasperczaka to słyszałem, że ma zrezygnować z posady trenera Senegalu. Po co? /blink/  Tego to nie wiem. Chyba żeby rozwalić sobie opinię.


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 27 Czerwca 2006, 11:12:25 »
No kochani na temat polskiej piłki nożnej można wiele powiedzieć a już na pewno to ze cos jest z nią nie tak naprawiają ją już ładne kilka lat i co zmiana Engela (przepraszam za pomyłkę w nazwisku) 4lata temu cos przyniosła?? Nic i co znowu zmieniać trenera moim zdaniem na pewno dojdzie do zmiany, bo Polscy kibice nie chcą oglądać kolejnych porażek w tym i ja. No dobra zmiana trenera, ale co później znowu Listkiewicz walnie jakiegoś idio….. na pozycje trenera wejdziemy na mistrzostwa świata i będzie śmiech na trybunach ludzie i gazety nie mogą się śmiać z Polskiej reprezentacji już kiedyś byśmy byli MISTRZAMI SWIATA ja może tego nie pamiętam ale nasi ojcowie do tej pory wspominają te chwile. Wiadomo ze już nie będzie kogoś takiego jak Górski choć nigdy nic nie wiadomo…

Podsumowanie:
Moim zdaniem najpierw powinni wywalić Janasa już od razu a nie czekać do 14lipca bo nie ma czasu a później tak tak moi kochani podziękować panu Listkiewiczowi już on pokradł ze mu wystarczy. Choć i tak niewiadomo, co to da trzeba będzie poczekać a i jeszcze jedno Polscy trenerzy mieli już swoje 5 minut trzeba szukać trenerów zagranicą a z nieoficjalny źródeł słyszałem ze szukana w Holandi kogoś no ciekawe ciekawe

Może ktoś zna nazwiska, które wchodzą w rachubę to niech poda będę wdzięczny

Jak ktoś przeczytał moim wypowiedz to bardzo mu dziękuje (pewnie nie liczni)


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 27 Czerwca 2006, 15:43:35 »
Zgadzam się z tobą co do Listkiewicza. On i Minister Sportu szukają kozła ofiarnego i znaleźli go w Janasie. Powinni zostawic Janasa, a wywalic samorząd PZPN. A co do trenetów to nie wiem ale ma byc były trener Holandii.


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 28 Czerwca 2006, 00:08:30 »
No chyba w końcu się wezmą za ten PZPN po tej aferze z biletami, którą zdemaskowali reporterzy tvn !!!


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 05 Grudnia 2006, 21:37:19 »
Znowu poruszam ten temat. Jak oceniacie Pracę nowego szkoleniowca??
Dla nie Leo dużo zrobił w tak krótkim czasie. Wyniki same mówią za siebie Portugalia 2-1, Belgia 1-0. Najbardziej mnie ciekawi dlaczego FIFA chce teraz zdegradować Polskę ze wszystkich rozgrywek?? Może się nas boją /lol/


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
matiozo

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 14 Lipca 2007, 12:15:04 »
tak tak tak nie chmmmmm


IP: Zapisane
Nic nie jest prawdziwe wszystko jest Dozwolone
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry