Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 5    Do dołu Drukuj
Nabór do redakcji - rekrutacja otwarta (Czytany 16775 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« : 01 Sierpnia 2008, 13:25:24 »
Rekrutacja otwarta - wszystkie podania będą ropatrywane natychmiast po złozeniu przez moją osobę i Luka. Kazdy nowy redaktor będzie przyjety na okres próbny 2 tyg. Mile widziane demo waszych umiejętności w postaci np artykułu/poradnika etc

Czego szukamy
1. Kładziemy nacisk na artykuło-pisarzy, znajacych dobrze świat homm.
2. Szukamy osób znajacej serie M&M, King's bounty lub Dark Messaih, która będzie w stanie prowadzić (praktycznie stworzyć od podstaw) dział danej gry.

Pozdrawiam



« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2008, 13:29:07 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Gorshak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Windxore

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 11 Sierpnia 2008, 11:15:26 »
Nick: Gorshak
Imię: Rafał
Wiek: Od dziś już 14
Komunikator: GG - 4056759
Znajomość HTML: Podstawy znam
O sobie: Lubię historię Rzymu, krucjaty itd. Znam KUNG-FU, i świat HoM&M. Zawsze robię wszystko najlepiej jak umiem. Mam 6 z polskiego.
Co wniosę do redakcji/ czym chciałbym się zająć: Mógłbym zająć się właściwie wszystkim (najlepiej dotyczącym HoM&M V). Postaram się wnieść jak najwięcej, i pomagać wszystkim, którzy owej pomocy potrzebują.  :D


IP: Zapisane
Craig

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 16 Sierpnia 2008, 21:07:19 »
Nick:Craig
Imię:Paweł
Wiek:14
Komunikator:GG-8147090
Znajomość HTML:znam
O sobie:Samotny,mam bardzo dużo wolnego czasu,interesuję się chemią,zoologią,fizyką,biologią,akwarystyką,Heroesem(wszystkie części) i Spellforce`m,pracowity
Co wniosę do redakcji/czym chciałbym się zająć:wniosę 0 korupcji,0 pajęczyn znajomości,ład,porządek,i jako zajęcie proponuję jakieś stanowisko na czacie gg


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 17 Sierpnia 2008, 14:38:10 »
Niestety podania Craig, Gorshak zostały odrzucone.


Okresy próbne
Laxx i Fast zostają, Silverowi się nie udało.
Dziękujemy za zgłoszenie.


IP: Zapisane
YlthinDireal

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Ave Heroes !

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 18 Sierpnia 2008, 13:14:47 »
Nick:YlthinDireal
Imię:Natalka
Wiek:14
Komunikator: GG 4066248
Znajomość podstaw HTML: Tak
Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś się zająć: Lubię Heroes szczególnie 3 i 5 ale grałam we wszystkie , Do redakcji mogę wnieść wiele nowych wiadomości i newsów na temat Heroes
O  sobie : Jestem obeznana w świecie Heroes , Z informatyki od 4 klasy mam cały czas celujący ze znajomości HTML .


IP: Zapisane
Czy słyszysz płacz dzieci ? Dreszcze strachu jak ostrze miecza tnące głębię ...
Rangordin

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18 Sierpnia 2008, 15:06:11 »

Nick:Rangordin
Imię:Radek
Wiek:16
Komunikator:GG 284750
Znajomość podstaw HTML: Tak ale raczej tylko podstaw jak mnie przyjmiecie na okres Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zajać:Czystość przejrzystość i ład (co nie znaczy że nie będe pisać o chaosie  ;) )
Najchętniej chciałbym pisać artykuły na różne tematy związane z HOMM
O sobie: Mam całą serię Homm (I, II, III, VI, V plus dodatki) I i II odstaszyły mnie zaraz po zainstalowaniu, ale w następne już grałem. Mogę pochwalić się duzą wiedzą i doswiadczeniem w/o HOMM V. HTML przerabiałem w szkole i troche amatorsko. Podstawy pamiętam, ale całą resztę mi wywiało bo nie używałem, jednak jeśli miałbym jakies konkretne zadanie to bym sobie język odświeżył. Jeśli to ważne to z infy też miałem 6 (HTML i koncowa) ;)



IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 18 Sierpnia 2008, 19:15:46 »
Wybaczcie, że zaspamuję topic Martinowi i jarqowi ale muszę coś powiedzieć - powinniście panowie podać jakieś dodatkowe kryteria co do liczby postów. Przyjmowane powinny być osoby z kilkudziesięcioma (conajmniej) postami bo np. SilverSC, Norx czy Ynaf niedość, ze mieli ich mało to w dodatku tylko coś obiecali i tyle ich widziano :p ;/


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 18 Sierpnia 2008, 20:47:41 »
Mam prośbę, do przyszłych redaktorów. Pamiętajcie o zasadach pisowni, choćby tylko podczas składania podania. A o przecinkach najbardziej.

No i w 99.(9) % popieram Laxx. Te wymagane np. 20 postów pozwolą chociaż trochę poznać usera, a niektórzy swój pierwszy piszą tutaj...


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 18 Sierpnia 2008, 21:11:09 »
Macie obie racje, posty pozwalają poznać rekruta. Jednakże sądzę że ograniczenie postami, moze wyłaczyć ciekawą osobe, która ich nie posiada z kandydowania do redakcji.
Zamiast liczby postów mamy okres próbny, choć rozważałem wprowadzenie min. liczby postów. ;)


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 18 Sierpnia 2008, 21:20:15 »
Zawsze można pomiędzy napisaniem podania a rozpatrzeniem popisać trochę postów, a i chyba dla owych, jak to nazwałeś rekrutów byłoby lepiej, żeby popisali i poznali forum, a także dali się poznać forumowiczom. Bo często było tak, że ktoś nie pisał nic tylko podanie, potem naobiecywał i wiadomo, jak się kończyło...


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
got@i

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 20 Sierpnia 2008, 16:11:05 »
Nick: got@i
Imię: Mariusz
Wiek: 15
Komunikator: 8360995
Znajomość podstaw HTML: Tak z infy zawsze 5
Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zajać: posiadam duża wiedzę na temat Heroes III, IV, V, więc zająłbym się pisaniem artykułów o nich, a w szczególności o Heroes V ale co mi dacię do pracy to powinienem sobie z tym poradzic;p
O sobie: Uczę sie dobrze, mam czas, a szczególnie na Heroesa czyli wszystko z nim związane, w Heroesa gram od 11 roku życia i chyba tyle:)


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 20 Sierpnia 2008, 23:07:53 »
Co do podań:
YlthinDireal - podanie odrzucone

Rangordin,  got@i - niestey nie znamy was z forum, dlatego prosimy o udzielanie sie na nim, włączenie sie do dyskusji w dowolnym dziale Heroes. Jesli wasze posty, wypowiedzi będą stały na odpowiednim poziomie - dostaniecie sie do redakcji.



« Ostatnia zmiana: 20 Sierpnia 2008, 23:56:11 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Gierzyn

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 26 Sierpnia 2008, 20:54:37 »
Nick: Gierzyn
Imię: Piotrek
Wiek: 16
Komunikator: GG - 5261615

Znajomość podstaw HTML: Tak, piątki ze stron opracowanych na informatykę

Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś się zająć: Miłą atmosferę i trochę humoru.

Najbardziej interesuje mnie seria HOMM chodź za IV nie przepadam bo nie przypadły mi do gustu wprowadzone tam zmiany. Częściowo znam świat M&M, ale mogę go poznać głębiej jeśli zajdzie taka potrzeba ;)   

O sobie: To jest mój pierwszy post ponieważ wcześniej nie szukałem stron o HOMM, a tą znalazłem kiedy zamieszczone było już ogłoszenie o naborze ;P Dobrze się uczę i nie koliduje to z moim hobby - grą w HOMM i inne gry. Mam łatwość pisania różnych tekstów. Z gimnazjalnego testu humanistycznego otrzymałem 45/50 pkt.(większość straciłem przez pytania z historii). Acha, moim pierwszym "hirołsem" był Heroes II.

Radzę przeczytać post Martina, tuż ponad twoim... - Fehu

Re: Przeczytałem go i właśnie dlatego zaznaczyłem z jakich powodów jest to mój pierwszy post ;P


« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2008, 21:06:45 wysłane przez Gierzyn » IP: Zapisane
"In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen."

Hellsing Organization
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 26 Sierpnia 2008, 21:08:16 »
Ok, zgłoszenie przyjęte. Tak jak powyżej, zostań na forum i napisz kilka postów w działach Heroes. Jeśli będą miały wysoki poziom stylistyczny i merytoryczny z chęcią powitamy Cię w redakcji.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 27 Sierpnia 2008, 09:41:36 »
Dodałem wymóg 25 na forum, nie dotyczy osób znanych nam z innych stron.



IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry