Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4]    Do dołu Drukuj
Spam i o przyszłości LoA. (Czytany 13442 razy)
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 18 Września 2008, 22:43:57 »
Wiecie co?... burdel już się straszny zrobił. Nawet w temacie mającym mu zapobiec, jak tak dalej pójdzie to chyba ja moich też powieszę, tylko że za co innego i to publicznie. Po prostu robicie sobie jaja z tego całego RPG w stylu "taniec żurawia na haju", czy "podręcznik bicepsmana +1 ognia". MG jak widac w tym temacie się obijają (jak zrobiliście to prowadźcie), kluska sama robi sobie emojaja itd., itd., itd.-po prostu anarchia. To już z narzekaniem skończyłem, czekam na jakiś sensowny post, a nie z narzekaniami na to ze sznur za krótki.


IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 19 Września 2008, 07:32:02 »
Ogólnie po "łikendzie" zobaczymy co będie dalej.... zobaczymy czy opłaca się ciągnąć dalej LoA. Czy może też lepiej będzie stworzyć całkiem inną grę (bardziej dopracowaną i w ogóle).


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 19 Września 2008, 07:59:39 »
Kluseczka: z tą postacią to trzeba się wstrzymać gdyż nie działa jeszcze ten PBF, na który ma ona być.
Kolcz: jeśli zaczęlibyście od nowa to ja wam mogę pomóc wymyślać lokacje itp.
Bo w LoA jest ich naprawdę mało. A z tym ciągnięciem LoA to też się zgadzam bo moja postać ma robić coś ważnego ( chyba ) więc aż szkoda kończyć
A więc drodzy MG
Cokolwiek byście nie zrobili ja jestem z wami duszą, ciałem i umysłem xD
egzeq: ja żadnego robienia jaj ze strony Klusi nie zauważyłem  wczoraj czytałem jak MG'owała gdyż wybrałem ją na zastępstwo za Fehu. Zgodzisz się no nie? :>
A do tego przydaje się niekiedy trochę humoru. Sam w prawdziwym życiu nie masz tak, że wszyscy są w około poważni tak samo jak Ty. No to czemu postać w grze nie może mieć takiego życia? No a co do Fasta mi nie przeszkadza, że wymyśla takie a nie inne sztuczki ( zawsze można go zamknąć w zakładzie dla obłąkanych :crazy: )


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
kluseczka

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 19 Września 2008, 08:08:12 »
 Co do zakładu: to rozwiązałoby wiele problemów. A się zgadzam. Everybody loves ME!


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 19 Września 2008, 08:28:25 »
Dla mnie z takimi grami jest jak z małżeństwem, prędzej czy później coś się popieprzy. Trzeba nową wymyślec, ja już się zgłosiłem. A Zehira nie posłucham, bo sam w tym uczestniczy- a poza tym chodzi mi o ten temat ;]- chyba więc umysłem z nami nie jesteś. Może nie dla ciebie, ale dla mnie to ma byc gra z przynajmniej klimatycznymi żartami, pasującymi do tego świata, nie z takimi jajami. Wstyd i nic więcej.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 19 Września 2008, 08:42:54 »
No a o czym ja tutaj mówię?
O klimatycznych żartach.
Ja grałem w dużo gier o tematyce fantasy i zawsze były jakieś śmieszne historie. O to właśnie chodzi w grach, by ludzie mogli się trochę uśmiać a nie tylko bezmyslnie wypełniać misje zadane przez MG. Po to jest takie RPG dające możliwość wpływania na to co się teraz dzieje.
Cytuj
Trzeba nową wymyślec, ja już się zgłosiłem. A Zehira nie posłucham, bo sam w tym uczestniczy- a poza tym chodzi mi o ten temat ;]- chyba więc umysłem z nami nie jesteś
A teraz to ja za bardzo nie wiem o co Ci chodzi. W czym uczestniczę?? :co:


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 19 Września 2008, 08:50:45 »
No jak to jest żart w stylu... postać Laxx szukała jakiejś ładnej dziewki a w zamian od kluseczki otrzymała.... swojego ulubionego cukierka o nadzieniu siarczanym ^^ to takie coś rozumiem.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 19 Września 2008, 09:09:28 »
Chodzi o to że to ci odpowiada, to robienie sobie jaj z gry. Jak to Kolcz ujął zarty mają byc klimatyczne, jakieś takie jajeczka mogą byc, ale od czasu do czasu, a nie że Fast robi za swojej postaci wędrownego błazna.


IP: Zapisane
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 19 Września 2008, 09:34:03 »
No nie wiem... Przeklęty nóż do masła zagłady z pentagramem jaki od klusi dostałem bardzo mi się przydaje ^_^


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #54 : 19 Września 2008, 13:19:02 »
@Egzeq: Tak, zwalaj na MGów winę... To gracze budują klimat gry. Oczywiście, kluski w tym też trochę winy jest, bo ma gdzieś, że rozwalają nam RPG, bo przecież dzięki temu można zrobić yaoiowy klimat.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 19 Września 2008, 13:24:40 »
Mi nie chodziło o to że wszyscy psujecie klimat (tylko klushka), ale nie robicie dużo, by temu zapobiec. A że niektórzy gracze mają posrane zachowania to należy im wkręcic osta. Chyba trzeba faktycznie zacząc robic nowe RPG. I szambo.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 19 Września 2008, 13:49:35 »
Co do zakładu: to rozwiązałoby wiele problemów. A się zgadzam. Everybody loves ME!

No dobra, ale jeśli ty też pójdziesz :D

« Wiadomość doklejona z: 19 Wrzesień 2008, 13:45:39 »

, a nie że Fast robi za swojej postaci wędrownego błazna.
A co mam robić? Po wejściu do gildii demonów nie otrzymywałem żadnych zadań! Chodziłem po wszystkich lokacjach i szukałem czegoś ciekawego. O dziwo niczego nie znalazłem  >:( A co cię obchodzi jak prowadzę swoja postać co?  :D Prowadź swoją- bo upodobni się do mojej  ;>
A osta możecie mi od razu dać i tak nie zamierzam dalej grać w LoA. 


« Ostatnia zmiana: 19 Września 2008, 13:53:28 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 19 Września 2008, 16:30:19 »
Ludzie ale żeście narobili spamu temat był do czego innego przeznaczony a wy zrobiliście sobie "Jak najlepiej się nawyzywać"narazie ten temat zamknę dopóki nie zostanę poproszony do otwarcia go spowrotem.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #58 : 19 Września 2008, 16:39:12 »
Drogi Loczku, LoA powinieneś zostawić w spokoju. To obszar władzy MG, a to że posty są tu nabijane to już nie nasza wina. Zamiast blokować można podzielić i będzie temat o przyszłości gry.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Strony: 1 2 3 [4]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry