Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kosmici (Czytany 11154 razy)
samuelek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 12 Stycznia 2010, 16:17:55 »
Moim zdaniem kosmici nie istnieją w 90% ponieważ wystarczy spojrzeć na to religijnie przecież jakoś Bóg musiał w jakiś sposób to zrobić  , Jezus miał brata czy co no musiał przyjść na świat mesjasz  ,  a co do dowodów typu kręgi w zbożu to czysty przypadek i ufo to też przypadek po prostu jakieś zjawisko przyrodnicze i nic więcej , ale widać że mało kto podziela moje zdanie.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 12 Stycznia 2010, 16:40:04 »
Nie mieszaj w to religii bo tu już wszyscy uświadomieni są i wiemy, że nikt kości po całej ziemi nie porozrzucał. Byliśmy w muzeum!  ;>

Nie ma dowodów nie ma szparwy  ;D Tak czy inaczej:

Cytuj
Jeśli nawet istnieją obcy (...) zobaczą co po niej zostało.

Zgadzam się w 98,34% z Asirem.


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 12 Stycznia 2010, 17:28:41 »
Rozważania nt. kosmitów należałoby zacząć od zdefiniowania tego słowa. Bo wg. mnie kosmitami można także nazwać ludzi, którzy na ten przykład - używają poczucia humoru rodem z serialu Dr. House, a zupełnie tego nie rozumieją.

Cytat:  Kosmita
hahahahahah boki zrywać nawet śmieszne nie było i weź gościu bo żalowe są te teksty ! żeby nie spamować napiszę:
W tv1 i tv2 często są artykuły o obcych ale w te artykuły to nie wierzę

No. Takim tokiem myślenia jestem skłonny twierdzić, że nie dość, że UFO istnieje (te takie imponujące, małe, wściekle czerwone kupki z czterema pięściami z kaloryferem i plastikiem w środku. Podobno to się nazywa 'maluch' z bossem-pakerem i jego dziewczyną w środku, ale kto by tam wierzył...), to także istnieją kosmici i nawet dorobili się swojego domu społecznościowego! (Naszaklasza)


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 12 Stycznia 2010, 17:43:54 »
Mam konto na nk - czy jestem kosmitą?  :huh:
 ;>


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 12 Stycznia 2010, 17:50:15 »
Niestety, nie kwalifikujesz się. Nie jesteś dostatecznie głupi. Przykro mi. ;[


IP: Zapisane
kostuch

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 69

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 12 Stycznia 2010, 18:49:07 »
wyspa wielkanocna,roswell,strefa 51,potwór z loch ness,yeti,kręgi w zbożu,ufo ludzie zawsze coś wymyślali choć UFO "MOŻE"  istnieć choc nie musi podobno łodygi kukurydzy nie da się zgiąć nie łamiąc jej i dlatego to ufo...gdyby była taka konkurencja w rekordach guinessa napewno by to ktoś zrobił... niestety po 1.jest mało takich osób.po 2 ktoś by to załważył i po 3 krąg długości 100m nie można zrobić w jedną noc bez maszyn...:P yeti może być niedźwiedziem, potwór z loch ness nie istnieje co zostało potwierdzone,wyspa wielkanocna ?,roswell COŚ tam bylo tylko CO? to samo ze strefą 51 

na świecie jest od groma żeczy których nie wiemy.


IP: Zapisane
Vovlin

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 02 Lutego 2010, 18:53:11 »
Może i ufo istnieje może i nie... tego nikt nie wie i przez wiele lat pewnie tak zostanie... tylko czemu wszyscy myślą że ufo to takie super hiper extra koksy co sobie jeżdżą latającymi statkami(miało tak wyjść;p) możliwe że oni myślą tak samo o nas... na ufo nie ma dowodów i możliwe że nigdy nie będzie... nawet jak ufo istnieją to nie w naszym układzie słonecznym czyli gdzieś dalej. duuużo dalej. miliony, miliardy, biliony lat superhiperszybkoświetlnych.


IP: Zapisane
Gra, to tylko dodatek do życia. Nie zapominaj o tym...
$wieży

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #37 : 02 Lutego 2010, 20:40:01 »
Do tych co do kosmitów włączają poglądy kościoła.
Większości z was nie widziało Biblii, a co dopiero ją czytało, a słuchanie księży to nie najlepszy pomysł, bo mając 19 lat jestem wstanie podważyć każdą ich teorie i ją obalić dzięki cytatom z Biblii, historii starożytnej, średniowiecznej i współczesnej a także fizyce i logice.
Proste nieeeeeeeee.
Oni tak naprawdę nie wiedzą co mówią, albo są nie douczeni. Nie wiem co robią w seminariach ale z nauką niema to wiele wspólnego.
Takie jest moje zdanie do tych co uważają, że kosmici nie istnieją i jako dowód dają religie teorie.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ja wieże że kosmici istnieją i nas regularnie odwiedzają.
Kiedyś po obejrzeniu kilu programów na Discovery wysnułem teorie że np USA utrzymuje kontaktu z UFO dzięki technologia tak szybko ruszyła przez 50 lat.
Teoria ma jednak wiele luk, ale teorie udowadnia, albo obala się przez wiele lat. :)


IP: Zapisane
kostuch

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 69

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 15 Lutego 2010, 16:42:22 »
$wieży ma racje oglądałem kiedyś pewien film w którym sa pokazane różne żeczy zrobione przez różne stworzenia tylko nie raz nie wiadomo jakie?

Uspokój się z emotkami.


« Ostatnia zmiana: 15 Lutego 2010, 16:47:22 wysłane przez kostuch » IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry