Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 69 70 71 [72] 73 74 75 ... 100    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Pokaż swoją twarz! (Czytany 373039 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #1065 : 07 Czerwca 2011, 16:12:14 »
Neramir, specjalnie poszukałem jakiś starszych zdjęc twoich, akurat znalazłem z 2008 roku, zobacz jaka różnica:
http://imageshack.us/photo/my-images/822/cosql.jpg/
http://img267.imageshack.us/img267/1056/convertedvideosnapshot1vx5.th.jpg
Z tym wyglądem, to musisz mieć niezłe powodzenie u dziewczyn ;)

No i Marbas Sprarrow cz.2 też jest świetny, nie wiem jak ty tak genialnie podrobiłeś go, ale brawa się należą.

No i nasz Menel (Bo Ten Menel jest tylko jeden), ta koleżanka, która miała 18-nastkę to ta osoba na zdjęciu pierwszym obok ciebie? Widać było tam gorąca atmosferka ;D


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #1066 : 11 Czerwca 2011, 15:23:48 »
Haha, o matko, czuję się śledzony xd Sam nawet nie mam już tego zdjęcia, rzeczywiście gigantyczna zmiana ;)
Ludzie się zmieniają jak widać ;D


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1067 : 15 Czerwca 2011, 20:46:54 »
Dobra, poznajcie moje oblicze, bo chyba jeszcze nie dawałem. Z góry przepraszam za jakość, ale mój aparat cyfrowy nie był "dyspozycyjny".

http://imageshack.us/photo/my-images/12/dsc00055eb.jpg/


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #1068 : 19 Czerwca 2011, 11:01:04 »
Hehe śmieszny kapelusz, pasuje ci. Zdjęcie ekstra i miło, że się pokazałeś. A ja nadal czekam na zdjęcie Psychola :>


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Baanshee



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #1069 : 13 Lipca 2011, 07:24:09 »
A oto ja ;D bez komentarza o.O





IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1070 : 13 Lipca 2011, 10:04:34 »
Coś:




IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #1071 : 13 Lipca 2011, 11:00:16 »
Łowca Dusz: Genialne zdjęcie, fajnie ujęte.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #1072 : 13 Lipca 2011, 12:50:08 »
@Baanshee: Jeśli to naprawdę Twoje muły to nie chciałabym Cię spotkać na ulicy w nocy, bałabym się że mi przylutujesz ;)

@Łowca: Kurzok! Fajki są złem, odrzuć je!


IP: Zapisane
Baanshee



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #1073 : 13 Lipca 2011, 16:06:15 »
Laxx z reguły jestem pacyfistą ;D Szczególnie nie toleruje i nie rozumiem damskich bokserów ;D więc nie miałabyś się czego obawiać


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #1074 : 13 Lipca 2011, 16:31:57 »
Laxx z reguły jestem pacyfistą ;D Szczególnie nie toleruje i nie rozumiem damskich bokserów ;D więc nie miałabyś się czego obawiać
A 3mam Cię za słowo jakbyśmy się kiedyś przypadkowo na ulicy spotkali ;)


IP: Zapisane
Baanshee



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #1075 : 13 Lipca 2011, 18:56:17 »
No pewnie ;D możesz mi wierzyć na słowo, że nawet Cie na kawke zaprosze :)


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #1076 : 13 Lipca 2011, 23:18:52 »
Baanshee: także odniosłem to samo wrażenie co Laxx, po zdjęciu pomyślałem "No nie jakieś tępe JP wrzucają swoje mordy" (bez obrazy), ale gdy się dłużej przyglądałem, to zrozumiałem, że nie jest tak w cale, chyba się nie mylę?

Łowca Dusz: E tam ja jestem wrogiem palenia i picia alkoholu, no ale każdy człowiek ma własną wolę, nikomu nie będę narzucał swoich przekonań. Nie pasuje mi też to czarne coś co jest na twojej ręce (nadal nie wiem jak to nazwać, no chyba nie opaską?) Krajobraz ciekawy, zdjęcie nie jest złe, ale nie wiem co ono wyraża, czegoś brakuje, jakiegoś wrażenia, czy to radości, czy to nutkę tajemniczości.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Baanshee



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #1077 : 14 Lipca 2011, 09:17:50 »
Bez przesady :) szanuje ludzi i to że w przeszłości miałem problemy z prawem to tylko moja głupota (nie znaczy ze nadal mam) ;)

Mordy się nie wybiera i trochę to przykre, że większość ludzi ma mnie za tępego osiłka, ale powtarzam, że tak nie jest ;)

Cenie inteligentnych ludzi, toleruje inne wszystkie subkultury, nie obijam homoseksualistów, staram się przesadnie nie bluzgać i pisze (niemal) bezbłędnie ;D





Łowca Dusz: E tam ja jestem wrogiem palenia i picia alkoholu, no ale każdy człowiek ma własną wolę, nikomu nie będę narzucał swoich przekonań. Nie pasuje mi też to czarne coś co jest na twojej ręce (nadal nie wiem jak to nazwać, no chyba nie opaską?) Krajobraz ciekawy, zdjęcie nie jest złe, ale nie wiem co ono wyraża, czegoś brakuje, jakiegoś wrażenia, czy to radości, czy to nutkę tajemniczości.
[/quote]

To jest frotka tak dla sprostowania ;D



« Ostatnia zmiana: 14 Lipca 2011, 09:22:14 wysłane przez Baanshee » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #1078 : 14 Lipca 2011, 12:37:45 »
Teraz już lepiej ;)

Cytuj
Mordy się nie wybiera i trochę to przykre, że większość ludzi ma mnie za tępego osiłka, ale powtarzam, że tak nie jest
Masz rację mordy się nie wybiera coś o tym wiem ;) Ja z kolei jestem uważana przez ludzi za wredną i fałszywą, bo jestem naturalnie ruda, w dodatku jestem dość wysoka i mam parę kg za dużo i inni biorą mnie za radziecki czołg :]

Także tego...no... nie jesteś sam ;D


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #1079 : 14 Lipca 2011, 13:56:47 »
Teraz już lepiej ;)

Cytuj
Mordy się nie wybiera i trochę to przykre, że większość ludzi ma mnie za tępego osiłka, ale powtarzam, że tak nie jest
Masz rację mordy się nie wybiera coś o tym wiem ;) Ja z kolei jestem uważana przez ludzi za wredną i fałszywą, bo jestem naturalnie ruda, w dodatku jestem dość wysoka i mam parę kg za dużo i inni biorą mnie za radziecki czołg :]

Także tego...no... nie jesteś sam ;D

Hahahahahahah to produkują jeszcze takie... No ale ty już jesteś stara ;D.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Strony: 1 ... 69 70 71 [72] 73 74 75 ... 100    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry