Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5    Do dołu Drukuj
Dział "Wasza twórczośc" na stronie? (Czytany 18893 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 18 Grudnia 2007, 08:59:33 »
Z mojej strony dodam, iż nasza redakcji to 2 adminów i obecnie 7 redaktorów jeden moderator. Jeśli weźmiemy pod uwage tylko tych zaaongażowanych  w tworzenie serwisu to ta liczba sie zmniejszy... Zobaczcie ile osób ma jaskinia - samych adminów 6 a jak zaczałem liczyć moderatorów/redaktorów/newsmenów we wszytkich kategoriach to zwątpiłem. Grubo ponad 50 osob. Do tego dochodzą znajomości z najwięszymi portalami i oficjalną stroną.

Startowaliśmy praktycznie od zera - jak doszedłem do redakcji jako moderator był tylko w niej Jareq. Były raptem dwa czy 3 działy H3 i H4 :)
- jesteś 2 osobą w redakcji po mnie (teraz musze zrobić stronkę "Redakcja" B) )

Później doszedł Tomek, nastepnie Piter został adminem,  strona się rozbudowywała w maire wolnego czasu, nastepnie Jareq objął redakcje oficjalnej strony, premiera H5 wakacyjny bumm na forum, fatalny listopad 2006, 90 % ludzi odeszło z forum, chcociaż obecnie mamy lepszych i bardziej uzdolnionych.:)

Hm moze by tak spisac historię Tawerny :)

Cytuj
Trzeba się więc postarać być jeszcze lepszym...

Pytanie brzmi - co zrobić by być lepszym? Bo łatwo się mówi zróbmy to to czy to, gorzej z wykonaniem tego.  ;)


Co do formy i pytań Luka musze sie zastanowić i jesli to miałoby powstać - trzeba to zrobić jakoś ciekawie.

Cytuj
kto będzie się zajmował i czuwał nad tym działem?
Prawdę mówiac proponuje 2 działy - jeden z grafiką i innym staffem drugi z opowiadaniami bo tam nic innego się nie zmieści. Co do ludzi tworzyc to będę pewnie ja (jesli wogóle powstanie). Widziałbym 2 rózne osoby - każdą do swojego działu. Jeśli ktoś jest chetny do tworzenia tego oraz opiekę nad tymi działami (aktualizacja) to chętnie się podziele.

Ps. Wogóle co o tym sądzi Jareq, bo może nie ma sensu wogle dyskutować ;)




« Ostatnia zmiana: 18 Grudnia 2007, 09:18:05 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 18 Grudnia 2007, 12:38:20 »
Z mojej strony dodam, iż nasza redakcji to 2 adminów i obecnie 7 redaktorów jeden moderator. Jeśli weźmiemy pod uwage tylko tych zaaongażowanych  w tworzenie serwisu to ta liczba sie zmniejszy...

No właśnie jakoś mamy pecha do redaktorów, którzy w większości przychodzą z słomianym zapałem... Prawdę mówiąc to przewinęło się ich trochę przez te 4 lata a tych, którzy konkretnie coś zrobili można by policzyć na palcach jednej ręki. Niestety.

Zobaczcie ile osób ma jaskinia - samych adminów 6 a jak zaczałem liczyć moderatorów/redaktorów/newsmenów we wszytkich kategoriach to zwątpiłem. Grubo ponad 50 osob. Do tego dochodzą znajomości z najwięszymi portalami i oficjalną stroną.

Tylko ilu z nich jest na prawdę aktywnych ? Sądząc po tym co jest obecnie robione w jaskini (czytaj prawie nic), to chyba mają mniej aktywną redakcję niż nasza. Jeśli chodzi o Heroes V to prócz kilku wzmianek nie mają nic konkretnego. Co do znajomości to się zgadza, ale myślę, że jeśli ktoś od nas zainteresowałby się tym tematem, siedział na oficjalnym forum to i my na pewno takowe byśmy zdobyli mając obecnie największą pozycję jeśli chodzi o Heroes V (innych nie sprawdzałem).

Startowaliśmy praktycznie od zera - jak doszedłem do redakcji jako moderator był tylko w niej Jareq. Były raptem dwa czy 3 działy H3 i H4 :)
- jesteś 2 osobą w redakcji po mnie (teraz musze zrobić stronkę "Redakcja" B) )
Później doszedł Tomek, nastepnie Piter został adminem,  strona się rozbudowywała w maire wolnego czasu,

Pamiętam pierwszą wersję strony.. heh z założenia miał to być tylko zbiór map do Heroes IV później chciałem powiększać o kolejne części. Oczywiście jeszcze wtedy o Heroes V nawet nie było mowy) Jak już coś zaczęto robić w kierunku wydania H5 3DO (mam nadzieję, że nowi wiedzą co to było :P) upadło myślałem, że to będzie koniec wszystkiego na szczęście tak się nie stało :)

nastepnie Jareq objął redakcje oficjalnej strony, premiera H5 wakacyjny bumm na forum, fatalny listopad 2006, 90 % ludzi odeszło z forum, chcociaż obecnie mamy lepszych i bardziej uzdolnionych.:)

Obejmując stanowisko admina na oficjalnej stronie (którą na zamkniętym serwerze  stworzyliśmy od podstaw w kilka osób) CD Projekt obiecywało gruszki na wierzbie jeśli chodzi o promocje, konkursy oraz o to co będzie można tam stworzyć. Okazało się jednak inaczej zaczęli stawiać sporo ograniczeń w ty także "sugerowali" zamknąć tawernę na co się nie zgodziłem... Szalę jednak przegięło to że nie pozwolili nam nawet zrobić forum co na początku obiecywali i mówili, że nawet się zgodzą przenieść Tawernowe. Stwierdzili wtedy, że będzie ono konkurencją dla tego badziewia (worka) na gram.pl. Wtedy postanowiłem odejść i nie żałuję wyszło to jak najbardziej na plus dla naszej społeczności :)

Hm moze by tak spisac historię Tawerny :)

Czemu nie :) Można by otworzyć temat w Heavens Room (dział tylko dla redakci) i tam wspólnie ją tworzyć. Następnie opublikować na stronie. Myślę, że bylibyśmy nawet w stanie poprzeć to wszystko screenami z poprzednich wersji.

Cytuj
Trzeba się więc postarać być jeszcze lepszym...

Pytanie brzmi - co zrobić by być lepszym? Bo łatwo się mówi zróbmy to to czy to, gorzej z wykonaniem tego.  ;)

Dokładnie.

Ps. Wogóle co o tym sądzi Jareq, bo może nie ma sensu wogle dyskutować ;)

Czy takim działałem nie jest właśnie to co jest na forum ? Jest sens powielać to na stronie ? Tutaj owe prace wydają się być bardziej atrakcyjne i jest o nich głośniej niżeli miałoby to być na stronie (przynajmniej tak mi się wydaje). Tutaj o każdej pracy można podyskutować na stronie są tylko komentarze. Ale jeśli widzicie to inaczej i chcecie mimo wszystko zrealizować ten pomysł nie mam nic przeciwko ;)


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 18 Grudnia 2007, 15:25:05 »
ok, całkiem fajny pomysł. popieram ;)


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 18 Grudnia 2007, 16:05:28 »
Cytat: Martin
fatalny listopad 2006, 90 % ludzi odeszło z forum

Coś mi się nawet wydaje, że jednym z nich był Luk ;) dobrze pamiętam?

Cytat: jareQ
No właśnie jakoś mamy pecha do redaktorów, którzy w większości przychodzą z słomianym zapałem...

Obiecuję się wywiązać :-[  Tłumaczenie trochę trwa i trochę żmudna i ciągliwa to robota. Jednak grafiki staram się robić najszybciej jak się da  ;)

Cytat: Martin
Pytanie brzmi - co zrobić by być lepszym?
Uzupełnić puste działy na stronie xD Oczywiście praca w tym kierunku wre!

Cytat: jareQ
Czy takim działałem nie jest właśnie to co jest na forum ? Jest sens powielać to na stronie ? Tutaj owe prace wydają się być bardziej atrakcyjne i jest o nich głośniej niżeli miałoby to być na stronie (przynajmniej tak mi się wydaje). Tutaj o każdej pracy można podyskutować na stronie są tylko komentarze. Ale jeśli widzicie to inaczej i chcecie mimo wszystko zrealizować ten pomysł nie mam nic przeciwko Mrugnięcie

Tu jareQ ma trochę racji. No w sumie to wszystko wrzucilibyśmy tylko na stronę, z drugiej strony wydaje mi się że strona jest przeglądana częściej, mniej ludzi wchodzi na forum. Osobny dział na stronie zwiększyłby reprezentatywność pojedynczych osób. Z drugiej strony wystawia to ich prace jeszcze bardziej na piractwo. Trzeba by porobić znaki wodne lub coś w tym goście(psychol ze mnie wiem xP).




IP: Zapisane
Eternith

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 264


Fpatrz się...

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 18 Grudnia 2007, 17:22:20 »
Ja kiedy się rejestrowałem to przejżałem stronkę dokładnie i wyrobiłem sobie opinię na temat userów i dopiero potem, lecz wciąż z pewnym dystansem ;) , zarejestrowałem się na forum. Pewnie ludzi takich jak ja jest więcej (chociaż nie jestem pewien, bo ostatnio każdy mówi mi, że jestem oryginalny ;) ) , a może nawet są jeszcze bardziej nieśmiali i nie pewni, więc śmiem twierdzić (  ;D ) , że taki dział jeszcze bardziej pokazałby tym nie pewnym, że nie ma się czego bać!
Dziękuję i pozdrawiam.
P.S. - Z tym piraceniem to Luk ma trochę rację... (a tak z żartem: pojawią się piraci - Kapitan Sparrow się nimi zajmie! ;) )


IP: Zapisane

Don't know how much I can take
Secret thoughts inside me wake
I've lost what it was within me
Oh sweet insanity
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 18 Grudnia 2007, 18:08:02 »
Cytuj
Ale pod względem HV to widocznie jesteśmy najlepszym polskim serwisem Uśmiech Trzeba się więc postarać być jeszcze lepszym...
ja tam nic nie sugeruje, ale popatrz na jaskinię behemota ( coroczne imprezy, liczbę userów...). Prawdopodobnie jestesmy 2 takim duzym serwisem o Homm5 w polsce


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 18 Grudnia 2007, 18:56:57 »
Wracając do tematu...
Jestem za... tylko kto by decydował o tym, że np. ta historia idzie a ta nie??


IP: Zapisane
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 18 Grudnia 2007, 19:14:23 »
Ja też jestem za.
Co do historii Tawerny to już sporo jest. może by to trchę rozwinąć.

Ja kiedy się rejestrowałem to przejżałem stronkę dokładnie i wyrobiłem sobie opinię na temat userów i dopiero potem, lecz wciąż z pewnym dystansem ;) , zarejestrowałem się na forum. Pewnie ludzi takich jak ja jest więcej (chociaż nie jestem pewien, bo ostatnio każdy mówi mi, że jestem oryginalny ;) ) , a może nawet są jeszcze bardziej nieśmiali i nie pewni, więc śmiem twierdzić (  ;D ) , że taki dział jeszcze bardziej pokazałby tym nie pewnym, że nie ma się czego bać!

Popieram. Zarejestrowałem się na stronie, poczytałem o HoMM V. Potem dopiero stwierdziłem że warto iść na forum (jak miałem problemy z misjami  w kampani :P). Więc jak ktoś ma potrzebę to wejdzie na Forum, ale myślę że warto zachęcić innych dodatkowo.

P.S. - Z tym piraceniem to Luk ma trochę rację... (a tak z żartem: pojawią się piraci - Kapitan Sparrow się nimi zajmie! ;) )

A jak!!!

Co do ilości Adminów i Modów to zależy jak sobie radzą, czy potrzebują pomocy bo dużo spamerów itp.


« Ostatnia zmiana: 18 Grudnia 2007, 19:18:10 wysłane przez Kapitan Jack Sparrow » IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 18 Grudnia 2007, 20:05:03 »
Historia Strony i Forum?
Całkiem fajna rzecz. Wszystko byłoby super, gdyby nie ten listopad ;/
Jak dobrze pamietam ja i Luk odeszlismy wtedy. Dal przypomnienia: w listopadzie padla baza danych i posty sie cofnely o pol roku do tyłu ;/
Jak bedzie potrzeba to sam moge pomoc w jej spisaniu ;D


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 18 Grudnia 2007, 21:17:54 »
Pamiętam ten listopad. Dużo ludzi odeszło. Mam pytanie. A mianowicie o wiersze. Czy one też będą wliczane, czy też nie?


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 18 Grudnia 2007, 22:26:37 »
Po przeczytaniu wszystkich powyższych opinii zaczynam wątpić w sens takiego działu. Zreszta i Jareq i Luk mają rację. Ale pomysł wart był przedstawienia.


IP: Zapisane
Eternith

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 264


Fpatrz się...

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 19 Grudnia 2007, 14:37:18 »
Zaraz, zaraz, po przeczytaniu wypowiedzi na górze powinnieneś chyba zauważyć drogi Martinie, że wszystkie są pozytywne i tylko chcemy znać więcej szczegółów.


IP: Zapisane

Don't know how much I can take
Secret thoughts inside me wake
I've lost what it was within me
Oh sweet insanity
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 19 Grudnia 2007, 16:31:30 »
Może założysz sondę??




IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 19 Grudnia 2007, 16:33:53 »
Hmmm... Dobry pomysł z sondą :) Rozpisać ją i wtedy będzie wiadomo co ludzie sądzą o tym dziale :)


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 19 Grudnia 2007, 21:26:55 »
Wg mnie sonda to zły pomysł. Będą w niej glosować ludzie również o średnim rozgarnięciu przekłamując jej wynik. Jeśli ma ktoś zdanie na ten temat to niech je tu przedstawi i uargumentuje.


Po przespaniu się z pomysłem mam koncepcję pogodzenia jednego z drugim.
Na stronie byłaby kategoria 'Społeczność hirka' czy coś w te gusta, dział Redakcja, w którym byłoby przedstawienie redaktorów, notka biograficzna, życiorys, cv, cokolwiek wymyślimy w tej sprawie po prostu z linkiem do tematu na forum, o jego twórczości jeśli takową ma i chce się nią pochwalić. Drugi dział-przyjaciele forum/strony, na tej samej zasadzie kto coś ma i uważa że jest to warte przedstawienia ma w któreś rubryce link do topicku na forum.


« Ostatnia zmiana: 19 Grudnia 2007, 21:56:22 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.111 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry