Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
ulubiony klub (Czytany 29610 razy)
mirko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Gryfy Na Wieki

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 16 Września 2008, 20:46:07 »
Zagraniczne : FC Barcelona , Arsenal , Manchester United , Chelsea
Polskie : Lech Poznań , Wisła Kraków , Orzeł Dębno - ( mój własny ;D ) , Legia Warszawa.



« Wiadomość doklejona z: 13 Wrzesień 2008, 22:19:07 »

http://pl.youtube.com/watch?v=RrrC8SQuX3Q oto filmik z moim klubem


IP: Zapisane
Asha - pożera wszystko !!
Agrael-Raelag

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 26 Stycznia 2009, 15:44:37 »
A ja bardzo lubię Fc Barcelonę  ;D ;D


IP: Zapisane
Nieszczęśliwie zakochany
siwysnk

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


widać że lubię łuczników :P

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 15 Marca 2009, 21:12:01 »
Tak :
Świat:  FC London (manchester)
Polska: Stal sanok ta która pokonała legię :D
HOkej KH Sanok


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 20 Marca 2009, 08:14:18 »
Od ponad miesiąca zostałem fanem MU, ale takim fanem, nie kibolem. Jeśli ktoś jest z warszawy, to wpadnijcie czasem do Championsa, pod mariotem żeby obejrzeć mecz, oraz pogadać ;]. Wejście jest za free. Jeśli ktoś się zainteresuje, proszę pisać tu, lub na pw to podam kiedy jest mecz i o której.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #49 : 20 Marca 2009, 15:10:56 »
Liverpool od 7 (choć może ośmiu) lat ; ) Mam już parę oryginalnych koszulek, szkoda że stare kroje, i zaplanowaną wycieczkę na Anfield. Antagonistyczny nie jestem, przyznam się że nawet nie widziałem u nas bojówek zagranicznych klubów... W każdym razie The Reds. YNWA.


« Ostatnia zmiana: 20 Marca 2009, 15:13:08 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 21 Marca 2009, 08:07:20 »
No bo poco jakieś bojówki. Z czego wiem, oba kluby nie lubią arsenalu więc xD...
Ostatnio Liv wygrał z MU 4-1. Co prawda nie wiem jak to sie stało, ale widać że są na fali. Co prawda wynik meczu był 2-1 bo pozostałe bramki, padly poprawnie, jak najbardziej, ale było widać że Van Der Sar'owi nie chciało się bronić. Co nie usprawiedliwia MU za tak fatalną grę błędów.

Jak oceniasz losowanie par ćwierćfinału? Moim zdaniem MU jest jedną nogą w Rzymie. Z Porto powinniśmy wygrać. Potem Arsenal wygra z hiszpanami a my z nimi.
Wy macie gorzej bo macie pierwszy łatwy wydaje się mecz z Chelsea a potem Barca albo Bayern, ale raczej barca. Więc będzie ciężko.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 21 Marca 2009, 09:25:37 »
Losowanie pary ćwierć-finałowych dla mnie wyglądają ciekawie szczególnie Mecze na Anfield Road i Stamford Bridge będą ciekawe ale nie pomijajmy "Dumę Katalonii) z pojedynku z Bawarczykami którzy pobili rekord 2-meczu i wbili 12 bramek Sportingowi Lizbona, Ja stawiam że do Pół-finału wejdą Liverpool, MU, Bayern/Barcelona


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #52 : 21 Marca 2009, 09:53:02 »
Tak w ogóle to słyszałem że w 1/4 nie będą mogły grać ze sobą dwa angielskie kluby. Cóż, Platini powiedział sobie i zrobił sobie. Zobaczę jeszcze jak jutro z Aston Villa sobie poradzą, jednak po serii z Realem i ManU jestem jak najbardziej dobrej myśli. Tym bardziej, że w lidze oba mecze z nimi są wygrane. Będzie półfinał z Barca. Bayern może i gromił Sporting ale nie wydaje mi się żeby tak łatwo mu szło z lepszym klubem. ManU i Arsenal w 1/2 to wręcz formalność.


IP: Zapisane
siwysnk

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


widać że lubię łuczników :P

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 21 Marca 2009, 21:52:59 »
Ja ten tego trochę☺ nie obcykany w sporcie ale o Chelsea wiem prawie wszystko :D interesujący klub.... jeszcze kumpel o nim co chwilę nawija.... Bayern może być ale Barca mnie nie kręci wszyscy się podniecają tylko Ronaldinhem którego już tam nie ma......

Nie mogę się doczekać następnego meczu Polska-Brazylia choć nie wiem kiedy to nastąpi ;] ale dostaniemy


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 22 Marca 2009, 21:18:34 »
Liverpool aż 5-0 z Villą - dobrze pamiętam? A MU 0-2 z Fulham. Jezu, tragedie się dzieją.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #55 : 22 Marca 2009, 21:57:25 »
I Chelsea 0-1 z Tottenhamem. Suma summarum L'pool jest na drugim miejscu i potrzebuje teraz co najmniej porażki i remisu ManU i samych wygranych do końca sezonu. Z racji, że Liverpool ostatnio gra jak z nut to puchar ligi jest całkiem możliwy, choć wciąż hen daleko. Zapowiada się końcówka mocna jak w zeszłym roku.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 23 Marca 2009, 07:36:07 »
No MU ma jeszcze mecz zaległy. Ale zobacz na jak niskim poziomie jest ta liga. Nie ma nikogo kto by przodował ani nic. Zwykle ktoś miał koło 90p na koniec sezonu lub ponad, a teraz nawet jak MU wygra wszystko, a to raczej nie możliwe, to będzie miało ledwo ponad 92


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 23 Marca 2009, 08:09:18 »
Khaziu chyba ciut się pomyliłeś  liga ta stoi na najwyższym stopniu oceniania u FIFA jak i UEFA, ponoć Sepp Blater chciał żeby władze Premier Ligue zmniejszył limit obcokrajowców bo w Anglii wygląda to tak że tylko 4 zespoły(Liverpool, Arsenal, Chelsea, oraz MU) cały czas starannie toczą bitwę o mistrzostwo Anglii jaki o miejsca premiujące do Ligi Mistrzów a pozostałe zespoły są tłem i tylko tłuką się o miejsca do pucharu UEFA.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #58 : 23 Marca 2009, 09:08:12 »
Komu kibicuje?
Od pamiętnego finału z PSG w 1996 roku az do teraz.;)


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #59 : 23 Marca 2009, 17:55:29 »
Cytuj
No MU ma jeszcze mecz zaległy.

Zostało to uwzględnione...

A liga angielska jest najlepsza w Europie i co za tym idzie na świecie, wystarczy spojrzeć kto gra w lidze mistrzów: 2 hiszpańskie, 1 niemiecka, 1 portugalska i 4 angielskie. A i tak w Premier League jest nieźle, bo są te faktycznie dobre, drużyny właśnie aż cztery i całej śmietanki podczas sezonu jest więcej. Reszta lig ma dwie, maksymalnie trzy. A to że reszta robi za tło...no cóż, są lepsi i gorsi.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry