Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Co można zrobić, aby Heroes 4 był jeszcze lepszy? (Czytany 29613 razy)
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 07 Maja 2008, 15:05:53 »
nie chodzi mi o to że każdy heros ma być podobny do trójki, tylko nie powinien zbyt odbiegać od swego trzonu, a takie zjawisko zaszło właśnie w H4

A więc jak ma nie odbiegać i nie być podobna do trójki?
Jak dla mnie to przeczysz sam sobie.

Do tego, że czwórka mogłaby być lepsza już doszliśmy.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 07 Maja 2008, 15:48:19 »
hmm... powiedziałem że stopień zmian nie powinien być zbyt duży


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 07 Maja 2008, 15:57:14 »
hmm... powiedziałem że stopień zmian nie powinien być zbyt duży

I nic z tego nie wynika.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 07 Maja 2008, 16:09:44 »
ech, nie chcę dłużej prowadzić tej dyskusji, bo zaśmiecam temat, to było moje zdanie jako fana H3, H5 miało ten mały stopień zmian (poza grafiką) i dobrze wyszło, nie będę tu już raczej pisał


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #49 : 07 Maja 2008, 16:33:37 »
4 złą częścią nie była, miała 'tylko' dużo zmian, które nie koniecznie w oczach każdego wychodziły na lepsze. Tutaj wchodzi w grę tak potworny subiektywizm, że licytowanie się że 3 jest lepsza od 4 i na odwrót mija się z celem.

A kończąc spamowanie, to dodanie z dwóch leveli potworów byłoby całkiem hecne, bo 5 to trochę mało mimo wszystko.
Dopracować wygląd zamków, bo to największa żenada 4, żeby każdy zamek był dosłownie identyczny pod względem rozmieszczenia budynków.
Oblężenia zamków są strasznie niemrawe, coś z tym też można by podziałać.
Tak z grubsza tyle.


IP: Zapisane
placjusz czarodziej

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 07 Maja 2008, 18:46:39 »
Zgadzam się z Saphiem. Heroes IV zapewni nam co najmniej 20 godzin gry.

Sorry za offtop, ale płci jeszcze nie zmieniłam.

egzequtor - Ja jej nie bronię bezmyślnie, bo zdaję sobie sprawę z jej wad, ale jest też druga strona, [np. Ty] która w ogóle nie zauważa zalet. Więc się nie wkopuj.
sorki :zawstydzony:, a wracając do herosa 4 to ja po jakimś czasie odkryłem jego zalety



IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #51 : 08 Maja 2008, 16:46:47 »
Cytat: Pewna mądra osoba z JB
H4 nie podobała mi się... przez całe dwa dni. Ją trzeba zaakcepować.
I tyle wam powim ;P Trzeba trochę pograć, popatrzeć na różne scenariusze itp, a nie szukać wad i zmian na gorsze w porównaniu do trójki.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
placjusz czarodziej

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 09 Maja 2008, 20:52:28 »
Cytat: Pewna mądra osoba z JB
H4 nie podobała mi się... przez całe dwa dni. Ją trzeba zaakcepować.
I tyle wam powim ;P Trzeba trochę pograć, popatrzeć na różne scenariusze itp, a nie szukać wad i zmian na gorsze w porównaniu do trójki.
Zgadzam się, chociaż dwa dni to nie 20 godz.. Ale mimo wszystko za szybko nudziła.


IP: Zapisane
BLyy

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Historię piszą ci, którzy wieszali bohaterów.

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 06 Lutego 2009, 22:00:35 »
Czym innym będzie H4 dla fana serii Heros, a czym innym dla fana strategii, który spojrzy na ten tytuł nie pod kątem fana serii Heros. Gdyby HIV wydano pod inną nazwą, ale osadzoną w świecie herosów, to gra odniosłaby olbrzymi sukces i nie byłoby żadnego bojkotu, bo fan powie, to przecież nie czwarta część herosów, tylko jakiś inny tytuł. Prawda jest, że w Heros4 wprowadzono wiele zmian, według mnie na lepsze, chociaż to, że z rekrutacji pewnych jednostek trzeba rezygnować z drugiej to kwestia gustu, ale oczywiście można było wybrać inne rozwiązanie.


Czyli jak mam czwarty poziom budynków rekrutacyjnych. To zamiast z jednego zrezygnować, to można by zrobić tak. Że ten budynek danego poziomu jaki wybierzemy pierwszy, stworzenia tam będą standardowo choćby po 4.000, a gdy zdecydujemy się drugi budynek postawić to stworzenia będą tam dwa razy droższe do rekrutacji. To jest jakiś kompromis :)


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #54 : 08 Lutego 2009, 15:20:00 »
"jeszcze lepszy"? Przecież to najgorsza część Herosów evah(no może poza 1),nie szczujcie mnie argumentami bo dawałem je setki razy w innym temacie.

No ale do tematu

jakby grafika była normalna a zamki były nie spójne(w sensie umiejscowienia budynków,bo są wszędzie tak samo) to już by gra była lepsza.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 08 Lutego 2009, 15:21:12 »
Moim skromnym zdaniem nie da się nic zrobić :>

A tak na serio, to szkoda, że zrezygnowano z wieżyczek i walka o zamki jest taka "uboga". Mogliby to zmienić... ;)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 08 Lutego 2009, 15:41:49 »
Cóż dla mnie w H4 oblężenia kojarzą się dobrze ponieważ nie musiałem liczyć się ze stratami z powodu ostrzału wieżyczek i zawsze mozna było się schować za murami i wtedy wrogi ostrzał nic nie miał tylko trzeba było rozwalić bramę, a co do grafiki dla mnie jest ona bardzo ładna i bardziej żywa od tej z "legendarnej 3" tu wszystko się rusza jest bardziej animowane i dla mnie H4 jest dopracowany tylko jest kilka mniejszych szczegółów które mogli lepiej zrobić.


IP: Zapisane
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 08 Lutego 2009, 16:02:43 »
Mnie także wkurzają oblężenia w Heroesie IV. Bo jeśli daję obronę, to przeciwna armia nic nie robi.
Czyli że przy takiej taktyce oblężenia się nigdy nie kończą xD, ale nie wiem czy to głupota komputera, czy raczej także jego spryt że się nie rusza za mury

A co do tematu mogliby zmienić wyglądy niektórych jednostek, jak: Harpia, co to do cholery jest?? Nawet dzioba nie ma. Tak samo z Kościanym Smokiem, wygląda strasznie głupio i jeszcze Feniks, płonący kurczak.

Mogliby zmienić również trochę muzykę, jak można słuchać tych wyjców z Przystani, Azylu i Rezerwatu OMG -.-

Ostatnia rzecz jaką można byłoby zmienić to ulepszanie jednostek jak w każdej wersji HoMM. A nie wybieranie pomiędzy dwoma budynkami z czego wiadomo że niektóre widać czarno na białym że są lepsze jak np. Hydra, a Czarny Smok xD



IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #58 : 08 Lutego 2009, 22:54:03 »
Czyli że przy takiej taktyce oblężenia się nigdy nie kończą xD, ale nie wiem czy to głupota komputera, czy raczej także jego spryt że się nie rusza za mury
Spryt. Robiłbym na jego miejscu tak samo :P
A co do tematu mogliby zmienić wyglądy niektórych jednostek, jak: Harpia, co to do cholery jest?? Nawet dzioba nie ma. Tak samo z Kościanym Smokiem, wygląda strasznie głupio i jeszcze Feniks, płonący kurczak.
Harpie nie mają dziobów i nigdy nie miały :P
Kościany smok wygląda niby dobrze, wygląda jak szkielet smoka, z tym że trochę za mało strasznie, zero majestatu.
A co do feniksa to się zgodzę.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 09 Lutego 2009, 08:01:57 »
Cytat: Lazor
no może poza 1
Taa...akurat jedynka jest uznawana za jedną z najlepszych, ma 3 lokatę...Choć niektórym nie podoba się bajkowa grafika.
Co można zrobić, aby Heroes 4 był jeszcze lepszy? Można go dopracować, bo NWC nie miało okazji pokazać nam produktu zwanego "Heroes of Might and Magic IV" - pod względem technicznym wypuścili betę, niestety. Ale tak to już jest, gdy kończą się fundusze...
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry