Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy wziąłbyś udział w unikalnej, trójfrakcyjnej, III Edycji Hellscreamowej?
HELLS YEAH! - 13 (37.1%)
Czemu nie, można spróbować. - 14 (40%)
Nie, lepiej grajmy normalnie (...picza!) - 2 (5.7%)
W ogóle nie zamierzam grać, Hells to wredny MG - 6 (17.1%)
Głosów w sumie: 35

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 80    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Zasady, Zgłoszenia, Pytania (Czytany 215899 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 23 Sierpnia 2012, 20:48:54 »
Intryga dworska, tak? To kim ja będę? Jakimś drugim Sobieskim, czy szlachtą z nieokreślonego państwa? Jeśli wygra Intryga, to mówię cześć i bye, bo nie wiem, co to jest. O, i głosuję za Polską i basta!


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 23 Sierpnia 2012, 20:51:25 »
To już się robi śmieszne, naprawdę. Wy gracie by szukać mafiozów/oszukiwać miastowych czy po to by pisać historyjki?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 23 Sierpnia 2012, 21:00:55 »
Intryga dworska, tak? To kim ja będę? Jakimś drugim Sobieskim, czy szlachtą z nieokreślonego państwa? Jeśli wygra Intryga, to mówię cześć i bye, bo nie wiem, co to jest. O, i głosuję za Polską i basta!

Rozumiem, że pisałeś to odnośnie mojego postu o Gotham? Cóż ja naprawdę pojęcia nie mam co to wogóle jest, podobnie jak transformersy, supermeny, etc. W życiu tego nie oglądałam i ani trochę nie domyślam się o co chodzi. No, ale skoro Niedziela pisze, że można w tym Gotham być byle menelem, to ok  ^_^

Jeśli nie wiesz co to intryga dworska (a szczerze mówiąc w to nie wierzę), to zpraszam do lektury Gry o Tron (cała książka jest pięknym przykładem intrygi dworskiej  :D W intrydze wcielasz się w postacie dam, lordów i służby. Dajmy na to został otruty lord A, kto go zabił- żona, córka, syn, domowy rycerz? Z kim był w spisku?



IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 23 Sierpnia 2012, 21:18:40 »
Nawet nie o to chodzi. Po prostu fabuła nie jest najważniejsza. Ale większość użytkowników sądzi inaczej i ta gra nijak wygląda. Wiem, że znowu posłużę tym samym przykładem:
http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=11849&postdays=0&postorder=asc&start=0

Zobaczcie jak to tam wygląda. Wszyscy piszą po jednej historyjce, potem praktycznie tego nie robią i skupiają się na rozgrywce. Zobaczcie jak ta gra wtedy jest ciekawa! Większość postów jest dość długich.

Edit. Ja też grałem w tej edycji do której podałem linka. Mój nick to Niedziel.
Poczytajcie sobie, bo warto. Jak macie więcej czasu (i chęci) to sobie czytajcie temat od początku i obstawiajcie kto tam był wtedy mafiozą.


« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia 2012, 21:37:03 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 24 Sierpnia 2012, 16:54:02 »
Jeśli ta edycja zacznie się przed wtorkiem (tego tygodnia co będzie) to wypisuję się. Jeśli zacznie się wtorek-środa to gram.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 24 Sierpnia 2012, 17:02:57 »
Ok, głosowanie zakończone. Nie bd żadnych dogrywek, żeby nie przedłużać (poza tym, ankieta nie była w pełni wiarygodna). Moją decyzją (pomiędzy Gotham i WP) wygrała Współczesna Polska. Przejrzałem wcześniejsze posty i doszedłem do wniosku, że będzie to najbardziej neutralna decyzja. Zaczynamy, kiedy powstanie oficjalny wątek dot. Siódmej Edycji Forumowej Mafii (czyli najprawdopodobniej dziś wieczorem). Przepraszam wszystkich za zwłokę, ale czekałem jeszcze na wyjaśnienie niektórych spraw. Ten temat oczywiście pozostanie otwarty. Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek pytania dot. rozgrywki, zapraszam właśnie tutaj albo na priva. Natomiast wszelkie inne sprawy związane z VII Edycją proszę kierować w odp. temacie. To by było na tyle :) Czekajcie zatem na nowy topic.
@Kha Beleth
Ach, szkoda :-/ Może w następnej edycji? :P

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 06 Września 2012, 16:34:36 »
Na początek... Mam nadzieje, że Niedziel i Revold wybaczą mi, że nie pytałem ich o zdanie dotyczące nowej FM w klimacie Gotham. Jednakże gra jest trochę inna, zmieniona więc taka - Oryginalna można tak powiedzieć. Zasady są trochę inne oraz regulamin, trochę. Jest to temat do zapisów, pytań dotyczących rozgrywki oraz waszych propozycji.


Rozgrywka


- Podpowiedzi Edwarda Enigmy - Człowieka Zagadki - Tylko Batman ( W roli księdza) otrzymuje zagadkę dotyczącą jakiegoś przestępcy (od MG), którego w razie podejrzeń może unieszkodliwić na czas 1 morderstwa, a co za tym idzie? Możliwe, że trafi akurat na tego, który właśnie miał wykonać przestępstwo, jeżeli się owa akcja nie odbędzie, będzie wiadomo kto jest w mafii, jednakże można temu komuś wierzyć bądź nie ;].

- Komisarz Gordon (detektyw) - może jako jedyny komunikować się z Batmanem (księdzem) poza grą, lecz nie publicznie. Wiadomo o co chodzi. Wysyła do mnie wiadomość, bym sprawdził daną postać przebywającą w Gotham.

- Jack Ryder(MG) - Audycje radia FM, które przedstawiają zbrodnię, lub przestępstwo Czarnych charakterów (mafiozów) Po prostu informacje o mordzie, nadaje z helikoptera i udaje się na miejsce akcji. Może być taka sytuacja, że w zbrodnie wmieszam osoby, które nie koniecznie mogły ją popełnić i muszę to zrobić - (Na polecenie Prowokatora)

- Batman - (Ksiądz) - Nasz Mroczny rycerz ratuje z opresji, raz na mord.

*Prowokator - Osoba otrzymująca tą rolę jest bardzo ważna dla mafii. Robi zamieszanie, kłamie i manipuluje. Raz przed każdym mordem mafii może wysłać do mnie wiadomość z prowokacją. Bardzo fajna rola dla gracza, który potrafi zręcznie wprowadzać chaos.

*Wprowadzam pomoc do mafii z racji tego, że miastowi mają dwóch jakby księży.


 Czarne Charaktery - To trzy bądź cztery sztuki - jeszcze zobaczymy jak z zainteresowaniem będzie. Trzy role grające aktywnie, dokonujące mordów. Jednakże, żeby nie było tak łatwo jest sześciu aktualnie przestępców w Gotham i sześciu obrońców, co nie znaczy, że przestępcy muszą mieć coś z tą sprawą akurat wspólnego ;] I to nie jest żaden argument: "ON JEST JOKER WIĘC MUSI BYĆ W MAFII" okej...? Sami pamiętacie Harveya Denta - Każdy może być w to zamieszany. Czarne Charaktery, wybierają tylko jednego wśród swoich, który dokona ''akcji'' a ja piszę historie w jaki sposób to się odbyło.

Role:

Role dzielą się na takie, które uczestniczą aktywnie w grze i takie, które są tylko od wyznaczonych zadań.

Nie podajemy swojej roli ogólnej, ale charakterystykę postaci, którą ci podam musisz zaakceptować i się do niej odpowiednio ustosunkować.


Fabuła - Jest w trakcie.

Miejsce akcji - Miasto Gotham, w mordach i linczach różne miejsca w zależności od postaci, która ma pecha. Dodatkowo każdy pisząc post historyjki powinien połączyć fakty napisane przez innego gracza w swoim poście.

Postacie w mieście: Napisze po zdecydowaniu części osób. Również będą wtedy ich charaktery.

- Harvey Dent - Two face.

- Scarecrow - Strach na wróble.

- Człowiek Kalendarz

- Prometeusz




« Ostatnia zmiana: 06 Września 2012, 16:42:07 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 06 Września 2012, 16:51:47 »
Scaliłem tematy gdyż nie ma sensu tworzyć kompilacji nowych na temat Nowych Edycji, od tej pory w tym topciu będą ogłaszane świeże i aktualne rozgrywki FM.

Over and out.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 06 Września 2012, 17:30:20 »
Ja mógłym się wstępnie zapisać, jeśli nie będzie żadnych problemów z ciśnięciem w szkole. Bardzo mi się osobiście podoba ten pomysł ze współpracą między Gordonem a Batmanem, bo przydałaby się jakakolwiek przeciwstawność dla mafii, żeby miastowi mogli się lepiej bronić.


« Ostatnia zmiana: 06 Września 2012, 17:32:48 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 06 Września 2012, 19:22:19 »
Ja chce, ja chceee, zapisuje się.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 06 Września 2012, 22:23:00 »
@Psychol
Właśnie po to założyłem ten temat, żeby nie spamować nowymi ;)
@Loczek
Dzięki za podpięcie.

Ok, więc zapisuję się, choć nie liczcie na moją dużą aktywność (praca, ech, na chleb trza zarabiać :P). Ogólnie, ostatnio mam ostry hardcore. Psycholu, nie mam żadnych pretensji, może bd to miła odskocznia od "klasycznych" FM. Mam nadzieję, że regulamin bd przejrzysty i odpowiednio obszerny :)

P.S> Usunąłem ankietę i update'owałem pierwszy post. Teraz wszystko jest piknie ;]

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 07 Września 2012, 19:22:37 »
Ja też sie z chęcią zapiszę.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Black Hornet



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 08 Września 2012, 13:34:01 »
Ja także chciałbym się zapisać.  :)


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 09 Września 2012, 00:36:04 »
No mogę się zapisać :).


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 09 Września 2012, 15:17:43 »
Dobra, zapisuje sie. Choc fabuła mnie trochę nie kreci.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 80    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry