Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 31    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rozwiązania sprzętowe - czy gra pójdzie mi na moim sprzęcie (Czytany 141510 razy)
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 29 Listopada 2006, 14:34:24 »
A może po prostu płyta jest tak zjechana że nie czyta to jako oryginał.Wierze ci że masz Oryginała, ale po prostu zbytnie porysowanie płyty może być tego przyczyną.Ale sam nie wiem w końcu nie jestem informatykiem


IP: Zapisane
slann22

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 30 Listopada 2006, 15:43:01 »
Ja też mam ten problem. Wcześniej próbowałem bawić się kodami, ale tak zamotałem,
Że próbowałem przywracania systemu. Teraz mam prawdopodobnie dwie wersje, w tym
Jedną gdzieś w rejestrach. Jak ją usunąć


IP: Zapisane
Eredin

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 30 Listopada 2006, 17:31:13 »
Cytuj
A może po prostu płyta jest tak zjechana że nie czyta to jako oryginał.Wierze ci że masz Oryginała, ale po prostu zbytnie porysowanie płyty może być tego przyczyną.Ale sam nie wiem w końcu nie jestem informatykiem
[snapback]1790[/snapback]

No wienc płyta jest w stanie... Hmm średnio-dobrym (troche jej używam sami wiecie, ale po ścianach nie świgam :P )... To nie powinno robić problemu żadnej wienszej ryski nie ma :| ... No nic miałem nadzeje ze ktoś z was ma to samo... pozostaje mi czekać na to że z krasnolutkami będzie lepiej :) ... Tylko niestety narazie jestem spłukany i do gwiaski musze czekać :( ...


IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 30 Listopada 2006, 18:52:46 »
Włóż plłytę do DVD i spróbuj skopiować całą grę na dysk. Jeżeli Pójdzie bez żadnego problemu, to nie jest to płyta - ja bynajmniej tak robię i ten sposób się sprawdza. Jeżeli się przegra to płyta jest ok. Jeżeli nie to pożycz od kogoś DVD, ale dość nowe. Może być też tak, że z twoim jest coś nie tak...


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
SainkH

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 30 Listopada 2006, 20:47:32 »
Wierze głeboko, że to karta grafficzna. Thx all


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 01 Grudnia 2006, 09:56:56 »
Cytuj
Włóż plłytę do DVD i spróbuj skopiować całą grę na dysk. Jeżeli Pójdzie bez żadnego problemu, to nie jest to płyta - ja bynajmniej tak robię i ten sposób się sprawdza. Jeżeli się przegra to płyta jest ok. Jeżeli nie to pożycz od kogoś DVD, ale dość nowe. Może być też tak, że z twoim jest coś nie tak...
[snapback]1848[/snapback]

Z oryginalnym DVD to nie pojdzie skopiowana/zobrazowana bo gra ma zabezpieczenia, tak na marginesie. Ale sprawdzenie działania płyty w ten sposób jest dobrym sposobem.


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 01 Grudnia 2006, 19:27:05 »
No to może ktoś się wysili i poda konfiguracje sprzętową bo nie każdy ma laserowy czytnik mózgu i czasami trudno rozwiązać problem telepatycznie.Chociaz bardzo możliewe że to kwestia monitora?


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #37 : 01 Grudnia 2006, 19:36:46 »
Cytuj
No to może ktoś się wysili i poda konfiguracje sprzętową bo nie każdy ma laserowy czytnik mózgu i czasami trudno rozwiązać problem telepatycznie.

Ja mam  /lol/ Oto dowód:



IP: Zapisane
Eredin

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 01 Grudnia 2006, 20:34:25 »
Cytuj
Włóż plłytę do DVD i spróbuj skopiować całą grę na dysk. Jeżeli Pójdzie bez żadnego problemu, to nie jest to płyta - ja bynajmniej tak robię i ten sposób się sprawdza. Jeżeli się przegra to płyta jest ok. Jeżeli nie to pożycz od kogoś DVD, ale dość nowe. Może być też tak, że z twoim jest coś nie tak...
[snapback]1848[/snapback]

Dobry pomysł :P ... Ale jednak płyta skopjowała się bez błędów :| ... Musze spróbować zainstalowac u kogoś innego.


IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 01 Grudnia 2006, 22:32:19 »
W tej sytuacji nie widzę innego wyjścia niż ponowne zainstalowanie systemu. Skoro grę już próbowałeś przeinstalować i nic nie dało, to jest to chyba ostatnie rozwiązanie. Nie zapomnij skopiować stany gry, chyba, że Ci nie zależy :P . Aha, jeszcze jedno: czy inne gry (te nowsze) działają Ci bez problemu?


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Eredin

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 02 Grudnia 2006, 20:21:50 »
Cytuj
W tej sytuacji nie widzę innego wyjścia niż ponowne zainstalowanie systemu. Skoro grę już próbowałeś przeinstalować i nic nie dało, to jest to chyba ostatnie rozwiązanie. Nie zapomnij skopiować stany gry, chyba, że Ci nie zależy :P . Aha, jeszcze jedno: czy inne gry (te nowsze) działają Ci bez problemu?
[snapback]1862[/snapback]

Robiłem już formata to na pewien czas jakby rozwiązało problem ale tylko jakiś tydzień (głupie nie?...). Jeśli Gothic III, Bitwa o Śródziemie II albo Age of Empires III zaliczają się do "nowszych" gier to działają dobrze :) .


IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 02 Grudnia 2006, 20:30:33 »
Cytuj
Robiłem już formata to na pewien czas jakby rozwiązało problem ale tylko jakiś tydzień (głupie nie?...). Jeśli Gothic III, Bitwa o Śródziemie II albo Age of Empires III zaliczają się do "nowszych" gier to działają dobrze :) .
Tak, te gry zaliczają się do nowszych. Jeżeli one Ci dobrze chodzą, to nie mam innego pomysłu na Twój problem, niż sprawdzenie DVD. Pożycz od kolegi, lub zainstaluj u kogoś innego i zobacz czy będzie działać...


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
marena1902

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 24 Grudnia 2006, 19:39:33 »
przy uruchomianiu gry pisze mi takie coś : "no disc inserted. Please insert the original "HOMM5" CD/DVD" o co chodzi i co mam zrobić żeby gierka mi chodziła??


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 24 Grudnia 2006, 20:38:22 »
A przypadkiem nie masz pirata ?


IP: Zapisane
piotrek4550

*

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 24 Grudnia 2006, 22:24:15 »
Mi też takie coś wyskakuje chociaż mam orginalną wersję..ale włanczam przez cracka... /happy/


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 31    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry