Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5    Do dołu Drukuj
Kryjówka bandytów. ( położenie znane tylko członkom) (Czytany 16896 razy)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 16 Sierpnia 2008, 22:18:20 »
- Marzyciel z ciebie. - odparła zalotnie Laxx - No ale muszę mieć odpowiednie warunki jesli mam wam usługiwać...


IP: Zapisane
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 16 Sierpnia 2008, 22:21:53 »
 - Tak traktujecie chętnych do wstąpienia. Nie dziwie się że jest was tak mało. Mam powiedzieć szczerze? Chciałem do was dołączyć od samego początku.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 16 Sierpnia 2008, 22:23:08 »
MG MODE- Prowadzenie Tunkora, Vile i Laxx
- No co ty my żartujemy! Lubimy straszyć swoje ofiary. Możesz pilnować magazynu lub coś. Odparł z uśmiechem na twarzy Conan. - No dobra więc witaj wy naszych szeregach krasnoludzie. -Aha i nie zadawaj takich głupich pytań, a te sztylety to nie broń?


« Ostatnia zmiana: 16 Sierpnia 2008, 22:25:36 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 16 Sierpnia 2008, 22:24:29 »
- To mnie wypuśćcie skarbenki moje kochane! - warknęła Laxx zniecierpliwionym tonem.


IP: Zapisane
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 16 Sierpnia 2008, 22:27:15 »
 - Słyszałem coś o piwie. Musimy chyba oblać nowego członka, prawda?


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 17 Sierpnia 2008, 11:10:38 »
MG MODE- Prowadzenie Tunkora, Vile i Laxx
- Zaraz zaraz nie tak szybko. A więc ty krasnoludzie jesteś już jednym z nas. Nad twoim zadaniem demonico się zastanowimy a te dwa gobliny będą robi za wycieraczki albo coś. Odparł uszczęśliwiony Conan na co Liki zaczął gadać coś o równych prawach. Po chwili złodziej kontynuował - A ty elfko chcesz pracować dla nas czy może uszkodzić ci to ładną buźkę?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 17 Sierpnia 2008, 12:33:13 »
 Tunkor lekko kiwnął do niej głową na tak, tak że nikt tego nie widział.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 18 Sierpnia 2008, 16:00:18 »
Zastępstwo Penelopy
Elfka szybko bez zastanowienia odpowiedziała z entuzjazmem - Chyba nie mam wielkiego wyboru. Zgoda Conanie

MG MODE- Prowadzenie Vile, Tunkora i Laxx
- Ach świetnie! Odparł uszczęśliwiony Conan. - Rozwiązać ich i zakuć w kajdany a tego krasnoluda zaprowadzić do medyka! Orkowie natychmiast zareagowali i rozwiązali nowych członków gildii po czym natychmiast związali im ręce kajdanami . - Wybaczcie ale takie procedury musimy mieć na was oko. Chodźcie za mną odparł Herszt złodziei i po chwili wziął Tunkora na barana bo ten przez ranę nie mógł chodzić. Opryszek szybkim krokiem wszedł do jakiegoś pokoju i tam położył Tunkora i wprowadził całą resztę do pokoju obok - Tu będziecie mieszkać. Odparł i poszedł dalej. Pokój był bardzo ciemny, nie było okien a jedynym oświetleniem była świeca. Prócz świecy w pokoju były trzy łóżka, stolik i cztery kufry. Medycy tym czasem spytali krasnoluda - W czym problem?


« Ostatnia zmiana: 18 Sierpnia 2008, 16:02:23 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 18 Sierpnia 2008, 16:05:34 »
 - Wasi postrzelili mnie w noge a potem przebili kolano sztyletem. Wyleczcie mnie, tylko szybko. - powidział Tunkor.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 18 Sierpnia 2008, 19:07:57 »
- Mamy mieszkać w tym kurniku? - zakpiła demonica - Hmmm no niech będzie.  Przytulniej niż w więzieniach w Sheogh.... - mruknęła - To ja czekam na "dyspozycje" kochani....


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 19 Sierpnia 2008, 09:49:40 »
MG MODE- Prowadzenie Laxx i Vile
Ale Conan nic nie odpowiedział demonicy i poszedł dalej. Mieli teraz czas na przemyślenie tego wszystkiego.

Zastępstwo Penelopy
Elfka przysiadła na łóżku i włożyła miecz i swoje noże do kufra - To jak chcesz tu pracować czy zwiewasz? Zwróciła się do demonicy.

MG MODE- Prowadzenie Tunkora
- Spokojnie to nic wielkiego do jutra się zagoi. Odparł jeden z medyków spoglądając na ranę Tunkora, drugi tym czasem naszykował jakiś wywar. - Masz wypij to. Krasnolud posłusznie wypił miksturę gdy w tym samym czasie lekarze zabandażowali jego kolano - Dobra skończyliśmy tylko nie nadwyrężaj się!


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 19 Sierpnia 2008, 09:52:50 »
 Krasnolud żeczywiście poczuł się lepiej- Może dalibyście mi jakąś laskę do podparcia. Tylko żeby była ładna. - powiedział z lekkim śmiechem Tunkor.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 19 Sierpnia 2008, 10:13:06 »
MG MODE- Prowadzenie Tunkora
- Nie mamy tu zbyt wiele krasnoludów ale coś się znajdzie. Odparł z uśmiechem medyk i zaczął szukać podpórki dla Tunkora, po chwili wrócił z bardzo ładnie zrobioną i zdobioną laską - Proszę to dla ciebie.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 19 Sierpnia 2008, 10:16:28 »
 - Dzięki. - powiedział, wziął laske i poszedł poszukać Conana.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 19 Sierpnia 2008, 10:22:35 »
MG MODE- Prowadzenie Tunkora
Szukanie swojego nowego szefa krasnoludowi nie trwało długo gdyż znalazł go w głównej sali a nie było to dalego od pokoju medyków.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Strony: 1 [2] 3 4 5    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry