Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubione gry (Czytany 50851 razy)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #75 : 25 Grudnia 2010, 18:18:12 »
No więc tak:

1. Need for Speed Underground II - Opcje tuningu są jak na tamte lata duże, a i rozgrywka nie jest zbytnio przesadzona, nie ma żadnych skrajności. Grafika miała mało błędów ( W końcu gra ma już 6 lat. W tedy gry miały jeszcze ciut pikselozy ) a i samochody były całkiem fajnie odwzorowane. Spędziłem przy niej mnóstwo czasu.

2. Heroes of Might and Magic - Wciągnąłem się bez reszty... Jakbyście się mnie zapytali półtora roku temu czy w to grałem nie wiedziałbym co to jest. Zagrałem u znajomych w IV, potem pożyczyłem V i III aż wreszcie kupiłem sobie Dzikie Hordy. Nie muszę się tu chyba rozpisywać jak ta gra potrafi wciągnąc.

3. Twierdza Deluxe oraz Krzyżowiec - Niby prosta gra. Mało żołnierzy, ale niesamowicie wciąga. Opcje budowy zamku potrafią nieźle rozwinąć wyobraźnie. Dodatkowo jest nutka ekonomii... po prostu rewelacja. Od razu zaznaczę, że Twierdzę 2 Firefly Studios zmaścili.

4. Plemiona - Nie wiem czy gry On-Line też się wliczają, ale ta gra pochłonęła mnie w wieku 9 lat i z 2 lata ciągłego grania bym może naliczył.

5. Medieval II-Total War - Ogólnie uwielbiam gry związane ze średniowieczem więc tego tytułu nie mogło zabraknąć w mym grozbiorze xD. Jedyną jej wadą jest to, iż nie mozna rozijać miasta wizualnie jak w Heroesie, ale za to bitwy zrekompensowałyby każdy minus tej grze.

6. Unreal Tournament III - Jedyny shooter jaki do mnie przemówił. Opcja gry przez internet i fakt, iż ciągle można znaleźć graczy na łączu w tej trzyletniej grze mnie zadowala. Choć obecnie nie gram to za czasów, gdy grałem potrafiłem nawalać w Necrisów ( Ci co grali wiedzą o kim mówię ) godzinami.

7. Tekken 5 - Przez pewien okres czasu graliśmy z kumplami w to długimi dniami. Zazwyczaj konczyły się one fochem jednego z nas uzasadnionym powtarzaniem jednego tego samego ruchu przez swego rywala, ale na początku było bardzo miło.

8. Assasin's Creed - Byłby wyżej, ale zupełnie wypadł mi z głowy... no cóż: nic dodać nic ująć. Gra mnie bardzo usatysfakcjonowała i wciągnęła mnie. Jest to druga ( Po Heroesie VI ) gra na którą czekam ( Chodzi mi o Brotherhooda. Wytłumaczę, iż nie mam X-box'a ani PS3 więc musze czekać na wersję PC )

9. Prince of Persia - pierwsza tego typu gra jaka mnie zaciekawiła. Mnie jako wtedy jeszcze 10-letniego chłopca wręcz zachwyciły akrobacje wykonywane przez księcia więc tu zaliczę tą grę.

10. Rollercoaster Tycoon 3 - mą listę zamyka mało znana gra Atari ( Albo tylko tak myślę, że mało znana ). Moim zadaniem było zawsze stworzenie jak najdłuższego i najbardziej kretego Rollercoastera, a że takie coś jednak troszkę trwa gra wciągała mnie na bardzo długi czas i żal było odejść od kompa.

No, rozpisałem się, ale myślę, że było warto


« Ostatnia zmiana: 26 Grudnia 2010, 13:36:30 wysłane przez Tazol111 » IP: Zapisane
michalp10

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 28 Grudnia 2010, 18:03:31 »
1.Heroes 3
2.Gothic
3.Risen
4.Titan Quest
5.Heroes 5
6.Tomb Raider Underworld
7.Fifa 10
8.Heroes 5 Dzikie Hordy
9.Gothic 3
10.King's Bounty


IP: Zapisane
piotr1100

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 06 Stycznia 2011, 22:19:47 »
1.Fifa 2010
2.Heroes 5 dzikie hordy
3.Skoki narciarskie 2006
4.Fifa 2006
5.The Sims 3
6.The Sims 2
7.Civilization 3 złota edycja


IP: Zapisane
"Za honor, ład i obowiązek!"
Loynis
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 21 Stycznia 2011, 13:35:02 »
1.Heroes III,jest to klasyka,legenda,którą polubiłem od razu gdy pierwszy raz w nią grałem.Razem z kolegą,uwielbiamy grać ze sobą w sojuszu.Nieskończona zabawa i bardzo ciekawe

2.Fable I,dobra fabuła,trochę krótka,lecz i tak,ta gra jest świetna!




IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 27 Lutego 2011, 22:16:17 »
Do moich ulubionych gier zaliczają się
Wiedzmin,Nwn 1 i 2,Nfs MW,HoMM V + dodatki,warcraft III + frozen throne,Gothick III,Fable,Monster hunter freedom unite(na PSP),Thief cała saga,Tomb Ridery,WPBoś II+ król nazgul,batle for weshnot . Wszystkie te gry lubie bo są świetne przynajmniej ja tak uważam


IP: Zapisane
Claver18

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56


Mroczny kolonizator

Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 19 Marca 2011, 23:30:54 »
1. Saga Heroes (I, II, III, IV, V, na VI czekam z niecierpliwością)
2. Burnout Paradise: The Ultimate Box i Split Second- klasyczne rozwałki, kraksy bardzo realistyczne, oj wygrałem się w to
3. Age of Empires 2 i The Conqueror Expansion- mistrzowski RTS, po prostu trzeba w niego zagrać
4. Warhammer 40k: Dawn of War + dodatki- świetna fabuła, ach, ci zmechanizowani ludzie, wymiata
5. NFS Prostreet i Hot Pursuit (2010)- świetne samochodówki, w prostreecie można się nieźle zabawić na torze, a w HP można też nieźle porozwalać
6. Twierdza Deluxe, Krzyżowiec, 2 i Legendy- wybitne RTS-y, symulatory średniowiecznych zamków i armii
7. Colin McRae DiRT i DiRT 2 (czekam na DiRT 3)- świetne rajdy po torach, aż chce się jeździć
8. Race07 i GTR Evolution- doskonałe wyścigi po torach, realistyczne, świetna grafika, choć poziom wciska w fotel  :)
9. Test Drive Unlimited i 2- również świetna samochodówka, ogromne możliwości prowadzenia kariery, cudo
10. Quake 3 Arena- klasyk FPS, świetna grywalność, ale grafika nie powala, powrócił w postaci internetowego Quake Live.
Pozostają jeszcze Gothic 2 i NK, Mafia II oraz Commandos 1, 2 i 3, które też bardzo lubię.


« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2011, 23:46:21 wysłane przez Claver18 » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 23 Marca 2011, 08:36:28 »
1. Homm V
2. Homm III
3. Age of Empires III
4. Space Rangers II
5. Crashday
6. Flatout 2
7. Civilization 4
8. Medieval 2 TW
9. Anno 1701
10. Biathlon 2009
11. Blitzkrieg 2 ZE ( oba dodatki + STANDARD ) ( Dopisuję tą grę bo się zastanawiałem co do Biathlona )
JESTEM FANATYKIEM STRATEGII...


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 23 Marca 2011, 10:23:03 »
1.Seria Heroes of Might and Magic
2.Seria Age of... (łącznie z Age of Mythology)
3.Paraworld
4.Dark Messiah
5. Kapitan Pazur (gra z mego dzieciństwa)
6.Praetorians
7.Quake III Arena


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #83 : 23 Marca 2011, 15:55:28 »
Ogromny problem z wyborem. Kiedyś grało bardzo, bardzo dużo, czytałem o tym i zajmowałem się branżą, ale z czasem dochodziły nowe obowiązki, zajęcia i teraz grać nie gram praktycznie w ogóle a szkoda: ) Gry w które grałem to spokojnie setki o ile nie tysiące. Trudno wybrać ulubione więc napisze te w które grałem najdłużej i zrobiły na mnie największe wrażenie. Oczywiście subiektywnie, bo w zestawieniu nie będzie gier które np. były rewolucyjne i legendarne, gdyż zwyczajnie w świecie kurzyły mi się na półce
1. Seria Homm
2. Warcraft 3 : ) -Uczestniczyłem nawet w turniejach
3. Battlefield Bad Company 2- : ) Najlepsza gra 2010 : ) Czekam na część trzecią
4. Europa Universalis :)
5. Seria Gothic, uwielbiana przeze mnie:)
6. Fifa - tak samo jak z W3: ) Trenowałem i grałem naprawdę...zadowalająco :)
7...
Jak sobie przypomnę więcej gier którym poświęciłem setki godzin to edytuje. Mógłbym jeszcze do tego grona dodać pełno jakie lubię ponad przeciętnie jak Diablo,Gta,Left 4 dead 2, Guild Wars itd,itp.


« Ostatnia zmiana: 23 Marca 2011, 15:57:37 wysłane przez Adaskop » IP: Zapisane

Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : 23 Marca 2011, 19:33:20 »
1.Seria AoE ,najbardziej trójka
2.HoMM V
3.Jade Empire
4.Mount&Blade ,Ogniem i Mieczem itp..
5.Unreal Tournament
6.Saga Gothic
7.Tony Hawk's American Wasteland
8.NFS-y od Most Wanted do Undercover
9.Two Worlds
10. Tak samo jak ty Belegor , Kapitan Pazur

Takie właśnie mam ulubione gry , chciałem dopisać jeszcze kilka ale nie wiem czy można było . Chciałem napisać jeszcze CoJ-a i CoD-a


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Garoozis

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : 26 Kwietnia 2011, 20:59:18 »
1.HoMM III+V z dodatkami - tego nie trzeba  tłumaczyć.
2.Warcraft 3 + The Frozen Throne - świetny RTS,polecam każdemu.
3.Diablo 2 + LoD - klasyk,naprawdę warto zagrać.
4.SpellForce 1 i 2 - bardzo dobre RTSy,jedne z moich ulubionych.
5.FIFA 11 - a co,lubię piłkę nożną.
6.Mount&Blade i wszystko z nim związane - połączenie RPG,RTS i gry akcji.Zresztą dość udane.
7.Devil May Cry 4,Painkiller i Serious Sam - zawsze odpalam którąś z nich jako pierwszą,trzeba się jakoś odmóżdżyć po ciężkim dniu w szkole.
8.Gothic 1-3 - jedne z lepszych RPGów.
9.Fallout 1 i 2 - podobnie jak Diablo,warto zagrać.Moje pierwsze RPG... Bardzo dobre,klimatyczne gry.
10.Twierdza i Twierdza:Krzyżowiec - symulatory zamku odpowiednio w Europie i Ziemi Świętej.Warto zagrać.



IP: Zapisane
ruszu

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : 02 Lipca 2011, 12:15:43 »
Kolejność przypadkowa bo lubię każdą z tych gier:
 
1. Mortal Kombat -1,2,3,4(jeszcze ultimate MK3,MKT i MKP) Eh klasyczna bijatyka bardzo dobra fabuła 2D i 3D. moja ulbiona postać to KUNG LAO.
 
2. Warcraft 3 z dodatkiem The Frozen Throne oraz Warcraft 2  Tod -
RTSy z dobrą fabułą i grafiką. Ulubiona rasa to nieumarli a ulubiony bohater to Thrall

3. HoMM 3 i HoMM 2- to klasyczne gry  3DO z wspaniałą grafiką i świetną fabułą. Ulubiony zamek lochy,ulubiony bohater Gelu

4. Diablo 2 z dodatkiem Lod- to gra RPG podobna do M2 tyle, że lepsza i nie dla dzieci neo.  Ulubieni bohaterzy nekromanta i barbarzyńca

5.Worms World Party,Armagedon oraz Worms 3D - kolejna część gry o
 robalach, które się naparzają, chcieć czegoś więcej chyba raczej nie.
 Ulubione bronie to: naloty,banan,siekiera,betonowy osioł,strzelba oraz święty grall

6.GTA 4 i GTA San Andreas - bardzo dobre gry opowiadające o człowieku bandycie w mieście

7.Minecraft - gra stworzona przez Mojang Team i Notcha niema fabyły
bo to gra w której morzesz robić wszystko ale nie musisz nic.

8.terraria - podobnie jak minecraft tylko, że  w 2D i zrobiona przez kogoś innego.

9.Silent Hill 2 - fabuła i grafika mówi sama za siebie ta gra jest boska
opowiada o dżejmsie, który rozwiązuje różne zagadki,szuka i walcz z potworami żeby znaleść swoją żone.ulubiona postać to Legendarny Piramidogłowy

10. prince of persia - teraz będzie krótko gra o księciu

11.Amateur Suregeon - Nie wiem czy gry online też się liczą ale dobra gra opowiadająca o roznosicielu pizzy, który chciał zostać lekarzem lecz pewnego dnia przejechał  lekarza, roznosiciel pizzy  zaczął operować tymi rzeczami co miał pod ręka później lekarz powiedział mu, że morze operować innych i tak to się u dawnego roznosiciela pizzy udało się zostać tak średnio lekarzem. tu link do gry : http://www.giercownia.pl/gra/12446/amateur_surgeon_act_1_act_2__act_3/

To tyle :) 


IP: Zapisane
Animaluki1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : 02 Lipca 2011, 14:34:06 »
1. Heroes I, II, III, IV, V no i zapewne spodoba mi się VI
2. Twierdza krzyżowiec, 2 i legendy
3. age of mythologyi
4. american conquest
5. Czasami grywam sobie także w takie gry jak: The Sims i Zoo Tycoon


 


IP: Zapisane
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : 17 Lipca 2011, 00:41:06 »
A żeby tak wszyscy rozpisywali sietak jak Taziolek ;))
Moje ulubione gry poza serio HoMM.
- AoE: wszystkie + mythology. cos wspanialego
- Warcraft 3 + WoW (Hells, grywam w dota[ale po lanie z kumplami;P])
- Arcanum
- Mafia
- Twierdza Krzyżowiec i Legendy
- tibia (co ja gadam!? ;D)
- Minecraft
- AC i PoP - zakochalem sie w tych grach mimo ze malo gralem ;P


IP: Zapisane
Koran33

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : 17 Lipca 2011, 08:01:36 »
No cóż ja powiem internetowe i komputerowe.
Heroes Of Might And Magic: 3, 4, 5, i oczekuję na wersję 6.
Sherwood Dungeon (To jest własnie ta gra internetowa, przy okazji MMO i Multiplayer)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry