Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 31    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rozwiązania sprzętowe - czy gra pójdzie mi na moim sprzęcie (Czytany 141506 razy)
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 09 Maja 2007, 21:08:58 »
A jaki masz sprzęt.Masz Xp czy (tfu) Viste?


IP: Zapisane
thorin

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 11 Maja 2007, 22:52:25 »
Ja mam XP


IP: Zapisane
thorin

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 11 Maja 2007, 23:52:15 »
A jesli chodzi o sprzet to tak:
Karta graficzna
GeForce4 MX 440
pamięc karty 64MB
Procesor
Amd Athlon 1,83 GHZ
Pamiec
512MB
Ale Dlaczego nie chodzi??


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #63 : 12 Maja 2007, 09:18:14 »
Może napisz najwazniejsze czyli wersje swojej gry. Bo jak nie masz 1.5 to włąsnie ten problem


IP: Zapisane
thorin

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 12 Maja 2007, 19:19:15 »
dzęiki z pomoc :D  :D  :D  :D hodzi :D  :D  :D  :D


IP: Zapisane
kyku18

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 26 Maja 2007, 17:26:00 »
Więc tak posiadam herosów w versji 1.41 nie  w 1.5 bo zmienia nekromancje  w campani co bardzo mi się nie spodobało :( gra oryginalna versja DVD. a więc najczęściej pdoczas walk gra nagle się wyłącza i pokazuje się błędem exe , czasem tez na mapie campani.
Wszystkie inne gry działają bez zarzutu w H5 gram bez najmniejszych problemów na High detalach. Nie wiem co robić może jakiś program działający w tyle przeszkadza?? jak GG, Avast ?? kurde to na prawde przeszkadza walcze trudną i długa walke a tu nagle błąd :( gre reinstalowałem wiele razy. :( u kumpla który ma pirata... działa dobrze :/
Pamiętam jedynie że kiedyś na versji 1.0 niemiałem żadnych błędów może to wina paczy ?:|


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #66 : 26 Maja 2007, 20:14:26 »
Podstawowe pytanie - na jakim patche stworzyłeś ten save, na ktorym grasz. Bo jesli na starszym/nowszym od obecnego patcha to jest ten problem.


« Ostatnia zmiana: 26 Maja 2007, 20:14:58 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
kyku18

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 26 Maja 2007, 20:30:25 »
Hmm w sumie to pobrałem save z tej strony ale użyłem jedynie pliku który odblokowywuje misje by były wszystkie dostępne ( interesowała mnie kampania Nekromanty ) a nie chciało mi się przechodzić inferno i Heaven a kody nie działają  

przekopiowałem jedynie tu C:\Documents and Settings\user\Moje dokumenty\My Games\Heroes of Might and Magic V\Profiles\Gracz\Saves
Plik o nazwie Campaign.sav ( tak psiało w readme jeśl isięchce jedynie mieć odblokowane misje może jednak to powoduje problem ? :(


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #68 : 26 Maja 2007, 21:30:25 »
Być może to jest ten problem. Jednak jedyną drogą do sprawdzenia tego jest niestety rozpoczęcie gry od nowa,  wraz założenie swojego profilu i nie zmieniania wersji gry po jego utworzeniu.


IP: Zapisane
kyku18

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 27 Maja 2007, 13:55:44 »
Niestety grając bez sevow ( odpoczątku ) nadal mam błędy.exe :/ kurde nie wiem co zrobić :( help


IP: Zapisane
kyku18

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 28 Maja 2007, 08:06:16 »
Już wiem jednak niemoge grać w herosy 5 z patchami, musze grać na versji 1.0 na innych mam  błędy exe :( no trudno...


IP: Zapisane
kyku18

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 28 Maja 2007, 17:59:19 »
A jednak nie pomogło błędy exe gry mam cały czas podczas długich walk ktoś wie o co chodzi ?:(


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #72 : 28 Maja 2007, 18:02:22 »
Z gram.pl:

Przy wczytywaniu pierwszej misji kampanii gry wychodzi na pulpit z błędem pliku h5_game.exe


Powyższy problem może wystąpić w dwóch przypadkach.

Po pierwsze: Komputer, a dokładniej karta graficzna nie spełnia minimalnych wymagań programu. Listę wszystkich obsługiwanych i nieobsługiwanych kart graficznych możesz znaleźć na tej stronie internetowej.

Po drugie: Jeżeli Twoja karta graficzna spełnia minimalne wymagania (znajduje się na liście kart obsługiwanych) to problem ten spowodowany jest zapewne przez zainstalowany do niej sterownik. Sterownik ten jest zapewne dość nieaktualny i to powoduje występowanie błędu w grze.


Jeżeli Twoja karta graficzna nie spełnia minimalnych wymagań gry to nie ma 100% skutecznego rozwiązania, które pozwoli na uruchomienie gry. Możesz wykonać następujące czynności, nie ma jednka gwarancji, że po wykonaniu tej procedury gra się uruchomi:
Zainstaluj najnowszą poprawkę do gry, patcha 1.2 (uwaga przed zainstalowaniem patcha 1.2 musisz zainstalować patcha 1.1). Łatki do gry Heroes V znajdzie na tej stronie.
Pobierz i zainstaluj najnowszy sterownik do płyty głównej oraz do posiadanej karty graficznej. Informacje jak zainstalować sterowniki do tych podzespołów znajdziesz na poniższych stronach:
Instalacja sterownika do chipsetu płyty głównej
Instalacja sterownika do karty graficznej

Jeżeli Twoja karta graficzna spełnia minimalne wymagania, a mimo to przy próbie uruchomienia gry pojawia się błąd, pobierz i zainstaluj najnowszy sterownik do swojej karty.


IP: Zapisane
kyku18

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 09 Czerwca 2007, 17:08:03 »
Mój sprzęt P4 3.0ghz GF 6600 GT + najnowsze stery do niej i dx9c 1GB ramu tak więc w herosy moge grać na high tylko nie jest to komfortowa gra bo cały czas wywala błąd exe podczas gry obojętnie czy to walka czy to zwykłe bieganie po mapie , versja 1.5 sprawdzałem inne to samo... pozatym mam to na każdej mapie i kampani w grze na duelu też... :(


IP: Zapisane
evilx

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 13 Czerwca 2007, 16:56:31 »
Witam
Jestem tu nowy i nie udalo mi sie znales podaobnego tematu.. wiec problem jest taki ze posiadam standardową wersje DVD HoMaMV z zainstalowanymi wszystkimi patchami. gra dziala ladnie i na nic nie narzekam ale nie mam w ogole Ustawień gry:S gdy przyciskam na przycisk Ustawień pojawia sie tylko przycisk cofnij i nic wiecej :S :S :S
Prosze o pomoc:P


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 31    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry