Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Tribes of the East demo/full- wrażenia (Czytany 40030 razy)
gaza

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 18 Października 2007, 19:41:22 »
To nie jest przywrócone Khaziu tylko dali ikonkę. Było cały czas tylko trzeba było używać W na klawiaturze.
Ale też się z tego bardzo cieszę i punkt dla twórców bo wkurzało mnie to klikanie z klawiatury a teraz można grać w całego Heroesa wyłącznie przy pomocy myszki.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 19 Października 2007, 09:19:52 »
niedokońca. pozostaje opcja dzielenia jednostek a to robi się  przytrzymanym ctrl i shift. w 3 bylo to za pomocą myszki.


IP: Zapisane
Mites

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Sylvan rządzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 19 Października 2007, 15:15:47 »
Świetnie że zostało kilka dni do wyjscia tej gry na rynek polski napewno ja kupie


IP: Zapisane
Sylvan jest najlepszy
Duchu47

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 19 Października 2007, 17:12:17 »
Witam,

Grałem w demko wygląda bardzo dobrze. Wg. mnie to najlepsza część od strony taktycznej. Mam pytanie: czy jeśli nie zależy mi na przechodzeniu poprzednich kamapani to jest jakiś sens kupowania podstawki z kuźnią przeznaczenia? Czy jeśli będę chciał zagrać na multi to będę kompatybilny np. w sytuacji gdy ktoś bez TotE zakłada grę (ale nie będę mógł przykładowo grać orkami)?


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 19 Października 2007, 19:11:31 »
Ale przecież dodatek ToE miał chodzić bez potrzeby kupowania podstawki i dodatku HoF. ???


IP: Zapisane
Duchu47

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 19 Października 2007, 19:31:57 »
Tak, pytam tylko czy stracę coś z poprzednich wersji (oprócz kampani), jeżeli będę miał tylko TotE.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 19 Października 2007, 19:37:10 »
a wiesz że nie wiem. poza kampanią chyba nic ale ona jest najważniejsza.  a wiesz 
może kiedy ona ma wyjść?


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #37 : 19 Października 2007, 19:41:00 »
Tak, pytam tylko czy stracę coś z poprzednich wersji (oprócz kampani), jeżeli będę miał tylko TotE.

Skoro ToE chodzi bez podstawowej wersji, to chyba nie powinno ale powiem szczerze, że pewna nie jestem ???


IP: Zapisane
gaza

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 28 Października 2007, 21:23:35 »
Nic nie stracisz. Dodatek ma sporo plansz z poprzednich części a jak dobrze poszperasz w necie to znajdziesz też nakładkę która będzie mieć kampanie poprzedniczek. Myślę, że szybko ktoś to załączy tak aby w jednym dodatku było wszystko.

A tak na marginesie...Gram już w TotE około dwóch tygodni i jestem pod wrażeniem. Gra jest w pełni zoptymalizowana. Bez błędów z poprzednich części, jest sporo nowości ( szczególnie dla fanów Nekropolii ), komputer też jest lepszy choć nadal nie jest tak dobry  i cwany jak w Heroes II.
No i co najważniejsze, strategia i taktyka nie mają teraz ograniczeń, można robić na prawdę cuda:) Nic tylko grać online. Gdyby ktoś był chętny na potyczkę to zapraszam:)


IP: Zapisane
sebek

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 30 Października 2007, 15:04:29 »
wejdźcie sobie na http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/toe_stronghold_creatures.shtml


polecam


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Duchu47

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 03 Listopada 2007, 15:35:59 »
Jak dorwę pełną wersję to chętnie z kimś zagram. Jak dotąd grałem tylko w trybie hotseat więc jestem ciekaw czy na multi tury przeciwnika się przeciągają (gdy skończą się tury symultaniczne)? Słyszałem też coś o trybie ghost, warto go włączać?


IP: Zapisane
Orzi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 204


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 09 Listopada 2007, 01:20:34 »
Mam od trzech dni i wrażenie jak najbardziej pozytywne. Orkowie są dopracowaną, pełnoprawną i pasującą do wszystkiego rasą, a alternatywy są bossskie. Jak pogram dłużej to się o innych nowościach wypowiem (aha, nie wiem czy to zasługa tej wersji, ale w rozdzielczości 1024x768 działa mi tak płynnie jak podstawka w 800x600 :) ).


IP: Zapisane



Tosiek

*****

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Wiadomości: 355


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 09 Listopada 2007, 14:54:38 »
No to se teraz poczekamy 20 dni, można by sobie w tym czasie w coś innego pograć nie tracą cennego czasu na czekanie na dzikie hordy które moim zdaniem wyjdą w grudniu ;) (odpukać :P puk puk)


IP: Zapisane
Pieter

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Młody forumowicz

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 12 Listopada 2007, 17:50:36 »
Ja powiem tak... Grałem narazie w demko, które (jak dla mnie każde demko) mnie nie powaliło na nogi z wielu względów. Na razie jedno jest pewne: Dzień polskiej premiery = Zakup i granie do upadłego :)


IP: Zapisane
"Chowam się w zbroi... Zielenieję z zazdrości."
Ylthin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 12 Listopada 2007, 19:36:55 »
granie do upadłego a potem czekac aż nas Luk wskrzesi abyśmy mogli grać jeszcze więcej...  :D :D


IP: Zapisane
Chcecie żyć w pokoju? To szykujcie się na wojnę!
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry